Fyzioterapie, chiropraxe, neinvazivní laserová terapie, psychoterapie a neurologie

MONADA spol. s r.o.

Fyzioterapie, chiropraxe, neinvazivní laserová terapie, psychoterapie a neurologie

Fyzioterapie, chiropraxe, neinvazivní laserová terapie, psychoterapie, neurologická vyšetření je soubor léčebných metod a postupů, které provádí specializovaní lékaři z oborů neurologie, psychologie, neurochirurgie, lékařské rehabilizace v soukromé klinice MONADA spol. s r.o. v Praze. Zkušení fyzioterapeuti, masážní techniky a neinvazivní laserová terapie vytváří ucelený léčebný postup při akutních i chronických onemocněních pohybového ústrojí a pooperační rekonvalescenci.

Konferencie, prezentácie a pracovné stretnutia

Konferencie, prezentácie a pracovné stretnutia

V zmysle napĺňania cieľov a z nich vyplývajúcich akčných plánov SLOVAKIA TRAVEL je organizovanie prezentačných a odborných podujatí (odborných konferencií a pracovných stretnutí, tlačových konferencií, prezentácií, B2C podujatí pre verejnosť, a iných podujatí) kľúčovým marketingovým nástrojom pre oslovenie slovenskej odbornej a širokej verejnosti, ale najmä zahraničných zdrojových trhov. Cieľom VO je zabezpečenie komplexných profesionálnych služieb pre organizáciu podujatí rôzneho druhu určených pre slovenských a zahraničných účastníkov, pre B2B a B2C publikum, pre zástupcov médií, cestovných kancelárií, subjekty cestovného ruchu, štátne a verejné inštitúcie, organizácie a pre širokú verejnosť. Jednotlivé podujatia budú realizované v priebehu stanoveného obdobia pre potreby viacerých oddelení SLOVAKIA TRAVEL. Cieľom je zabezpečenie služieb a podmienok pre prezentáciu Slovenska ako destinácie cestovného ruchu na Slovensku a v zahraničí.

Predmetom zákaziek zadávaných v rámci jednotlivých kategórií dynamického nákupného systému bude komplexné zabezpečenie podujatí podľa požiadaviek verejného obstarávateľa na území Slovenskej republiky, v krajinách Európskej únie a v mimoeurópskych krajinách.


Dynamický nákupný systém je rozdelený do nasledovných kategórií:
Kategória č. 1: Konferencie, prezentácie a pracovné stretnutia
Kategória č. 2: B2C podujatia pre verejnosť
Veřejná zakázka vložena:
18.05.2023 09:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
SLOVAKIA TRAVEL

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.06.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
SLOVAKIA TRAVEL

Zadavatel IČ:
53667506

Zadavatel ulice:
Suché mýto 7045/1

Zadavatel PSČ:
811 03

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Romana Stauder


Zadavatel web:
https://slovakiatravel.org/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79952000-2
Služby na organizovanie podujatí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Romantické svatby v jedinečných prostorech vinařství – svatební den s dobrým vínem

Romantické svatby v jedinečných prostorech vinařství – svatební den s dobrým vínem

Plánujete menší rodinnou svatbu a přemýšlíte nad tím, kde uspořádáte svůj svatební obřad a hostinu? Chcete pro svůj svatební den zvolit netradiční místo? Řekněte si ano v netradičních prostorech Vinařství Václav v Hustopečích. Rádi Vám pomůžeme s přípravou a organizací pohádkové svatby. Svatební obřad i oslava mohou proběhnout na levandulové terase a v případě nepříznivého počasí přímo ve vnitřních prostorech vinařství. Zajistíme teplé i studené pokrmy pro Vaši svatební hostinu. Chuťové pohárky novomanželů i všech svatebčanů potěší lahodná odrůdová vína z naší vlastní produkce. Novomanželé se navíc po náročném dni mohou ubytovat v některém z našich stylových apartmánů.


Vinařství Šimák Mikulov - originální místo pro firemní akce, večírky i oslavy

Vinařství Šimák Mikulov - originální místo pro firemní akce, večírky i oslavy

Chcete zažít nezapomenutelný zážitek spojený s kvalitním vínem a moravskou pohostinností? Pak je pro vás ideální volbou vinařství Šimák v Mikulově! Vinařství Šimák nabízí pronájem vinného sklepa U HROZNŮ, který je skvělým místem pro pořádání oslav, firemních večírků nebo soukromých i veřejných akcí. Vinný sklep U HROZNŮ je autentický a variabilní prostor, který pojme až 50 osob. Zajistíme degustace vína i občerstvení ve formě večeře, rautu nebo občerstvení na stůl. Pro zpestření atmosféry si můžete objednat i živou hudbu, například cimbálovou muziku, klávesy s kytarou nebo harmonikáře. Pokud hledáte originální dárek pro vaše obchodní partnery, zaměstnance nebo přátele, můžete jim darovat firemní balíčky nebo dárkové sety s vínem z vinařství Šimák. Vybírat můžete z různých variant podle vašeho vkusu a rozpočtu. Vinařství Šimák je tedy ideálním místem pro vaši firemní akci, večírek nebo oslavu. Ochutnejte kus Moravy v srdci Mikulova a užijte si nezapomenutelný zážitek spojený s kvalitním vínem. Těšíme se na vás!


Pořádání firemních akcí, seminářů, rodinných oslav s ubytováním v Lednici na Moravě

Pořádání firemních akcí, seminářů, rodinných oslav s ubytováním v Lednici na Moravě

Plánujete firemní seminář nebo jen rodinnou oslavu? Pak si zarezervujte ubytování v rodinném penzionu Jordán, který se nachází v Lednici na Moravě. Rodinný penzion je v příjemném prostředí a s dostatkem soukromí. Pension Jordán nabízí své prostory pro pořádání společenských a firemních setkání, firemních akcí, seminářů a rodinných oslav. Během pobytu je možné navštívit wellness nebo vinný sklep. Naši hosté mají k dispozici parkování ve dvoře. V blízkém okolí se nachází bowling, kuželna, fitness, chrtí dráha, střelnice a jiné sportovní aktivity. Nebo navštivte náš vinný sklípek přímo v objektu pensionu s možností ochutnávky vlastních druhů vín. Rezervujte si ubytování v Lednici v Pensionu Jordán.


Školení, firemní akce a teambuildingy ve vinařství šité na míru

Školení, firemní akce a teambuildingy ve vinařství šité na míru

Hledáte originální prostory pro vaši firemní akci? Chcete uspořádat teambuilding nebo školení v prostorách vinařství? Zarezervujte si termín firemní akce ve Vinařství V & M Zborovský, v.o.s Ve Velkých Pavlovicích, který si pro Vás připraví firemní událost šitou na míru. K dispozici máme školící prostory vysokorychlostní wifi, ozvučením a dataprojektorem, kde se pohodlně usadí až 60 osob. Na výběr máme i menší školící místnost o celkové kapacitě 25 osob, která je vybavena flipchart tabulí. Program celé akce můžeme doplnit hudební produkcí, exkurzí do vinic a výrobních prostor. Samozřejmostí je i zajištění cateringu a coffee breaku.


Konferenční centrum Jihomoravský kraj

Konferenční centrum Jihomoravský kraj

Hledáte konferenční centrum v Jihomoravském kraji? Potřebujete najít a pronajmout si konferenční prostory na jižní Moravě? Hotel Kurdějov a.s. nabízí komplexní služby konferenčního a relaxačního centra. Nabízíme úplnou péčí pro firemní a kongresové akce nejrůznějšího typu pro návštěvníky regionu jižní Moravy. Náš Hotel Kurdějov spojuje prvky vesnické architektury a pohostinnosti s moderním a komfortním vybavením vhodným pro pořádání různých forem kongresové turistiky. Konferenční prostory k dispozici: -konferenční sál až pro 120 osob. -kongresový sál až pro 200 osob. -6 školících místností pro 10 - 70 osob včetně technického vybavení. Jsme schopni uspořádat jakoukoliv akci až pro 200 osob. Vybrat si můžete ze tří hotelových domů a to: HOTELOVÝ DŮM VINAŘ HOTELOVÝ DŮM ADINA HOTELOVÝ DŮM TENIS. Podrobnější informace o konferenčním centru naleznete na webových stránkách. www.hotelkurdejov.cz/konference/


Prostory pro pořádání veletrhů, výstav - víceúčelová hala Zlín

Prostory pro pořádání veletrhů, výstav - víceúčelová hala Zlín

Sháníte prostory, kde byste mohli pořádat veletrhy a výstavy? Pak jste na správném místě! Naše víceúčelová hala je pro tyto akce jako stvořená. Neváhejte a kontaktujte nás, společně vymyslíme optimální řešení, které bude vyhovovat Vašim představám. Těšíme se na naši spolupráci!