Interiér obecného úradu Trenčianske Stankovce – atypický nábytok

Interiér obecného úradu Trenčianske Stankovce – atypický nábytok

Predmetom zákazky je výroba, dodanie, montáž a inštalácia tovaru akcie - Interiér obecného úradu Trenčianske Stankovce - atypický nábytok - v zmysle Realizačného projektu: "Interiér obecného úradu Trenčianske Stankovce - Nábytok", ktorý vypracoval Ing. arch. Michal Vojtek, Beckovská 2317/5, 911 01 Trenčín v apríli 2023. Podrobnejšie v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2023 10:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Trenčianske Stankovce

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
15.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Trenčianske Stankovce

Zadavatel IČ:
00312100

Zadavatel ulice:
Trenčianske Stankovce 362

Zadavatel PSČ:
913 11

Zadavatel obec:
Trenčianske Stankovce

Kontaktní osoba:
JUDr. Martin Markech, starosta obce

Zadavatel telefon:
+421 908 553 049


Zadavatel web:
http://www.trencianskestankovce.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39130000-2
Kancelársky nábytok

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Poctivé stolařství - výroba nábytku na míru z lamina i masivu

Poctivé stolařství - výroba nábytku na míru z lamina i masivu

Rádi byste si do Vašeho domu, bytu, kanceláře či chaty pořídili nový nábytek z lamina nebo masivu? Obraťte se na Truhlářství a sklenářství Hranol v Ostravě, kde pracují jen zkušení stolaři, kteří Vám vyrobí nábytek na míru a zajistí dopravu včetně montáže. Zhotovíme Vám: - skříně - šatny - postele - dětské pokojíčky - postele - atypické, samostatné, patrové, vyvýšené s úložným prostorem - stoly - dětské kuchyňky - police a poličky apod. U masivu provádíme lakování a moření do různých odstínů, stačí si jen vybrat. V případě realizace zakázky Vám zhotoví 3D návrh zdarma!


Výroba kuchyní a kuchyňských linek na míru – bohatý výběr materiálů a barev

Výroba kuchyní a kuchyňských linek na míru – bohatý výběr materiálů a barev

Přejete si, aby kuchyň odpovídala přesně Vašim přáním a potřebám? Chcete mít na výběr z mnoha materiálů, barev, tvarů a doplňků? V tom případě si nechte kuchyň vyrobit od společnosti Š+N MIRADE s.r.o. Společnost Š+N MIRADE s.r.o., která má 20 letou praxi, vyrábí a montuje kuchyňské linky a kuchyně, které jsou vysoce kvalitní, funkční a estetické. Společně s výrobou a montáží poskytuje poradenství a záruku. Splňte si svá přání na dokonalou kuchyni a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Dětská rostoucí sada Žolík - rostoucí židle a stůl pro Vaše děti a školáky

Dětská rostoucí sada Žolík - rostoucí židle a stůl pro Vaše děti a školáky

Hledáte vhodný nábytek pro své dítě, který bude kvalitní a podporující k zdravému sezení? Zakupte naší dětskou rostoucí sadu Žolík. Díky výškově stavitelnému stolu a židle náš nábytek poroste společně s Vašim školákem a vydrží mu hodně dlouho. Podporuje dynamické sezení, které výborně funguje jako prevence bolestí zad. Správný sklon desky má velký vliv na postavení páteře, proto u naších stolů lze nastavit také sklon pracovní desky v rozsahu 0 - 60 stupňů. Akční sada Žolík je k dispozici v růžovém, modrém i zeleném provedení a obsahuje: - židle Klára - stůl Žolík se zásuvkou - podložka na psaní - kastlík - stojan na knihy. U nás ji pořídíte za 11.999,- Kč s DPH. Nekupujte nábytek, který bude brzy dítěti malý. Zakoupením rostoucí sady od Amadeus ušetříte peníze i starosti s pořizováním stále nového nábytku.


Moderní a designový nábytek od HOME STYLE - Hülsta, KOINOR a Bullfrog

Moderní a designový nábytek od HOME STYLE - Hülsta, KOINOR a Bullfrog

V HOME STYLE věříme, že nábytek není jen praktickým prvkem vašeho domova, ale také odrazem vašeho stylu a osobnosti. Proto nabízíme exkluzivní sortiment nábytku od předních německých značek Hülsta, KOINOR a Bullfrog-design. Naše produkty zahrnují široký výběr pro obývací pokoje, ložnice, jídelny, koupelny, předsíně, dětské pokoje a home office, které jsou navrženy tak, aby splnily vaše nejvyšší nároky na design a funkčnost. Naše 18letá přítomnost na českém trhu nám umožnila nabídnout nejen špičkové produkty, ale také perfektní servis. Od počátečního návrhu až po finální montáž, naši odborníci jsou zde, aby vám pomohli vytvořit domov vašich snů. Navštivte náš showroom v Praze na Vinohradské ulici, kde na více než 500m2 můžete naše produkty nejen vidět, ale i vyzkoušet. V HOME STYLE si vážíme každého zákazníka a snažíme se nabídnout individuální přístup, který zahrnuje nejen výběr nábytku, ale i poradenství a servis. Přijďte nás navštívit a nechte se inspirovat světem moderního a designového nábytku, který promění váš domov v místo plné stylu a pohodlí.


Domy, byty, apartmány, penziony, restaurace i pizzerie – kompletní interiéry na klíč

Domy, byty, apartmány, penziony, restaurace i pizzerie – kompletní interiéry na klíč

Hledáte nový domov nebo chcete zmodernizovat svůj stávající? Chcete si otevřít vlastní podnikání v oblasti gastronomie nebo ubytování? Ať už máte jakékoli plány, obraťte se na společnost TOM stolařství. Společnost TOM stolařství se zabývá projektováním, realizací a zařizováním interiérů pro různé typy nemovitostí. K dispozici má škálu stylů, materiálů, barev a doplňků ať už se jedná o styl moderní, klasický, rustikální či originální design. Buďte spokojeni s výsledkem Vašeho interiéru a kontaktujte nás ještě dnes!


Výroba krásných a praktických kuchyní a kuchyňských linek na míru

Výroba krásných a praktických kuchyní a kuchyňských linek na míru

Chcete si pořídit novou kuchyni, která bude splňovat vaše přání a potřeby? Hledáte kvalitní a spolehlivou firmu, která se zabývá výrobou kuchyní a kuchyňských linek na míru v Olomouci a okolí? Pak byste měli navštívit studio KATPET výroba nábytku, s.r.o. v Olomouci. Která se zabývá zakázkovou výrobou moderních a funkčních kuchyní. Firma KATPET je rodinná společnost s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru. Nabízí individuální přístup ke každému zákazníkovi, profesionální poradenství, 3D návrhy, vlastní výrobu, dopravu a montáž kuchyní. Ať už preferujete klasický, rustikální, moderní nebo minimalistický styl, KATPET vám vyrobí kuchyň na míru podle vašich požadavků a možností vašeho prostoru. Nečekejte a navštivte web https://katpet.cz/sortiment/kuchyne, kde si můžete prohlédnout fotogalerii realizovaných kuchyní, přečíst si reference spokojených zákazníků a vyplnit nezávaznou poptávku. KATPET výroba nábytku, s.r.o. vám zajistí kuchyň snů, která se stane srdcem vašeho domova.