Odhalení tajemství genomu s Biogenem a partnery pro sekvenování

Biogen Praha, s.r.o.

Odhalení tajemství genomu s Biogenem a partnery pro sekvenování

Odhalte tajemství genomu s Biogenem a našimi partnery pro sekvenování! Ve spolupráci s GENEWIZ a Nimagen přinášíme špičkové řešení pro Sangerovo sekvenování, které uspokojí potřeby každého výzkumníka. V Biogenu si uvědomujeme, že cesta k objevování tajemství genomu může být komplikovaná, zejména když nemáte přístup k vlastnímu sekvenátoru. Ale nebojte se, máme pro vás skvělé zprávy! Ve spolupráci s našimi partnery GENEWIZ a Nimagen vám přinášíme špičkové řešení pro Sangerovo sekvenování, které uspokojí potřeby každého výzkumníka.

Dodanie minerálnej pramenitej vody

Dodanie minerálnej pramenitej vody

Predmetom zákazky je dodanie pitnej minerálnej vody a prenájom dávkovačov pramenitej vody.
Veřejná zakázka vložena:
17.05.2023 09:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát

Zadavatel IČ:
00397768

Zadavatel ulice:
Šrobárova 2

Zadavatel PSČ:
041 80

Zadavatel obec:
Košice - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Ing. Mária Koľveková

Zadavatel telefon:
+421 552 341 582

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.upjs.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

41110000-3
Pitná voda

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Potravinové automaty, svačinkové automaty, obědové automaty - chlazená jídla DAMIAN

Potravinové automaty, svačinkové automaty, obědové automaty - chlazená jídla DAMIAN

Chcete mít na svém provozu potravinové automaty? Firma DELIKOMAT s.r.o. Vám poskytne kompletní servis. Svačinkové či obědové. Obědové automaty jsou ideálním řešením pro stravování Vašich zaměstnanců. Široký výběr tradičních chutí z více než 50 druhů jídel pro jednoduchý ohřev pomocí mikrovlnné trouby. Pro Vaši představu jídel: -svíčková na smetaně s brusinkami, houskový knedlík -hovězí guláš, houskový knedlík -vepřové výpečky se zelím, bramborový knedlík -vepřová plec na houbách, rýže -plněné bramborové knedlíky se zelím -smažený kuřecí řízek, bramborová kaše -paprikové lusky, rajská omáčka, houskový knedlík -pečené kuřecí stehno, rýže -rizoto s kuřecím masem, sypané sýrem -vepřová játra na roštu, houskový knedlík -halušky se zelím -Kung pao s rýží a další. Dodavatelé chlazených jídel jsou HAMÉ, HELI FOOD FRESH, SV CATERING a QUICKDELI. Svačinkové automaty stále se obměňují a rozšiřuje sortiment výběru. Naleznete v automatech: -bagety, sendviče, cukrovinky, oplatky -slané pochutiny -nápoje -müsli -cereální tyčinky. Pestrá nabídka baget a sendvičů od firem Hamé, Crocodille nebo Frencl.


Pravidelná sanitace a servis, i pozáruční, ovlivňují životnost výdejníků i kvalitu stáčené vody

Pravidelná sanitace a servis, i pozáruční, ovlivňují životnost výdejníků i kvalitu stáčené vody

Vlastníte výdejník na vodu a zjistili jste, že má poruchu? Potřebujete zajistit pravidelnou sanitaci, aby se ve vašem výdejníků neusazoval vodní kámen a bakterie? Obraťte se na společnost Konczanka CZ s.r.o. se sídlem v Ostravě, která se zaměřuje na prodej a pronájem automatů na vodu, na distribuci pramenité vody a právě i na jejich sanitaci a záruční i pozáruční servis. Působíme v celém Moravskoslezském, Olomouckém a Zlínském kraji. Sanitaci je potřeba provádět pravidelně, minimálně jednou za tři měsíce, ale pokud je výdejník umístěn v prašném prostředí, tak i častěji. Díky našemu programu sami hlídáme intervaly čištění, vy se nemusíte o nic starat. Výdejník si odvezeme k nám na firmu a po dobu čištění nainstalujeme náhradní automat. Váš výdejník vyčistíme a vrátíme zpět v co nejkratší době. Tím se zbavíte nejen vodního kamene a bakterií, ale prodloužíte tím i životnost výdejníků. V případě poruchy výdejníku nám neváhejte zavolat. Opravy se snažíme opět řešit co nejrychleji. V případě zájmu o sanitaci či servis nám buď zavolejte, napište nebo nás navštivte v sídle firmy.


Přírodní minerální vody z panenské přírody z okolí Karlových Varů

Přírodní minerální vody z panenské přírody z okolí Karlových Varů

V srdci lázeňské obce Kyselka, nedaleko slavných Karlových Varů, se rodí příběh o vodě, která je více než jen obyčejným nápojem. Je to příběh o dědictví, inovaci a závazku k udržitelnosti, který se začal psát již v roce 1873. Mattoni 1873 a.s., původně malá stáčírna unikátní minerální vody, se postupem času vyvinula v mezinárodně uznávanou rodinnou firmu. Dnes je Mattoni 1873 lídrem na trhu nealkoholických nápojů ve střední Evropě a její vliv sahá až do jižní Evropy. S více než 3300 zaměstnanci, kteří se nebojí dělat věci jinak, ale vždy v nejvyšší kvalitě, a s 11 výrobními závody, které stáčejí nejen přírodní minerální a pramenité vody, ale také džusy, limonády a ledové čaje, Mattoni 1873 představuje vzor zodpovědného podnikání. Minerální voda Mattoni, pocházející z panenské přírody okolí Karlových Varů, je známá svým vyváženým obsahem minerálů, který dává vodě její nezaměnitelnou chuť. Tato voda je skvělým doplňkem k jídlu či kávě, protože minerály očišťují chuťové pohárky a zesilují chuť následně konzumovaných pokrmů.


"Něcojako" Limonády - osvěžení s příběhem, které musíte zkusit!

"Něcojako" Limonády - osvěžení s příběhem, které musíte zkusit!

Jako česká firma jsme hrdí na to, že nabízíme širokou škálu nealkoholických limonád, které osloví každého. Naše "Něcojako Cola" přináší unikátní twist klasické koly, zatímco "Něcojako Franta" osloví milovníky citrusových chutí. Pro ty, kdo mají rádi citron, je tu naše "Něcojako Spratek" a pro zastánce zdravého životního stylu nabízíme "Něcojako Nula" bez přidaného cukru. A nezapomeňte na naši speciální kombucha "Colo Bů Chá", která je skvělou volbou pro ty, kteří hledají něco jedinečného. Všechny naše limonády jsou známé svým originálním designem, který osloví mladší generaci a stávají se součástí populární POPkultury. Snažíme se dostat naše limonády do co nejvíce gastronomických zařízení, aby byly dostupné pro každého. Pokud chcete rozšířit nabídku vaší restaurace, hotelu, kavárny, bistra nebo baru o něco výjimečného, jsme tu pro vás. Nabízíme širokou škálu produktů, které obohatí vaši nabídku a přilákají nové zákazníky. Kontaktujte nás pro více informací a začněte nabízet naše limonády již dnes.


Automaty na vodu a sodu - pravidelný pitný režim pro vaše zaměstnance

Automaty na vodu a sodu - pravidelný pitný režim pro vaše zaměstnance

Hledáte automat na vodu, který je ideální do Vašeho provozu? Profesionálové firmy DELIKOMAT s.r.o. v Brně Vám poradí a dodá nejvhodnější plně automatický nápojový automat pro Váš typ provozu. Automaty na vodu typy: -samostatně stojící - podlahové provedení přístroje -na stole v zaměstnanecké jídelně, kanceláři, svačinárce -perlivá, neperlivá voda -teplá, chlazená voda Výhody proč ho pořídit: -velmi jednoduše připojí ke stávajícímu přívodu vody -možnost výdeje vody do lahví 0,5-1l nebo džbánu -možnost přímé napojení na odpad, absence vnějších kohoutků a krytá dávkovací zóna zajišťuje tu nejvyšší ochranu proti znečištění a zaručuje maximální hygienu -speciální pojistný ventil zabraňuje náhodnému úniku vody. Přední kryt uzavíratelný pro snadný a rychlý přístup k filtru a CO2 lahvím. Bližší informace k automatům na vodu či sodu na našich webových stránkách.


Firemní kávovary a automaty s prémiovým programem - kompletní servis bez starostí

Firemní kávovary a automaty s prémiovým programem - kompletní servis bez starostí

Řešíte stále firemní kávovar u Vás ve firmě? A co rychlá svačinka či oběd? To vše Vám vyřeší firma DELIKOMAT s.r.o. působící po celé České republice. Poskytuje prémiový program, kde provádí kompletní servis zakoupených či pronajatých kávovarů či automatů na jídlo a nápoje. Doplnění kávy, potravin či čistění a servis samotného stroje. Postaráme se o občerstvení na vašem pracovišti s full servisem. Vybrat si můžete u teplých nápojů: -z kvalitní zrnkové nebo instantní kávy jako například espresso (černá káva), bílá káva, mléčná káva, latte macchiato, vídeňská melange, cappuccino, moccacino nebo čaj. Automaty na teplou i chlazenou vodu: -neperlivou, perlivou sodu. Automaty na potraviny na svačinu: -bagety, sendviče, cukrovinky, oplatky, slané pochutiny, nápoje, müsli, cereální tyčinky atd. Automaty na obědy (chlazená jídla): -s velkým výběrem jídel od dodavatelů Hamé, Heli Food Fresh, SV Catering a Quickdeli. Mezi naše dodavatele kusového zboží dále patří například Kofola, Rauch, Pepsi, Coca-Cola, Wrigley, 7Days, Sedita, Birell, Strážnické brambůrky nebo Manner. Soustřeďte se na svůj byznys. My se postaráme o občerstvení na vašem pracovišti. I s kávovým servisem i servisem automatů.