Výroba plastových compoundů pro automobilový a elektrotechnický průmysl

REMIVA, s.r.o.

Výroba plastových compoundů pro automobilový a elektrotechnický průmysl

Věhlasným výrobcem plastových compoundů a regranulátů na českém trhu je společnost REMIVA s.r.o., největší zpracovatel plastových technologických odpadů z výroby u nás. Nabízíme originální plněné i jinak modifikované compoundy, nacházející využití v mnoha oblastech průmyslu.

Parkovací dom - P+R Zlaté piesky

Parkovací dom - P+R Zlaté piesky

Predmetom zákazky je vypracovať a dodať projektovú dokumentáciu v rozsahu zámer pre zisťovacie konanie posúdenia vplyvu na životné prostredie (EIA) alebo jeho zmeny, správu o hodnotení vplyvov navrhovanej činnosti na životné prostredie alebo jej zmeny, a to v súlade s ustanoveniami zákona č. 24/2006 Z.z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, vypracovanie úplnej projektovej dokumentácie pre územné rozhodnutie (DÚR) a vypracovanie úplnej projektovej dokumentácie pre stavebné povolenie (DSP) a výkon odborného autorského dohľadu projektanta pre Časť 1: Parkovací dom - P+R Zlaté piesky a pre Časť 2: Parkovací dom - P+R ZOO.
Podrobný opis predmetu zákazky je dostupný v súťažných podkladoch a v ich prílohách na linku https://obstaravanie.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/2009.
Veřejná zakázka vložena:
11.05.2023 07:46

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
METRO Bratislava, a.s.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Bratislavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
07.06.2023 12:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
METRO Bratislava, a.s.

Zadavatel IČ:
35732881

Zadavatel ulice:
Primaciálne námestie 1

Zadavatel PSČ:
811 01

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Mgr. Miriama Ščamborová

Zadavatel telefon:
+421 903 456 672


Zadavatel web:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-profilov/zakazky/9354

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71240000-2
Architektonické, inžinierske a plánovacie služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní návrh interiérů vám zajistí Projekční atelier ZUZI s.r.o. v Olomouci

Kompletní návrh interiérů vám zajistí Projekční atelier ZUZI s.r.o. v Olomouci

V naší projekční kanceláři nabízíme komplexní služby ve stavebnictví včetně tvorby a realizace interiérových řešení a poskytujeme svým zákazníkům kompletní servis od architektonického návrhu až po nákup zařízení a doporučení realizační firmy či kompletní dodávku interiéru na klíč. Pro celou Moravu, pro jednotlivce i firmy nabízíme tyto služby: - návrh interiérů, restyling, homestaging, redesign. Nabízíme rozšířené služby včetně případného návrhu změn dispozice, kompletní projekt rekonstrukcí v oblasti bydlení, administrativy a občanské vybavenosti. Máme dlouholeté zkušenosti na stavebním trhu. Ty jsou zárukou kvality a komplexnosti námi nabízených služeb. Vyzkoušejte námi nabízené služby a sami budete moci naše kvality posoudit.


Skladová automatizace – automatizovaný příjem zboží, transport, skladování i expedice

Skladová automatizace – automatizovaný příjem zboží, transport, skladování i expedice

Jste si vědomi, že je v dnešním vyvíjejícím světe klíčem k úspěchu efektivita a bezpečnost? Chcete transformovat skladové operace a oblast intralogistiky? V tom případě se obraťte na společnost Linde Material Handling Česká republika s.r.o. Linde Material Handling Česká republika s.r.o. se zaměřuje na návrh, realizaci a implementaci skladové logistiky na míru svým zákazníkům a danému odvětví průmyslu. Postaráno je o celý proces od příjmu zboží, transportu, skladování palet, autonomních robotických vozíků, vychystávání až po balení a expedici. Investujte do budoucnosti Vaší společnosti a kontaktujte nás co nejdříve!


Projekty infrastruktury pro developerské stavby obytných budov – profesionální zpracování dokumentace

Projekty infrastruktury pro developerské stavby obytných budov – profesionální zpracování dokumentace

Chcete vytvořit moderní, komfortní a energeticky úsporné bydlení a hledáte společnost, která se Vám postará o projekty infrastruktury? V tom případě se obraťte na společnost ARCHILINE stavební a inženýrská společnost s.r.o. Společnost ARCHILINE stavební a inženýrská společnost s.r.o. navrhuje infrastrukturu, dopravní síť, vodovod, kanalizaci, plyn, internet a další služby s ohledem na místní plány, zákony, normy a dopady na životní prostředí. Mějte projektovou dokumentaci zpracovanou od profesionálů a kontaktujte nás ještě dnes!


Územní studie, regulační plány pro lepší život ve městech i vesnicích

Územní studie, regulační plány pro lepší život ve městech i vesnicích

Hledáte firmu, která Vám kvalitně vyhotoví územní a regulační plány a územní studie? Vsaďte na ateliér firmy DISprojekt s.r.o. v Třebíči. Vyhotovováním územně plánovací dokumentace se zabýváme již 24 let. Pro naši práci využíváme nejmodernější techniku. Díky programu Archicad jsme schopní zpracovávat 3D modely architektonických i urbanistických návrhů. Naši zaměstnanci jsou členy České komory architektů, která jim umožňuje lepší orientaci v nejnovějších trendech a dění v oboru. Mezi naše úspěšné projekty patří například územní plány obcí Okříšky, Pozďatín, Martínkov, Kamenná a Pyšel. Pro více informací navštivte náš web.


Projekce budov, architektonické a inženýrské služby

Projekce budov, architektonické a inženýrské služby

Plánujete si postavit své vysněné bydlení či sídlo firmy? Začněte od začátku, a to kvalitně zhotoveným návrhem a projektovou dokumentací. S tím Vám pomůže naše společnost ZNOJMOPROJEKT Ing. arch. Radomír KAMAN, s.r.o. Specializujeme se na projekci a inženýrské služby v oblasti výstavby a rekonstrukcí budov. Od roku 1990, kdy byla společnost založena, jsme zrealizovali řadu projektů administrativních budov, obchodních center, staveb pro bydlení i průmyslových hal. V týmu máme zkušené odborníky v oblasti projekce budov, topení a plynu, vodovodů a kanalizací, dopravních staveb a také architekty. Neváhejte nás kontaktovat, pomůžeme Vám i s veškerým vyřizováním potřebných dokumentů až po kolaudační řízení.


Realizace rodinných domů a bytů na klíč, od návrhu, přes výstavbu až po finální úklid

Realizace rodinných domů a bytů na klíč, od návrhu, přes výstavbu až po finální úklid

Společnost Maur-Dases, s.r.o. se věnuje realizaci rodinných domů a bytů na klíč, které jsou synonymem pro kvalitu, efektivitu a moderní bydlení. Nabízíme komplexní služby, od prvního návrhu, přes pečlivý výběr materiálů, až po poslední štětec - vše je pečlivě plánováno a realizováno s ohledem na vaše potřeby. Představte si, že se můžete nastěhovat do nového domova bez měsíců čekání a stresu z nekonečného koordinování různých řemeslníků. “Na klíč” znamená, že vám předáme domov kompletně hotový - od podlah až po střechu, od kuchyňské linky až po koupelnové obklady. Vše je připraveno k okamžitému užívání. Používáme pouze ty nejlepší materiály a nejmodernější technologie, abychom zajistili, že váš nový domov bude nejen krásný, ale také funkční a energeticky úsporný.