Dodanie minerálnej pramenitej vody

Dodanie minerálnej pramenitej vody

Predmetom zákazky je dodanie pitnej minerálnej vody a prenájom dávkovačov pramenitej vody.
Veřejná zakázka vložena:
17.05.2023 09:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát

Zadavatel IČ:
00397768

Zadavatel ulice:
Šrobárova 2

Zadavatel PSČ:
041 80

Zadavatel obec:
Košice - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Ing. Mária Koľveková

Zadavatel telefon:
+421 552 341 582

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.upjs.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

41110000-3
Pitná voda

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Objevte blahodárnou sílu přírodních pramenů v Mariánských Lázních

Objevte blahodárnou sílu přírodních pramenů v Mariánských Lázních

Vítejte v fascinujícím světě lázeňských pramenů v Mariánských Lázních! Společnost Bohemia Healing Marienbad Waters a.s. se specializuje na provozování stáčírny pitných lázeňských pramenů a pokračuje tak v tradici slavné Lobkowiczké knížecí stáčírny v Bílině. Díky tomu můžete nyní využít jejich širokou nabídku léčivých vod přímo ve svém domově. Představte si okouzlující Bílinskou kyselku, která je oceňována po staletí pro svůj pozitivní vliv na zažívací proces, revmatismus, dnu a dokonce i cukrovku. Tato přírodní iontová voda je také ideální pro sportovce, těžký průmysl a pooperační stav, který vyžaduje doplnění minerálů. Ať už si ji vychutnáte jako dietetický nápoj nebo perlivý osvěžující nápoj, Bílinská kyselka vám přinese blahodárné účinky. Dalším unikátem je Zaječická hořká, pramen s vysokou koncentrací hořkých solí. Jediný svého druhu na světě, dodává tělu přirozený hořčík a má pozitivní vliv na pleť, nervovou soustavu a psychickou pohodu. Sírany obsažené v této vodě pomáhají tělu zpracovávat toxiny a slouží jako přirozený detoxikant. Její projímavý účinek je zcela jedinečný a účinný. Lázeňské pitné kúry v Mariánských Lázních nejsou kompletní bez Rudolfova pramene. Tento přirozeně perlivý zdroj, spolu s Bílinskou kyselkou, nabízí vysoký obsah vápníku a železa, které definují jeho léčebné využití. Rudolfův pramen je nezbytný pro koupelové i pitné kúry a léčbu ledvin, močových cest a doplňkovou léčbu osteoporózy. A nakonec tu máme Ferdinandův pramen, zástupce jednoduché kyselky. Jeho nízká mineralizace a příjemná chuť ho řadí mezi nejchutnější prameny v Mariánských Lázních. Jeho přítomnost v lázeňských pitných kúrách je vynikajícím doplňkem k ostatním silně mineralizovaným pramenům. Díky Bohemia Healing Marienbad Waters a.s. můžete nyní využít blahodárných účinků těchto lázeňských pramenů přímo ve svém domově. Nechte se hýčkat a regenerovat prostřednictvím lázeňských pitných kúr a připravte se na obnovu zdraví a pohody.


Nápojový automat  na kávu a teplé nápoje - X2 E/7 - COFFEE TO GO, prodej, servis

Nápojový automat na kávu a teplé nápoje - X2 E/7 - COFFEE TO GO, prodej, servis

Chtěli byste doporučit kvalitní nápojový automat na kávu a teplé nápoje? Oslovte nás. Společnost DELIKOMAT s.r.o. z Brna provozuje nápojový automat NÁPOJOVÝ AUTOMAT X2 E/7 - COFFEE TO GO na kávu a teplé nápoje, který kombinuje instantní a zrnkovou kávu. V tomto automatu je filtr na vodu zn.BRITA. Díky němu dojde k filtraci vody a zachovají se minerální látky, které jsou důležité pro lidský organismus. Automat vydává kávu s sebou, tzv. COFFEE TO GO do velkého uzavíratelného kelímku o objemu 0,3 l. Můžete si pochutnat například na černé nebo bílé kávě, dále pak latte, cappuccinu, moccaccinu, čokoládě a další. Automat má 7 zásobníků na suroviny a kapacitou 500ks malých kelímků a 300ks velkých kelímků pro nápoj s sebou - COFFEE TO GO. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Novinka - Automat na zelí - čerstvé kysané zelí za bezkonkurenční cenu

Novinka - Automat na zelí - čerstvé kysané zelí za bezkonkurenční cenu

V automatu na zelí si můžete zakoupit naše půlkilové balení zdravého kysané zelí za bezkonkurenční cenu 15Kč. Prodejní automat jsme umístili vedle našeho mlékomatu před velkokapacitním kravínem v Nižních Lhotách. Zákazníci si jej oblíbili, prodává se denně až 40kusů. Vyzkoušejte ho také a navštivte nás.


Spolehlivý automatizovaný tok zboží pro optimální zaskladnění

Spolehlivý automatizovaný tok zboží pro optimální zaskladnění

Pro plánování toku produktů nejen za účelem optimálního zaskladňování jistě oceníte řešení firmy Reca spol s.r.o. z Brna formou systému RECA iSTORAGE. Poskytujeme plně automatizovaný tok zboží, přičemž skladování různého pomocného materiálu je možný ve třech variantách: - výdejní boxy - zásuvkové a spirálové automaty Nespornou výhodou tohoto systému je zabezpečené skladování, dostupnost zboží celých 24 hodin, přehlednost nákladů, přizpůsobivost definice sortimentu, libovolné přidělování přístupových práv a možnost řízeného vstupu. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat, jsme zde pro vás.


Výborná pramenitá voda  v barelech od výrobce pocházející přímo z podhůří Beskyd

Výborná pramenitá voda v barelech od výrobce pocházející přímo z podhůří Beskyd

Záleží Vám na spokojenosti Vašich zaměstnanců a chcete jim dopřát pitný režim na pracovišti? Pak jistě oceníte lahodnou chuť pramenité vody Konczanka přímo od výrobce, která pochází z hlubokých vrtů přímo z podhůří slezských Beskyd. O výrobu, distribuci i rozvoz po celém Moravskoslezském, Olomouckém i Zlínském kraji se stará společnost KONCZANKA CZ s.r.o. se sídlem v Ostravě. Díky pramenité vodě Konczanka hravě zajistíte pitný režim v kancelářích, ve výrobních halách, ve státních budovách i soukromých institucí. Vodu rozvážíme ve vratných barelech. U nás si můžete zapůjčit i výdejníky vody a aquabary. Zajistíme nejen pronájem, prodej ale i záruční a pozáruční servis výdejníků. Neváhejte a oslovte nás pro více informací a vyzkoušejte naši pramenitou vodu. Na 14 dní Vám zdarma zapůjčíme výdejník a k tomu dostanete jeden barel také zadarmo.


prodej a pronájem svačinových automatů – Damian LUCE X SNACK

prodej a pronájem svačinových automatů – Damian LUCE X SNACK

Chcete-li do firmy potravinový automat a nevíte, který si vybrat, pak neváhejte a oslovte nás - společnost DELIKOMAT s.r.o z Brna. Jsme provozovateli potravinových automatů Damian Luce X SNACK 3 v 1 - rozšiřuje možnosti týkající se množství a pestrosti výběru produktů. Automat na potraviny pojme celkem 447 kusů zboží. V automatu Damian Luce X SNACK 3 v 1, najdete slané pochutiny, bagety, sendviče, sušenky, cukrovinky, balené nápoje, nápoje v plechovce a jiné. Pravidelně střídáme naše dodavatele a tak nehrozí, aby se Vám nabízený sortiment omrzel. Bagety jsou dodávány od firmy Hamé, Crocodille a Frencl. Svačinový automat Damian Luce X SNACK 3 v 1 je vhodný do škol, nemocnic, firem a jiných provozoven, kde chybí kantýna či bufet. Neváhejte a vyzkoušejte nás. Více informací najdete na webových stránkách.