Stavebné úpravy COS na Gynekologicko-pôrodníckej klinike FN Trenčín

Stavebné úpravy COS na Gynekologicko-pôrodníckej klinike FN Trenčín

Predmetom zákazky je realizácia stavebných úprav COS na Gynekologicko-pôrodníckej klinike FN Trenčín.
Pri realizácii stavebných úprav je Zhotoviteľ povinný vychádzať z tohto zadania a riadiť sa ním a pokynmi verejného obstarávateľa, stanovísk a rozhodnutí orgánov štátnej správy a oprávnených inštitúcií v jednotlivých stupňoch realizácie procesu stavby. Zhotoviteľ je povinný rešpektovať vecné a prevádzkové väzby na jestvujúcu FN TN a meniť ich môže len v nevyhnutnom prípade po riadnom zdôvodnení a odsúhlasení verejným obstarávateľom. Zhotoviteľ je zodpovedný za koordináciu realizačných prác so súvisiacimi stavbami.
Zhotoviteľ musí rešpektovať a zohľadňovať skutočnosť, že realizácia prác na stavbe bude prebiehať za plnej prevádzky FN TN a iba na nevyhnutne potrebný čas budú čiastočne obmedzené tie časti prevádzok, resp. oddelení, ktoré budú v aktuálnom čase výstavbou dotknuté.
Navrhovaná stavba sa nachádza v areáli FN Trenčín na ulici Legionárska 28 v meste Trenčín, na parcele č.1744/12. Predmetom sú stavebné úpravy pracoviska Gynekologicko-pôrodníckej kliniky. Stavebné úpravy sa budú realizovať na IV.NP a čiastočne na V.NP. Budova v ktorej sa budú prevádzať stavebné úpravy je napojená na všetky inžinierske siete. K budove sú vedené jestvujúce vnútro areálové komunikácie. Jestvujúce vstupy na pracovisko ostanú nezmenené. Stavebnými úpravami sa zmodernizuje jestvujúce pracovisko Gynekologicko-pôrodníckej kliniky. Pracovisko bude obsahovať : šatne pre personál, sklady sterilného materiálu, operačné sály, umyvárku lekárov, umyvárku náradia, sterilizáciu, protokoly, dennú miestnosť, prípravu pacientov, inštrumentárky, sklad CO2, miestnosť upratovačky, sklad odpadov, čistiacu miestnosť, strojovňu VZT, sociálne zariadenia.
Realizácia stavebných úprav sa uskutoční v zmysle projektovej dokumentácie vypracovanej spoločnosťou DOMINO PROJEKT, Ing. Juraj Šuty, Berlínska 19, 040 13 Košice. Zariadenia a riešenia popísané v projektovej dokumentácii číselne kvantifikuje Výkaz výmer, ktorý je súčasťou opisu predmetu zákazky.
Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
18.05.2023 09:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Fakultná nemocnica Trenčín

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
17.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultná nemocnica Trenčín

Zadavatel IČ:
00610470

Zadavatel ulice:
Legionárska 28

Zadavatel PSČ:
911 71

Zadavatel obec:
Trenčín

Kontaktní osoba:
Ing. Michal Plesník

Zadavatel telefon:
+421 326 566 838

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.fntn.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45215100-8
Stavebné práce na stavbe budov určených pre zdravotníctvo

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Společnost REIN BAU s.r.o.: Stavební a profesionální 3D služby v Praze

Společnost REIN BAU s.r.o.: Stavební a profesionální 3D služby v Praze

REIN BAU s.r.o. je renomovaná firma se sídlem v Praze, která se zaměřuje na dvě hlavní divize: Rein Bau stavební činnosti a Rein Bau 3D služby. Stavební divize se specializuje na kompletní rekonstrukce bytů, zemní a výkopové práce, včetně zahradnických služeb. Naše týmy zajišťují kvalitní práci s využitím moderní techniky, jako jsou rypadla, nakladače a dozery. Druhá divize, Rein Bau 3D služby, se zabývá profesionálním hubením a prevencí výskytu hlodavců, hmyzu a dalších škůdců. Nabízíme široké spektrum speciálních ochranných služeb, včetně deratizace, dezinsekce, dezinfekce a dezodorizace. Zajišťujeme také úklidové služby, odvoz a likvidaci odpadů, ochranu proti ptactvu a monitorování činnosti. S naším profesionálním týmem a individuálním přístupem se postaráme o vaše potřeby. Kontaktujte nás pro možnosti řešení vašeho problému


Firemní budovy, kanceláře a reprezentativní showroomy - výstavba na klíč

Firemní budovy, kanceláře a reprezentativní showroomy - výstavba na klíč

Sháníte nové prostory pro své podnikání? Nechte si postavit vlastní objekt na klíč od firmy Homestead, s.r.o. ze Žďáru nad Sázavou, která se o vše špičkové postará. V okolí Vysočině realizujeme stavbu firemních budov, kanceláří nebo reprezentativních prodejních showroomů v moderním designu. Vytvoříme vám komfortní místo, kde se bude návštěvníkům líbit a zaměstnancům lépe pracovat. Využíváme pouze ověřené a certifikované materiály. Ve spolupráci s autorizovanými inženýry zajistíme návrh a zpracování projektu, poradenství (také co se týče financování), realizaci a finální předání stavby. Napište nebo zavolejte, a my vám zpracujeme cenovou kalkulaci zcela zdarma!


Kvalitní zateplení bytových i rodinných domů - pro vysokou energetickou úsporu

Kvalitní zateplení bytových i rodinných domů - pro vysokou energetickou úsporu

Hledáte firmu, která by zajistila opravdu profesionální zateplení budov, které bude dostatečně účinné? Obraťte se na nás a my Vám zaručíme kvalitní služby v oblasti zateplování, díky kterým navíc ušetříte na energiích! Pro zateplování využíváme nejkvalitnějších materiálů a samozřejmě těch nejmodernějších technologií. Snažíme se vždy, aby finální výsledek odpovídal představám našich zákazníků. Zajistěte si dostatečnou úsporu a nechejte zateplit i váš bytový či rodinný dům!


Kompletní rekonstrukce a opravy bytů - realizace u jednoho dodavatele

Kompletní rekonstrukce a opravy bytů - realizace u jednoho dodavatele

Chcete renovovat Váš domov a vše realizovat v rámci jednoho dodavatele? Kompletní rekonstrukce a opravy bytů, domů zajišťuje profesionální firma Woodtech Jiřího Májka z Brna. Vytvoříme Vám moderní bydlení snů přesně podle Vašich požadavků a bez zbytečných starostí. Mezi naše služby patří: - výroba interiérového nábytku na míru - pro kuchyně, jídelny, ložnice apod. - elektroinstalace - rozvody vody a odpadů, osvětlení, výměna stoupaček - bourání, výstavba zděných příček a jiné zednické práce - pokládka podlah, parket a koberců včetně povrchových úprav - zpracování návrhu i kalkulace, servis - malířské a natěračské práce Neváhejte nás kontaktovat, vždy Vám rádi se vším poradíme, a to s ohledem na ideální dispoziční řešení bytu i na Vaše přání.


Zateplení fasád u rodinných domů, paneláků i firemních budov levně a rychle

Zateplení fasád u rodinných domů, paneláků i firemních budov levně a rychle

Své dlouholeté zkušenosti v oblasti výstavby, rekonstrukce budov i zateplení fasád může nabídnout společnost MM stavby Uherské Hradiště, s.r.o. Menší zakázky jsou zaměřeny právě na zateplování fasád u rodinných domů, paneláků nebo firemních, průmyslových objektů a administrativních budov. Přijímáme zakázky na zateplení fasád na Moravě, především ve Zlínském kraji, realizujeme práce včetně výměny oken a vchodových dveří. Využíváme stavební a izolační materiály s dlouhou životností a osvědčené technologie. Neváhejte se na nás obrátit, fasády umíme levně a rychle.


Kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů – změna tím správným směrem

Kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů – změna tím správným směrem

Bydlíte v bytě či ve starším rodinném domě a nejste už spokojeni se vzhledem a účelností Vaší domácnosti? Pak je pro Vás správnou volbou využít služeb společnosti Tomáš Viktorini s. r. o. Společnost Tomáš Viktorini s. r. o. nabízí širokou škálu služeb, z nichž si stačí jen vybrat. Mezi tyto služby patří nejen rekonstrukce, ale i renovace bytových jader v panelových domech. Dále se zaměřují na izolaci půdních prostorů, sádrokartonové konstrukce, veškeré stavební práce, pokládkou podlahových krytin, ale taktéž Vám zajistí montáž dveří či bezbariérovou úpravu koupelen. Spoléhejte na kvalitu a vyzkoušejte spolupráci s firmou Tomáš Viktorini s. r. o.