Terapie fokusovanou rázovou vlnou ve zlínské ortopedické ambulanci

Mediekos Ambulance, s.r.o.

Terapie fokusovanou rázovou vlnou ve zlínské ortopedické ambulanci

Nově otevřená ortopedická ambulance nestátního zdravotnického zařízení Mediekos Ambulance ve Zlíně se specializuje na diagnostiku a léčbu onemocnění pohybového aparátu fokusovanou rázovou vlnou. Ortopedie s moderním lékařským vybavením poskytuje zejména profesionálním sportovcům účinné řešení při bolestech pohybového aparátu, poúrazových stavech, bolestivém kloubním onemocnění.

Modernizácia priestorového a funkčného vybavenia knižnice 2

Modernizácia priestorového a funkčného vybavenia knižnice 2

Predmetom verejného obstarávania je modernizácia priestorového a funkčného vybavenia knižnice:
Zákazka sa delí na časti:
Časť 1: Dodanie zariadení na dezinfekciu
Časť 2: Dodanie interiérového vybavenia pre knižnicu

Uchádzač môže predložiť ponuku na 1, 2. časť alebo na obe časti.
Podrobná špecifikácie je súčasťou prílohy č. 2 Technická špecifikácia k tejto Výzve za každú časť.
Veřejná zakázka vložena:
17.05.2023 08:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Spišský Hrušov

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
15.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Spišský Hrušov

Zadavatel IČ:
00329606

Zadavatel ulice:
Spišský Hrušov 216

Zadavatel PSČ:
053 63

Zadavatel obec:
Spišský Hrušov

Kontaktní osoba:
Ing. Veronika Vodhanelová

Zadavatel telefon:
+421 902 868 090

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39150000-8
Rôzny nábytok a vybavenie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vybavení a nábytek do ložnice – postele, skříně, komody, ložnicové sestavy

Vybavení a nábytek do ložnice – postele, skříně, komody, ložnicové sestavy

Potřebujete si vybavit kompletně celou ložnici novým nábytkem? Spí se Vám špatně na současné staré posteli a chcete si pořídit novou postel? Pro nový nábytek do ložnice zamiřte do prodejny nábytku TPZ Dobšice. Najdete u nás veškerý nábytek do Vaší ložnice. Prodáváme elegantní čalouněné postele s velkou a komfortní plochou na spaní, ale i různé typy postelových roštů. Zakoupíte u nás i manželskou postel vyrobenou z teakového dřeva nebo postel s ocelovou konstrukcí. K prodeji máme i libovolně kombinovatelné ložnicové sestavy, skříně a komody.


Pružinový komínový kartáč a růžice pro razantní až frézové vyčištění komínů

Pružinový komínový kartáč a růžice pro razantní až frézové vyčištění komínů

Komínová růžice pružinová a komínový pružinový kartáč, jsou naše novinky na trhu představující razantní, až frézové vyčištění kouřovodů – komínů. Tyto produkty dokážou vyčistit a odstranit zadehtované komíny i velké nečistoty. Společnost KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o. poblíž Opavy, Vám vyrobí a zajistí nejnovější technologie pro čistotu kouřovodů. Komínová růžice pružinová kruhová: materiál: ocel, nerez popis: Růžice s kruhovým uchycením pružiny. Čištění vzniká točivým pohybem růžice, díky kterému jsou obrušovány nečistoty. Komínový kartáč pružinový: materiál: ocel, nerez Popis: Nerezový kartáč s tvrdými ocelovými štětečky. Slouží k čištění velmi znečištěných až zadehtovaných komínů. Vyrábíme a dodáváme komínové kartáče pro šetrné ale stoprocentně účinné čištění komínů.


Čištění a pískování zámecké dlažby – profesionální služby nejen pro obce a města

Čištění a pískování zámecké dlažby – profesionální služby nejen pro obce a města

Chcete mít krásnou a čistou zámeckou dlažbu? Hledáte spolehlivou a kvalitní firmu, která se postará o její údržbu a renovaci ve Vaší obci nebo městě? V tom případě se obraťte na společnost SINTI-CLEAN.CZ, která odstraňuje veškeré nečistoty. Společnost SINTI-CLEAN.CZ provádí rychlé, efektivní a cenově dostupné čištění a pískování zámeckých dlažeb. Pískováním se navíc vrací původní barva a vzhled dlažby, která je následně díky hydrofobního nástřiku odolná proti kyselému dešti a tvorbě mechu. Vraťte dlažbám ve Vašem městě původní lesk a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Účinné, rychlé a profesionální čištění lešení a bednění zajistí speciální vysokotlaký čistič

Účinné, rychlé a profesionální čištění lešení a bednění zajistí speciální vysokotlaký čistič

Hledáte firmu, která by Vám na zakázku vyrobila vysokotlaký čistič? Pro společnost AQ PUMPY s.r.o. je tento úkol snadný. Dle Vašeho přání a požadavku navrhne a sestaví jakýkoliv vysokotlaký agregát a vysokotlaký systém (vč. montáže vysokotlakého potrubí a rozvodů), který bude přesně odpovídat Vašim potřebám. Postarali jsme se o návrh a výrobu bezkapotového vysokotlakého čistícího zařízení, které slouží k čistění lešení a bednění PERI. Snadno a profesionálně odstraní z lešení nánosy betonu, barvy, lepidel a jiných stavebních hmot. Náš agregát je navržen na dlouhodobý provoz v uzavřené místnosti, důraz je kladen na bezpečný provoz s dlouhou životností jednotlivých komponentů, aby se snížily potřeby na časté servisy. Lešení je čištěno vysokotlakým rotačním vodním paprskem a díky frekvenčnímu měniči je řídící systém schopen nastavovat tlak a průtok změnou otáček motoru, čímž se výrazně sníží riziko poškození různých materiálových provedení lešení, zejména určitých typů bednění a lešení, které jsou více náchylné na poničení. Navíc je řídící systém schopen sám kontrolovat a průběžně vyhodnocovat poruchové stavy a v případě nutnosti celé zařízení vypne. Případné závady vypíše na displej řídící jednotky, čímž usnadní obsluze identifikaci problému. Snadnou manipulaci s pistolí opět zajišťuje řídící systém tím, že snižuje otáčky motoru při vypnuté pistoli a při stisknutí spouště následně pozvolna zvyšuje výkon, aby nedošlo k prudké reakční síle vysokotlakého vodního paprsku. Máte-li zájem o vytvoření vysokotlakého čističe do jakéhokoliv provozu, neváhejte se na nás obrátit.


Savé utěrky z netkané textilie – uplatnění v kosmetice, zdravotnictví i kancelářích

Savé utěrky z netkané textilie – uplatnění v kosmetice, zdravotnictví i kancelářích

Hledáte nejlepší volbu pro úklid a každodenní používání v domácnosti, kancelářích nebo kosmetických salónech? V tom případě si pořiďte utěrky od společnosti Němec trade s.r.o. Společnost Němec trade s.r.o. vyrábí utěrky z jemných a pevných vláken, které čistí povrchy bez zanechání chloupků a šmouh. Tyto utěrky z netkané textilie jsou také ekologické, protože je možné je vyprat a znovu použít, k dipozici jsou různé barvy a velikosti. Pořiďte si kvalitní a praktické utěrky a objednejte je u nás ještě dnes!


Regionální centrum Nilfisk pro jižní Moravu – podlahové mycí stroje a vysavače

Regionální centrum Nilfisk pro jižní Moravu – podlahové mycí stroje a vysavače

Pokud hledáte na jižní Moravě prodejce mycích strojů značky Nilfisk, navštivte prodejnu společnosti SYNPRO ve Velkých Bílovicích. Jsme regionálním centrem Nilfisk pro celou jižní Moravu. Produkty značky Nilfisk pomáhají udržet Váš domov a další prostory hygienicky čisté. Pořídíte u nás stroje na mytí podlah pro domácí i profesionální použití. Vybrat si můžete autonomní mycí stroje, kombinované stroje nebo stroje chodící, stojící nebo sedící obsluhou. Prodáváme také příslušenství k podlahovým mycím strojům, jako jsou mycí kartáče, podlahové stěrky, boční kartáče, stírací lišty nebo sady příslušenství