Komfortní ubytování v penzionu U Herůfků v Zaječí, degustace lahodných vín

Vinařství Herůfek

Komfortní ubytování v penzionu U Herůfků v Zaječí, degustace lahodných vín

Rodinné vinařství Herůfek v Zaječí proslulo produkcí velmi kvalitních jakostních a přívlastkových vín z vlastních vinic Velkopavlovické podoblasti. Aby milovníci výborných vín mohli degustovat vybraná vína bez časového omezení, přichystali jsme pro ně ubytování v penzionu U Herůfků v komfortních pokojích a apartmánech s moderním zařízením.

Materiál pre Univerzitu Komenského 04

Materiál pre Univerzitu Komenského 04

Predmetom zákazky je dodanie elektroinštalačného, stavebného, vodoinštalačného a maliarskeho materiálu, pre Univerzitu Komenského v Bratislave. Bližšia špecifikácia je uvedená v prílohe č. 1 výzvy.
Veřejná zakázka vložena:
04.05.2023 10:26

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Univerzita Komenského v Bratislave

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
03.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Univerzita Komenského v Bratislave

Zadavatel IČ:
00397865

Zadavatel ulice:
Šafárikovo námestie 6, P.O.BOX 440

Zadavatel PSČ:
814 99

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Ing. Sylvia Pavlíková

Zadavatel telefon:
+421 918 110 025


Zadavatel web:
http://www.uniba.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44300000-3
Káble, drôty a súvisiace výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velkoobchod materiál pro kanalizační systémy, vodovody - dodavatel pro ČR i Slovensko

Velkoobchod materiál pro kanalizační systémy, vodovody - dodavatel pro ČR i Slovensko

Pokud hledáte dodavatele kvalitních materiálů pro realizaci projektů z oblasti vodovodů, kanalizačních systémů, ALITRON-OST, s.r.o. z Tečovic u Zlína je tu pro vás! Náš velkoobchod dodá vše, co potřebujete. Patříme mezi přední dodavatele materiálů pro výstavbu i rekonstrukce kanalizací, vodovodních a plynovodních sítí i venkovních systémů - mnoho zákazníků máme po celé České republice i na Slovensku Pro vodovodní systémy dodáme: - litinové roury a tvarovky: Ideální pro dlouhodobou životnost a odolnost proti korozi - potrubí PE a PVC - lehké, snadno instalovatelné a vhodné pro různé druhy vodovodních aplikací - armatury - široký výběr zahrnuje šoupátka, zemní soupravy, hydranty, WAGA spojky, navrtávací pásy a poklopy (hydrantové, šoupátkové, ventilové) - elektrotvarovky a tvarovky na tupo pro spolehlivé spojování plastových potrubí - mechanické spojky pro rychlou montáž - vodoměrné šachty - v kruhovém a čtvercovém provedení - nerezová stavítka - odolná a hygienická volba pro řízení průtoku vody. V oblasti kanalizace poskytujeme: - odolné betonové prefabrikované šachty a skruže (DN 600, 800, 1000) - šachtová dna a studniční skruže, které mají vysokou pevnost a dlouhou životnost - uliční vpusti a nerezová stavítka pro efektivní odvádění dešťové vody a spolehlivou regulace průtoku - betonové a železobetonové roury pro odolné kanalizační systémy - PVC a PP roury: Lehké a odolné proti chemikáliím - revizní šachty a tvarovky (DN 200-DN 1000): Umožňují snadnou údržbu a kontrolu - PE roury pro tlakovou a podtlakovou kanalizaci: Vysoká odolnost proti tlaku - roury a tvarovky z kameniny a litiny: Tradiční materiály s dlouhou životností - poklopy a mříže pro bezpečný přístup a ochranu kanalizačních systémů. Společnost ALITRON-OST Tečovice je vhodným obchodním partnerem nejen pro oblast vodohospodářství, ale také při dodávkách materiálu pro komunikace a venkovní systémy odvodnění, drenáží. Pro více informací navštivte webové stránky firmy.


Vodou ředitelná jednovrstvá barva Aquarex na kov, plechové střechy, okapy, ploty, vrata

Vodou ředitelná jednovrstvá barva Aquarex na kov, plechové střechy, okapy, ploty, vrata

Špičková barva na střechy a kov? To je vodou ředitelná barva Aquarex, kterou nakoupíte u firmy SILESIA COLOR. Jsme specializovaný velkoobchod nátěrových hmot v Ostravě. Nabízíme vodou ředitelnou matnou jednovrstvou barvu na střechy. Aquarex je určena pro použití v exteriéru i interiéru na tyto povrchy: - střechy - čerstvý pozink - ocel, hliník, měď - lehké kovy - beton - zdivo, omítky - dřevo či beton. S touto barvou máte vše hotovo za jeden den, díky rychlému zasychání umožňuje realizovat celý nátěr během jediného dne! Také se nemusí používat základní barva, protože se jedná o jednovrstvou barvu, vše je v jednom současně, základní i vrchní barva. U této barvy jistě oceníte i výbornou antikorózní odolnost, přilnavost a vysokou pružnost, která zabraňuje praskání. Přijďte si k nám vybrat ze široké palety odstínu ještě dnes. Těšíme se na Vaší návštěvu.


Nenechejme zdomácnět dřevomorku domácí - ochrana dřeva a řeziva

Nenechejme zdomácnět dřevomorku domácí - ochrana dřeva a řeziva

Na začátku bývá nenápadná plíseň v rohu zdi. Na konci zoufalý majitel objektu, který krok za krokem zjišťuje nenapravitelné škody v dřevěných konstrukcích. Z bytelných stropních trámů, které byly doposud ozdobou místností, visí zlověstné provazce prazvláštní konzistence. Již není pochyb - v domě se zabydlel nezvaný nájemník. Je třeba počítat s tím, že dřevomorka domácí, jedna z nejnebezpečnějších dřevokazných hub, nemíní svůj nový domov hned tak opustit. Začíná urputný boj, nový host je houževnatý protivník. K rekonstrukci je třeba přistoupit komplexně a nekompromisně. Odstranit napadenou část dřeva, řádně očistit povrch zbývajícího dřeva, dřevo nechat vysušit. Často bývají nutné i stavební úpravy. Není však rozumnější dřevokazné houby, plísně či hmyz do své domácnosti vůbec nevpustit? Není výhodnější včas myslet na prevenci? Použít správnou konstrukční skladbu, zajistit kvalitní izolaci podlahy proti vodě a vlhkosti, dostatečné odvětrávání místností a nezanedbat preventivní dlouhodobou chemickou ochranu dřeva proti dřevokaznému hmyzu, houbám a plísním. Jedním z impregnačních fungicidních a insekticidních přípravků, které jsou vhodné pro ošetření stavebního řeziva a dřevěných konstrukčních prvků, tedy například i krovů, je BOCHEMIT Opti F+. Je to kapalný vodou ředitelný koncentrát pro dlouhodobou preventivní ochranu dřeva v interiérech i exteriérech budov proti dřevokaznému hmyzu, houbám i plísním. Při správném použití zaručuje BOCHEMIT® Opti F+ profesionální a spolehlivou ochranu dřeva a předchází tak možným obětem a ztrátám v boji s nekontrolovatelným nepřítelem. Snadnou aplikaci nátěrem, postřikem nebo máčením navíc zvládne každý, takže i neprofesionál si může svépomocí zajistit ochranu dřeva na profesionální úrovni. Přece si u vás nenecháte zdomácnět dřevomorku domácí. Myslet na prevenci včas se rozhodně vyplatí. Více o produktech k ochraně dřeva proti škůdcům najdete na našich webových stránkách.


Rozbočovací krabice Abox - podzimní akce Spelsberg Česká republika 2023 - multifunkční kleště zdarma

Rozbočovací krabice Abox - podzimní akce Spelsberg Česká republika 2023 - multifunkční kleště zdarma

Objednejte si libovolné balení krabic z řady Abox a získejte multifunkční kleště. Max. 5 ks kleští na odběratele. Platí do vyprodání zásob. Společnost Spelsberg spol. s r.o. je jedním z předních mezinárodních výrobců v oboru elektro a působí především v oblasti elektroinstalační techniky a výroby rozvaděčů i spojovacích krabic, řešení pro betonové konstrukce, průmysl a provozní techniku i protipožárních výrobků s využitím v tunelech nebo únikových cestách. Neváhejte a nakupujte již nyní!


Výchozí a pravidelné revize, kontroly elektroinstalace, hromosvodů, spotřebičů, ručního nářadí od zkušeného revizního technika

Výchozí a pravidelné revize, kontroly elektroinstalace, hromosvodů, spotřebičů, ručního nářadí od zkušeného revizního technika

Ať už Vás čeká stěhování do nového nebo u vás proběhla rekonstrukce - čeká Vás revize elektrointalace, jak v soukromém tak podnikatelském sektoru. U nových elektrických zařízení, uvedených prvně do provozu, je revize elektroinstalace přímo ze zákona povinná. U domů revizi podléhají také hromosvody - před uvedením do provozu i pravidelně každé 2-4 roky. V regionu Zlínský kraj pro Vás zajistí kontrolu stavu elektroinstalace, hromosvodů firma Elektro H+H Zlín - Karel Holčák. Naše společnost provádí i revize elektrospotřebičů a nářadí u Vás doma, v kanceláři, v dílně, ve škole či na prodejně. Karel Holčák je revizním technikem s vysokou kvalifikací, který dbá na detaily. Jeho práce je certifikovaná dle platných Evropských norem ISO 9001:2008. Naše služby jsou široké a obvykle zahrnují: - výchozí revize elektroinstalací - pravidelné revize hromosvodů - revize spotřebičů i ručního nářadí. Dále se specializujeme na elektroinstalace do 1 000 V, silnoproud a slaboproud.


Velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu Trutnov

Velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu Trutnov

UNIREG spol. s r.o. Dvůr Králové nad Labem Nevíte kde výhodně nakoupit elektroinstalační materiál v lokalitě Dvora Králové nad Labem, Trutnov, Jaroměř? Elektro komponenty a další elektroinstalační materiál je stěžejní sortiment naší firmy UNIREG spol. s r.o. Dvůr Králové nad Labem. Vlastníme sklad k potřebě maloobchodu a velkoobchodu, který zajišťuje potřeby pro firmy a soukromé osoby. Nabízíme frekvenční měniče, pojistky, měřící přístroje, řídící systémy, konektory, kabely a vodiče, jističe, proudové chrániče, přepěťové ochrany, stykače a relé, vypínače a zásuvky, plastové krabičky, skříně, rozvodnice, průmyslové vidlice a zásuvky, svorky a mnoho dalšího elektroinstalačního materiálu.