Komplexní cateringové služby, catering na klíč na firemních a společenských akcích

AMIGO

Komplexní cateringové služby, catering na klíč na firemních a společenských akcích

Pokud hledáte spolehlivou a profesionální firmu, která vám zajistí kompletní cateringové služby pro vaše akce, pak je Amigo Telč tou pravou volbou. Amigo Telč je rodinná firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oblasti gastronomie a cateringových služeb. Nabízíme nejen široký sortiment jídel a nápojů, které uspokojí i ty nejnáročnější hosty, ale zajistíme zkušenou obsluhu a veškerý cateringový servis.

Koreniny

Koreniny

Nákup potravín pre SZSS v Nitre .Predmet zákazky je rozdelený na 4 časti:
1. Koreniny
2.Ryby a rybie výrobky
3.Hydina a hydinové výrobky
4.Mrazené výrobky a chladné zemiaky
Veřejná zakázka vložena:
15.05.2023 09:55

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa zariadení sociálnych služieb

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
31.05.2023 11:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa zariadení sociálnych služieb

Zadavatel IČ:
37966456

Zadavatel ulice:
Janského 7

Zadavatel PSČ:
949 01

Zadavatel obec:
Nitra

Kontaktní osoba:
Ing.Z.Feješová,M.Blisková

Zadavatel telefon:
+421 376 925 511


Zadavatel web:
http://szss-nitra.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Grilované a pečené selata a kýty - chutné masné výrobky od kvalitního řeznictví a uzenářství

Grilované a pečené selata a kýty - chutné masné výrobky od kvalitního řeznictví a uzenářství

Grilovaná uzená kýta a pečené sele jsou jednou z poctivých pečených a šťavnatých specialit společnosti Lukáše Gebauera - řeznictví a uzenářství Opava - Otice, která se zabývá vlastní výrobou lahodných uzenin a masných výrobků. Grilovaná uzená kýta s kostí a kůží se může konzumovat studená i ohřátá. Hodí se i na slavnostní stůl. Pokud tedy pořádáte oslavu nebo si chcete pochutnat na výborné grilované kýtě či selátku, jste u nás správně! Naše grilované a pečené speciality vyrábíme s láskou, proto je i jejich chuť tak výjimečná! Neváhejte a objednávejte! Zaručujeme Vám, že s našimi specialitami potěšíte nejen chuťové buňky.


Čerstvé pštrosí maso, steaky i salám, klobásy přímo od chovatele pštrosů

Čerstvé pštrosí maso, steaky i salám, klobásy přímo od chovatele pštrosů

Pokud preferujete zdravý životní styl a máte chuť do jídelníčku zahrnout něco nového - doporučujeme pštrosí maso na pečení či steaky. Chutí lze maso přirovnat k hovězímu, připomíná však i zvěřinu, např. na rozdíl od krůtího je mnohem chutnější. Čerstvé pštrosí maso, salám či klobásy můžete zakoupit přímo od chovatele pštrosů - Lenka Ficbauerová provozuje farmu Jestřabí ve Fulneku nedaleko Nového Jičína. Mezi naše nejžádanější produkty patří pštrosí steaky. V kuchyni maso upravíte podobně jako hovězí maso. Má svoji typickou chuť, proto je vhodné používat bylinky. Produkty: - pštrosí steaky - pštrosí maso na pečení, na guláš - křídla, krky, žaludky, játra. - výrobky z pštrosího masa - salámy, klobásky.


Obložené mísy Opava - salámové i sýrové mísy, pečená kolena, nakrájené šunky a šunkové koleno

Obložené mísy Opava - salámové i sýrové mísy, pečená kolena, nakrájené šunky a šunkové koleno

Plánujete posezení s přáteli? Pak budete potřebovat chutné pohoštění. Neváhejte a obraťte se na naše řeznictví a uzenářství Lukáš Gebauer z Otic u Opavy, které ho vlastnoručně připraví za Vás. Zabýváme se výrobou a prodejem uzenin, masných výrobků, pečených specialit a dalších pochutin. Na přání Vám nachystáme obložené mísy a naporcovaná šunková kolena. S našimi výrobky budete maximálně spokojeni, nabízíme: - pečená šunková porcovaná kolena bez kosti a kůže - zabíjačkové, salámové, sýrové, zeleninové, mix - součástí každé mísy je zeleninová ozdoba - cena 350,-kč/kus. Přejeme Vám dobrou chuť! Pro objednávky nás neváhejte kontaktovat.


E-shop se zvěřinou - na prodej maso z jelena, daňka, srnce, divočáka, muflona, zajíc, bažant

E-shop se zvěřinou - na prodej maso z jelena, daňka, srnce, divočáka, muflona, zajíc, bažant

Pokud jste si oblíbili moderní kuchyni, můžete si zahrnout do menu i dietní maso ze zvěřiny. Objednat si jej můžete snadno přes eshop se zvěřinou, který provozuje společnost MORAVIALOV s.r.o. z Kravska u Znojma. Zakoupit můžete maso z jelena, daňka, srnce, muflona i divočáka nebo zajíce, bažanta. Našimi zákazníky jsou převážně restaurace, expedujeme však maso i fyzickým osobám - konečným spotřebitelům. Prodej zvěřiny: - jelení, dančí, srnčí maso - kýta, plec, krk, hřbet, svíčková, maso na guláš - mufloní maso - na guláš, plec, hřbet - kýta, plec, koleno, svíčková, játra z divočáka - bažant, kachna divoká - zajíc - kosti ze zvěřiny.


Výroba dehydratovaných potravin, koření, kořenících směsí, sušené zeleniny a sušených hub, Opava

Výroba dehydratovaných potravin, koření, kořenících směsí, sušené zeleniny a sušených hub, Opava

Pokud hledáte kvalitní, zdravé a chutné potraviny, které vám pomohou připravit lahodná jídla pro sebe i své blízké, pak je pro vás správnou volbou firma Jaroslav Kostera, J.K.FOOD s.r.o. Tato česká rodinná společnost se specializuje na výrobu dehydratovaných potravin, koření, kořenících směsí, sušené zeleniny a sušených hub už od roku 1996. Všechny její produkty jsou vyráběny dle vlastních receptur a dle přání zákazníků. Nepoužívá žádné chemické přísady, barviva ani konzervanty, které by mohly mít škodlivý vliv na vaše zdraví. Naopak pečlivě vybírá suroviny a šetrně je zpracovává tak, aby zachovala jejich perfektní chuťové i senzorické vlastnosti. Firma Jaroslav Kostera, J.K.FOOD s.r.o. disponuje vlastní obchodní sítí, vývojem, logistikou a výrobou. Mezi její největší odběratelé patří řada zpracovatelských podniků z oboru potravinářství, jako jsou výrobny masných, pekárenských a mlékárenských výrobků, dále pak stravovací provozy škol, školek, nemocnic, domovů důchodců, restaurací a dalších. Firma Jaroslav Kostera, J.K.FOOD s.r.o. je také velmi flexibilní a kreativní při hledání řešení dle jednotlivých a velmi specifických požadavků každého zákazníka. Spolupracuje s nimi na vývoji nových výrobků a nabízí jim široký sortiment poctivých dehydratovaných potravin, koření a sušené zeleniny. Na jejím e-shopu najdete typicky české koření, ale také koření s vůní daleké exotiky. Můžete si také vybrat z nabídky omáček, polévek, bujónů, těstovin, sladkého programu a dalších produktů. Navíc na e-shopu najdete spoustu tipů a receptů, jak použít tyto produkty ve vaší kuchyni. S firmou Jaroslav Kostera, J.K.FOOD s.r.o. vaříte jako šéfkuchař! S ní potěšíte každého gurmána. Neváhejte a objevte nové chutě s jejím světovým kořením!


Uzená vařená masa, uzené výrobky - vepřová krkovice a kýta bez kosti, plec a bůček

Uzená vařená masa, uzené výrobky - vepřová krkovice a kýta bez kosti, plec a bůček

Chcete si pochutnat na výborném uzeném mase? Jste na správném místě! Naše poctivé uzené speciality jsou vyráběny s pečlivostí a láskou. Přijďte si přímo k výrobci pro uzené vařené vepřové krkovice i kýty bez kosti do řeznictví Lukáš Gebauer s prodejnami v Oticích i Opavě. Vybírat můžete tyto uzené výrobky: - vepřová kýta bez kosti - vařený bok - vařená krkovice bez kosti - vepřové koleno - vepřový ocásek s kostí - vepřová žebírka - vepřový vařený jazyk. Naše uzené speciality jistě ocení nejen chuťové buňky, ale také Vaší hosté. Sídlo firmy je v Oticích na Hlavní ulici, kde je umístěna výrobna a prodejna, další prodejny naleznete zde: - Rybí trh 14 v Opavě - tel.: 774072760 - Hlavní 102 v Opavě - Kylešovicích - tel.: 777142434 - Pekařská 82 v Opavě - Kateřinkách - tel.: 774072760 - Lipová 19 ve Štěpankovicích - tel.: 777072760