Komfortní ubytování v penzionu U Herůfků v Zaječí, degustace lahodných vín

Vinařství Herůfek

Komfortní ubytování v penzionu U Herůfků v Zaječí, degustace lahodných vín

Rodinné vinařství Herůfek v Zaječí proslulo produkcí velmi kvalitních jakostních a přívlastkových vín z vlastních vinic Velkopavlovické podoblasti. Aby milovníci výborných vín mohli degustovat vybraná vína bez časového omezení, přichystali jsme pro ně ubytování v penzionu U Herůfků v komfortních pokojích a apartmánech s moderním zařízením.

Komplexné chemické ošetrenie chladiacej vody

Komplexné chemické ošetrenie chladiacej vody

Predmetom zákazky je komplexné chemické ošetrenie chladiacej vody, dodávka dávkovacieho systému na ošetrenie vody, dodávka chemikálií a analyzátora, analýza kvality vody, nastavenie dávkovania chemických prípravkov podľa výsledkov pravidelných analýz, servis a údržba dávkovacieho zariadenia.
V rámci predmetu zákazky je potrebné vykonať :
- Montáž, inštaláciu, funkčnú skúšku zmiešavacieho zariadenia chemických prípravkov,
- Prevádzku a údržbu zmiešavacieho zariadenia chemických prípravkov,
- Kontrolu a udržiavanie správneho chemického režimu,
- Dodávku chemikálií na úpravu vody.
Ďalšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
15.05.2023 10:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Zadavatel IČ:
35946024

Zadavatel ulice:
Jaslovské Bohunice 360

Zadavatel PSČ:
919 30

Zadavatel obec:
Jaslovské Bohunice

Kontaktní osoba:
Ing. Katarína Ferenčíková

Zadavatel telefon:
+421 335 315 560


Zadavatel web:
http://www.javys.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71610000-7
Skúšky a analýzy zloženia a čistoty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


CHEM Logistic s.r.o.: Váš český partner pro komplexní dodávky chemikálií a služeb

CHEM Logistic s.r.o.: Váš český partner pro komplexní dodávky chemikálií a služeb

CHEM Logistic s.r.o. je společnost s mnohaletými zkušenostmi v distribuci chemikálií a logistice. Společnost poskytuje komplexní služby a poradenství v rámci maximální bezpečnosti a kvality. Nabízí široký sortiment technických i speciálních chemikálií v kvalitních vratných obalech. Díky dlouholetým vztahům s předními světovými výrobci chemikálií může nabídnout příznivé ceny za vysoce kvalitní produkty. Společnost disponuje vysoce dimenzovanými skladovými prostory pro tekuté a pevné chemikálie a sofistikovanou péčí o každého zákazníka. Pokud hledáte profesionalitu, ochotu a otevřený vztah se svým partnerem pro dodávky chemikálií, jste u CHEM Logistic s.r.o. na správné adrese. Pro více informací navštivte oficiální webové stránky nebo se přímo spojte s naším zákaznickým servisem. Těšíme se na dlouhodobou spolupráci s vámi!


Výroba zařízení pro průmyslové značení výrobků, štítků

Výroba zařízení pro průmyslové značení výrobků, štítků

Kvalitní zařízení pro průmyslové značení výrobků, štítků dodá firma KOFIX Zlín-Zlínský kraj, která se zabývá výrobou průmyslového značení téměř všeho druhu. Vyrábí elektrochemické přístroje, mikrobodové stroje, razidla, razníky, gravírovací pera, vyjiskřovačky, dodává i ultrazvukové svářečky, leštičky a dílenské nástroje. Na zakázku provádí značení štítků, výrobků fiberovým laserem a značení pomocí gravírování, elektrochemie, mikrobodem či vyjiskřování. Výroba zařízení pro průmyslové značení. Pneumatické značení: - pneumatické mikroúderové stroje - stojanové, ruční - příslušenství. Gravírování: - gravírovací pera - pneumatická, elektrická - gravárivací nástroje - karbidové frézy, vrtáky Značení vyjiskřováním: - vyjiskřovačky - náhradní hroty. Elekrochemické značení: - značící jednotky - elekrolyty - zařízení pro výrobu šablon - potřeby pro výrobu šablon pro značení - šablony, fólie, vyvíjecí roztok, tiskárna štítků.


Strojní vybavení pro vaše podniky – odvětví strojírenství společnosti Toyota Tsusho

Strojní vybavení pro vaše podniky – odvětví strojírenství společnosti Toyota Tsusho

Pohybujete se v průmyslovém odvětví, automobilovém průmyslu či energetice? Zajímáte se o správné procesní řízení podniku a strojní zařízení? Potřebujete navrhnout nebo dodat průmyslové strojní vybavení do vašeho podniku? Jste u nás na správném místě. Odvětví strojírenství naší společností Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch se zabývá konstrukcí a výrobou strojního zařízení a náhradních dílů, a také následnou dodávkou do podniků. Celý proces probíhá od A až do Z. Vytvoříme návrh a prototyp pro vás na míru, po společném odsouhlasení jde produkt k uživateli, my ho nainstalujeme, zabezpečíme správné fungování a zapojení a nabídneme vstupní zaškolení a servis. Zabezpečíme také dodání potřebných náhradních dílů. Naše společnost vám nenabízí pouze služby, ale i hodnoty, které ocení každý spotřebitel a zákazník. Můžeme jmenovat např. multikulturní a globální zázemí, vysokou kvalitu a nejpřísnější bezpečnostní standarty, spolehlivost a široký výběr produktů. Naše výrobní artikly vyvážíme do celého světa a máme k tomu příslušné certifikace. Pokud máte zájem o naše produkty, těšíme se na následnou spolupráci. Neváhejte a můžete se také dozvědět více o dalších odvětvích, a to prodej kovů a materiálu, potravinovém průmyslu nebo chemické zpracování.


Široký sortiment technických sprejů, aerosolového maziva značky MPT TECH na eshopu

Široký sortiment technických sprejů, aerosolového maziva značky MPT TECH na eshopu

Eshop Polympt má v nabídce široký sortiment technických sprejů, aerosolových maziv a olejů značky MPT TECH. Zakupte multifunkční olej 5 v 1, který je biologicky odbouratelný, slouží jako mazadlo, chrání před vlhkostí, čistí a ošetřuje. Rozpouští rez, mastnotu, dehet, zbytky pryže, barev a lepicích látek. Dále si můžete vybrat zinkový opravný sprej, který zabezpečuje ochranu proti korozi čerstvě obroušených nebo řezaných materiálů. Objednejte si také čistič brzd, který je určen k odstranění oleje, maziv, nečistot, brzdové kapaliny a prachu z brzdových destiček, třmenů a dalších součástí brzdového systému. Na eshopu dále zakoupíte například vazelinu, silikonový olej, těsnící tmel, sprej na klínové řemeny, vrtací a řezací olej. Firma Polympt má v nabídce kvalitní technické spreje a maziva, která jsou užitečná pro údržbu, opravy a ochranu různých zařízení a povrchů. Navštivte eshop Polympt.


3D Tiskárna ProJet MJP 2500 IC pro Rapid Prototyping proces - výroba voskových modelů

3D Tiskárna ProJet MJP 2500 IC pro Rapid Prototyping proces - výroba voskových modelů

Využijte nové možnosti ve firmě SPO spol. s r.o. Zlín - 3D tiskárnu ProJet MJP 2500 IC pro Rapid Prototyping proces. Tato inovativní technologie využívá metodu nanášení tekutého materiálu na tiskovou desku, umožňující výrobu voskových modelů různého tvaru. Modely vyrobené z 100% vosku jsou hotové během několika hodin, což je ideální pro výrobu menších sérií, prototypů a unikátních dílů. Výhody tiskárny: - rychlá výroba voskových modelů - modely jsou hotové během několika hodin - mMožnost tvarového optimalizování - díky tvarové svobodě můžete optimalizovat design vašich modelů - odplavitelný podpůrný materiál - umožňuje snadnou odstranitelnost podpůrných struktur. Technická specifikace: - technologie tisku: MJP (MultiJet Printing) - stavební komora XYZ: 295 x 211 x 144 mm - výška vrstvy: 42 mikronů - rozlišení XYZ: 600 x 600 x 600 DPI - formáty souborů: STL, CTL, OBJ, PLY a další.


Zakázková výroba pro farmaceutický průmysl z nerezových materiálů – řešení na míru v průmyslové sféře

Zakázková výroba pro farmaceutický průmysl z nerezových materiálů – řešení na míru v průmyslové sféře

Glatt-Pharma se specializuje na zakázkovou výrobu zařízení z nerezových materiálů. Nejčastěji se jedná o vibrační třídiče, které slouží pro precizní třídění materiálů podle velikosti či hmotnosti, dále pak vibrofluidní sušárny – jedná se o inovativní sušící technologie, která kombinuje vibrace s fluidním sušením pro optimální výsledky a manipulační zařízení, což jsou systémy navržené pro efektivní a bezpečnou manipulaci s materiály v různých průmyslových prostředích. Výrobní tým je rozdělen do několika specializovaných skupin, jako jsou přípravna, svařovna, obrobna, brusírna a mořírna. Tento tým, podpořený letitou tradicí strojírenství v regionu, je zárukou vysoké kvality a odbornosti.