Laboratórne zvieratá, krmivo a podstieľky

Laboratórne zvieratá, krmivo a podstieľky

Predmetom zákazky je dodanie laboratórnych zvierat, krmiva pre zvieratá a podstieľky podľa prílohy č. 1 Výzvy.
Veřejná zakázka vložena:
11.05.2023 08:24

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národný ústav reumatických chorôb

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
09.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národný ústav reumatických chorôb

Zadavatel IČ:
00165271

Zadavatel ulice:
Nábrežie I. Krasku 4

Zadavatel PSČ:
921 12

Zadavatel obec:
Piešťany

Kontaktní osoba:
Veronika Dobiášová

Zadavatel telefon:
+421 908 283 860


Slovník veřejné zakázky (CPV)

03325000-3
Drobné zvieratá

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodejna potravin Můj obchod a prodej krmiva pro drůbež, králíky, ptáky, psy, kočky ve Fryštáku

Prodejna potravin Můj obchod a prodej krmiva pro drůbež, králíky, ptáky, psy, kočky ve Fryštáku

Prodejna potravin Můj obchod na Holešovské ul. ve Fryštáku byla zrekonstruována a nyní je nově otevřena. Můžete zde nakoupit běžné potraviny, čerstvé pečivo i ovoce a zeleninu. Také dále v areálu družstva pokračuje prodej krmiva pro nosnice aj. drůbež, králíky, hlodavce i ptáky, v sortimentu máme i granule pro psy, kočky. Otevírací doba - prodejna potravin: - po-pá 5.30-17, so 7-11 hod. Provozní doba - prodejna krmiv: - po, stř, pá 14-17 hod. Sortiment krmiva: - obiloviny - pšenice, ječmen, ovec, kukuřice - králík granule - slepice granule a sypká směs - směs pro kuře K1, K2, BR2 - pro kachny, moráky - směs pro hlodavce - směs zrnin a doplňky pro papoušky, andulky - granule pro psy, kočky. Doplňkový prodej - šrot pšeničný, ječmenný, kukuřičný - brambory.


Výroba, prodej minerálních premixů a směsí pro výživu zvířat

Výroba, prodej minerálních premixů a směsí pro výživu zvířat

Jestliže máte v plánu nákup minerálních a minerálně-vitamínových premixů, nebo směsí pro výživu zvířat, vyzkoušejte nás. Naše společnost MIKROP ČEBÍN a.s., se pohybuje na trhu již více jak 30 let. Jsme jedni z největších a nejvýznamnějších výrobců v krmivářském průmyslu v ČR. Zabýváme se výrobou i distribucí premixů a směsí, určených pro výživu všech hospodářských a domácích zvířat. V našem rozsáhlém sortimentu máte na výběr premixy biologicky aktivních látek pro velkovýrobce krmných směsí, dále minerálně-vitaminová doplňková krmiva. Z doplňkové výroby zajistíme - instantní a minerální lizy, stimulační doplňky, přípravky pro konzervaci objemných krmiv, mléčnou výživu hospodářských zvířat, Hobby program a další. Neváhejte a kontaktujte nás, těšíme se na spolupráci s Vámi. Více informací na webových stránkách.


Výroba, prodej minerální krmivo pro domácí i hospodářská zvířata, prodej, dodávka

Výroba, prodej minerální krmivo pro domácí i hospodářská zvířata, prodej, dodávka

Potřebujete koupit minerální krmivo pro domácí nebo hospodářská zvířata? Potom neváhejte a obraťte se na nás. Naše společnost MIKROP ČEBÍN a.s., vyrábí a prodává krmivo pro psy, kočky, krmiva pro hlodavce, plazy i exotické ptactvo. Dále ale také pro drůbež, skot, ovce, holuby. Hobby program. Dodáváme: Sortiment pro domácí zvířata: MIKROS PES – minerální krmivo pro všechny plemena psů. MIKROS Exot – minerální krmivo pro exotické ptactvo. Sortiment pro drůbež, králíky a holuby: MIKROS Nosnice – minerální krmivo s vitamíny pro nosnice, kachny, husy a krůty ve snášce. MIKROS Drůbež – minerální krmivo s vitamíny pro odchov a výkrm kuřat, kachňat, housat a krůťat. MIKROS Králík – krmivo pro výkrm a odchov králíků. MIKROS Holub – krmivo pro všechny kategorie holubů. Sortiment výrobků pro prasata: MIKROS Prasata – minerální krmivo s vitamíny pro odchov a chov, výkrm prasat. Krmiva můžete zakoupit na e-shopu, prodejnách krmiv a chovatelských potřeb, na emailu objednavky@mikrop.cz, a osobně v prodejním skladu ve všední dny od 6-14 hodin. Neváhejte nás kontaktovat. Více informací na webových stránkách.


Minerální lizy, krmné směsi, krmiva pro zvířata, výroba a distribuce

Minerální lizy, krmné směsi, krmiva pro zvířata, výroba a distribuce

Sháníte distributora krmných směsí a krmiv pro hospodářská zvířata? Obraťte se na nás. Naše společnost MIKROP ČEBÍN a.s., vyrábí a dodává minerální a minerálně-vitamínové premixy i směsi, které jsou určeny pro výživu všech hospodářských zvířat. Vyrábíme a distribuujeme také doplňková, minerální krmiva a doplňková krmiva (i pro drobnochov-drůbež, holubi, králíci, skot, prasata, koně, ryby, ovce, lesní zvěř (pštrosi), minerální lizy (i instantní), mléčné krmné směsi, medikované směsi a premixy,medikovaná krmiva (medikace krmiv), stimulační doplňky (Reprostim aj.) Konzervační přípravky. Vnadící (vnadící) směsi pro sportovní rybolov. Ekologické výrobky. Poskytujeme servisní a laboratorní služby, poradenství a jiné. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací na webových stránkách.


Chutné a dietní pštrosí maso neobsahuje cholesterol, prodej i peří a vajec na farmě

Chutné a dietní pštrosí maso neobsahuje cholesterol, prodej i peří a vajec na farmě

Pochutnáváte si rádi na specialitách připravených z masa? Je maso základem Vašeho jídelníčku, ale rádi by jste zkusili zdravější variantu? Vyzkoušejte pštrosí maso, které je dietní s nízkým obsahem cholesterolu. Jistě Vás překvapí jeho jemná chuť. Navštivte Farmu Jestřábí ve Fulneku v okresech Nový Jičín. Přijeďte si k nám zakoupit pštrosí maso,vejce, kůži či peří. Maso je jemné, chutné a může se připravovat na spoustu různých způsobů, ať už zvolíte grilování, pečení či steaková úprava. Navíc je dietní, obsahuje proteiny, bílkoviny, železo i vitamín B a co je nejdůležitější, má nízký obsah cholesterolu. Dále prodáváme i pštrosí kůži, která se výborně hodí pro výrobu tašek, bot i kabátů. Kvalitou jí lze přirovnat ke krokodýlí kůži, jelikož je vysoce odolní proti opotřebení a propustnosti vody. Zakoupit u nás můžete i peří a vejce, pokud by jste měli zájem o chov svých vlastních pštrosů.


Prodejna hospodářských, chovatelských potřeb, krmiva, ochranných pracovních pomůcek

Prodejna hospodářských, chovatelských potřeb, krmiva, ochranných pracovních pomůcek

Komplexní služby pro chovatele hospodářských zvířat i zemědělským družstvům poskytuje firma Seprom - Milan Topič z Kyselovic u Kroměříže. K dispozici je také prodejna hospodářských a chovatelských potřeb, krmiva i OOPP pro zájemce z regionu Zlínský kraj. Maloobchod: - potřeby pro hospodářství - misky, kýble, lopaty, násady, vidle, metly - potřeby pro chovatele holubů, králíků, slepic - chovatelské potřeby - náhubky, vodítka, kartáče, značkovače a další - krmiva pro psy, kočky, ptáky, domácí zvířectvo - doplňky stravy pro hospodářská zvířata a domácí mazlíčky - osobní ochranné pracovní pomůcky - obuv, oděvy, holínky, rukavice, ponožky, montérky, košile, vesty, pláště apod.