Poptávám výrobu skleněných klíčů

Poptávám výrobu skleněných klíčů

Poptávám výrobu skleněných klíčů.

Jde o firemní událost a klient bude chtít nechat vyrobit cca 10 klíčů, které budou znázorňovat otevření budovy. Zaměřujete se i na tohle, byla by ta možnost? :)
Poptávka byla vložena dne:
18.05.2023 09:35

Platnost poptávky:
18.06.2023 09:26

Kontaktní osoba:
Kristýna Kopřivová


Telefon:
+420 724 333 739

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Jsme tady pro vás od roku 2004 - výroba a prodej propagačních a dárkových předmětů - odborníci na produktová média!

Jsme tady pro vás od roku 2004 - výroba a prodej propagačních a dárkových předmětů - odborníci na produktová média!

Od roku 2004 se Arei specializuje na výrobu a prodej propagačních a dárkových předmětů včetně reklamního potisku. Naše široké portfoliu zahrnuje více než 5000 předmětů, které vám nabízíme v různých barevných variantách. Ctíme firemní identitu a přání našich klientů. V týmu Arei pracují nadšenci se smyslem pro kvalitu a detail, kteří věnují osobní přístup každému zákazníkovi. Jsme přesvědčeni, že spokojenost klienta je naším nejvyšším cílem, a proto věříme ve význam osobního kontaktu. Snažíme se znát naše klienty osobně a pokud to není možné, rádi se setkáme osobně, protože důvěra a jistota jsou pro nás klíčové. Předtím než začneme s výrobou, pečlivě konzultujeme nejvhodnější tisk, barvy produktu a loga s klientem. Pokud něco nesplňuje představy klienta, nepouštíme se do výroby. Jsme si vědomi, že čas je cenný, a proto se snažíme dodat produkty v co nejkratším možném časovém horizontu, v závislosti na vybraném zboží a potisku. Hledáme optimální řešení produktů a respektujeme finanční rozpočet našich klientů. Slibujeme prvotřídní kvalitu za konkurenceschopné ceny. Vyzkoušejte nás a těšíme se na spolupráci!


Skleněné střešní světlíky pro denní světlo i v těch nejtmavších koutech

Skleněné střešní světlíky pro denní světlo i v těch nejtmavších koutech

Máte ve Vašem podkrovním bytě nebo ateliéru nedostatek přirozeného denního světla? Je interiér Vašeho skladu nebo provozních prostor tmavý? Vše vyřeší skleněné střešní světlíky, které na míru vyrobí společnost ACERA SKLO s.r.o. z Prahy. Skleněné střešní světlíky přivedou světlo do tmavých prostor průmyslových hal, chodeb hotelů, šaten sportovišť a tělocvičen nebo podzemních bazénů a samozřejmě do podkrovních místností rodinných domů. Společnost ACERA SKLO s.r.o. má zkušenosti také s rekonstrukcí historických skleněných světlíků a na přání Vám vyrobí skleněné světlíky ve Vámi požadovaném barevném provedení.


Sprchové kouty ze skla na míru nejen pro atypické koupelny

Sprchové kouty ze skla na míru nejen pro atypické koupelny

Řešíte ve Vaší koupelně problém s výběrem skleněné zástěny nebo skleněných dveří ke sprchovému koutu? Nemůžete si vybrat z běžné nabídky nebo je prostor Vašeho sprchového koutu atypický rozměrem? Problém vyřeší sprchové kouty na míru, které vyrábí společnost ACERA SKLO s.r.o. z Prahy. Sprchové kouty na míru, zástěny, posuvné i kyvné dveře nebo obložení celé koupelny je praktické, nadčasové, luxusní a poskytuje volbu odstínů ze široké barevné škály. Společnost ACERA SKLO s.r.o. má ve svém oboru bohaté zkušenosti a můžete našim odborníkům důvěřovat také v plnění zakázek kompletní vestavby celoskleněných koupelen do místnosti. V případě zájmu o sprchový kout ze skla na míru nás proto kontaktujte!


Fotodárky, fotokalendáře, potisk textilu - originální dárky na Vytisknuti.cz  - e-shop, který udělá radost vašim blízkým

Fotodárky, fotokalendáře, potisk textilu - originální dárky na Vytisknuti.cz - e-shop, který udělá radost vašim blízkým

Vytisknuti.cz je specializovaný e-shop zaměřený na výrobu fotodárků, fotokalendářů a potisk textilu. U nás si můžete nechat vyrobit originální dárek s Vaší fotografií, který bude vašim blízkým připomínat společné zážitky a krásné momenty. Naše nabídka fotodárků je široká a zahrnuje různé produkty jako magnetky, klíčenky, puzzle, odznaky, foto-kameny, leporela, polštáře a mnoho dalšího. Pro ty, kteří hledají něco víc praktického, máme ve své nabídce potisk textilu, jako jsou trička, šerpy, tašky a další textilní výrobky. Největší oblibě se těší fotokalendáře, které jsou ideálním dárkem pro každého, kdo má rád osobní přístup. Naše fotokalendáře jsou vyráběny z kvalitních materiálů a tiskneme na ně s Vašimi fotografiemi. Jsou to ideální dárky na Vánoce, narozeniny, svatby nebo k jakékoli jiné příležitosti. Nás e-shop Vytisknuti.cz se nachází v Ústí nad Labem a disponuje moderními stroji a technologiemi, což nám umožňuje rychle a efektivně zpracovávat objednávky a garantovat krátké dodací lhůty. S námi se nemusíte obávat, že byste dostali dárek pozdě. Objednávání na Vytisknuti.cz je jednoduché a intuitivní. Stačí nahrát Vaše fotky, zvolit produkt, na který chcete fotky tisknout, a my se postaráme o zbytek. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na našem telefonním čísle nebo emailem.


Luxusní šerpy pro školy a školky jako upomínka významných okamžiků života

Luxusní šerpy pro školy a školky jako upomínka významných okamžiků života

Čeká Vás významná událost ve škole či školce? Hledáte způsob jak tuto událost udělat nezapomenutelnou? Nechte pro sebe či Vaše blízké vyrobit šerpu u společnosti Reklamní potisk, s.r.o. Telč. Vybírat můžete z různých provedení, je tedy pouze na Vás a Vašem vkusu, jakou zvolíte barvu, materiál, písmo či text. Mezi našim sortimentem naleznete také širokou škálu dekorací a doplňků pro šerpy. Šerpy skladujeme v návinech, a proto se nemusíte obávat, že budou pomačkané či zohýbané. Neváhejte a navštivte náš e-shop či kamenný obchod.


Silikonové náramky – módní doplněk i efektivní způsob propagace

Silikonové náramky – módní doplněk i efektivní způsob propagace

Hledáte vhodný typ propagace Vaší firmy? Efektivním a přesto levným způsobem propagace jsou stále velmi populární silikonové náramky. Neváhejte a oslovte společnost Silikonové náramky IdentCORE s.r.o. ze Znojma. Dodáváme silikonové náramky v mnoha provedeních, s debosem, embosem, s potiskem, reflexní i atypické náramky. Silikonové náramky vyrábíme na zakázku, dle požadavků zákazníka v různých velikostech a pestré barevné škále. Záleží pouze na Vás, co si na náramky necháte natisknout – text, logo, motto. Design náramku si můžete vytvořit sami, nebo Vám ho vytvoříme podle Vašich požadavků. Pro více informací nás kontaktujte.