Poptávám výrobu skleněných klíčů

Poptávám výrobu skleněných klíčů

Poptávám výrobu skleněných klíčů.

Jde o firemní událost a klient bude chtít nechat vyrobit cca 10 klíčů, které budou znázorňovat otevření budovy. Zaměřujete se i na tohle, byla by ta možnost? :)
Poptávka byla vložena dne:
18.05.2023 09:35

Platnost poptávky:
18.06.2023 09:26

Kontaktní osoba:
Kristýna Kopřivová


Telefon:
+420 724 333 739

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Reklamní materiály pro Vaši firmu - 3D samolepky, loga, nápisy, písmena

Reklamní materiály pro Vaši firmu - 3D samolepky, loga, nápisy, písmena

Chcete jít vidět? Zaujmout již svým logem nebo nápisem firmy? Velmi efektivní jsou 3D samolepky, ale i podsvícená 3D loga a nápisy. Firma K + L, spol. s r.o. má dlouholeté zkušenosti s kompletní realizací těchto 3D polepů. Vybrat si můžete s široké škály barev, velikostí i podsvícení. 3D loga vyrobená z polystyrenu mají srovnatelnou životnost, jako loga z plastových nebo kovových materiálů. Jsou velmi lehké, a proto se velmi dobře instalují. 3D nápisy využijete na na fasády domů, hotely, restaurace, obchody atd. 3D nálepky jsou velmi elastické, otěruvzdorné a odolné proti zežloutnutí a vyblednutí UV-zářením. Velmi vhodné pro reklamní účely. Dokonalý výsledek vyrobený za velmi krátkou dobu a za velmi příjemnou cenu.


Sklenářství ACERA SKLO - více než 30 let zkušeností s realizací sklenářských prací nejen v Praze

Sklenářství ACERA SKLO - více než 30 let zkušeností s realizací sklenářských prací nejen v Praze

Sklenářství ACERA SKLO s.r.o. je prověřeným partnerem pro všechny, kteří hledají spolehlivé a kvalitní řešení svých sklenářských potřeb. Naše firma působí na stavebním trhu v České republice již od roku 1992 a naši sklenáři mají dlouholeté zkušenosti s realizací nejrůznějších sklenářských prací. Kromě běžných sklenářských prací se specializujeme na technicky náročné projekty, jako jsou skleněné markýzy, skleněné dveře a příčky, samonosná celoskleněná zábradlí a atypické realizace skleněných prvků s důrazem na statiku a kvalitu provedení detailu. Naši sklenáři jsou vybaveni nejmodernější technikou a využívají pouze kvalitní materiály, aby každý projekt byl dokonale zpracován a plně splňoval očekávání zákazníka. Kromě samotné realizace sklenářských prací nabízíme také poradenství a dodávky souvisejících služeb, jako jsou zámečnické práce, truhlářské práce a dodávky konstrukčních prvků z nerezu a oceli. Snažíme se zákazníkům co nejvíce usnadnit celý proces a poskytnout jim co největší komfort a pohodlí. Díky naší dlouholeté zkušenosti v oboru a pečlivě vybraným sklenářům můžeme zaručit kvalitu našich prací a spokojenost zákazníků. V případě zájmu o naše služby nás neváhejte kontaktovat a rádi Vám poskytneme podrobnější informace a nabídku


Výroba skleněných dveří, skleněného nábytku a sklenářské práce od ACERA SKLO s.r.o.

Výroba skleněných dveří, skleněného nábytku a sklenářské práce od ACERA SKLO s.r.o.

Hledáte profesionály, kteří umí pracovat se sklem a není pro ně problém i komplikovaná zakázka? Pak se obraťte na společnost ACERA SKLO s.r.o., která sídlí v Praze a pracuje se sklem již přes třicet let. Společnost se zaměřuje na sklenářské práce a výrobu ze skla. Sklo a výrobky lze použít jak do interiéru, tak do exteriéru. Rádi byste měli krásné skleněné dveře, které budou kvalitní funkční, ale i designovým prvkem pro Váš domov? Nebo snad toužíte po skleněném sprchovém koutě? Ani jedno pro společnost není problém a zrealizuje pro Vás ještě mnohé další jako: - skleněný nábytek - bezpečnostní sklo - zasklívání výloh - zrcadlové stěny a zrcadla - skleněné schody a zábradlí - akvária a terária Ať už se jedná o malou nebo velkou zakázku pro společnost ACERA SKLO s.r.o. a jejich zkušené skláře není nic problém.


Výroba přepážek na ochranu proti koronaviru – pro lékárny, čerpací stanice, výdejní okna atd.

Výroba přepážek na ochranu proti koronaviru – pro lékárny, čerpací stanice, výdejní okna atd.

Hledáte způsob, jak ochránit obsluhu před nákazou koronaviru? Chcete u pokladen zavést přepážky? Oslovte společnost Truhlářství a sklenářství Hranol v Ostravě, která se postará o výrobu i připevnění přepážek na Vaší provozovně. Jsme schopni rychle zajistit výrobu přepážek a následně jejich upevnění v provozovnách dle možností, ke stolu či ke stropu, případně vymyslíme jiný způsob připevnění. Rozměry jsou individuální, přepážky vyrábíme na míru. Přepážky slouží jako ochrana obsluhy před možnou nákazou koronavirem. Vhodné pro lékárny, čerpací stanice, výdejní okna, odběrová místa zásilek z e-shopu, atd. Díky přepážce zamezíte přímému kontaktu se zákazníky a tím přenosu virového onemocnění. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat buď telefonicky, nebo emailem.


Široká nabídka reklamních předmětů s vlastním potiskem Praha

Široká nabídka reklamních předmětů s vlastním potiskem Praha

Společnost Printek – Nachtman se sídlem v Praze se zabývá prodejem a potiskem reklamních předmětů. V naší nabídce najdete běžné reklamní předměty: - propisovací tužky, zapalovače, hrnky, kancelářské, sportovní potřeby, nože, nářadí, trička atd.. ale i značkové výrobky: - mj, Parker,- Ballmain, Marksman, Jamie Oliver, Wenger, reklamní textil US Basic,- Slazenger, Fruit of the Loom atd. Pro bližší informace Vás rádi přivítáme na našich stránkách klikněte na odkaz viz níže.


Originální firemní, reklamní předměty a dárky pro obchodní partnery, zaměstnance nebo zákazníky

Originální firemní, reklamní předměty a dárky pro obchodní partnery, zaměstnance nebo zákazníky

Hledáte originální a kvalitní firemní reklamní dárky a předměty pro vaše obchodní partnery, zaměstnance nebo zákazníky? Chcete se odlišit od konkurence a zanechat dobrý dojem? Pak byste měli navštívit web darkyastudio.hideagifts.com, společnosti A studio group, spol. s r.o. kde najdete široký výběr reklamních a dárkových předmětů pro každou příležitost. Na tomto webu si můžete vybrat z více než 7200 druhů reklamních předmětů, které jsou rozděleny do různých kategorií, jako jsou psací potřeby, elektronika, domácí potřeby, volný čas, zdraví a krása, oblečení a doplňky, potraviny a nápoje, ekologické produkty a další. Můžete si také prohlédnout online katalogy, kde naleznete detailní popisy, fotografie a ceny jednotlivých produktů. Pokud si nejste jisti, jaký reklamní předmět zvolit, můžete se nechat inspirovat nápady a tipy, které najdete na webu. Můžete také využít profesionální rady našich zaměstnanců, kteří vám pomohou s výběrem, grafickým návrhem a potiskem vašich reklamních předmětů. Všechny reklamní předměty jsou potisknuty moderními technologiemi, které zaručují vysokou kvalitu a trvanlivost. Neváhejte a udělejte radost sobě i ostatním originálními a kvalitními firemními reklamními dárky a předměty.