Výroba ekologických a ekonomických compoundů plněných skelným vláknem

REMIVA, s.r.o.

Výroba ekologických a ekonomických compoundů plněných skelným vláknem

V provozu naší firmy REMIVA jsme instalovali novou compoudační linku k výrobě compoundů plněných skelným vláknem. Stálým i novým zákazníkům jsme schopni vyrobit více než 2000 tun compoundů ročně. Nyní výrobní program rozšiřujeme o PP compound s plnivem REMILEN, jako ekologičtější i více ekonomickou variantu stávajících produktů.

Konferencie, prezentácie a pracovné stretnutia

Konferencie, prezentácie a pracovné stretnutia

V zmysle napĺňania cieľov a z nich vyplývajúcich akčných plánov SLOVAKIA TRAVEL je organizovanie prezentačných a odborných podujatí (odborných konferencií a pracovných stretnutí, tlačových konferencií, prezentácií, B2C podujatí pre verejnosť, a iných podujatí) kľúčovým marketingovým nástrojom pre oslovenie slovenskej odbornej a širokej verejnosti, ale najmä zahraničných zdrojových trhov. Cieľom VO je zabezpečenie komplexných profesionálnych služieb pre organizáciu podujatí rôzneho druhu určených pre slovenských a zahraničných účastníkov, pre B2B a B2C publikum, pre zástupcov médií, cestovných kancelárií, subjekty cestovného ruchu, štátne a verejné inštitúcie, organizácie a pre širokú verejnosť. Jednotlivé podujatia budú realizované v priebehu stanoveného obdobia pre potreby viacerých oddelení SLOVAKIA TRAVEL. Cieľom je zabezpečenie služieb a podmienok pre prezentáciu Slovenska ako destinácie cestovného ruchu na Slovensku a v zahraničí.

Predmetom zákaziek zadávaných v rámci jednotlivých kategórií dynamického nákupného systému bude komplexné zabezpečenie podujatí podľa požiadaviek verejného obstarávateľa na území Slovenskej republiky, v krajinách Európskej únie a v mimoeurópskych krajinách.


Dynamický nákupný systém je rozdelený do nasledovných kategórií:
Kategória č. 1: Konferencie, prezentácie a pracovné stretnutia
Kategória č. 2: B2C podujatia pre verejnosť
Veřejná zakázka vložena:
18.05.2023 09:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
SLOVAKIA TRAVEL

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.06.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
SLOVAKIA TRAVEL

Zadavatel IČ:
53667506

Zadavatel ulice:
Suché mýto 7045/1

Zadavatel PSČ:
811 03

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Romana Stauder


Zadavatel web:
https://slovakiatravel.org/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79952000-2
Služby na organizovanie podujatí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ubytování v hotelu, hotel Kurdějov, kongresový a wellness hotel.

Ubytování v hotelu, hotel Kurdějov, kongresový a wellness hotel.

Sháníte ubytování v hotelu v okolí města Hustopeče na jižní Moravě? Ubytujte se v Hotelu Kurdějov a.s., v obci Kurdějov, je to kongresový a wellness hotel, který nabízí komfortní ubytování. Můžete k nám do hotelu na jižní Moravu přijet strávit dovolenou, prodloužený víkend, školit firmu, uspořádat oslavu a podobně. Všechny naše hotelové domy nabízí něco jiného tak aby jsme s nabídkou ubytování uspokojili co nejvíce návštěvníků. Celková kapacita hotelu je 210 osob, 156 lůžek, 52 pokojů, 2 apartmány, možnost přistýlek. Na všech pokojích je sociální zařízení se sprchovým koutem, TV, satelit, k zapůjčení video, DVD, internet, WiFi. Dále u nás naleznete hotelovou restauraci, bar, vinotéku, dětské koutky a hřiště, tenisové hřiště, venkovní posezení, wellness centrum a další sportovní využití.


Moderní hotel, který má prostory vhodné pro firemní akce, konference, školení, teambuilding - bowling, relax centrum pro hosty

Moderní hotel, který má prostory vhodné pro firemní akce, konference, školení, teambuilding - bowling, relax centrum pro hosty

Hotel Vyhlídka Luhačovice je ideálním místem pro firemní akce, konference, školení, teambuilding a další příležitosti. Naše moderní zařízení vám poskytne vše, co potřebujete pro příjemný pobyt. Pro vaše firemní akce máme k dispozici variabilní prostor, který můžeme upravit podle vašich požadavků. Můžete využít naši profesionální techniku, jako jsou projektory, flipcharty, ozvučení a další. Naše personál vám rád pomůže s organizací a zajištěním vaší akce. U nás si můžete vybrat z různých možností ubytování a stravování, které odpovídají vašim potřebám. Pro ubytování je k dispozici 12 komfortních pokojů s klimatizací. V naší restauraci připravíme chutné občerstvení i kompletní jídlo - snídaně, oběd, večeře pro ubytované. Večer můžete navštivit naši vinárnu, kde máme široký výběr kvalitních vín. Při teambuilding je ideální najít si čas a využít i relax centrum, kde najdete saunu, masáže, solárium a další služby. Pro zábavu máme také bowlingové dráhy, můžete si tedy zahrát s kolegy. Pro ubytované hosty máme monitorované parkoviště. Hotel Vyhlídka Luhačovice je skvělou volbou.


Největší svátek květin aneb mezinárodní květinová a zahradnická výstava Flora Olomouc

Největší svátek květin aneb mezinárodní květinová a zahradnická výstava Flora Olomouc

Ve dnech 25.4. - 28.4. se se koná již 66. ročník této prestižní akce, která přitahuje návštěvníky z celého světa. Hlavní expozice v pavilonu A bude tradičním středobodem výstavy, kde se představí to nejlepší z aktuálních trendů v oblasti květinářství a zahradní architektury1. Návštěvníci se mohou těšit na velké Zahradnické trhy, několik gastrozón a pestrý doprovodný program, včetně workshopů, hudebních vystoupení a aktivit pro děti. Vstupenky jsou již v prodeji a pro ty, kteří si je zakoupí online, jsou připraveny zvýhodněné ceny. Pro skupiny a školní exkurze jsou nabízeny speciální slevy, a to až 20% při závazném objednání minimálně 20 ks vstupenek do poloviny dubna. Členové Českého zahrádkářského svazu mohou dokonce získat 30% slevu. Flora Olomouc je nejen svátkem krásy a barev, ale také významnou obchodní událostí s dlouholetou tradicí. Nezapomeňte tedy navštívit toto jedinečné místo setkání pro všechny, kteří se chtějí podílet na tvorbě zelenější a krásnější budoucnosti. Těšíme se na vás na Flora Olomouc 2024!


Komfortní ubytování pro skupinové, firemní akce, konference - prostory pro školení

Komfortní ubytování pro skupinové, firemní akce, konference - prostory pro školení

Tou správnou volbou pro uspořádání firemní akce je hotel Avanti nedaleko centra Brna, díky ubytování s velkou kapacitou osob a možností sportovního i relaxačního vyžití. Pomůžeme vám s konferencí až pro 400 lidí. Máme vhodné prostory pro školení, skupinové, firemní akce a konference. K dispozici je 8 klimatizovaných konferenčních sálů. Dle požadavků zajistíme catering. Klimatizované prostory pro pořádání skupinových a firemních akcí: - veliký kongresový prostor pro 250 osob - velký sál pro 80 osob - malý sál pro 60 osob - salónek pro 25 osob - Meeting Room pro 20, 30, 50 a 80 osob. Pro zajištění občerstvení mimo školící prostory je možné využít předsálí s Café barem. Samozřejmostí je parkování a bezplatné Wi-Fi připojení zdarma. Pro relaxaci využijte naše nové relaxační centrum. Pokud hledáte prostory pro školení a komfortní ubytování, obraťte se na hotel Avanti.


Teambuilding s ochutnávkou vín, sportovními aktivitami, vstupem na badmintonové hřiště

Teambuilding s ochutnávkou vín, sportovními aktivitami, vstupem na badmintonové hřiště

Máte na starost organizaci teambuildingu na Jižní Moravě? Rádi byste vybrali penzion s možností pořádání sportovních aktivit pro pracovní kolektiv? Ideálním místem pro konání teambuildingu je Penzion-kavárna-badminton U Splavu, který se nachází v samotném centru města Břeclavi. Hosté zde mají k dispozici vstup do na hřiště v badmintonové hale a také infrasaunu. Na účastníky teambuildingů zde čeká komfortní ubytování v klimatizovaných pokojích s bohatou snídaní. Využít můžete vnitřní prostory k posezení s kapacitou 40 míst, ale k dispozici vám také může být nekuřácká kavárna s letní terasou. Co se týče sportovních aktiv, přímo u penzionu se nachází badmintonová hala s infrasaunou. Nedaleko penzionu je pak půjčovna lodí, kajaků a raftů. Můžete se také vydat poznávat krásy zdejšího okolí na kole – kola si pak bezpečně uložíte v úschovně kol. Na přání pro Vás zajistíme i degustaci vína.


Večírek v útulném prostoru vinného sklípku s nezapomenutelnou atmosférou

Večírek v útulném prostoru vinného sklípku s nezapomenutelnou atmosférou

Vinné sklípky se stávají oblíbeným místem pro setkání, oslavy a společenské události. Ať už se jedná o rodinné oslavy, firemní večírky nebo svatby, vinné sklípky poskytují jedinečnou atmosféru. Jedním z těchto sklípků je i vinný sklípek Moravský Sommelier, jehož prostory jsou ideální pro pořádání nezapomenutelných večírků. Na večírku ve vinném sklípku se nesmí zapomenout na raut. Čerstvé pečivo, sýry, uzeniny a další lahůdky se skvěle doplňují s vínem. Hosté si mohou vychutnat různé odrůdy vín a poznat, jak se víno mění v kombinaci s různými pokrmy. A co by to byl večírek bez hudby? Cimbálovka je typický hudební žánr jižní Moravy. Za zvuků tónů této lidové hudby mohou tancovat, zpívat a užívat si neformální atmosféru. Dobré víno, chutné jídlo a tóny cimbálovky – to jsou ingredience, které tvoří nezapomenutelný večírek ve vinném sklípku.