Poptávám výrobu automatu na kávu
Dobrý den, poptávám výrobu automatu na kávu, viz foto v příloze. Děkuji.
Poptáváme instalaci nápojového i jídelního automatu
Jsme zdravotnické ambulantní středisko a měli bychom zájem o instalaci nápojového i jídelního automatu v prostorách čekárny.
Dodanie minerálnej pramenitej vody
Predmetom zákazky je dodanie pitnej minerálnej vody a prenájom dávkovačov pramenitej vody.
Poptáváme obědový automat
Poptávám obědový automat do naší společnosti, Jsme logistická společnost, máme 60 zaměstnanců, část pracuje v třísměnném provozu. Máme zájem o automat s "hotovkami" k ohřevu i bagetami. Prosím o zaslání vaší nabídky v případě, že byste měli zájem spolupracovat. Děkuji, Ivana Cívková
Poptávám automaty na kávu a bagety
Mám zájem o nabídku malého automatu na kávu zrnkovou, bagety a oběd. Do malého sezonního penzionu ve Vranově nad Dyjí. Květen až konec září. Děkuji.
Prísady do nápojových automatov vrátane nájmu 13 nápojových automatov
Predmetom zákazky je nájom 13 kusov nápojových automatov a dodávanie prísad na prípravu teplých nápojov, papierových pohárov a miešadiel uvedených v technickej špecifikácii predmetu zákazky, ako aj poskytovanie servisných služieb k predmetu nájmu. Súčasťou predmetu zákazky je aj balenie predmetu nájmu a tovaru a jeho doprava na miesta dodania, ...
Dodanie parkovacích automatov a s tým súvisiacich služieb
Dodanie 30 ks automatov. Doprava a montáž parkovacích automatov v meste objednávateľa. Zabezpečenie systému na overenie platnosti úhrady za parkovanie. Zaškolenie zamestnancov objednávateľa. Zabezpečenie súvisiacich služieb a služby za sprostredkovanie platieb za platbu parkovného. Záruka a záručný servis na parkovacie automaty 4 roky.
Poptáváme výdejní automat mražených jídel
Dobrý den, do naší společnosti sídlící mezi Pardubicemi a Hradcem Králové poptávám výdejní automat mražených jídel. Ta jsou dodávána v krabicích z tenkého plastu o rozměrech 450 x 160 x 450 (nebo 550) mm. Váha krabiček se pohybuje od 450 g do 750 g. V současné době využíváme automat s hydraulickou rukou, který je velmi poruchový. Za nabídky děkuji.
Poptávám  nápojový automat
Poptávám nápojový automat do pneuservisu. Jaké máte podmínky. Mohli by jsme se nějak spojit ? Děkuji
Dodávka jízdenkových automatů a validátorů
Předmětem této veřejné zakázky je dodání prodejních a informačních jízdenkových automatů a validátorů pro vozidla v Integrovaném dopravním systému Jihomoravského kraje, které jsou podrobněji specifikovány v příloze č. 1 zadávací dokumentace (technická specifikace) a v příloze č. 2 zadávací dokumentace (závazný návrh smlouvy).
Poptávám potravinový automat
Poptávám potravinový automat. Dobrý den, rád bych si u Vás pronajal/koupil potravinový automat. Můžete mi prosím poslat cenovou nabídku včetně/bez služeb? Jednalo by se o lokalitu v Petrohradu (Ústecký kraj). S pozdravem Oldřich Chudoba
Poptáváme automat na kávu a nápoje
Poptáváme automat na kávu a nápoje COFFEE TO GO. Prosím o nabídku produktů a cen. Automat bude benzínce.
Poptávám výdejní automaty
Poptávám instalaci na Sv. Kopečku u baziliky, min. 3 výdejních automatů, teplé nápoje ,upomínkové předměty, studené nápoje a cukrovinky.
Poptávám dodavatele lahůdek
Poptávám dodavatele baget, obloženého pečiva, salátů apod. do školního bufetu na Základní škole v Kutné Hoře. Možné i automat na svačiny. Děkuji.
Poptáváme samoobslužný automat k prodeji balených potravin a nápojů
Rádi bychom ke kinu v kulturním domě, poptali samoobslužný automat. Kino má kapacitu 150 osob. Automat by měl být v pronájmu, určen k prodeji balených potravin a nápojů, v létě chlazených. Také mě zajímají podmínky obsluhy, zda, si automat doplňujeme sami či nikoli. Případný servis. Uvítáme platbu kartou. Za nabídky předem moc děkuji.
Dodávky čajů v nálevových sáčcích a výpůjčka výrobníků horké vody
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka čajů v nálevových sáčcích a výpůjčka výrobníků horké vody pro kliniky Všeobecné fakultní nemocnice v Praze; blíže viz zadávací podmínky.
Dodávky čajů v nálevových sáčcích a výpůjčka výrobníků horké vody
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka čajů v nálevových sáčcích a výpůjčka výrobníků horké vody pro kliniky Všeobecné fakultní nemocnice v Praze.
Modernizácia odbavovacieho systému vo vozidlách MHD v DPMK, a.s.
Predmetom modernizácie sú zariadenia pre samoobslužný výdaj elektronických cestovných lístkov vo vozidlách MHD, zvyčajne označované ako označovač cestovných lístkov. Zariadenie bude slúžiť aj pre označenie skôr zakúpených papierových lístkov, EMV platbu, kupovanie cestovných lístkov z kreditu na BČK a pre overenie platnosti skôr zakúpených ...
Poptávám mincovní automat na granule
Sháním mincovní automat na granule, potřebujeme do zoo koutku. Děkuji K.Kaucká
Odbavovací zařízení IDOL - MHD Česká Lípa
Předmětem sektorové veřejné zakázky je plnění spočívající v zajištění provozu odbavovacích zařízení určených do vozidel dopravců ve veřejné linkové osobní dopravě v Libereckém kraji. Předmětem plnění je zajištění provozu celkem 24 ks odbavovacích zařízení pro městskou hromadnou dopravu a zajištění 4 ks náhradních sad odbavovacích zařízení. ...
Poptáváme dodávku prodejního automatu na bagety
Poptáváme dodávku prodejního automatu na bagety pro naši prodejnu v Prostějově (u Tesca).
Poptáváme dodávku automatu na kávu
Poptáváme dodávku automatu na kávu bez přípojky na vodu.
Dodávka až 35 ks automatů pro výdej Ultralight karet k odbavování cestujících v MHD
Předmětem sektorové veřejné zakázky je • dodávka až 35 ks automatů pro výdej Ultralight karet k odbavování cestujících v MHD Ostrava (dále také jako „automat“). Zadavatel si vyhrazuje odebrat menší množství automatů, než je shora uvedeno; • dodávka SW pro zpracování dat a monitoring automatů • dodávka systému pro účely on-line přenosů dat z i ...
Modernizácia odbavovacieho systému v autobusoch MHD v DPMK, a.s.
Predmetom zákazky je dodávka zariadení pre samoobslužný výdaj elektronických cestovných lístkov v autobusoch MHD, zvyčajne označované ako čítačky cestovných lístkov. Zariadenie bude slúžiť aj označenie skôr zakúpených papierových lístkov, zakupovanie cestovných lístkov z kreditu na BČK a pre overenie platnosti skôr zakúpených elektronických ...
Poptáváme automat na kávu a teplé nápoje
Poptáváme do našeho gymnázia automat na kávu a teplé nápoje. Preferujeme zkušenosti ze školního prostředí (Pamlsková vyhláška...). Prosím o nabídku emailem.