Škola v prírode 4. ročník ZŠ

Škola v prírode 4. ročník ZŠ

Predmetom zákazky je zabezpečenie školy v prírode pre žiakov 4. ročníka ZŠ. Bližšie informácie sú uvedené v dokumentoch zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
17.05.2023 09:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Základná škola s materskou školou

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Základná škola s materskou školou

Zadavatel IČ:
30233844

Zadavatel ulice:
Hurbanova 27

Zadavatel PSČ:
036 01

Zadavatel obec:
Martin

Kontaktní osoba:
Ing. Renáta Šamajová

Zadavatel telefon:
+421 434 302 555

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55243000-5
Služby poskytované v detských prázdninových táboroch

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ubytování s krytým osvětleným bazénem – možnost nočního koupání v horách

Ubytování s krytým osvětleným bazénem – možnost nočního koupání v horách

Plánujete dovolenou, chcete navštívit Orlické hory a užít si i koupání v bazénu? V tom případě si rezervujete ubytování v Chalupě Sněženka. Chalupa Sněženka má kapacitu až 16 osob, zamluvit si můžete celou roubenku nebo apartmán pro 4 osoby. K dispozici budete mít krytý osvětlený bazén, venkovní posezení, dětské hřiště a mnoho dalšího. V okolí můžete navštívit lanovou dráhu, muzeum, rozhledny a zámky – o zábavu budete mít tedy postaráno.


Rekreační pobyt na horské chalupě s venkovním krytým bazénem se slanou vodou

Rekreační pobyt na horské chalupě s venkovním krytým bazénem se slanou vodou

Pokud se chystáte vyrazit na dovolenou v Orlických horách, neváhejte a zarezervujte si termín ubytování v Chalupě Sněženka. V naší komfortně vybavené chalupě si užijí rekreační pobyt nejen dospělí, ale i děti - kromě krásné okolní přírody a čerstvého vzduchu máme pro naše hosty máme k dispozici venkovní krytý bazén se slanou vodou. V našem zastřešeném bazénu se můžete během letních horkých dvůr příjemně osvěžit nebo si odpočinout a relaxovat po náročném výletu či túře po okolní krajině


Příjemné ubytování v Jizerských horách, Chata Olympia

Příjemné ubytování v Jizerských horách, Chata Olympia

Příjemné ubytování v Jizerských horách poskytuje chata Olympia. Ubytovat se můžete ve čtyřlůžkových pokojích nebo v apartmánu. V chatě jsou k dispozici dvě kuchyňské linky i s myčkou nádobí. V celém objektu možnost připojení k Wi-Fi. Sušák bot na 15 párů bot. Pro ubytované se v chatě nalézá malá hospůdka. V létě můžete využít venkovní posezení, gril a dětské hřistě. Horskou chatu Olympia naleznete na adrese Dolní Maxov 35, Josefův Důl.


Badmintonová hala s půjčovnou raket, vlastním parkovištěm – rezervace hřiště online

Badmintonová hala s půjčovnou raket, vlastním parkovištěm – rezervace hřiště online

Hrajete rádi badminton? Chcete si zajít zahrát badminton i v zimních měsících a hledáte badmintonovou halu, která je v provozu celoročně? Zarezervujte si hřiště v Badminton U Splavu v Břeclavi. Naše badmintonová hala je v provozu celoročně a poskytuje hrací plochu pro badminton na pěti hřištích – povrch francouzská tarket. Badmintonová hala má vlastní parkoviště, pokud tedy přijedete autem, bez problému zde zaparkujete. Půjčujeme také rakety a poskytuje také vyplétání raket a prodej badmintonových doplňků. Po hře si můžete odpočinout v infrasauně a také se občerstvit v naší restauraci. V případě potřeby Vám zajistíme i trenérku badmintonu. Badmintonové hřiště si můžete zarezervovat online. Pokud hrajete badminton pravidelně, můžete si zakoupit i naše cenově zvýhodněné permanentky.


Venkovní sportovní areál u Sokolovny – míčové sporty, fotbal, tenis

Venkovní sportovní areál u Sokolovny – míčové sporty, fotbal, tenis

Chcete si zahrát míčové hry a hledáte ideální prostředí, kde si míčové sporty můžete co nejvíce užít? Navštivte náš venkovní sportovní areál u Sokolovny ve Zlíně, kde máte ideální prostor pro pořádání různých sportovních akcí. Zahrát si u nás můžete: - fotbal, - tenis, - volejbal, - házenou a další. Neseďte doma a pojďte si užít sportovních aktivit pro tu správnou relaxaci!


Sportovní soustředění v Jeseníkách ve wellness hotelu s restaurací a sportovišti

Sportovní soustředění v Jeseníkách ve wellness hotelu s restaurací a sportovišti

Sportovní zázemí, ubytování, restauraci i regeneraci naleznete na jednom místě, ve Wellness hotelu Holzberg v Jeseníkách. Nemusíte tak přejíždět na různá místa. Wellness hotel Holzberg je díky svému zázemí a modernímu prostoru oblíbeným místem pro pořádání sportovních soustředění všeho druhu. Sportovní soustředění si u nás užijete v letním i zimním období. V našem areálu je venkovní i vnitřní sportoviště vhodné pro většinu sportů. Po tréninku můžete zregenerovat a relaxovat v našem wellness centru, v bazéně nebo v sauně. K dispozici je také moderně vybavená posilovna. Poskytujeme ubytování v oblasti Karlova Studánka, Malá Morávka, Bruntál, Andělská hora, Světlá hora a zázemí pro celé sportovní kluby a jejich sportovní soustředění. V naší restauraci vám připravuje kvalitní domácí kuchyni.