BIODOM - aeróbna technológia hygienizácie zmesi zeleného a kuchynského BRO

BIODOM - aeróbna technológia hygienizácie zmesi zeleného a kuchynského BRO

Predmetom zákazky je dodávka technického vybavenia pre Kompostáreň Krakovany:
1. BIODOM - aeróbna technológia hygienizácie zmesi zeleného a kuchynského BRO - 2 ks
2. Nakladač - 1 ks
Predmet zákazky je rozdelený do dvoch samostatných častí, pričom uchádzač môže predložiť ponuku na jednu alebo
obe časti predmetu zákazky.
Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
04.05.2023 08:49

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Združenie obcí Holeška na triedenie a nakladanie s odpadmi

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trnavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
30.05.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Združenie obcí Holeška na triedenie a nakladanie s odpadmi

Zadavatel IČ:
50305611

Zadavatel ulice:
Borovce 168

Zadavatel PSČ:
922 09

Zadavatel obec:
Borovce

Kontaktní osoba:
Ing. Matej Pirošík

Zadavatel telefon:
+421 415 665 265

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.holeska.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42900000-5
Rôzne strojové zariadenia na všeobecné a osobitné účely

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Eshop stavební míchačky od evropských výrobců - Belle, Praha

Eshop stavební míchačky od evropských výrobců - Belle, Praha

Nejenom každá stavební firma používá stavební míchačky, ale i soukromé osoby potřebují stavební míchačku pro příležitostné práce okolo svého domu, chaty atd. Pro oba tyto případy nabízíme řešení. Na našem trhu zastupujeme renomovaného výrobce těchto míchaček, anglickou firmu Belle již déle než 20 let. V naší nabídce najdete stavební míchačky jak pro celodenní nasazení, tak míchačky lehčího provedení pro menší práce. Z řady profesionálních míchaček jednoznačně doporučujeme míchačku Belle MINI 150, Rolls Royce mezi míchačkami, která jako jediná ve své velikosti má olejovou převodovku, je vyrobena z kvalitního a silného materiálu, je velice mobilní a svoje kvality potvrdila v řadě půjčoven kde jsou tyto stroje extrémě vytěžovány. Z velkých míchaček je to řada Belle BWE, u které je velmi dobrý poměr cena kvalita. Všechny námi nabízené míchačky přímo dovážíme od výrobce Belle. Proto jak prodej, ale především následný servis a dodávka náhradních dílů je přímo zajištěna a kryta přímými zástupci těchto výrobců. U nás se Vám nestane, aby v případě poruchy nebo dodání náhradních dílů Vám nikdo nebyl schopen pomoci, protože nikdo neví kdo servis zajišťuje. Věříme, že s našimi míchačkami budete spokojeni.


Návrhy a realizace výrobních linek Náchod – Engineering i pro zahraniční partnery

Návrhy a realizace výrobních linek Náchod – Engineering i pro zahraniční partnery

Společnost HRO TECHNOLOGY, a.s. je součástí firmy Hronovský s.r.o. a je zaměřena na nástrojárnu a engineering. Zde se soustředí na výrobu technologií v oblasti automatizace včetně návrhů a konečné realizace výrobních linek i pro zahraniční partnery. Působíme v České republice i v Bulharsku. V rámci svých služeb provádíme návrhy a zajistíme výrobu forem a střižných nástrojů dle dokumentace od klienta, výrobu montážních i jednoúčelových přípravků a dílů. Dále se věnujeme návrhům jednoúčelových automatických a manuálních montážních stanic. Umíme si poradit s nedokončenými zakázkami, sériovým procesem a realizacemi výrobních linek pro významné zahraniční partnery. Oslovte nás a díky nejnovějším trendům v automatizaci se Vám dostane těch nejlepších výsledků z oblasti engineeringu.


Montáž a pronájem stropního, opěrného bednění značky PERI

Montáž a pronájem stropního, opěrného bednění značky PERI

Potřebujete si pronajmout bednění? Hledáte firmu, která se zabývá montáží nebo pronájmem bednění značky PERI? Kontaktujte společnost FORTIS velkoobchod CZ, s.r.o. ze Zábřehu, která vytváří pro každý typ stavby individuální koncepci bednění na míru. Při montáži bednění používáme především bednění opěrné a stropní. Disponujeme univerzálním stropním bedněním MULTIFLEX a kruhovým RUNDFLEX: Rámové bednění TRIO, DOMINO a MAXIMO používáme pro pozemní a inženýrské stavby. Pro realizaci stěn, sloupů i stropů lze použít lehké univerzální bednění DUO. Pokud se chcete dozvědět více o možnostech pronájmu nebo montáže bednění PERI, neváhejte nás kontaktovat.


Na prodej teleskopický nakladač Manitou MLT 735-120 LSU PS ELITE 2017,  MLT 741-120 LSU 2009

Na prodej teleskopický nakladač Manitou MLT 735-120 LSU PS ELITE 2017, MLT 741-120 LSU 2009

Pokud hledáte ke koupi výkonný teleskopický nakladač s příslušenstvím, kontaktujte společnost AGRIOLA z Polešovic u Uherského Hradiště, Na prodej je aktuálně teleskopický nakladač Manitou MLT 735-120 LSU PS. Počet MTH: cca 4200. Cena na dotaz. Jde o výkonný univerzální stroj z roku 2017 - motor o výkonu 122 koňských sil (90 kW), 3 režimy řízení, vybaven pohonem všech 4 kol pro snadné zvládnutí všech typů terénu, zatímco jeho kompaktní rozměry umožňují práci v rozličných typech budov. Počet MTH: cca 4200. Dosah 7m, nosnost 3t. Na skladě máme po celkovém servisu také tento starší stroj - teleskopický nakladač Manitou MLT 741-120 LSU. Rok výroby: 2009, cca 15000 Mth. Klimatizace, powerShift. Je v dobrém stavu, vyměněny filtry a oleje Cena na dotaz. Možnost přihlášení na SPZ Pro více info volejte na číslo 725447667 nebo 728311667.


Laboratorní linka na vyfukování tubulárních fólií

Laboratorní linka na vyfukování tubulárních fólií

Nejnovější trendy ve výrobě laboratorních linek pro plastikářský průmysl udává mezinárodní firma Labtech Engineering. Tato firma existuje na trhu více než 30 let a sídlí v Bangkoku. V České i Slovenské republice ji zastupuje společnost COMPUPLAST s.r.o. Labtech Engineering představuje pokrok ve výzkumu. Na nedávné konferenci věnované balícím fóliím předvedla svůj super novou 9. vrstvou koextruzivní linku na vyfukování tubulárních fólií. Linka se skládá z 9. vytlačovacích strojů s průměry 25 a 30 mm a 9. vrstvé vyfukovací hlavu s výstupním průměrem 120 mm. Celé lince dominuje 6 metrů vysoká věž s oscilujícím odtahem s měřením složené šíře a automaticky reguluje průměr vyfukovaného tubusu. Nože pak rozřezávají složenou fólii na dva pásy. Ty se navíjí na dva samostatné hřídele navíječky. Není to náhoda, že právě společnost Labtech Engineering vyvinula tuto moderní laboratorní linku na vyfukování tabulárních fólií. Jde totiž o jednu z největších firem na světě, která se zabývá vývojem a dodávkou laboratorních linek. Z jejich dalších činností jmenujme zařízení pro testování polymerů a přípravu směsí pro téměř celou škálu zpracování polymerů, výrobu vytlačovací strojů jednošnekových od průměru 12 - 150 mm a dvoušnekových od průměru 12 - 26 mm (více na www.labtechengineering.com). Společnost Labtech Engineering dbá na vysokou kvalitu a spolehlivost svých strojů a zařízení. Proto pečlivě vykonává jednotlivé úkony při výrobě - od návrhu strojů přes výrobu jednotlivých dílů až po samotné sestavení přístrojů. Nezbytností je pak následné testování stroje tak, aby si zákazník mohl být jistý, že přístroj je vyroben v dokonalé kvalitě.


Moderní technika a zařízení – linka pro práškové lakování a lakovací kabiny

Moderní technika a zařízení – linka pro práškové lakování a lakovací kabiny

Hledáte společnost se specializací na výrobu lakovacích kabin a přejete si, aby design a funkce byly přesně na míru v závislosti na Vašem typu produkce? V tom případě se obraťte na výrobce SURFIN Technology s.r.o., který se řídí preferencemi zákazníků. Společnost SURFIN Technology s.r.o. vyrábí kabiny z leštěného nerezu nebo antistatického PVC. Kabiny mohou být v závislosti na výrobku podlahové, zavážecí nebo průběžné. Práškové barvy mohou být nanášeny automaticky, roboty nebo ručně. Zefektivněte svou výrobu a nechte si navrhnout lakovací kabinu ještě dnes!