Škola v prírode 4. ročník ZŠ
Predmetom zákazky je zabezpečenie školy v prírode pre žiakov 4. ročníka ZŠ. Bližšie informácie sú uvedené v dokumentoch zákazky.
Poptávám ubytování v chatkách
Poptávám ubytování v chatkách. Jaká by byla cena za 2 chatky na 5 dní?
Poptávám levné ubytování pro taneční soustředění
Poptávám levné ubytování s plnou penzí nebo s možností vlastního vaření na termín 29.7. - 2.8. 2020 pro cca 25 dětí a 15 dospělých - taneční soustředění. Preferuji ubytování v jedné budově - není podmínkou. Podmínkou v blízkosti (nejlépe v areálu) prostor ( sál, tělocvična) pro tanec 2 hodiny dopoledne a 3 hodiny odpoledne nebo navečer. ...
Hledám sportovní areál s ubytovnou, venkovním hřištěm na basketbal, nebo tělocvičnou
Hledám sportovní areál s ubytovnou, venkovním hřištěm na basketbal, nebo tělocvičnou a stravováním pro basketbalové 6 - 8 denní soustředění v termínu 19. 8. – 1.9.2019. Předpokládaný počet dětí cca 40, věk dětí 9 - 17 let, 5 – 8 trenérů. Stravování: plná penze + svačina a druhá večeře + pitný režim.
Poptáváme ubytování
Dobrý den. Poptáváme ubytování pro 12-14 dospělých a 2 děti (do 15 let) + 1 větší pes a 1 malý psík, na víkend od 28.9. do 30.9.2018, s možností příjezdu v pátek cca po 11 h a odjezdu v neděli po 14 h. Výhodou je samostatné obydlí (samota, kraj obce) z důvodu možného rušení sousedů případnou pozděvečerní hlučnější zábavou. Oblast zájmu Jižní ...
Poptáváme zařízení pro pořádání sportovního soustředění
Poptáváme zařízení pro pořádání sportovního soustředění. S dívčím volejbalovým oddílem TJ Lokomotiva Plzeň hledáme možnost sportovního soustředění na příští léto, a to v Plzeňském, Karlovarském, Jihočeském nebo Středočeském kraji. V termínu 22. - 28. 8. 2017 sháníme tréninkovou, ubytovací a stravovací kapacitu pro zhruba 120 osob. Celkem se jedná ...
Poptávám parkování vozidla s karavanem
Poptávám parkování vozidla s karavanen v okolí Mikulova. Termín Pálavské vinobraní 2016.
Poptávám levné ubytování pro soustředění tanečního klubu
Poptávám levné ubytování s plnou penzí na termín 20.8. - 27.8. 2016 pro cca 50dětí - taneční soustředění. Podmínkou jsou v blízkosti (nejlépe v areálu) dva prostory pro společenský tanec, rozměr cca 18x13m a druhá místnost cca 10x12m. Nejlépe Jihomoravský kraj.
Poptávám pronájem stanového tábořiště pro skautský tábor
Poptávám pronájem tábořiště - léto 2016, pro skautský tábor v termínu 26.7.-2.8. či 27.7.-3.8.2016, 50-60 účastníků včetně dětí. NE chatky, pouze stany (případně louka - máme i vlastní stany). Tábořiště musí splňovat hygienické požadavky na zotavovací akce.
Poptáváme ubytování pro školku v přírodě
Dobrý den, máme zájem o školku v přírodě pro cca 30 dětí od 2 let + dospělý doprovod. Stravování: 5x denně + pitný režim (příp. zajištění bezmléčné či mleté stravy). Termín: podzim 2015, jaro a podzim 2016. Ubytování: v budově, alespoň 1 bezbariérový pokoj, místnost na hraní v případě špatného počasí. Délka pobytu: 7 dní. Místo pobytu: ve ...
Poskytnutie stravovania, ubytovania a prenájom priestorov na zabezpečenie vzdelávacích aktivít RABAK
Predmetom zákazky je poskytnutie komplexnej služby pozostávajúcej z poskytnutia ubytovacích služieb, stravovacích služieb a poskytnutie konferenčných a oudoorových priestorov pre realizáciu vzdelávacích aktivít a zážitkových táborov projektu PRAKTIK Praktické zručnosti cez neformálne vzdelávanie.
Poskytnutie stravovania, ubytovania a prenájom priestorov na zabezpečenie vzdelávacích aktivít RABAK
Predmetom zákazky je poskytnutie komplexnej služby pozostávajúcej z poskytnutia ubytovacích služieb, stravovacích služieb a poskytnutie konferenčných a oudoorových priestorov pre realizáciu vzdelávacích aktivít a zážitkových táborov projektu PRAKTIK Praktické zručnosti cez neformálne vzdelávanie pre Banskobystrický kraj.
Poskytnutie stravovania, ubytovania a prenájom priestorov na zabezpečenie vzdelávacích aktivít RABAK
Predmetom zákazky je poskytnutie komplexnej služby pozostávajúcej z poskytnutia ubytovacích služieb, stravovacích služieb a poskytnutie konferenčných a oudoorových priestorov pre realizáciu vzdelávacích aktivít a zážitkových táborov projektu PRAKTIK Praktické zručnosti cez neformálne vzdelávanie pre spádovú oblasť Trnavského kraja.
Poskytnutie stravovania, ubytovania a prenájom priestorov na zabezpečenie vzdelávacích aktivít RABAK
Predmetom zákazky je poskytnutie komplexnej služby pozostávajúcej z poskytnutia ubytovacích služieb, stravovacích služieb a poskytnutie konferenčných a oudoorových priestorov pre realizáciu vzdelávacích aktivít a zážitkových táborov projektu PRAKTIK Praktické zručnosti cez neformálne vzdelávanie pre spádovú oblasť Prešovského kraja.
Poskytnutie stravovania, ubytovania a prenájom priestorov na zabezpečenie vzdelávacích aktivít RABAK
Predmetom zákazky je poskytnutie komplexnej služby pozostávajúcej z poskytnutia ubytovacích služieb, stravovacích služieb a poskytnutie konferenčných a oudoorových priestorov pre realizáciu vzdelávacích aktivít a zážitkových táborov projektu PRAKTIK Praktické zručnosti cez neformálne vzdelávanie pre spádovú oblasť Žilinského kraja.
Poptávám ubytování na Slapech
Poptávám ubytování na Slapech
Poptávám ubytovaní v okolí Lipna
Poptávám ubytování na Lipně nebo v okolí od 31.7-3.8 pro dvě dospělé osoby a dvě děti .
Poptávám levné ubytování
Poptávám levné ubytování na Šumavě od 30.7 - 3.8. 2012. Penzion, chata, apartmán.Lokalita nerozhoduje. Obsazení: 2 dospělí + 2 děti - 4 a 9 let. Strava nerozhoduje.
Poptávám rekreační pobyt s možností koupání
Poptávám dovolenou pro 2 osoby na měsíc srpen, ubytování i v soukromí, v blizkosti možnost koupání.
Poptávám pronájem chaty s možností rybaření
Poptávám chatu v blízkosti vody k rybaření pro 3 osoby. 3.- 6.6. 2012
Poptávám ubytování na jižní Moravě
Poptávám ubytování pro 6 dospělých osob na jižní Moravě, s možností dokoupit snídani, grilování, ochutnávka vína, v blízkosti cyklotras
Poptávám pronájem chaty u vody
Poptávám chatu na dovolenou pro rodinu v těsné blízkosti vody, vhodné na rybolov. Na Moravě!
Poptáváme letní rekreaci
Poptávám letní týdenní dovolenou s polopenzí pro dva seniory plus dítě osm let, polovina července nebo druhá polovina srpna,oblast Králíky,Pastviny,Čenkovice-Orlické hory.
Poptávám rekreační pobyt s možností rybaření
Poptávám ubytování s možností rybaření a stravou.
Poptávám rekreační pobyt, Jičín a okolí
Poptávám ubytování pro 2 dospělé a 6 dětí (8-12let) v Jičíně a blízkém okolí v soukromí popř. penzionu s kuchyňkou, v termínu 28.7.2012 - 4.8.2012.