Obec Marcelová – Základná škola, Využitie geotermálnej energie s použitím tepelného čerpadla

Obec Marcelová – Základná škola, Využitie geotermálnej energie s použitím tepelného čerpadla

Predmetom zákazky je realizácia stavebných prác v rámci projektu "Obec Marcelová Základná škola, Využitie
geotermálnej energie s použitím tepelného čerpadla". Podrobný popis stavebných prác je uvedený v Opise predmetu
zákazky súťažných podkladov a projektovej dokumentácii stavby. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú
súčasťou týchto súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
10.05.2023 08:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Marcelová

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Marcelová

Zadavatel IČ:
00306550

Zadavatel ulice:
Nám. Slobody 1199

Zadavatel PSČ:
946 32

Zadavatel obec:
Marcelová

Kontaktní osoba:
Mgr. Roman Mikušinec

Zadavatel telefon:
+421 908 934 680

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45331100-7
Inštalovanie ústredného kúrenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čerpadla a domácí vodárny Poděbrady - pro vodu bez starostí a plnou spokojenost

Čerpadla a domácí vodárny Poděbrady - pro vodu bez starostí a plnou spokojenost

Společnost Voda Janek Poděbrady je specializovaná firma zabývající se prodejem a servisem čerpadel a domácích vodáren. S širokým sortimentem čerpadel pro různé účely, včetně povrchových, kalových, ponorných, oběhových, odstředivých, tlakových, čerpadel do vrtů a přečerpávacích zařízení, vám můžeme poskytnout optimální řešení pro vaše potřeby. Navštivte naši vzorkovou prodejnu, kde vám naši zaměstnanci ochotně poradí s výběrem vhodného čerpadla. Jsme autorizovaným servisním partnerem předních značek čerpadel, včetně Grundfos, DAB, Wilo a Calpeda. Poskytujeme záruční i pozáruční servis a provádíme opravy čerpadel Sigma, Pedrollo, Ebara a KSB. Pokud máte staré čerpadlo, které potřebujete vyměnit, rádi vám pomůžeme s jeho výměnou za nové. Naši odborní technici provádějí profesionální montáž čerpadel včetně elektrického zapojení a uvedení do provozu. S nabízeným sortimentem a odborným poradenstvím vám zajistíme správnou volbu čerpadla pro vaše potřeby. Naše servisní oddělení se nachází v Křečkově u Poděbrad v areálu bývalého JZD, naproti fotbalovému hřišti. Přijímáme zakázky prostřednictvím telefonu +420 775 744 450 (Po-Pá 7:00-15:30 hod). Máme k dispozici vlastní servisní a technické zázemí včetně zkušeben a jsme schopni provést servisní zásah přímo u Vás doma.


Šnekové hřídele, čerpadla, segmenty s výrobou na zakázku - 25 let zkušeností ve strojírenství

Šnekové hřídele, čerpadla, segmenty s výrobou na zakázku - 25 let zkušeností ve strojírenství

Zaměřujeme se na výrobu obráběných a svařovaných dílů - zajistíme zakázkovou výrobu šnekových hřídelů, čerpadel a segmentů. Jsme vybaveni CNC zařízením, které umožňuje vyrábět šrouby ze všech druhů oceli. Také jsme schopni vyrobit jakoukoliv tloušťku obrobku nebo jakýkoliv průměr a stoupání. Díky nové technologii a univerzálním maticím dokážeme splnit jakékoliv nestandardní objednávky. Jeden segment šneku je vyroben za 60 sekund. Objednávku vždy obdržíte v co nejkratší době. V oboru strojírenské výrobu mám již více jak 25 let zkušeností - proto se na nás neváhejte obrátit s jakýmkoliv nestandardním požadavkem. Vytváříme díly pro úspěch našich klientů.


Ponorná čerpadla Vrchlabí - pro  čerpání vody z větších hloubek

Ponorná čerpadla Vrchlabí - pro čerpání vody z větších hloubek

Naše firma ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o. se zabývá čerpací technikou, rozvodem vody a čištěním odpadních vod. Nabízíme nejkvalitnější čerpadla všech typů včetně ponorných čerpadel. Ponorná čerpadla se uplatní všude tam, kde není možné použít povrchové čerpadlo. Bez většího úsilí zvládne čerpání vody z větších hloubek než cca - 8 metrů. Dále tam, kde je potřeba zajistit bezhlučný provoz čerpadla nebo hrozí krádež čerpadla. Ponorná čerpadla se instalují do studní, vrtů, nádrží.  Zvláštní kategorií jsou ponorná kalová čerpadla, která vedeme v samostatné sekci.  Čerpadla do studní Čerpadla do nádrží Čerpadla do vrtů Vřetenová čerpadla


Tlaková čerpadla pro čerpání kalových a splaškových vod – výroba, prodej

Tlaková čerpadla pro čerpání kalových a splaškových vod – výroba, prodej

Uvažujete o koupi kalového čerpadla pro tlakovou kanalizaci? Hledáte českého výrobce tlakových čerpadel? Spolehlivá tlaková čerpadla české výroby prodává firma PRESSKAN system, a.s. z Prostějova. Naše vřetenová kalová čerpadla jsou určena na čerpání splaškových a kalových vod. Čerpadla si poradí i s krátkovláknitými a dlouhovláknitými látkami, jako je tráva, sláma, slupky od ovoce nebo zeleniny, ale zpracují i a pevné částice o zrnitosti max. 5 mm . všechny kovové součásti čerpadel, kromě těla statoru hydrauliky, jsou vyrobeny z  nerezové oceli. Díky robustní konstrukci a kvalitním materiálům odolají čerpadla těžkým provozním podmínkám a jsou dlouhodobě spolehlivá. Další výhodou je také to, že čerpadla jsou snadno opravitelná a ceny náhradních dílů a oprav se pohybují v řádech stokorun.


Výkonná motorová plovoucí čerpadla s nízkou spotřebou najdou uplatnění nejen u HZS a SDH

Výkonná motorová plovoucí čerpadla s nízkou spotřebou najdou uplatnění nejen u HZS a SDH

Sháníte výkonné motorové plovoucí čerpadlo? Potřebujete spolehlivého pomocníka při odčerpávání vody? Motorové plovoucí čerpadlo řady Niagara je přesně to, co hledáte. Prodej a dodávku těchto čerpadel zajišťuje společnost HTB – Požární ochrana a.s. se sídlem v Ostravě. Motorová plovoucí čerpadla řady Niagara se vyznačují nízkou spotřebou paliva ve srovnání s vysokou technickou úrovní, snadnou manipulací a vysokou spolehlivostí. Při výrobě čerpadla byly použity kvalitní materiály, základní díly jsou vyrobeny ze speciálních hliníkových slitin, které odolávají korozi. Navíc spalovací motor umožňuje práci i v místech, kde není k dispozici elektrický proud. Čerpadlo lze využít i při čerpání vody s velkou mírou znečištění, například při povodních. Využití nalezne nejen u HZS a SDH, ale i u pracovníků komunálních služeb, lesů či ve stavebnictví a všude tam, kde je potřeba efektivně a rychle odstranit přebytečnou vodu. Pro svou velikost, hmotnost a výkonu je ideálním pomocníkem v nouzových situacích. Zajímají-li Vás bližší informace a technické údaje čerpadla, navštivte naše webové stránky nebo nám zavolejte.


Tepelná čerpadla Toshiba, Estia, Aqearea a Sinclair – prodej včetně servisu

Tepelná čerpadla Toshiba, Estia, Aqearea a Sinclair – prodej včetně servisu

Chcete si do vašeho domu pořídit ekologický a zároveň šetrný systém vytápění ve formě tepelného čerpadla? Pak kontaktujte společnost Klimastyle z Hodonína. Prodáváme především tepelná čerpadla značek Toshiba, Estia, Aqearea a Sinclair. Tepelné čerpadlo představuje nejen ekologicky šetrný systém vytápění, ale i investici, která se vrátí formou nízké spotřeby energie na jeho provoz. Naše firma se specializuje nejen na prodej tepelných čerpadel vzduch/vzduch(klimatizace), ale také také vzduch/voda. Navrhneme Vám systém vytápění s tepelným čerpadlem přímo pro Vás na míru a dokonce Vám doporučíme instalatéra, který zajistí napojení čerpadla na topný systém. Navíc provádíme opravy a servis tepelných čerpadel všech značek. V případě poruchy nás neváhejte kontaktovat!