Plynoinstalace a revize, domovní a průmyslové plynovody v Moravskoslezském kraji

MIVOTOP s.r.o.

Plynoinstalace a revize, domovní a průmyslové plynovody v Moravskoslezském kraji

Odborné instalace domovních a průmyslových plynovodů NTL/STL/VTL zajišťuje nejen v Moravskoslezském kraji společnost MIVOTOP, s.r.o. z Opavy. Postaráme se o instalace plynového potrubí, plynových přípojek, plynových spotřebičů, kotlů i průtokových ohřívačů. Po provedené plynoinstalaci vystavíme revizní zprávu.

Kazety STERRAD 100S do plazmového sterilizátora

Kazety STERRAD 100S do plazmového sterilizátora

Predmetom zákazky je dodanie nových a nepoužívaných kaziet STERRAD 100S, ktoré sú určené k plazmovej sterilizácií pomôcok a kompatibilné s plazmovým sterilizátorom STERRAD 100S, výrobca Advanced Sterilization Products, Johnson&Johnson Medical. Množstvá uvedené vo Výzve a jej prílohách, sú predpokladanými množstvami počas 12 mesiacov a plnenie bude realizované na základe skutočných prevádzkových potrieb verejného obstarávateľa počas 12 mesiacov. Dodanie predmetu zákazky je vrátane súvisiacich služieb - dodávky na miesto určenia, fyzického prevzatia tovaru, a poskytnutia 24 mesačnej záruky na dodaný tovar. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené Výzve a jej prílohách.
Veřejná zakázka vložena:
05.05.2023 09:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
04.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice

Zadavatel IČ:
00606707

Zadavatel ulice:
Rastislavova 43

Zadavatel PSČ:
041 90

Zadavatel obec:
Košice - mestská časť Juh

Kontaktní osoba:
Ing. Františka Šováriová, MBA, MPH

Zadavatel telefon:
+421 556 153 153


Zadavatel web:
http://www.unlp.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

33140000-3
Zdravotnícky spotrebný materiál

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Lékárničky, náplně, oční výplachy do Vašich provozů

Lékárničky, náplně, oční výplachy do Vašich provozů

Potřebujete vybavit kancelář či provoz firmy lékárničkou ať už novou, či jen doplnit potřebné vybavení? V tom případě kontaktujte naši společnost KRIŽAN, s.r.o. sídlící v Havířově. Lékárničky jsou důležité pro zajištění první pomoci. V nabídce máme samostatné lékárničky či náplně. Náplň je určena do lékárniček v kancelářích a malých provozoven, ve kterých se pohybuje do 30 osob. Můžete si je objednat podle svých potřeb. Oční výplach je potřebný pro opláchnutí oka při podráždění nebo zasažení cizí látkou. Na webu Safetyshop najdete kvalitní a levné lékárničky, náplně a oční výplachy. Safetyshop je mimo to odborný obchod s bezpečnostními prvky, jako jsou cedule, značení, štítky či protiskluzové pásky. Navštivte náš eshop nebo prodejnu v Havířově v ulici Padlých hrdinů 144/47.


Spolehlivý, rychlý servis elektrických vozíků, skútrů pro seniory, invalidní osoby - servisní prohlídky i komplexní opravy

Spolehlivý, rychlý servis elektrických vozíků, skútrů pro seniory, invalidní osoby - servisní prohlídky i komplexní opravy

Ve firmě Valprox s.r.o. víme, že mobilita je klíčem k nezávislosti. Proto se specializujeme na spolehlivý a rychlý servis elektrických vozíků a skútrů pro seniory a invalidní osoby. Naši zkušení technici poskytují odborné služby, od rutinní údržby, pravidelných servisních prohlídek po komplexní opravy, a to vše s důrazem na rychlost. Naše služby poskytujeme tak, abychom minimalizovaly dobu výpadku vašeho vozíku nebo skútru. Skladem máme běžné náhradní díly a příslušenství - můžeme rychle reagovat. Ať už potřebujete vyměnit baterii, opravit motor, nebo jen provést pravidelnou kontrolu, Valprox s.r.o. je tu pro vás. Rozumíme, že každý klient má různé potřeby, a proto můžete očekávat individuální přístup. Obrací se na nás zákazníci převážně ze Zlínského kraje, ale i vzdálenějších koutů Moravy. Servis s dostupností už do 24 hodin ! Zavolejte nám a my problém s elektrickým invalidním vozíkem vyřešíme. Postaráme se o převzetí elektrického vozíku a opravený či servisovaný Vám opět přivezeme domů. Také podrobně vysvětlíme rozsah opravy nebo servisu.


Polohovací pomůcky všech typů

Polohovací pomůcky všech typů

Dodáváme jak polohovací pomůcky molitanové obvyklých tvarů tak i pomůcky plněné unikátní měkčenou směsí (kuličkové), vyráběné v naší chráněné dílně ve spolupráci s Charitou tzv. „na míru“ – podle požadavků a zvyklostí personálu v sociálních i zdravotnických službách. Dovážíme nafukovací polohovací pomůcky od dánské firmy LEVABO. Momentálně tzv. podpěru paty – HeelUp. Jako výhradní zástupce pro ČR můžeme samozřejmě zajistit dovoz jakýchkoliv položek z jejich sortimentu – dle Vašich požadavků.


Přístroje EKG pro snímání elektrické srdeční aktivity pacientů

Přístroje EKG pro snímání elektrické srdeční aktivity pacientů

Elektrické kardiografy vhodná pro více či méně náročná zdravotní zařízení vyrábí a dodává producent zdravotnické techniky a zařízení firma PROMOS spol. Námi dodáváme EKG přístroje snímají elektrické srdeční aktivity, ale změří také změny elektrického potencionálu myokardu pacienta. Společnost PROMOS zdravotnickým zařízením poskytuje přístroje EKG: - Ultrazvukový kapesní doppler - 12-ti svodové PC EKG SE1010 - 12-kanálové EKG SE-12 EXPRESS - 15/16-svodové PC EKG - 18-kanálové EKG - 3/12-kanálový holter systém - 3-kanálové EKG - 6-kanálové EKG - PC software Smart ECG Viewer


Prodej i pronájem kyslíkových koncentrátorů, oxygenerátorů, pro dlouhodobou oxygenoterapii

Prodej i pronájem kyslíkových koncentrátorů, oxygenerátorů, pro dlouhodobou oxygenoterapii

Už jste slyšeli o dlouhodobé oxygenoterapii (DDOT)? DDOT je určena pro pacienty s chronickou respirační insuficiencí. Pronájem a prodej oxygenerátoru s profesionálními parametry – koncentrace kyslíku 95%, průtok až 5 litrů min., který je mobilní a snadno se s ním manipuluje, zajistí firma CHIRANEX s.r.o. v Ostravě. Oxygenoterapie je vhodná pro stabilizované pacienty v zařízeních sociálních služeb i v domácím prostředí. Užívá se i jako prevence chorob. Jedná se o regenerační kyslíkovou kůru. Kyslík se aplikuje pomocí kyslíkových brýlí či masky po dobu cca 16 hodin denně. Regeneruje, vyživuje a zvyšuje fyzickou i psychickou kondici. Pomáhá pacientům vrátit se do normálního, aktivního života a snižuje potřeby hospitalizace a úmrtnost. Využití DDOT pro léčbu: Hypoxemie, hypoxie, anoxie, anoxemie, plicní onemocnění, CHOPN– obvykle po stadia III a IV, pneumokoniózy – velmi pokročilá stádia, počínající edém plic, bronchospasmus, plicní fibrosa, těžké astma, plicní vaskulární onemocnění, arteriální hypertenze neurologická onemocnění, myopatie, onemocnění hrudní stěny, těžká kyfoskolióza hrudní páteře, respirační insuficience při těžké obezitě, pooperační období, šok, těžká anémie, poruchy krevního oběhu, AIM, otrava oxidem uhelnatým, perinatální období, u sportovců pro zrychlení regenerace a zvýšení kondice pro rychlou rekonvalescenci po infarktu Využívá se i ke zmírnění stárnutí, posilování obranyschopnosti, kompenzaci negativního dopadu kouření, léčbě nespavosti. Snižuje stres, pomáhá při nechutenství a zmírňuje stav migrény. Dále pozitivně ovlivňuje krevní tlak. Přístroj je vybaven bezpečnostními prvky, aby byl zabezpečen bezchybný chod a pomoc pacientovi. V případě jakékoliv poruchy zabezpečíme okamžitě výměnu přístroje.


Velký výběr kompenzačních pomůcek – prodej i pronájem invalidních vozíků, zvedáků do vany atd.

Velký výběr kompenzačních pomůcek – prodej i pronájem invalidních vozíků, zvedáků do vany atd.

Sháníte spolehlivého dodavatele kompenzačních pomůcek? Potřebujete dočasně invalidní vozík a tudíž hledáte pronájem za příznivé ceny? Pak se jistě obraťte na společnost CHIRANEX s.r.o. se sídlem v Ostravě. Dodávku, prodej a pronájem kompenzačních pomůcek zajistíme po celém Moravskoslezském, Zlínském i Olomouckém kraji. Pronájem: - invalidní vozíky - toaletní židle – nepojízdná - toaletní vozík – plastový či s čalouněním - chodítko – pojízdné i nepojízdné, s loketní podpěrkou - zvedák do vany - nepojízdná jídelní deska - stolek k lůžku - aktivní či pasivní dekubitní matrace - polohovací postel Na našich webových stránkách jsou uvedeny ceny za pronájem vždy na celý měsíc. Ceny za dopravu jsou rozděleny na několik okruhů, záleží kam objednané zboží potřebujete dovést. V rámci našich služeb se postaráme i o montáž a poradenství, jak pomůcky ovládat a správně udržovat.