Zabezpečenie stravovania pre poberateľov starobného alebo úplného invalidného dôchodku

Zabezpečenie stravovania pre poberateľov starobného alebo úplného invalidného dôchodku

Zabezpečenie stravovania pre poberateľov starobného alebo úplného invalidného dôchodku s dovozom.
Veřejná zakázka vložena:
12.05.2023 10:25

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mestská časť Bratislava - Petržalka

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
10.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mestská časť Bratislava - Petržalka

Zadavatel IČ:
00603201

Zadavatel ulice:
Kutlíkova 17

Zadavatel PSČ:
851 01

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontaktní osoba:
Ing. Jana Slašťanová

Zadavatel telefon:
+421 947 487 361


Slovník veřejné zakázky (CPV)

55520000-1
Služby hromadného stravovania

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rozvoz pizzy, jídel, obědů do firem, domácností v okolí Uherského Hradiště

Rozvoz pizzy, jídel, obědů do firem, domácností v okolí Uherského Hradiště

Objednejte si chutný oběd nebo večeři z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře s Masáro - MASAŘÍK s.r.o.. Naše síť restaurací zajistí rychlý a spolehlivý rozvoz pizzy, obědů a minutkových jídel přímo k vám - působí v okolí Uherského Hradiště. Ať už máte chuť na teplý oběd do firmy nebo večerní pizzu s dovozem domů, jsme tu pro vás. Denní menu máme zveřejněno na webu masaro.eu. Rozvoz jídel je zajištěn v okruhu cca 15 km od Uherského Hradiště - Bojkovice, Buchlovice, Kunovice, Uherský Ostroh, Slavičín, Napajedla a blízké obce. Rozvozová služba: - obědy pro firmy i domácnosti - výběr ze 4 poledních menu, objednávky přijímáme do 14 hodin - jídlo a pizza - doručujeme až do 22 hodin. Jak objednat: Vyberte si z našeho menu na Masáro, zavolejte nám nebo objednejte online. S Masáro si můžete vychutnat kvalitní jídlo kdykoliv a kdekoliv. Těšíme se na vaše objednávky!


Rozvoz obědů do firem a domácností zdarma v okolí Uherského Brodu - výběr z 5 druhů denního menu

Rozvoz obědů do firem a domácností zdarma v okolí Uherského Brodu - výběr z 5 druhů denního menu

Chcete si vychutnat chutné a zdravé obědy bez starostí o vaření nebo nákup? Pokud bydlíte v okolí Uherského Brodu, je tu možnost využít rozvoz obědů do firem a domácností od Restaurace KD PUB - Pub gastro s.r.o.. V okolí Uherského Brodu je zajištěn rozvoz obědů zdarma. Každý den připravujeme kompletní denní menu, které se skládá z polévky a hlavního chodu - výběr z pěti druhů teplých, hotových jídel, včetně příloh. Vaříme zásadně z kvalitních surovin a zakládáme si na celkové kvalitě pokrmů. Naše dodávka jídla je pro Vás pohodlná. Dovoz zajišťujeme dle požadavků klienta, nejčastěji do sídla firmy, a to buď ve várnicích, zatavitelných miskách nebo jídlonosičích. Objednávky přijímáme na našem telefonním čísle, nejpozději den předem do 11 hodin. Upřednostňujeme objednávky na celý následující týden. Pokud si budete objednávat obědy pravidelně, v dostatečném množství, nastavíme Vám individuální ceny. Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes.


Závodní stravování i s rozvozem – poctivé polední menu znamená chutný oběd každý den

Závodní stravování i s rozvozem – poctivé polední menu znamená chutný oběd každý den

Dobře a poctivě se najíte v prostředí naší jídelny, ale dle Vašeho přání Vám firma Šárky Sendlerové - Catering & jídelna Raduň dopravím jídlo také tam, kde budete potřebovat. Denní polední menu obsahuje polévku a výběr ze dvou až tří jídel každý den, které jsou pravidelně obměňovány. Využijte možnost dobře se najíst a nemuset trávit veškerý čas v kuchyni. Nechte si vaření na volné dny a v pracovním shonu přenechejte tuto starost na nás. Dle zájmu můžete využít našich služeb v podobě: -denně nabídka poledního menu: polévka, hlavní jídlo (výběr z více druhů) -rozvážka obědů pro seniory až do domu -rozvážka obědů firmám a jiným zájemcům -možnost objednání dovozu (chlebíčky, obložené bagety, obložené mísy, pečená kolena, knedlíky atd.)


Rozvoz obědů i jídel, pizzy na Vaše akce i večerní zábava, diskotéka, koncert s Masáro

Rozvoz obědů i jídel, pizzy na Vaše akce i večerní zábava, diskotéka, koncert s Masáro

Rádi Vás přivítáme v Bojkovické restauraci Masáro, kde si každý najde to své! Patříme do sítě restaračních provozů firmy MASAŘÍK s.r.o., připravujeme denní menu, zajistíme rozvoz jídel do firem i domácností v lokalitě Bojkovice, Slavičín a přilehlých obcích. Kromě gastro služeb se staráme o Vaši zábavu - pořádáme diskotéky a rockové koncerty. Každý druhý víkend se naše restaurace promění v centrum zábavy, kde se můžete vyřádit na diskotéce. Hity dle vašeho gusta, které vás nenechají sedět, s námi si užijete večer plný tance. Pro milovníky živé hudby pořádáme jednou za měsíc rockový koncert, který rozproudí krev v žilách a přinese tu pravou atmosféru s oblíbenými kapelami. Pokud máte nabitý program a nestíháte si v týdnu připravit oběd, nevadí! Bojkovická restaurace Masáro také zajišťuje rozvoz chutných obědů přímo do firem i domácností. Naše jídla jsou připravena z čerstvých surovin s důrazem na vyváženou stravu. Na Vaši soukromou akci si také můžete objednat jídlo u nás - objednejte si pizzy a jídla dle menu s možností rozvozu. Rozvoz jídel v okruhu Slavičína, Bojkovic a přilehlých obcích - Záhorovice, Nezdenice, Šumice, Komňa, Krhov, Bzová, Pitín, Přečkovice, Rudice, Hostětín, Šanov, Rokytnice či Kladná Žilín. Můžete využít naši službu rozvozu jídel. Naší snahou je Vaše maximální spokojenost.


Studená kuchyně - mísy, obložené bagety a vše pro rauty s rozvozem až k Vám domů

Studená kuchyně - mísy, obložené bagety a vše pro rauty s rozvozem až k Vám domů

Společnost Mikeš a spol s.r.o. je příjemná jídelna v Opavě, která Vám nabízí rozvoz obědů domů a zároveň přípravu studených rautů či obložených mís, dle Vašeho přání. V naší jídelně si můžete zajít na oběd a rovnou si přikoupit něco ze studené kuchyně na později nebo si můžete vybrat z obložených mís, kterými pohostíte kamarády. V naší kuchyni pro Vás denně připravujeme salámové a sýrové mísy, obložené bagety, svačiny i svačinky, zeleninové či ovocné saláty, smaženky nebo řízky a sekanou do chlebu. Připravíme vám rauty pro menší i větší skupiny lidí nebo zajistíme studenou kuchyni k jakékoliv příležitosti. Na objednávku Vám nachystáme i větší množství produktů ze studené kuchyně včetně dovozu domů. Spolehněte se na služby společnosti Mikeš a spol s.r.o., která Vám garantuje kvalitní suroviny a profesionální výrobu.


Teplé stravování či obědové balíčky pro dětské tábory nebo kurzy včetně dovozu

Teplé stravování či obědové balíčky pro dětské tábory nebo kurzy včetně dovozu

Pokud sháníte kvalitního dodavatele vyváženého jídla pro děti na dětské tábory, sportovní kurzy, turistické oddíly, pro oddíly skautů, pro junáky, pro dětské neziskové organizace nebo jiné akce, společnost Mikeš a spol s.r.o Vám zajistí pestrý a chutný jídelníček včetně dovozu na místo v okolí Opavy. Jsme schopni Vám připravit teplou i studenou kuchyni tak aby jídlo bylo vyvážené, aby děti dostaly potřebné vitamíny a zároveň aby si pochutnaly. Chystáte-li se na školní výlet nebo celodenní exkurzi připravíme Vám obědové balíčky nebo svačiny na cestu. Zajistíme jídlo – obědy pro: -příměstské tábory -dětské tábory -stanové tábory -sportovní kurzy -turistické oddíly -sportovní organizace -junáky -skauty -neziskové organizace atd. Teplé stravování či obědové balíčky bez starostí od společnosti Mikeš a spol s.r.o. z Opavy.