Logistika, plánování a realizace logistických opatření, skladování

PAP TRUTNOV, s.r.o.

Logistika, plánování a realizace logistických opatření, skladování

Logistické služby a možnost uskladnění zásilek ve vlastních skladovacích prostorech v Trutnově poskytuje společnost PAP TRUTNOV, s.r.o. Zabýváme se plánováním a realizací logistických opatření pro co nejefektivnější přepravu. Skladovací prostory v Trutnově jsou vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé uskladnění zásilek.

Poptávám výrobu skleněných klíčů

Poptávám výrobu skleněných klíčů

Poptávám výrobu skleněných klíčů.

Jde o firemní událost a klient bude chtít nechat vyrobit cca 10 klíčů, které budou znázorňovat otevření budovy. Zaměřujete se i na tohle, byla by ta možnost? :)
Poptávka byla vložena dne:
18.05.2023 09:35

Platnost poptávky:
18.06.2023 09:26

Kontaktní osoba:
Kristýna Kopřivová


Telefon:
+420 724 333 739

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Reklamní předměty Liberec – obdarujte své zaměstnance netradičním dárkem

Reklamní předměty Liberec – obdarujte své zaměstnance netradičním dárkem

Jsme firma ROMMY AGENCY a poskytujeme reklamní a propagační servis v Liberci. Chcete potisknout hrníčky vlastním motivem? Sháníte reklamní předměty s potiskem, gravírem nebo ražbou? Od toho jsme tady, naše služby poskytujeme dlouhých 31 let, a proto se na nás můžete s jistotou obrátit. Vyrobíme vám puzzle A4 nebo A3, firemní prezenty a zakoupit u nás můžete nejen hrníčky, ale také plecháčky, a to s potiskem už od jednoho kusu. Přání zákazníka je u nás na prvním místě, proto se budeme snažit vyhovět všem vašim požadavkům. Pokud si chcete prohlídnout naší práci není nic jednoduššího než navštívit webové stránky, kde se dozvíte vše potřebné, a nejen to můžete se podívat například na naše malování ledu na zimních stadionech nebo si od nás můžete nechat ilustrovat pexesa pro děti. Těšíme se na vaši návštěvu.


Dárkové balíčky a krabičky pro paní učitelky a družinářky s produkty z včelího vosku a medu

Dárkové balíčky a krabičky pro paní učitelky a družinářky s produkty z včelího vosku a medu

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro paní učitelku při ukončení docházky vašeho dítěte v mateřské školce? Chcete v závěru školního roku poděkovat družinářce nebo třídní učitelce jakýmkoliv jiným voňavým dárkem, než je květina? Dárkové balíčky a krabičky s výrobky z včelího vosku a medu objednávejte na e-shopu meduska.cz. Paní učitelku nebo družinářku zajisté potěší jedlý dárek plný zdravíprospěšného medu nebo svíčka z včelího vosku. Vybrat si můžete kombinované sady se svíčkou a medovou pochoutkou ve formě ovocného medu nebo medové pomazánky. Sady jsou zabaleny v dárkové krabičce a opatřené textem s přáním hezkých prázdnin.


Objevte nejnovější trendy a produkty s AREI v roce 2024 - naše produkty oživí vaši značku

Objevte nejnovější trendy a produkty s AREI v roce 2024 - naše produkty oživí vaši značku

V AREI se od roku 2004 věnujeme tvorbě a prodeji propagačních a dárkových předmětů, včetně reklamního potisku. Naše nabídka zahrnuje rozsáhlou paletu více než 5000 produktů, které jsou k dispozici v široké škále barev. Vždy dbáme na to, aby produkty odpovídaly firemní identitě a splňovaly očekávání našich klientů. Naším týmem prochází každá objednávka s maximální péčí, od konzultace vhodného tisku až po dodání produktů v nejkratším možném čase, s ohledem na finanční možnosti a kvalitu. Vyzkoušejte naše služby a přesvědčte se o kvalitě a individuálním přístupu, kterým se řídí naše krédo: "Jsme spokojení, až když je spokojený náš klient". Pro více informací navštivte naši webovou stránku.


Přenosné stojany a poutače s potiskem i bez potisku - Světelný box LED BOX light

Přenosné stojany a poutače s potiskem i bez potisku - Světelný box LED BOX light

Hledáte světelné poutače s integrovanými LED žárovkami bez nutnosti dodatečné montáže napájení? Hledáte varianty s jednostranným i oboustranným potiskem? V tom případě se obraťte na společnost Activity promotion s.r.o. Společnost Activity promotion s.r.o. má k dispozici světelný box LED BOX light. Výhodou tohoto systému je stabilita a perfektní efekt grafiky díky LED žárovkám. Samotná grafika je tištěna na tkaninu, která se následně připevňuje silikonovou páskou. Jednotlivé stěny je možné propojovat a využívat tak libovolné délky. Mějte originální poutače a objednejte si naše světelné boxy co nejdříve!


Atlasové a třpytivé šerpy pro maturanty a absolventy – bohatý výběr, příznivé ceny

Atlasové a třpytivé šerpy pro maturanty a absolventy – bohatý výběr, příznivé ceny

Jste v maturitním ročníku a čeká Vás večírek, kde budete pasováni na maturanty? Hledáte firmu, kde si můžete vybrat ze široké barevné škály a ozdob na maturitní šerpy, které jsou vyrobené z kvalitních materiálů? V tomto případě se obraťte na společnost Reklamní potisk s.r.o., která sídlí v Telči. Právě u nás Vám zhotovíme šerpy, u kterých oceníte kvalitu použitých materiálů. Sami si můžete zvolit barvu, potisk, slogan či doplňky, které budou zdobit vaše šerpy. Precizní zpracování Vám můžeme nabídnout u atlasových šerp, které jsou vyrobeny z materiálu dodávaného ze Švédska či třpytivé šerpy, které jsou vyráběny přímo pro nás. Veškeré detaily o výrobě atlasových a třpytivých šerp naleznete na výše uvedeném odkazu.


Průmyslový, reklamní potisk plechu, kovu, plastu, plexiskla, dřeva, tvrzeného skla

Průmyslový, reklamní potisk plechu, kovu, plastu, plexiskla, dřeva, tvrzeného skla

Potiskem výrobků a reklamních předmětů z různých materiálů se zabýváme ve společnosti Jiří Křístek - OFSITO s.r.o. - specializujeme se na průmyslový, reklamní potisk plechu, kovu, plastu, plexiskla, dřeva, tvrzeného skla i kartonových a papírových obalů. Působíme převážně v regionu Zlínský kraj, Brno, Hodonín. Potiskneme kovové štítky, tabule z plechu, skleněné panely, stojany z plastu, obaly na výrobky, nábytek, reklamní předměty všeho druhu. Používané technologie potisku: - Flatbed digitální tisk Jetrix - touto technologií lze potisknout téměř cokoliv - Sítotisková technologie ofsito - pro potisk hotových výrobků. Výrobky dále dostaneme do požadovaného tvaru - provádíme vakuové tvarování plastů, ohýbání i řezání laserem.