Materiál pre Univerzitu Komenského 04

Materiál pre Univerzitu Komenského 04

Predmetom zákazky je dodanie elektroinštalačného, stavebného, vodoinštalačného a maliarskeho materiálu, pre Univerzitu Komenského v Bratislave. Bližšia špecifikácia je uvedená v prílohe č. 1 výzvy.
Veřejná zakázka vložena:
04.05.2023 10:26

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Univerzita Komenského v Bratislave

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
03.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Univerzita Komenského v Bratislave

Zadavatel IČ:
00397865

Zadavatel ulice:
Šafárikovo námestie 6, P.O.BOX 440

Zadavatel PSČ:
814 99

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Ing. Sylvia Pavlíková

Zadavatel telefon:
+421 918 110 025


Zadavatel web:
http://www.uniba.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44300000-3
Káble, drôty a súvisiace výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Originální fasádní omítka Paulín vhodná do interiéru i exteriéru RASAKOLL MINERALE

Originální fasádní omítka Paulín vhodná do interiéru i exteriéru RASAKOLL MINERALE

Povrchy Paulín jsou velice oblíbené a nyní naleznete v našem sortimentu fasádních omítek jedinečnou novinku RASAKOLL MINERALE - v exteriéru může být podkladem běžný kontaktní zateplovací systém nebo cihelné zdivo. V interiéru pak lze omítku aplikovat na sádrové nebo dřevovláknité desky. Fasádní omítka RASAKOLL MINERALE se aplikuje nerezovým hladítkem přímo na armovací vrstvu zateplovacích systémů. Po natažení se ihned provádí finalizace pomocí vhodného nářadí: - nerezové benátské hladítko (imitace betonu) - silonový kartáč (travertin) - manšestr, fládrovací podvalek (struktura dřeva) - plastové zubové hladítko (kůra stromu i břidlice). Originální fasádní omítka RASAKOLL MINERALE - s efektem pískovce - točeným dřevěným hladítkem - s efektem bavorské rustikální omítky. Jste-li z okolí Lipníku nad Bečvou nebo Přerova, pak nás pro více informací navštivte na naší prodejně v Hranicích nebo Drahotuších.


Míchání barev na počkání - profesionální tónovací centrum, široký výběr z desetitisíců odstínu

Míchání barev na počkání - profesionální tónovací centrum, široký výběr z desetitisíců odstínu

Ať už hledáte vysněný odstín do interiéru nebo máte jasnou představu o barvě fasády Vašeho domu, navštivte naše tónovací centrum v Opavě a my Vám pomůžeme s výběrem vhodné barvy pro Vaše potřeby. Zdarma Vám namícháme odstín, který si budete přát a poradíme s nánosem pro dlouholetou životnost Vašeho nátěru. Než abyste si koupili barvu, která se Vám po zaschnutí nebude vůbec líbit, a Vaše práce i představa tak přišla vniveč, raději se obraťte na náš profesionální personál na prodejně v Opavě a podle Vašich představ společně vybereme to pravé pro Váš pokoj, kuchyň, dům či fasádu. Míchání barev provádíme na nejmodernějších tónovacích míchacích strojích, které vystihnou i ty nejdrobnější rozdíly. Naše prodejna a tónovací centrum ABC Barvy s.r.o. Vám nezajistí jen dokonalý odstín, ale můžete se spolehnout, že pracujeme a prodáváme barvy s perfektními vlastnosti v nejvyšší kvalitě. Na počkání Vám zdarma namícháme barvy renomovaných značek, které splní Vaše designové požadavky a zároveň zachovají kvalitní vlastnosti nátěru.


Venkovní barvy na dřevo, kov, beton i kámen a další produkty pro vaši zahradu

Venkovní barvy na dřevo, kov, beton i kámen a další produkty pro vaši zahradu

Údržba zahrady je pro příjemné bydlení stejně důležitá jako péče o dům. Barvy, laky či spreje určené pro interiéry však nebývají vhodné k venkovnímu použití. Naše firma SILESIA COLOR vám proto nabízí kompletní sortiment nejen interiérových, ale i exteriérových přípravků jako jsou venkovní barvy na dřevo, kov, beton i kámen a další produkty, díky kterým bude váš dům i zahrada stále perfektní. Každý zahrádkář chce udržovat svoji zahradu nejen krásnou, ale i zdravou. K tomu potřebuje řadu produktů, jako jsou barvy, impregnace, laky, lazury, tmely a tak dále. Na trhu však existuje obrovská nabídka různě kvalitních výrobků, mezi kterými mnohdy není snadné zvolit ty nejvhodnější. U nás vám proto rádi a ochotně poradíme a na základě vašich možností a požadavků společně zvolíme pro vás ideální přípravky. Naše venkovní barvy, jako je například barva na dřevo, beton či kámen, oceníte díky jejich kvalitě, snadné aplikaci i širokým možnostem využití. Nabízíme barvy fasádní, střešní, ale také venkovní barvy a laky na údržbu zahradního nábytku, plotů, srubů, oken či okapů. Aby vaše zahrada zůstala pořád krásná a udržovaná, budete potřebovat také lazury, oleje a impregnace na ochranu dřeva. I tyto přípravky najdete v naší nabídce. Nabízíme pouze ověřené a kvalitní produkty, a proto vsázíme na osvědčené značky, jako jsou ColorLak či Luxol. V naší nabídce najdete špičkové zboží, díky němuž svůj majetek ochráníte před hmyzem, plísněmi, houbami, vlhkostí, UV zářením i povětrnostními a dalšími vlivy. Nabízíme přípravky velmi šetrné k životnímu prostředí. Vsaďte na společnost SILESIA COLOR a nebudete litovat. Ze sortimentu zaměřeného na exteriérové úpravy můžete vybírat z následujících produktů: - exteriérové barvy (fasádní, střešní) - barvy na dřevo, kov, beton, kámen, asfalt - přípravky pro dokonalou ochranu dřeva - olejové lazury, spreje, laky, impregnace, napouštědla - ředidla, lepidla, tmely - stavební chemie - pomůcky (smirky, štětce, válečky, kartáče, pásky a další)


Objednejte dvě nové kabelové rozbočovací krabice WKE 2 a získejte zdarma batoh na jednodenní výlet!

Objednejte dvě nové kabelové rozbočovací krabice WKE 2 a získejte zdarma batoh na jednodenní výlet!

Přichází jaro a s ním příležitost využít jedinečnou akci od Spelsberg Česká republika 2023! Umožňujeme vám získat praktický batoh na jednodenní výlet zcela zdarma. Stačí objednat dvě zbrusu nové kabelové rozbočovací krabice WKE 2 a tento stylový batoh je váš! Kabelové rozbočovací krabice WKE 2 jsou špičkovým produktem od Spelsberg, nabízejícím vynikající kvalitu a spolehlivost. Jsou navrženy s ohledem na vaše potřeby a usnadňují instalaci a správu kabeláže. S jejich pomocí můžete snadno a bezpečně řešit kabelážní připojení ve vašem projektu. Nyní máte skvělou příležitost získat batoh na jednodenní výlet jako dárek ke své objednávce. Batoh je navržen tak, aby uspokojil potřeby aktivních jednotlivců, kteří si rádi užívají přírodu a výlety. S dostatečnou kapacitou a praktickými kapsami vám poskytne dostatek místa pro uložení všech potřebných věcí během vašeho jednodenního výletu. Tato jarní květnová akce je omezena do vyprodání zásob, takže neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes! Objednejte si dvě kabelové rozbočovací krabice WKE 2 a získejte zdarma batoh na jednodenní výlet. Buďte připraveni na své dobrodružství s akcí Spelsberg Česká republika 2023!


Hakl elektrické ohřívače vody, vodovodní baterie Nymburk – eshop, záruka 5 let, servis do bytu

Hakl elektrické ohřívače vody, vodovodní baterie Nymburk – eshop, záruka 5 let, servis do bytu

Firma M&K, stavební servis spol. s r.o. z okresu Nymburk nabízí kvalitní koupelnové vybavení známých značek. Specializujeme se na prodej elektrických ohřívačů vody a zároveň i vodovodních baterií značky Hakl. Poskytujeme záruku 5 let a servis až do bytu. Sortiment ohřívačů vody je rozmanitý a skýtá spoustu výhod jako například bezproblémová montáž na přívod studené vody, jednoduché ovládání spuštění ohřevu vody, připojení k elektrické zásuvce nad nebo pod dřez i umyvadlo, dvojitá tepelná ochrana proti přepálení výhřevné spirály, displej s teplotou ohřáté vody, nastavením ohřevu a celkovým vypnutím, kompaktní design a mnoho dalšího. Eshop, prodej sortimentu Hakl: Elektrická přímoohřevná vodovodní baterie Elektrický tlakový ohřívač nad a pod odběrné místo Elektrický tlakový závěsný ohřívač Elektrický průtokový ohřívač vody Chcete mít vždy teplou vodu hned k dispozici? Neváhejte naší firmu M&K, stavební servis spol. s r.o. z okresu Nymburk kontaktovat!


Třífázový přímý statický elektroměr typ ETS41A1 - montáž na lištu DIN

Třífázový přímý statický elektroměr typ ETS41A1 - montáž na lištu DIN

Pokud sháníte třífázový přímý statický elektroměr typ, obraťte se na společnost DK-ELVIS s.r.o., která prodává třífázový statický elektroměr ETS41A1, který je určen pro měření odebrané činné kumulované elektrické energie ve čtyřvodičové třífázové rozvodné síti v přímém zapojení do 65A. Elektroměr ETS41A1, ověřený dle MID, je vybaven elektromechanickým číselníkem, jenž registruje kumulovanou elektrickou energii. Indikace měření je signalizována kalibrační LED, přičemž četnost impulzů odpovídá měřenému výkonu. Pro další zpracování elektrických pulzů v informačních a regulačních systémech podnikové energetiky je elektroměr vybaven komunikačním výstupem S0 s dálkovým přenosem, monitoringem a regulací. Mechanická konstrukce elektroměru navíc umožňuje montáž na lištu DIN 35mm či na standardní elektroměrový kříž. Hledáte-li kvalitu a spolehlivost, je pro Vás společnost DK-ELVIS s.r.o jako přední dodavatel elektroměrů tou nejlepší volbou!