Komplexné chemické ošetrenie chladiacej vody

Komplexné chemické ošetrenie chladiacej vody

Predmetom zákazky je komplexné chemické ošetrenie chladiacej vody, dodávka dávkovacieho systému na ošetrenie vody, dodávka chemikálií a analyzátora, analýza kvality vody, nastavenie dávkovania chemických prípravkov podľa výsledkov pravidelných analýz, servis a údržba dávkovacieho zariadenia.
V rámci predmetu zákazky je potrebné vykonať :
- Montáž, inštaláciu, funkčnú skúšku zmiešavacieho zariadenia chemických prípravkov,
- Prevádzku a údržbu zmiešavacieho zariadenia chemických prípravkov,
- Kontrolu a udržiavanie správneho chemického režimu,
- Dodávku chemikálií na úpravu vody.
Ďalšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
15.05.2023 10:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Zadavatel IČ:
35946024

Zadavatel ulice:
Jaslovské Bohunice 360

Zadavatel PSČ:
919 30

Zadavatel obec:
Jaslovské Bohunice

Kontaktní osoba:
Ing. Katarína Ferenčíková

Zadavatel telefon:
+421 335 315 560


Zadavatel web:
http://www.javys.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71610000-7
Skúšky a analýzy zloženia a čistoty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pronájem profesionálních brusných strojů pro dokonalé broušení podlah - půjčovna Praha

Pronájem profesionálních brusných strojů pro dokonalé broušení podlah - půjčovna Praha

V naší půjčovně brusných strojů vám nabízíme širokou škálu profesionálních brusných strojů pro broušení dřevěných podlah. Klíčem k perfektně vybroušenému povrchu podlahy je správná volba a použití vhodných brusných strojů. Ať už renovujete domácí podlahu nebo jste profesionální kutil, u nás najdete vše potřebné. V naší nabídce najdete následující brusné stroje: - Rotační bruska Bona Buffer / BonaFlexiSand 1,5 / 1,9: - Válcová bruska Bona Belt: - Okrajová bruska Bona Edge: - Vysoce výkonný vysavač Bona DCS: Tento systém vysávání podlah je kompatibilní s různými druhy. Pokud hledáte spolehlivou půjčovnu brusných strojů, obraťte se na nás. Jsme připraveni vám poskytnout kvalitní stroje a profesionální poradenství, abyste mohli své podlahy vybrousit s maximální precizností a spokojeností. Kontaktujte naši půjčovnu brusných strojů ještě dnes a začněte s renovací vašich podlah bezchybně a efektivně.


Poloautomatická bruska PNB-2E - ostření nástrojů vysekávacích strojů TRUMPF

Poloautomatická bruska PNB-2E - ostření nástrojů vysekávacích strojů TRUMPF

Společnost SV Metal spol. s r.o. z okresu Hradec Králové již řadu let působí v oblasti výroby jednoúčelových strojů pro výrobu kovovýrobu z plechu (nástrojové brusky, hydraulické montážní lisy a stroje na odjehlování plechů). Poloautomatická nástrojová bruska PNB-2E snadno zvládne broušení v toleranci 0,01mm a tím zvýší životnost razících nástrojů. Největší přednosti poloautomatické brusky jsou jednoduchost ovládání, rozměry brusky, nízké provozní náklady nebo značná úspora času obsluhy. Navíc budete překvapeni vysokou kvalitou broušených povrchů a výrazným prodloužením doby použitelnosti razníků a matric pro zpracování plechu. Poloautomatická PNB-2E: https://www.youtube.com/watch?v=PA1hgrFrW4g Zaujalo Vás ostření a přebrušování střižných nástrojů? Pak nás neváhejte kontaktovat nebo přímo navštívit na adrese Divec 99, Hradec Králové.


Strojírenská výroba, ocelové svařence, konstrukce, výroba, montáž, Hradec Králové

Strojírenská výroba, ocelové svařence, konstrukce, výroba, montáž, Hradec Králové

Hledáte kvalitní strojírenskou výrobu, která Vám na zakázku vyrobí stroje? Naše společnost ZVU Servis a.s., sídlící v Hradci Králové, je specialistou v tomto oboru. Zaměřujeme se na výrobu svařenců a konstrukcí z běžné oceli, vysoko-pevnostní oceli, z mědi či jiných slitin. V provozních halách vznikají jednoúčelové stroje a strojní díly do hmotnosti 20 tun. Zhotovujeme také nástroje pro obrábění, sváření, měření a kalibraci, dále pak náhradní díly, ozubení. Provádíme kálení, cementování a zušlechťování materiálu. Z našeho portfolia činnosti využijete technický vývoj konstrukcí, opravy, rekonstrukce a modernizace strojů.


Technologie a zařízení robotického lakování – inovace procesu u práškových i mokrých barev

Technologie a zařízení robotického lakování – inovace procesu u práškových i mokrých barev

Přejete si mít ve své společnosti technologii robotického lakování s ohledem na maximální efektivitu, funkčnost a bezpečnost práce? V tom případě se obraťte na společnost SURFIN Technology s.r.o. U práškového lakování je možné využít průmyslové lakovací roboty s certifikací ATEX společně s aplikační technikou nebo samoučící roboty, které jsou naprogramovány pomocí ručního vedení. V případě mokrého lakování jsou nastavovány lakovací parametry a řízení probíhá přímo ze systému robota a dodání je možné v různých konfiguracích, jedná se například o CCV ventily pro změnu barevného odstínu. Nechce si navrhnout robotické pracoviště na míru v závislosti na typu produkce a kontaktujte nás!


Zakružování profilů, trubek, tyčí a výměníků - kvalitně odvedená práce za příznivou cenu

Zakružování profilů, trubek, tyčí a výměníků - kvalitně odvedená práce za příznivou cenu

Provádíme tyto práce - zakružování: - profilů, trubek a tyčí - ohraňování plechů - ohýbání trubek a profilů - výměníkových spirál (jednoduchých i složených) - výměníků - CNC ohýbání trubek a profilů. Zakružování trubek provádíme na CNC a NC strojích. Jsme schopni vyrobit jednoduché ohyby i ohyby složené z více poloměrů a to u trubek a profilů z oceli, nerez oceli, hliníku, mědi, topenářských trubek a další. Vyrábíme spirály pro výměníky, chladící věže, spirálová madla a zábradlí, veškeré konstrukční prvky a tvary dle zadání. Náš výrobní program se zaměřuje také na jednoúčelové stroje, strojní obrábění a dopravníky. Zajistíme výrobu včetně dodání materiálu, svaření, tlakové nebo kapilární zkoušky, případně i kompletaci větších celků. Jsme zde nejen pro zákazníky z České a Slovenské republiky, ale naše veškeré výrobky dodáváme i do zahraničí. Díky dlouholetým zkušenostem vám zaručíme kvalitně odvedenou práci za příznivou cenu. Také vždy dodržujeme termíny dodání!


Barvy, laky, pryskyřice a další polymerní chemické výrobky od SYNPO a.s.

Barvy, laky, pryskyřice a další polymerní chemické výrobky od SYNPO a.s.

Hledáte firmu, která se zabývá výzkumem, výrobou a prodejem polymerní chemie, do niž patří například laky, barvy nebo pryskyřice? Pak už nehledejte a podívejte se na širokou nabídku společnosti SYNPO a.s. z Pardubic. Společnost se pohybuje na trhu již přes 70 let, a za tu dobu vyvinula díky zkušeným a kvalifikovaným postupům a profesionálním zaměstnancům celou řadu polymerní chemie mezi niž patří například: - barvy a nátěrové hmoty - pryskyřice - lepidla - speciální akrylátové disperze - čističe a odmašťovadla - zakázková výroba produktů Ve svých laboratořích vyvíjí díky moderním technologiím a postupům všechny tyto výrobky. Společnost se ale zaměřuje i na ekologickou stránku výroby a životní prostředí je pro ní důležité stejně jako vysoká kvalita výrobků, které najdou uplatnění v automobilovém průmyslu, strojírenství ale třeba i kosmetickém průmyslu. Společnost SYNPO najdete v Pardubicích, ale výrobky můžete zakoupit i přes nově založený e-shop.