Montáž a servis tepelných čerpadel BAXI a De Dietrich, solární ohřevy na míru

MIVOTOP s.r.o.

Montáž a servis tepelných čerpadel BAXI a De Dietrich, solární ohřevy na míru

Zakázkové práce v celé České republice v oblasti montáží a servisu tepelných čerpadel De Dietrich a BAXI včetně návrhu řešení nabízí společnost MIVOTOP, s.r.o. z Opavy. Rodinným domům i firmám rovněž nabízíme fotovoltaická řešení pro solární ohřevy vody a vytápění nebo ohřevu bazénu.

Hornooravská nemocnica s poliklinikou rekonštrukcia pochôdznej strechy a skladových priestorov

Hornooravská nemocnica s poliklinikou rekonštrukcia pochôdznej strechy a skladových priestorov

Predmetom zákazky sú stavebné úpravy - opravy havarijného stavu pochôdznej strechy nad suterénom a úprava vnútorných povrchov skladov v HNsP Trstená. Riešený priestor sa nachádza v suterénnej časti Hornooravskej nemocnice s Poliklinikou v Trstenej medzi pavilónom G a kotolňou. V suteréne slúžia priestory ako sklady - tri skladové priestory, kde na streche tejto časti je spevnená pochôdzna plocha s parkoviskom, ktoré je vytvorené z asfalto betónu. Po obvode sú betónové žľaby a v miestach styku horizontálnych a vertikálnych konštrukcií dochádza k presahu povrchových vôd a potom k zavlhnutiu stien suterénu a skladov. Bližšie špecifikované v súťažných podkladoch a prílohách zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
28.04.2023 10:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Hornooravská nemocnica s poliklinikou Trstená

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
27.06.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Hornooravská nemocnica s poliklinikou Trstená

Zadavatel IČ:
00634891

Zadavatel ulice:
Mieru 549/16

Zadavatel PSČ:
028 01

Zadavatel obec:
Trstená

Kontaktní osoba:
Mgr. Ivan Božík

Zadavatel telefon:
+421 435 307 409

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální rekonstrukce interiérů a pronájem pojízdného lešení od společnosti Zintex, spol. s r.o.

Profesionální rekonstrukce interiérů a pronájem pojízdného lešení od společnosti Zintex, spol. s r.o.

Zintex, spol. s r.o. působí na trhu od roku 1996, kdy jsme začínali jako fyzická osoba, a o rok později jsme se stali sdružením bez právní subjektivity. Od roku 2008 jsme právnickou osobou a zaměřujeme se na stavební činnost, především na rekonstrukce a úpravy interiérů. Naše zkušenosti, získané nejen u nás, ale i v Německu, jsou odrazem pečlivé práce dotažené do každého detailu. Klade se velký důraz na přípravu každé akce, což přináší kvalitnější a rychlejší realizaci. Zejména se specializujeme na tyto stavební činnosti: Rekonstrukce koupelen a bytových jader Kompletní rekonstrukce bytů, kanceláří, prodejen a jiných nebytových prostor Rekonstrukce půdních prostor Rekonstrukce rodinných domků, chat, garáží a jiných drobných objektů Opravy a rekonstrukce školních, kulturních a občanských budov Přístavby a nástavby Naším cílem je vyhovět jakémukoliv přání zákazníka a zajistit maximální spokojenost s výsledkem naší práce. Pronájem pojízdného lešení KRAUSE Pronajímáme pojízdné hliníkové lešení "KRAUSE PRO TEC" o délce 2,00 m a šířce 0,70 m, s maximálním zatížením 240 kg. Pracovní výška sestavy je 4,3 m, výška lešení je 3,3 m a výška podlahy 2,3 m. Mezi výhody tohoto lešení patří snadná a rychlá montáž, variabilita, bezpečný výstup vnitřkem lešení, dobrá stabilita a brzděná stavitelná pojezdová kola. Cena pronájmu je 299 Kč/den bez DPH. Kontakt: Zintex, spol. s r.o.; 9.května 753, 357 35 Chodov Provozovna: Tovární 223, 357 35 Chodov Zajišťujeme kompletní stavební servis a pronájem lešení pro vaše projekty. Kontaktujte nás pro více informací a individuální nabídku.


Opravy střech bez nutnosti demontáže původní krytiny

Opravy střech bez nutnosti demontáže původní krytiny

Představte si, že by vaše střecha mohla být opravena bez nutnosti demontáže staré krytiny. Žádné týdny strávené v nepříjemném hluku, žádné hory odpadu a nekonečné čekání, až bude vaše domácnost opět plně funkční. ADAPO projekt s.r.o. toto všechno umožňuje. S použitím moderních technologií a materiálů, jako je TRIARM MINERAL DESIGN, dokážeme opravit vaši střechu během několika málo dní. Tento dekorační bitumenový pás je modifikovanou směsí elastomerů a plastomerů, což zajišťuje vysokou odolnost proti extrémním teplotám a dlouhodobou životnost. A co víc? Na své práce poskytujeme záruku až 10 let. Opravy střech bez demontáže nejenže šetří čas a peníze, ale jsou také šetrnější k životnímu prostředí. Méně odpadu znamená menší zátěž pro skládky a recyklační centra. A když se k tomu přidá použití materiálů, které jsou odolné a mají dlouhou životnost, je výsledkem ekologičtější přístup k opravám.


Rekonstrukce kanceláří a open space, modernizace pracovních prostor

Rekonstrukce kanceláří a open space, modernizace pracovních prostor

V dnešní době je pracovní prostředí mnohem více než jen místo, kde trávíme naši 9-17. Je to prostor, kde se rodí inovace, kde spolupráce kvete a kde se každý zaměstnanec může cítit jako doma. Společnost FP Frispo, s.r.o. toto chápe a proto se specializuje na rekonstrukce kanceláří a open space, které jsou navrženy tak, aby podporovaly právě tyto hodnoty. S důrazem na moderní design, funkčnost a efektivní využití prostoru, přistupujeme k projektům s cílem vytvořit prostředí, které nejen podporuje produktivitu a spolupráci, ale také poskytuje pohodlí a estetickou hodnotu. Každý projekt je příležitostím abychom ukázali svou odbornost v oblasti sádrokartonových konstrukcí, protipožárních konstrukcí, elektroinstalačních prací, a mnoha dalších služeb. Poskytujeme služby interiérového architekta, který pomůže s návrhy vnitřního uspořádání a dodávkami nábytku a designových prvků. Důraz je kladen na protipožární bezpečnost, s možností instalace protipožárních sádrokartonových desek a podlah s požární odolností.


Prodej střešních krytin a okapových systémů - rekonstrukce, montáže střech na klíč

Prodej střešních krytin a okapových systémů - rekonstrukce, montáže střech na klíč

Plánujete renovaci střechy? O realizaci na klíč se Vám postará naše společnost PZ TRADING s.r.o. z Přerova. Zajišťujeme poradenství a zpracování cenového rozpočtu zcela zdarma, odbornou montáž i dodávku potřebného materiálu pro výstavbu. Dodáváme střešní prvky pouze od ověřených výrobců Tondach, Mediterran, KM Beta, Eternit, Cembrit, Lindab, Satjam, Keramet nebo Vedag: - střešní tašky (keramické, betonové), krytiny (vlnité, skládané, lehké, těžké, hliníkové) - desky (fasádní, funkční), bezpečnostní doplňky, plechy, profily, izolace a další. Také dodáváme okapy a okapové systémy z různých materiálů, a to standardní měděné, pozinkované, titanzinkové, hliníkové, barvené nebo plastové. Stačí si vybrat dle vlastních požadavků či účelu použití svodů a žlabů. Nezapomeňte vše zvolit tak, aby byla Vaše střecha řádně chráněná. Chcete-li opravit nebo jen zateplit střechu, kontaktujte nás. S námi vyřešíte vše na jednom místě.


Realizace interiérů na klíč s jedinečným designem a kompletním servisem

Realizace interiérů na klíč s jedinečným designem a kompletním servisem

Hledáte profesionála, který se vám postará o kompletní přestavbu nejen bytového jádra? Jsme firma Woodtech Jiřího Májka z Brna, jež se kromě rekonstrukcí také zaměřuje na realizaci či renovací interiérů na klíč. Ducha naší společnosti tvoří progresivní mladý kolektiv, který srší nápady a jedinečnou originalitou designu, kterou vnáší do celého bytového jádra i jednotlivých prvků. Vše vymýšlíme tak, aby jste se cítili ve vašem domově skutečně dobře a splnili si tím zároveň svůj sen. Naleznete u nás prvotřídní profesionální přístup k realizaci zakázky nejen na klíč s garancí 100% servisu, přičemž spolupracujeme jen s ověřenými partnery. Neváhejte nás kontaktovat, jsme připraveni vám se vším pomoci.


Stavební úpravy v administrativních budovách – výstavba kanceláří

Stavební úpravy v administrativních budovách – výstavba kanceláří

Potřebujete provést stavební úpravy v administrativní budově? Chcete si nechat předělat kancelářské prostory nebo vybudovat úplně nové kanceláře? Obraťte se na stavební firmu EKOČEK, která se specializuje na stavební úpravy v administrativních budovách. Zajistíme stavbu tzv. domu v domě. V rámci administrativních budov Vám v daném prostoru postavíme zcela nové kancelářské prostory včetně kuchyňky a sociálního zařízení. Provádíme také dodatečné stavební úpravy a přestavby již realizovaných kanceláří. Působíme zejména v Jihomoravském kraji, v okolí Znojma, Brna a Mikulova, jsme ale schopni provést výstavbu kanceláří a jejich opravy kdekoliv na území ČR.