Výrobky pro plynovody a hospodaření s dešťovou vodou

DILES Company s.r.o.

Výrobky pro plynovody a hospodaření s dešťovou vodou

Plynová potrubí a veškeré příslušenství pro instalaci plynovodů včetně plynoměrových skříní nabízí specializovaný prodejce DILES Company s.r.o. U nás pořídíte i sortiment výrobků pro hospodaření s dešťovou vodou – drenážní potrubí a tvarovky, nádrže, žlaby, odtokové systémy, regulační a filtrační šachty a mnoho dalšího.

Zber a likvidácia odpadov v obci Krásnohorské Podhradie

Zber a likvidácia odpadov v obci Krásnohorské Podhradie

Predmetom zákazky je poskytnutie služby zberu, odvozu a likvidácie odpadu pre verejného obstarávateľa Obec Krásnohorské Podhradie v súlade so zákonom č. 79/2015 Z. z. o odpadoch a ostatnými všeobecne záväznými právnymi predpismi a poskytovanie ďalších činností vyplývajúcich z predmetu zákazky .

Predmet zákazky musí byť realizovaný tiež v súlade so Všeobecne záväzným nariadením verejného obstarávateľa o nakladaní s komunálnymi a s drobnými stavebnými odpadmi na území obce Krásnohorské Podhradie, ktoré je dostupné na nižšie uvedenej webovej adrese https://www.obeckrasnohorskepodhradie.sk/-vzn
Veřejná zakázka vložena:
17.05.2023 07:48

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Krásnohorské Podhradie

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Košický kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.06.2023 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Krásnohorské Podhradie

Zadavatel IČ:
00328421

Zadavatel ulice:
Hradná 156

Zadavatel PSČ:
049 41

Zadavatel obec:
Krásnohorské Podhradie

Kontaktní osoba:
Štefan Kún, starosta ,Erika Szabadosová

Zadavatel telefon:
+421 587 325 431


Zadavatel web:
https://www.obeckrasnohorskepodhradie.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90500000-2
Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Skartace papírových dokumentů Novosedlice – zbavte se zaručeně důležitých listin

Skartace papírových dokumentů Novosedlice – zbavte se zaručeně důležitých listin

Severočeské papírny se sídlem v Novosedlicích vám s tím mile rádi pomohou, a to zcela zdarma. Pokud potřebujete znehodnotit důležité dokumenty a nemáte doma skartovačku zaskočte do jejich firmy. Jediné, co musíte udělat je dokumenty vyjmout z šanonů nebo desek, aby byli připravené k okamžitému zničení. Způsob, jakým papírny důležitý dokument znehodnocují je takový, že je vložen do vířivého rozvlákňovače, kde je rozdělen na jednotlivá vlákna, které se mohou opět použít na jiný výrobek. Pro váš klid a naši ochranu vyžadujeme abyste byli při skartaci přítomni. Pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle nebo se rovnou u nás zastavte. Těšíme se na vaši návštěvu.


Výkup a likvidace odpadního dřeva - z demolic, palety, kancelářský nábytek, altány, větve

Výkup a likvidace odpadního dřeva - z demolic, palety, kancelářský nábytek, altány, větve

Potřebujete se zbavit dřevěného odpadu? Pak vsaďte na naši firmu JM - KOVY s.r.o. V okolí Bruntálu a Krnova vykupujeme dřevo všeho druhu. Může jít například o staré palety (obyčejné, EUR), dřevěné stavby (altány, pergoly, chatky, šopy), větve, stromy a klestí, obalový materiál (drobné řezivo a zásilkové výplně), bedny a bedýnky (na ovoce, zeleninu). Také nepotřebný interiérový a kancelářský nábytek (skříně, stoly, židle, police, komody, knihovny, garnýže, regály, postele, rošty), dveře a okna. Postaráme se likvidaci dřevěného materiálu z demolic a bouracích prací (desky, fošny, trámy, rámy, podlahy, prkna, šalovací dřevo). Pro naše zákazníky zajistíme přistavení kontejneru na stavbu, a také odvoz odpadu. Neváhejte nás kontaktovat, s námi budete určitě spokojeni!


Výkup sběrového papíru a kartonů - pro domácnosti i firmy

Výkup sběrového papíru a kartonů - pro domácnosti i firmy

Našli jste u vás doma přebytečný papír? Hromadí se Vám ve firmě množství nepotřebného a použitého papíru? Nevíte co s množstvím vytřízeného papíru udělat? Pak uspořádejte velký sběr, posbírejte veškerý papír a přivezte ho do naší společnosti Demonta T, s.r.o., která se zabývá výkupem papírového odpadu a kartonů. Od firem i domácností naše firma vykoupí tento papír (noviny, časopisy, letáky, vlnité lepenky, kartony, knihy bez pevných desek a další).Výkup papíru je také vhodný i pro školy, uspořádejte se školou sběr papíru. Pomůžete tím přírodě a navíc za papír dostanete peníze. Využijte proto k výkupu papíru naší společnost.


Zpracování plastových odpadů z výroby, recyklace plastových materiálů

Zpracování plastových odpadů z výroby, recyklace plastových materiálů

Zpracování plastových technologických odpadů z výroby včetně recyklace plastových materiálů provádí společnost Remiva, s.r.o. Chropyně - okres Kroměříž. Využíváme k tomu špičkové a moderní recyklační linky. Zpracováváme, vyrábíme, dodáváme technické plastové drtě. Recyklujeme pěnový polystyren a také speciální plasty dle nabídky: - regranuláty HDPE, LDPE, PC/ABS, PP, HIPS, vstřikovací, vytlačovací, vyfukovací - recyklace odpadů polystyrenu do formy regranulátu tzv. Remistyren, který se dodává v několika barevných odstínech ve formě granulí velikost 3-5mm. Remistyren se dále používá pro výrobu izolačních materiálů, nátěrových hmot, je to základní materiál pro vstřikování nebo vytlačování.


Recyklace, skládkování stavebních odpadů - odvoz odpadů ze stavby

Recyklace, skládkování stavebních odpadů - odvoz odpadů ze stavby

Pokud nevíte kam se sutí a stavebním odpadem z demolice, obraťte se na Kamenolom Žlutava - zde je možné skládkování stavebních odpadů. V kamenolomu provádíme třídění odpadů ze stavby, dále je provedena recyklace stavebních odpadů. Provádíme třídění a recyklaci odpadů z demolice: - beton 170101 - cihly 170102 - tašky a keramické výrobky 170103 - 170107 směsi nebo oddělené frakce betonu, tašek a keramických výrobků neuvedené pod číslem 170106. Zajistíme dopravu v lokalitě Zlín, Uherské Hradiště. K dispozici máme nákladní vozidla TATRA, IVECO. Pro odvoz odpadů ze stavby nás kontaktujte telefonicky - 577945884.


Efektivní řešení odpadů pro zelenější budoucnost s Green Waste Services s.r.o.

Efektivní řešení odpadů pro zelenější budoucnost s Green Waste Services s.r.o.

Green Waste Services s.r.o. je expertem v oblasti odpadového hospodářství, poskytujícím komplexní služby od ekologického poradenství až po praktické řešení problémů s odpady. Naše služby zahrnují zpracování žádostí pro nakládání s odpady, vyhotovení EIA (Environmental Impact Assessment - Hodnocení vlivu na životní prostředí), Základní hodnocení rizik, identifikační listy pro nebezpečné odpady a vedení průběžné evidence odpadů. Specializujeme se na sběr a výkup odpadů, včetně nebezpečných odpadů, a nabízíme výkup barevných kovů, plastových odpadů z výroby, papíru a odpadů na bázi plast + kov. Zajímavou službou je také výkup odpadů s obsahem drahých kovů a speciální výkup CuSn4-10 a cínu. Poskytujeme také dodávku odpadových nádob, akreditované vzorkování odpadů a odpadních vod, zajištění laboratorního rozboru a sepsání protokolu. Nabízíme skartaci podnikových dokumentů termickou cestou, včetně vystavení skartovacích protokolů. Naše společnost provádí čištění kanalizace a odstraňování havárií na kanalizaci vysokotlakým čistícím zařízením ECOVAC 200, frézování silně zanešených úseků kanalizace a následnou kamerovou prohlídku. Provádíme také čištění usazenin průmyslových lapolů a jímek s následným odstraněním vzniklého odpadu, včetně těsnostních zkoušek a oprav zařízení. V Green Waste Services s.r.o. se zavazujeme k poskytování kvalitních a efektivních služeb, které pomáhají našim klientům řešit jejich problémy s odpady způsobem, který je šetrný k životnímu prostředí. Pro více informací o našich službách nebo pro nezávaznou konzultaci nás neváhejte kontaktovat.