Zber a likvidácia odpadov v obci Krásnohorské Podhradie

Zber a likvidácia odpadov v obci Krásnohorské Podhradie

Predmetom zákazky je poskytnutie služby zberu, odvozu a likvidácie odpadu pre verejného obstarávateľa Obec Krásnohorské Podhradie v súlade so zákonom č. 79/2015 Z. z. o odpadoch a ostatnými všeobecne záväznými právnymi predpismi a poskytovanie ďalších činností vyplývajúcich z predmetu zákazky .

Predmet zákazky musí byť realizovaný tiež v súlade so Všeobecne záväzným nariadením verejného obstarávateľa o nakladaní s komunálnymi a s drobnými stavebnými odpadmi na území obce Krásnohorské Podhradie, ktoré je dostupné na nižšie uvedenej webovej adrese https://www.obeckrasnohorskepodhradie.sk/-vzn
Veřejná zakázka vložena:
17.05.2023 07:48

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Krásnohorské Podhradie

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Košický kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.06.2023 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Krásnohorské Podhradie

Zadavatel IČ:
00328421

Zadavatel ulice:
Hradná 156

Zadavatel PSČ:
049 41

Zadavatel obec:
Krásnohorské Podhradie

Kontaktní osoba:
Štefan Kún, starosta ,Erika Szabadosová

Zadavatel telefon:
+421 587 325 431


Zadavatel web:
https://www.obeckrasnohorskepodhradie.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90500000-2
Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výkup vozidel všech značek a v jakémkoliv stavu, odtah zdarma

Výkup vozidel všech značek a v jakémkoliv stavu, odtah zdarma

Společnost EKOMORAVA realizuje výkup vraků všech značek a provádí ekologickou likvidaci. Vykupujeme osobní, užitkové i nákladní vozidla v jakémkoliv stavu, ať už nepojízdné, bez STK či nekompletní. Odkoupíme i speciální vozidla, zahradní techniku jako jsou sekačky a traktory. V Českém Těšíně a Třinci Vám zajistíme odtah vozidla zdarma. Kontaktujte nás.


Autovrakoviště - ekologická likvidace starého vozu, autovraku

Autovrakoviště - ekologická likvidace starého vozu, autovraku

Pokud váš vůz z důvodu stáří či autohavárie dosloužil, můžete zavolat Autovrakoviště Kunovice u Uherského Hradiště, kde bude provedena ekologická likvidace nepojízdného starého vozu či autovraku. V době vzniku našeho vrakoviště platili velmi přísné podmínky pro jeho založení, proto námi prováděná likvidace starých vozidel je velmi ekologická a šetrná k životnímu prostředí. Pokud jste majiteli zánovního havarovaného, či jinak poškozeného vozu, rádi jej vykoupíme. Provozujeme také odtahovou službu, proto nepojízdný vůz zdarma odvezeme. V případě potřeby si můžete zapůjčit v naší autopůjčovně osobní vůz či dodávku.


Výkup aut a autovraku s ekologickou likvidací

Výkup aut a autovraku s ekologickou likvidací

Firma EKOMORAVA se zaměřuje na ekologickou likvidaci osobních, užitkových a nákladních vozidel. Nejprve zařídíme odtah Vašeho vozidla ze Vsetína a Rožnova pod Radhoštěm zdarma, poté Vám vyplatíme finanční hotovost dle hmotnosti auta a do 5 dnů Vám vystavíme potvrzení o převzetí autovraku do zařízení ke sběru autovraků. Při odkupu Vám garantujeme férové jednání. Odtahy vozidel provádíme NONSTOP. Kontaktujte nás!


Demolice, likvidace kovů a objemných kovových celků

Demolice, likvidace kovů a objemných kovových celků

Potřebujete zajistit demolici a likvidaci kovových materiálů, starých průmyslových hal, kotelny či komínů? V tom případě se obraťte na společnost Sběrna Havířov. Jednou z hlavních činností naší firmy jsou demoliční práce a likvidace kovových materiálů. Zajistíme komplexní demolice průmyslových celků. Před samotnou realizací navrhneme řešení – demontáže a demolice, navrhneme množství odpadu, a zpracujeme kalkulaci. Likvidaci provádíme dle všech bezpečnostních předpisů. Provádíme demontáže a profesionální likvidace žíhacích pecí a dalších průmyslových zařízení, sil, nádrží, násypek, lisů, dopravníků, ocelových komínů, betonáren a dalších průmyslových objektů. Také zajišťujeme řezání železa, oceli, litiny a nerezu. Našimi klienty jsou i společnosti, které požadují rozřezání kovových celků na menší části jako jsou bagry, jeřáby, vagony, staré lodě, cisterny a nebo stožáry. Práce provádíme především v regionech Ostrava, Karviná, Frýdek Místek a dalších okresech Moravskoslezského kraje. Obraťte se na nás, spolehněte se na zkušený tým s profesionálním přístupem a ohledem na životní prostředí.


Výrobce lepenky, kartonáže a výkup sběru Novosedlice

Výrobce lepenky, kartonáže a výkup sběru Novosedlice

Hledáte dodavatele kartonáže, potřebujete odbyt pro sběr papíru? Severočeské Papírny jsou vhodným kandidátem. Papírna s dlouholetou tradicí je klasickým výrobcem lepenky a výkupcem sběrového papíru. Protože ochrana životního prostředí je pro nás na prvním místě, snažíme se udržovat stále tradiční výrobu papíru. Pokud vlastníte firmu a nevíte si rady se skartací diskrétních dokumentů, využijte našich služeb. U skartace musí být vždy přítomen zástupce společnosti. Ceny a výčet služeb naleznete také na webových stránkách. Naše papírna je v Novosedlicích, pokud přijedete na nákup nebo dovezete svůj sběr, použijete adresu Bystřická 29.


Výkup a odvoz šrotu zdarma z Vaší firmy či domova pomocí nákladního vozidla s hydraulickou rukou

Výkup a odvoz šrotu zdarma z Vaší firmy či domova pomocí nákladního vozidla s hydraulickou rukou

Nevíte, kam odvézt elektroopad, šrot či barevné kovy v Novém Městě na Moravě? Naše společnost M-Recycling s.r.o. zajišťuje výkup těchto odpadů a bezplatný odvoz přímo z Vaší firmy či domova. Sběrné suroviny jako je železo, nerez, elektromateriál, AKU baterie, či barevné kovy, z nichž je nejznámější měď, bronz, mosaz, hliník, olovo či zinek, jsou recyklovatelné, čímž dochází k úspoře zdrojů a ke snižování množství odpadů. Ve firmě disponujeme s nákladním vozidlem s hydraulickou rukou, dokážeme manipulovat a odvézt objemné či těžké kovy. Naši zákazníci jsou z okolí Nového Města na Moravě, Bystřice nad Pernštejnem, Žďáru nad Sázavou, Ostrova nad Oslavou. Navštivte nás a využijte našich služeb!