Velkoplošný tisk plakátů, samolepek, cedulí, bannerů, malířských pláten

KLEINWÄCHTER holding s.r.o.

Velkoplošný tisk plakátů, samolepek, cedulí, bannerů, malířských pláten

Velkoplošný tisk bannerů, plakátů, malířských pláten, samolepek, cedulí, ale i velkoformátový tisk a kopírování výkresové dokumentace patří do širokého spektra profesionálních služeb tiskárny Kleinwächter holding s.r.o. se sídlem ve Frýdku-Místku.

BIODOM - aeróbna technológia hygienizácie zmesi zeleného a kuchynského BRO

BIODOM - aeróbna technológia hygienizácie zmesi zeleného a kuchynského BRO

Predmetom zákazky je dodávka technického vybavenia pre Kompostáreň Krakovany:
1. BIODOM - aeróbna technológia hygienizácie zmesi zeleného a kuchynského BRO - 2 ks
2. Nakladač - 1 ks
Predmet zákazky je rozdelený do dvoch samostatných častí, pričom uchádzač môže predložiť ponuku na jednu alebo
obe časti predmetu zákazky.
Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
04.05.2023 08:49

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Združenie obcí Holeška na triedenie a nakladanie s odpadmi

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trnavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
30.05.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Združenie obcí Holeška na triedenie a nakladanie s odpadmi

Zadavatel IČ:
50305611

Zadavatel ulice:
Borovce 168

Zadavatel PSČ:
922 09

Zadavatel obec:
Borovce

Kontaktní osoba:
Ing. Matej Pirošík

Zadavatel telefon:
+421 415 665 265

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.holeska.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42900000-5
Rôzne strojové zariadenia na všeobecné a osobitné účely

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavební a manipulační technika DOOSAN - prodej, servis a pomoc s financováním

Stavební a manipulační technika DOOSAN - prodej, servis a pomoc s financováním

Uvažujete o koupi techniky značky DOOSAN? Hledáte firmu, která se zabývá prodejem a servisem stavební a manipulační techniky DOOSAN? Kontaktujte společnost SYNPRO, která zastupuje značku DOOSAN na českém trhu. Zajišťujeme prodej a servis stavební a manipulační techniky DOOSAN. Prodáváme dampry, kolový rypadla a nakladače, minirypadala a pásová rypadla a další speciální techniku. V případě, že si budete chtít některý z těchto strojů pořídit, pomůžeme Vám s jeho financováním. Náš tým je tady pro Vás – pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat


Paletizační a depaletizační technika a technologie, paletizační manipulátory

Paletizační a depaletizační technika a technologie, paletizační manipulátory

Hledáte firmu či společnost, která má zaměřenou svou činnost na paletizační a depaletizační techniku či technologii? pak se obraťte na společnost TERAMEX s.r.o. se sídlem v Hustopečích. Nabízíme Vám výrobu a prodej manipulační techniky, paletizačních manipulátorů, dopravníků, linky pro betonové výrobky a linky pro potravinářský průmysl. Paletizační technika a technologie je důležitým pomocníkem k řešení potřeb do provozů s produkcí a do provozů s balícími linkami. Paletizační techniku rozdělujeme: -paletizace -de-paletizace -poloautomatická paletizace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštívit naše webové stránky.


Volné kapacity pro testování výroby trubek, hadiček, strun do 3D tiskárny, měření vnitřního a vnějšího průměru

Volné kapacity pro testování výroby trubek, hadiček, strun do 3D tiskárny, měření vnitřního a vnějšího průměru

Společnost COMPUPLAST s.r.o. Zlín si pořídila novou linku na výrobu trubiček a strun do 3D tiskáren od firmy LABTECH Engineering, vzhledem k tomu, že není určena prioritně pro výrobu, volné kapacity mohou využít firmy pro testování výroby hadiček, trubiček, malých profilů i strun do 3D tiskárny. Jsme vybaveni i zařízením pro měření vnitřního a vnějšího průměru, sušícím či chladícím zařízením. Díky tomu jsem schopni našim zákazníkům pomoci při vývoji nových materiálů, tvarů i při simulaci nejrůznějších podmínek vytlačovacího procesu. Testovací linka bude minimálně vytížena, proto nebude problém nalézt vhodný čas. Nebudete limitováni v počtu vyrobených metrů nebo spotřebovaných kilogramů. Počítá se pouze čas strávený při testování. V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu: 576510015.


Mobilní servis stavebních, zemních strojů po celé ČR - plně vybavená pojízdná dílna řeší opravy na místě poruchy

Mobilní servis stavebních, zemních strojů po celé ČR - plně vybavená pojízdná dílna řeší opravy na místě poruchy

Pokud Vám vypoví stavební technika, nastává problém s přepravou do servisu. Pro tento případ se neváhejte obrátit na firmu Miroslav Kyselý, který zajišťuje mobilní servis stavebních, zemních strojů po celé ČR. K dispozici je plně vybavená pojízdná dílna. Jsme schopni řešit opravy během 24 hodin na místě poruchy. Na hydraulickém či pneumatickém zařízení vyřešíme většinu oprav. Skladem mám nejpoužívanější náhradní díly, ostatní díly jsou k dispozici na objednávku zhruba do týdne v rámci celé ČR. Naše pojízdná dílna řeší: - opravy všech typů zemních strojů a stavební mechanizace - servis lesnické techniky.


Fréza na divoké trhliny CRAFCO na asfaltové i betonové povrchy - pro přípravu trhlin

Fréza na divoké trhliny CRAFCO na asfaltové i betonové povrchy - pro přípravu trhlin

Nejprodávanější fréza divokých trhlin na světě je fréza CRAFCO Pavement Cutter 200. Společnost Rekma, spol. s.r.o. v Břeclavi provádí opravu a údržbu asfaltových povrchů dálnic, cest, silnic a jiných veřejných komunikací. Také disponuje technologiemi zaměřenými na prodloužení životnosti betonových a asfaltových povrchů letišť, dálnic, silnic, mostů, parkovacích ploch a průmyslových podlah. Jedním ze strojů je i Fréza divokých trhlin CRAFCO. Jednoduchý výkonný stroj, který frézuje trhliny jak v asfaltových, tak i v betonových površích. Dodáváme různé typy frézovacích nožů, pomocí kterých se dá nastavit hloubka i šířka drážky. Fréza je dodávaná ve dvou variantách: standard anebo se samopojezdem pro snadnější manipulaci se strojem. Jednoduchá obsluha, dlouhá životnost a vysoký denní výkon činí z Pvamenet Cutter nejlepší volbu pro přípravu trhlin. Pavement Cutter 200 - benzínový motor Kohler 25HP - elektrický zdvih hřídele - bezpečnostní rozpojovací spojka - maximální šířka řezu 5,1cm - maximální hloubka řezu 7,3cm - široký výběr frézovacích nožů - vysoký denní výkon - nástavec na CB povrchy Firma REKMA, spol. s.r.o. poskytuje komplexní služby od strojního vybavení až po správný výběr použitých materiálů.


Přestavby energetických zdrojů pro průmyslové využití, na výrobu peletek, zpracování biomasy

Přestavby energetických zdrojů pro průmyslové využití, na výrobu peletek, zpracování biomasy

V roce 2022 s ohledem na vývoj energetické krize a transformaci energetického sektoru se společnost SD Install účastnila více projektů zaměřených na výrobu energií, nebo zpracování biomasy za účelem výroby energie, více než v předešlých letech. Velký boom zažívá peletkový průmysl a odvětví zpracování biomasy, nebo výroba vlastní energie v kombinaci fotovoltaických elektráren spolu s využitím tepla na energii. V roce 2022 jsme dokončili mimo jiné 11 projektů se zaměřením na výrobu a distribuci peletek, jak pro domácí použití tak pro průmysl. V roce 2023 bude mít zelenou transformace produkce a výroby tepla a energie. Tepelná čerpadla s připojením na fotovoltaické elektrárny. Kde i velké průmyslové provozy hledají cestu jak vyrobit a využít vlastní energii za účelem distribuce do svých průmyslových výrobních provozů. V rámci standartních průmyslových instalací nás čeká i plnění těchto požadavků, kdy součástí projektů na výrobu peletek nebo zpracování biomasy, jsou právě tyto přestavby energetických zdrojů a jejich plné využití pro průmyslové účely. Čekají nás tedy velké projekty pro Binder Holz GmbH, Klenk Holz GmbH, Pffeifer pellets GmbH, German pellets AG a další. Tito zákazníci patří mezi největší výrobce a distributory peletek a energetických obnovitelných zdrojů v západní a střední Evropě.