Konferencie, prezentácie a pracovné stretnutia

Konferencie, prezentácie a pracovné stretnutia

V zmysle napĺňania cieľov a z nich vyplývajúcich akčných plánov SLOVAKIA TRAVEL je organizovanie prezentačných a odborných podujatí (odborných konferencií a pracovných stretnutí, tlačových konferencií, prezentácií, B2C podujatí pre verejnosť, a iných podujatí) kľúčovým marketingovým nástrojom pre oslovenie slovenskej odbornej a širokej verejnosti, ale najmä zahraničných zdrojových trhov. Cieľom VO je zabezpečenie komplexných profesionálnych služieb pre organizáciu podujatí rôzneho druhu určených pre slovenských a zahraničných účastníkov, pre B2B a B2C publikum, pre zástupcov médií, cestovných kancelárií, subjekty cestovného ruchu, štátne a verejné inštitúcie, organizácie a pre širokú verejnosť. Jednotlivé podujatia budú realizované v priebehu stanoveného obdobia pre potreby viacerých oddelení SLOVAKIA TRAVEL. Cieľom je zabezpečenie služieb a podmienok pre prezentáciu Slovenska ako destinácie cestovného ruchu na Slovensku a v zahraničí.

Predmetom zákaziek zadávaných v rámci jednotlivých kategórií dynamického nákupného systému bude komplexné zabezpečenie podujatí podľa požiadaviek verejného obstarávateľa na území Slovenskej republiky, v krajinách Európskej únie a v mimoeurópskych krajinách.


Dynamický nákupný systém je rozdelený do nasledovných kategórií:
Kategória č. 1: Konferencie, prezentácie a pracovné stretnutia
Kategória č. 2: B2C podujatia pre verejnosť
Veřejná zakázka vložena:
18.05.2023 09:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
SLOVAKIA TRAVEL

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.06.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
SLOVAKIA TRAVEL

Zadavatel IČ:
53667506

Zadavatel ulice:
Suché mýto 7045/1

Zadavatel PSČ:
811 03

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Romana Stauder


Zadavatel web:
https://slovakiatravel.org/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79952000-2
Služby na organizovanie podujatí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pronájem velkého společenského sálu s kapacitou až 120 míst na svatby, oslavy i školení

Pronájem velkého společenského sálu s kapacitou až 120 míst na svatby, oslavy i školení

Hledáte vhodné místo pro společenské akce v okolí Žďáru nad Sázavou? Přesně takové vám poskytne Restaurace a hotel U Hrocha ze Škrdlovic. V našem areálu máme moderní společenský sál, kde lze mít až 120 míst. Pronajměte si velký prostor a neomezujte se počtem pozvaných hostů. Sál je vybaven promítacím plátnem, profesionálním ozvučením a dataprojektorem. Vhodný je pro veškeré rodinné oslavy, svatby, firemní školence, odborné konference, klubové večírky, ale i divadelní představení. Pronájem je možný po celý rok. Zavolejte nám a jistě se dohodneme na vhodném termínu.


Tradiční výstava fuchsií a ostatních balkonových květin od 24.6.2023 v Mělníku - nechte se okouzlit jejich barevnou paletou

Tradiční výstava fuchsií a ostatních balkonových květin od 24.6.2023 v Mělníku - nechte se okouzlit jejich barevnou paletou

Připravte se na nezapomenutelný zážitek plný květinového okouzlení! Na letošní výstavě fuchsií a balkonových květin se můžete těšit na pestrou paletu barev, tvarů a vůní. Každý rok přinášíme do centra pozornosti téměř 800 druhů těchto nádherných květin, které okouzlují svou elegancí a vitalitou. Procházejte se mezi záplavou rozmanitých fuchsií a nechte se inspirovat jejich krásou a rozmanitostí. Nejen fuchsie, ale také další balkonové květiny vás přivítají na naší výstavě. Navíc si můžete prohlédnout a zakoupit rostliny našeho vlastního pěstebního závodu. A pokud se zajímáte o bylinky, určitě navštivte naši bylinkovou zahrádku, kde najdete aromatické poklady pro vaši kuchyni a zdraví. Přijďte se inspirovat a obohatit svůj balkon či zahradu o krásné květiny a vytvořte si svůj vlastní květinový ráj. Těšíme se na vás na naší výstavě, která bude otevřena od 24.6.2023 a potrvá po celé léto.


Kvalitní červená a bílá vína z rodinného Vinařství Fůkalovi z Velkých Pavlovic

Kvalitní červená a bílá vína z rodinného Vinařství Fůkalovi z Velkých Pavlovic

Dobré víno nikdy neurazí. Kvalitní vína, která získala již mnoho ocenění vyrábí i rodina Fůkalova, která má menší rodinné vinařství ve Velkých Palvlovicích. Tato tradice se v rodině dědí již po generace a za tu dobu se může Vinařství Fůkalovi pochlubit více jak 17-ti odrůdami vín. Základem jejich dobrých vín je nejen láska k výrobě a tradici, ale především kvalita surovin a kvalita půdy, na kterých se odrůdy pěstují. Mezi jednoznačné favority patří třeba z červených vín Frankovka nebo Modrý Portugal, které jsou vyráběny klasickými postupy. Vinařství Fůkalovi nabízí široký sortiment bílých i červených vín a mezi dalšími nabízí i: - degustace - akce pro firmy - venkovní prodej (sezonní stánky s burčákem a drobné občerstvení) - ubytování (po domluvě) Ochutnejte některá z vín Vinařství Fůkalovi nebo rovnou zajeďte na degustaci.


Řízená, neřízená degustace vína a  sabráž v hotelovém vinařství Ebenberg

Řízená, neřízená degustace vína a sabráž v hotelovém vinařství Ebenberg

Hotel Kurdějov, který se nachází v centru moravských vinařských oblastí, prezentuje a poskytuje informace o moravském vinařství. Plánujete teambuilding a chcete jeho program obohatit degustací vína? Hotelové vinařství Ebenberg pro Vás a vaše kolegy přichystá degustaci vína ve stylových degustačních prostorech s profesionálním degustátorem. Ochutnáte moravská a přírodní vína, která jsou vyrobena z kurdějovských hroznů vinice Ebeny. Degustace ve vinařství trvá zhruba 1 až 1,5 hodiny a je vhodná pro skupiny do 15 osob. Na přání zajistíme i individuální neřízenou degustaci se zkušeným sommeliérem. Velkým zpestřením teambuildingu bude zajisté sabráž – originální způsob otevření láhve sektu useknutím hrdla lahve. Dozvíte se také o historii a postupu výroby sektů a sabráž si můžete také sami vyzkoušet.


Skupinové akce, oslavy a firemní teambuildingy ve vinohradě s bohatým doprovodným programem

Skupinové akce, oslavy a firemní teambuildingy ve vinohradě s bohatým doprovodným programem

Procházka vinicemi, sbíraní hroznů, degustace vína a bohatá hostina při západu slunce – vydejte se se svými kolegy poznávat krásy vinic kurdějovské krajiny na jižní Moravě. Hotel Kurdějov Vám na míru připraví skupinovou akci nebo firemní teambuilding přímo ve vinohradu. Vydejte se na procházku vinicemi a vyšplhejte až na kopec, kde na Vás čeká nádherný panoramatický výhled na vrchy Pálavy, Muševské jezero a Kurdějov. Po náročném výstupu si můžete odpočinout v pergole a ochutnat 5 vzorků vín z místní vinice. Pokud se k nám vydáte na konci srpna a začátku září, můžete si na vlastní kůži vyzkoušet ranní a dopolední sběr hroznů. Po sběru Vás pak čeká oběd ve vinohradě na terase pod pergolou. Celý zážitek můžete završit pohledem na zapadající slunce z vinohradu. Pro všechny zúčastněné zajistíme komfortní ubytování v našem hotelu včetně stravy.


Romantické svatby v jedinečných prostorech vinařství – svatební den s dobrým vínem

Romantické svatby v jedinečných prostorech vinařství – svatební den s dobrým vínem

Plánujete menší rodinnou svatbu a přemýšlíte nad tím, kde uspořádáte svůj svatební obřad a hostinu? Chcete pro svůj svatební den zvolit netradiční místo? Řekněte si ano v netradičních prostorech Vinařství Václav v Hustopečích. Rádi Vám pomůžeme s přípravou a organizací pohádkové svatby. Svatební obřad i oslava mohou proběhnout na levandulové terase a v případě nepříznivého počasí přímo ve vnitřních prostorech vinařství. Zajistíme teplé i studené pokrmy pro Vaši svatební hostinu. Chuťové pohárky novomanželů i všech svatebčanů potěší lahodná odrůdová vína z naší vlastní produkce. Novomanželé se navíc po náročném dni mohou ubytovat v některém z našich stylových apartmánů.