Poptávám výrobu skleněné figurky
Dopyt Dobrý deň, rada by som sa opýtala, či je možné vyrobiť sklenenú figúrku Krakonoša (podľa fotky v prílohe), vo výške okolo 20 - 25 cm. Ak áno, tak v akej cene. Ďakujem veľmi pekne za info.
Poptávám výrobu skleněných klíčů
Poptávám výrobu skleněných klíčů. Jde o firemní událost a klient bude chtít nechat vyrobit cca 10 klíčů, které budou znázorňovat otevření budovy. Zaměřujete se i na tohle, byla by ta možnost? :)
Poptávám foto na polštář
Poptávám foto na polštář. Zajímala by mě cena a typ polštáře. Moc děkuji a přeji hezký den.
Poptáváme zhotovení absolventských šerp
Rádi bychom nechali potisknout stuhy pro absolventy 9. tříd. Celkem 45 ks. Nápis ZŠ Mukařov, Absolvent 2012-2021. Mohla bych dostat cenovou nabídku? Popřípadě jak navrhnout vizuál-font písma, barvu šerpy atd. Je možné zhotovit šerpy do termínu 22.6.? Děkuji.
Výrobky z mramoru, onyxu, Pákistán
Zpráva od Nayeem Arts & Krafts. Vážení, představujeme sami sebe jako výrobce a exportéra přírodního kamene, řemeslných výrobků z mramoru, onyxu - kancelářské doplňky, dárky. Onyx a mramor se nacházejí v horách Pákistánu. Je to druh kamene, který díky svým krásným barvám a odstínům se používá k výrobě krásy. Více informací na: nakarts@gmail.com, or ...
Poptávám dodavatele dárkového zboží pro komisní prodej
Poptávám dodavatele dárkového zboží pro komisní prodej. Hledám velkoobchodního dodavatele se zaměřením na dárkového zboží ke spolupráci formou komisního prodeje. Sortiment: keramika, sklo, svíčky, aromalampy, obrázky, nástěnné hodiny, plyšové hračky, dárkové tašky, dřevěné a proutěné výrobky, dekorační předměty apod. Nebo hledám i jiný druh ...
Vánoční baňky, VB
Poptávám tvarované vánoční baňky 160 mm, chci koupit cca 20 ks.
Hledáme dodavatele zboží do prodejny
Hledáme do prodejny v nákupní zóně vhodné zboží pro prodej.
Poptávám výrobu težítka
Poptávám výrobu těžítka ve tvaru krychle, kde by byly vyryty jména dětí, název školy a určité datum. Byl by to dárek. Prosím o cenu při rozměrech Rubikovy kostky. Děkuji.
Poptávám dodávku reklamních ubrousků
Poptávám dodávku reklamních ubrousků. Bílé ubrousky 25 x 25, dvouvrstvé - 10 800 ks Bílé ubrousky s logem 25 x 25 dvouvrstvé - 100 000 ks (barva loga - žlutá, doplňková barva loga pro grafiku - černá, červenohnědá). Dál brčka (červená barva) 12 000 ks. Děkuji.
Poptávám výrobu silikonových náramků
Poptávám výrobu silikonových náramků, 50 ks náramků zelená barva a text VÚ 1908 Valmez pánské. Děkuji.
Keramické pokladničky, Švýcarsko
Hledáme českou firmu, která vyrábí pokladničky z keramiky. S pozdravem Bruno F. Hohler
Kovové svícny, Indie
Jsme výrobci a vývozci všech druhů řemeslných výrobků z Indie. Zhotovíme kovové svícny v různých provedeních a stylech, můžeme poskytnout veškeré konečné povrchové úpravy měďěná, zlatá, stříbrná, železná. Máme zájem o obchodní spolupráci.
Poptávám velkoobchod s orientálním zbožím
Poptávám velkoobchod s orientálním zbožím
Poptávám dárkové balení pivních lahví
Poptávám dárkové balení pivních lahví, dvě 1/2l lahve s porcelánovým uzávěrem. Děkuji.
Proutěné výrobky, Polsko
Jsme firma prodávající výrobky z proutí. Naše společnost se nachází v Polsku, ale prodáváme naše výrobky po celé Velké Británii. Hledáme nové zákazníky, kteří by chtěli mít tyto produkty v jejich obchodě. Máte-li zájem, prosím navštivte naše webové stránky, kde máme některé z našich produktů zobrazených na www.designwicker.co.uk. Naše stránka je ...
Poptávám spolupráci při výrobě korálkových produktů
Poptáváme spolupráci při výrobě korálkových produktů. Jsme ochotní si osvojit různé techniky pro možnou výrobní spolupráci. Děkuji.
Poptávám potisk polštářku
Poptávám potisk (fotka) na polštářek. Jaká je cena? Děkuji.
Poptávám výrobu humorné cedule
Poptávám zhotovení žertovné tabulky na vrata: Pozor, nasranej důchodce ! Pokud by to bylo možné, dejte vědět termín dodání a cenu.
Poptávám dodavatele zboží do obchodu
Hledám dodavatele pro zařízení mého obchodu - plastové figury, trpaslíci, zahradní zvířátka, plechové potištěné tabule s celebritami, zpěváci, herci a podobně. Případné katalogy s výběrem zboží a kontakty na dodavatele.
Vánoční figurky, Německo
Poptáváme vánoční dekorativní figurky, které se prodávájí ve větším množství na hranicích.
Poptávám žertovný autodoplněk
Sháním něco na styl frkačky - délka cca 2m, aby se tlakem vzduchu na autě rozbalila a při zastavení se stočila. Barva bílá, bez potisku, v průměr 15 až 20cm.
Poptávám výrobu humorné cedule
Poptávám zhotovení vtipné cedule jako svatební dar. Na ceduli potřebuji mít nápis DOUBKOVI. A u toho by se mi líbil třeba obrázek domečku a nějaké hezké orámování. Poptávám zhotovení do pátku 17.7.
Oděvy, obuv, dárkové předměty, Čína
D&S je komplexní skupina společností zahrnující mnoho dceřiných závodů, jako je závod na oděvy, závod na obuv, závod na řemeslné výrobky a dárky, závod na hračky a další. Naše společnost sídlí ve Weifang, Shandong, Čína, v blízkosti námořního přístavu a letiště Qingdao. Dodáváme veškeré služby od návrhu výrobku po výrobu a export. Naším hlavním ...
Dodávka hraček a upomínkového zboží
Předmětem veřejné zakázky je dodávka hraček a upomínkového zboží. Předmět veřejné zakázky bude rozdělen na 3 samostatné části: 1. Hračky 2. Ostatní sortiment 3. Brandové zboží Zadavatel pro vymezení předmětu veřejné zakázky (části) použil modelový koš viz. příloha č. 4A, 4B a 4C zadávací dokumentace. Modelový koš obsahuje položky, které ...