Intenzifikácia triedeného zberu komunálnych odpadov v obci Vrbovce

Intenzifikácia triedeného zberu komunálnych odpadov v obci Vrbovce

Predmetom verejného obstarávania je dodanie strojno-technologického vybavenia určeného na zber a triedenie komunálneho odpadu. Predmet zákazky je rozdelený na časti: 1. časť zákazky Traktor a čelný nakladač; 2. časť zákazky Veľkoobjemové kontajnery. Detailnejší opis tovarov, množstva a požadované parametre jednotlivých tovarov sú bližšie špecifikované v Ponukovom liste na časť zákazky Traktor a čelný nakladač (príloha č. 3 Výzvy na predkladanie ponúk) a v Ponukovom liste na časť zákazky Veľkoobjemové kontajnery (príloha č. 10 Výzvy na predkladanie ponúk).
Veřejná zakázka vložena:
03.05.2023 10:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Vrbovce

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
28.06.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Vrbovce

Zadavatel IČ:
00310140

Zadavatel ulice:
č. 42

Zadavatel PSČ:
906 06

Zadavatel obec:
Vrbovce

Kontaktní osoba:
Mgr. Dušan Eliáš

Zadavatel telefon:
+421 908 782 764

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.vrbovce.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

16700000-2
Traktory/ťahače

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ocelové kontejnery velkoobjemové Abroll, Avia, stavební, skladové, s nájezdy, na palety

Ocelové kontejnery velkoobjemové Abroll, Avia, stavební, skladové, s nájezdy, na palety

Standardizované ocelové kontejnery i specifické vyráběné na míru Vám dodá společnost KOKRA, spol. s r.o. z Chvalíkovic u Opavy. Dodáváme velkoobjemové kontejnery Abroll, Avia, dle individuálních požadavků jako stavební, skladové, vanové, na palety, tříděný odpad, na vodu, s nájezdy, s dvojitou střechou i speciálně vyztužené s prolisy nebo plošinové. Vyhovíme požadavku zadavatele - firmy, obce, města. Výroba ocelových kontejnerů na míru v požadovaných rozměrech. V oblasti kovovýroby se zaměřujeme i na kovová vrata, brány, ploty i kovové konstrukce. Vše v nejvyšší kvalitě.


Lesní lanový naviják UNIFOREST  - lesnické navijáky pro traktory s hydraulickým i mechanickým ovládáním

Lesní lanový naviják UNIFOREST - lesnické navijáky pro traktory s hydraulickým i mechanickým ovládáním

Lesnické navijáky UNIFOREST oceníte především pro jejich sílu, dlouhou životnost, stálý a bezproblémový výkon. Přijďte si i Vy pro kvalitní lesní lanový naviják k firmě B-AGRO Březová s.r.o., kde Vám nabídneme navijáky s hydraulickým či manuálním ovládáním, tak také navijáky, které připojíte k traktoru. Naše lesní navijáky jsou často používány pro každodenní těžbu, proto jsou tyto zařízení zabezpečeny proti přehřátí nebo spálení. Produkty: - navijáky do předního a zadního tříbodovému závěsu traktoru - navijáky pro pevnou montáž s velkou tažnou sílou, jednoduchým ovládáním a údržbou - lesní navijáky s hydraulickým ovládáním - navijáky s konstantní tažnou sílou pro profesionální použití s hydraulickým sklopným štítem na objednávku - navijáky s mechanickým ovládáním - lanové navijáky se spodní kladkou - tříbodový naviják. Ke všem těmto navijákům dodáváme také různé příslušenství jako je držák motorové pily, tažné zařízení či zařízení pro odvíjení lana. Do lesa určitě využijete naviják s hydraulickým ovládáním a lanem zdarma. Tento lesní naviják má zcela novým design, můžete redukovat rychlost a využívat průběžné brzdění. Navijáky mají robustní konstrukci a skládací ochranou mříž. Je vyroben z těch nejlepších hydraulických komponentů. Zaručujeme Vám, že hydraulický naviják na dřevo Vám práci v lese velice usnadní. Nabízíme také lesní navijáky k připojení na přední nebo zadní tříbodový závěs traktoru, který se používá např. k přiblížení kmenů stromů z místa těžby na místo odvozu: - připojení na přední závěs k horní vývodové hřídeli navijáku, směr otáčení vývodové hřídele je doleva (1000 min-1), - připojení na zadní závěs k dolní vývodové hřídeli navijáku, směr otáčení vývodové hřídele je doprava (540 min-1).


Kvalitní míchače na krmné směsi – výroba a dodávka na klíč

Kvalitní míchače na krmné směsi – výroba a dodávka na klíč

Uvažujete o koupi zařízení vhodného na přípravu krmných směsí pro zvířata? Vyzkoušejte míchače na krmné směsi od specialisty na zemědělské technologie, společnosti HAIVA Tasovice s.r.o. Výrobou a údržbou zemědělských technologií se zabýváme již řadu let, proto se na naše stroje můžete plně spolehnout. Kvalita a spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě. Zajistíme výrobu a dodávku kusových strojů i kompletních celků na klíč a přesně podle Vašich potřeb. Pro více informací navštivte náš web či nás přímo kontaktujte.


Modulové stavby - mobilní kontejnery jsou řešením pro bydlení i kanceláře, obchodní prostory, školy, školky

Modulové stavby - mobilní kontejnery jsou řešením pro bydlení i kanceláře, obchodní prostory, školy, školky

Objevte výhody modulových staveb s mobilními kontejnery od Alfa Container s.r.o. Zádveřice. Jde o flexibilní a rychle instalovatelné jednotky, mají tedy široké spektrum využití – od dočasného bydlení, přes kanceláře a obchodní prostory i prostory soukromé školy, školky. Mobilní kontejnery od Alfa Container s.r.o. se vyznačují vysokou variabilitou a jednoduchou montáží, což umožňuje rychlou realizaci projektů bez kompromisů na kvalitě. Naše kontejnery jsou navrženy s ohledem na kvalitu a odolnost, přizpůsobitelné dle požadavků klienta. Každý kontejner může být vybaven moderními technologiemi, včetně efektivní izolace, klimatizace a dalších prvků zvyšujících komfort užívání. Navíc jsou naše kontejnery odolné vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, což zajišťuje jejich dlouhou životnost a nízké náklady na údržbu. Výhodou mobilních kontejnerů je možnost snadného rozšíření nebo přemístění podle aktuálních potřeb. Díky našim zkušenostem a individuálnímu přístupu jsme schopni realizovat projekty na míru, které přesně odpovídají představám a požadavkům našich klientů. Působíme převážně v regionu Zlín, Brno, Olomouc, Praha.


Kvalitní posklizňové linky na míru pro soukromé farmáře a zemědělské provozy

Kvalitní posklizňové linky na míru pro soukromé farmáře a zemědělské provozy

Poptáváte moderní technologie pro zemědělství? Společnost AGROING BRNO s.r.o. dodává posklizňové linky na míru pro soukromé farmáře i zemědělské provozy s větším objemem výroby. Zajišťujeme modernizaci a výstavbu posklizňových linek převážně pro zpracování a uskladnění obilovin, olejnin a jiných plodin. Naše stroje Vám pomohou zvýšit efektivitu a kvalitu vykonávané práce. Pořídit u nás můžete redlery, pásové, šnekové dopravníky, zásobníky, sušící a čistící stroje, dávkovače a jinou automatizační techniku. Postaráme se o zpracování návrhu a dokumentace. V rámci služeb Vám navrhneme optimální řešení pro Váš provoz. Také se postaráme o kompletní zpracování dokumentace, dodávku a montáž včetně poradenství na klíč.


Mulčovače přední, zadní nebo za traktor, vhodné pro sekání vodorovných i svislých ploch

Mulčovače přední, zadní nebo za traktor, vhodné pro sekání vodorovných i svislých ploch

Společnost Fomex Team, spol. s r .o. přichází s řešením, které slibuje revoluci v údržbě ploch. Mulčovače Tierre jsou navrženy tak, aby vyhovovaly široké škále potřeb zemědělců a komunálních služeb. S možnostmi umístění mulčovačů bočně, před i za traktor a s integrovaným sběrem. Posouváme hranice tradičního mulčování. Boční mulčovače Fomex Team, spol. s r .o. jsou ideální pro práci na svislých plochách nebo v těsné blízkosti překážek. Díky své posuvné konstrukci mohou být tyto stroje snadno přizpůsobeny různým podmínkám a terénům, což z nich činí univerzální nástroj pro každého farmáře. Naše mulčovače jsou partneři pro moderní zemědělce, kteří hledají efektivní a udržitelné metody údržby svých ploch. Společně najdeme správný stroj pro konkrétní potřeby a podmínky.