Nákup mediálneho priestoru v online médiách

Nákup mediálneho priestoru v online médiách

Nákup mediálneho priestoru v online médiách ku kampani VŠZP na hlavné prepoisťovacie obdobie 2023 a na priebežnú komunikáciu VšZP počas roka 2022/2023. Nákup mediálneho priestoru v online médiách je súčasťou mediamixu pripravovanej prepoisťovacej kampane VšZP a priebežnej komunikácie VšZP. Kampaň sa bude orientovať na retenciu poistencov počas kampane konkurencie a na akvizíciu nových poistencov
Veřejná zakázka vložena:
12.05.2023 10:30

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
11.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.

Zadavatel IČ:
35937874

Zadavatel ulice:
Panónska cesta 2

Zadavatel PSČ:
851 04

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontaktní osoba:
Ing. Denisa Ondrušová

Zadavatel telefon:
+421 220 824 663

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.vszp.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

72400000-4
Internetové služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Katalog firem a odborníků - najděte si spolehlivého dodavatele v regionálním vyhledávači

Katalog firem a odborníků - najděte si spolehlivého dodavatele v regionálním vyhledávači

Zde najdete více než 72 664 firem z různých oborů a regionů. Zaregistrujte se a získejte přístup k poptávkám, zboží a veřejným zakázkám. Regionální vyhledávač Česká poradna je ideálním místem pro hledání spolehlivých a kvalitních dodavatelů výrobků a služeb. Zaregistrujte se zdarma a prezentujte se na webu, který navštěvují denně tisíce potenciálních zákazníků. Hledáte nové zákazníky a obchodní příležitosti pro vaši firmu? Pak byste měli být součástí katalogu firem a odborníků na www.ceskaporadna.cz. Tento web je největší databází firem z různých oborů a regionů v České republice. Na webu si můžete najít firmu podle názvu, IČO, oboru nebo lokality. Můžete také prohlédnout aktuální poptávky, zboží a veřejné zakázky z vašeho oboru nebo regionu. Zaregistrujte se a vytvořte si profil vaší firmy s detailním popisem vaší nabídky, kontaktními údaji, fotografiemi a referencemi. Prezentujte se na webu, který navštěvují denně tisíce potenciálních zákazníků. Zvyšte svou viditelnost a konkurenceschopnost s katalogem firem a odborníků na www.ceskaporadna.cz.


Chcete zaujmout své potenciální zákazníky a zvýšit svou viditelnost na internetu?

Chcete zaujmout své potenciální zákazníky a zvýšit svou viditelnost na internetu?

Jedná se o prestižní a účinný způsob, jak prezentovat své produkty nebo služby širokému okruhu byznysového publika. Reklamní banner má velký formát, který upoutá pozornost návštěvníků, a je zveřejněn minimálně 14 dnů za bezkonkurenční cenu. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a objednejte si reklamní banner na www.edb.cz ještě dnes!


Reklamní agentura zaměřena na digitální tisk, firemní vizuál, grafiku, tiskoviny, vizitky, reklamní předměty

Reklamní agentura zaměřena na digitální tisk, firemní vizuál, grafiku, tiskoviny, vizitky, reklamní předměty

Pokud chcete zviditelnit svoji firmu a vystupovat jako profesionálové, vytvoříme v TRAXART company s.r.o. grafiku pro Vaši firmu. Naše reklamní agentura je z Kroměříže, zaměřujeme se především na firemní identitu od tvorby loga, tiskovin, vizitek, reklamních předmětů, dále na digitální tisk, plachty, roll-upy, polepy výloh, firemních aut a další služby. Vizuální identita firmy je souhrnem vlastností Vaší firmy. Pomůžeme Vám pochopit podstatu celé firemní identity a dotáhnout firemní styl k dokonalosti. Provádíme grafické práce všeho druhu, připravíme originální návrhy, nákresy značky, logotypu, tiskovin - zhotovíme vizitky, letáky, firemní papíry, složky, plachty, roll-upy. Na objednávku dodáme reklamní předměty - od propisek, diářů, přes USB disky, elektroniku, textilie i luxusní předměty. Nechte se oslovit příznivou kvalitou i cenou! Z našich referencí můžeme zmínit: - velkoplošný digitální tisk pro Sklenářství Sedláček - polepy výlohy pro Modrou Pyramidu i Business Family - polepy vozidel pro TOPEXKM s.r.o. - cedule označující vjezd pro Kroměřížskou Nemocnici - poutač pro firmu ŘEMPO VEGA Kroměříž, roll-upy pro CSS Kroměříž.


SEO analýza je nezbytným krokem pro úspěšnou propagaci firemního webu

SEO analýza je nezbytným krokem pro úspěšnou propagaci firemního webu

SEO analýza také pomáhá odhalit slabiny a chyby, které mohou snižovat návštěvnost a konverze. Pokud chcete zvýšit viditelnost a ziskovost vašeho webu, máme pro vás skvělou zprávu. Na seo.edb.cz si můžete udělat SEO analýzu zdarma! Ano, slyšíte dobře. Zdarma a bez jakýchkoli závazků. Stačí zadat adresu vašeho webu a e-mail, na který vám zašleme podrobnou zprávu o stavu vašeho webu a doporučení pro jeho zlepšení. Tato nabídka je bezkonkurenční na trhu. Nečekejte a využijte ji ještě dnes. SEO analýza zdarma na seo.edb.cz vám pomůže dosáhnout lepších výsledků a předstihnout vaši konkurenci. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost!


Reklamní dárkové předměty, reklamní agentura, trička, grafika Liberec

Reklamní dárkové předměty, reklamní agentura, trička, grafika Liberec

Reklamní a dárkové předměty, reklamní agentura, reklamní trička, grafické práce to vše umí naše Reklamní agentura sídlící v Liberci. Reklamní agentura ROMMY AGENCY Liberec. Poskytuje kompletní servis v rámci propagačních služeb pro firmy, sportovní kluby, organizace i jednotlivce. Vyrobíme na zakázku: -reklamní, propagační a dárkové předměty s potiskem dle přání zákazníka -sportovní dresy, oděvy, trička s potiskem nebo výšivkou -propagační, obchodní a reklamní tiskoviny -řezanou a digitálně tištěnou velkoplošnou reklamu Kompletní grafické návrhy a tvorba logotypů jsou součástí naší práce. Neváhejte se na Nás obrátit! Rádi pomůžeme i Vám!


Fotopodlahy dle vlastního motivu, tisk na PVC lino podlahy - jediní v ČR

Fotopodlahy dle vlastního motivu, tisk na PVC lino podlahy - jediní v ČR

Podlahy PVC lino s potiskem se stávají hitem moderního bydlení – oživte i vy svůj byt, ložnici nebo kancelář dekorační podlahou. Tiskové reklamní studio ŽÍDEK tisk s.r.o. vám zajistí tisk již do tří dnů. Tiskneme na PVC lino měkčené v šíři 2,4 metrů a tloušťce cca 2mm s protiskluzovou úpravou, tisk 720 DPI uv odolnými barvami - dekorační podlahy tiskneme dle vašeho vybraného motivu. Cena je již od 250 Kč m2 za 100 m2 a více (orientační ceník naleznete na našich webových stránkách). Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.