Elektronické a optické konektory značky LEMO do průmyslu, zdravotnictví i IT

Mechatronic, spol. s r.o.

Elektronické a optické konektory značky LEMO do průmyslu, zdravotnictví i IT

Multipólové, unipólové, vysokonapěťové, koaxiální a triaxiální konektory IP54-IP68 světoznámého výrobce LEMO nabízí velkoobchodní prodejce, dovozce a distributor elektronických a pneumatických součástek společnost MECHATRONIC spol. s r.o. se sídlem v Praze. Velmi kvalitní LEMO konektory nachází široké využití v mnoha odvětvích průmyslu, ve zdravotnictví, komunikačních systémech, elektronice či informačních technologiích.

Učiteľský piknik 2023 – technické zabezpečenie

Učiteľský piknik 2023 – technické zabezpečenie

Predmetom zákazky je technické zabezpečenie akcie pod názvom Učiteľský piknik 2023 - technické zabezpečenie, ktorá je určená pre učiteľov stredných škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK. Termín realizácie akcie je stanovený na 16.5.2023 v priestoroch Areálu zdravia na Zlatých pieskoch v Bratislave. Maximálny počet účastníkov je stanovený na 850 osôb.
Veřejná zakázka vložena:
28.04.2023 10:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Bratislavský samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
27.06.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Bratislavský samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
36063606

Zadavatel ulice:
Sabinovská 16

Zadavatel PSČ:
820 05

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontaktní osoba:
Ing. Peter Gašpár

Zadavatel telefon:
+421 255 423 206

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://bratislavskykraj.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79952000-2
Služby na organizovanie podujatí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální cateringové služby - špičkový catering pro Vaši akci za skvělou cenu

Profesionální cateringové služby - špičkový catering pro Vaši akci za skvělou cenu

Naše firma Šárky Sendlerové - Catering & jídelna Raduň zajistí pro Vaše společenské či soukromé akce kompletní cateringové služby. Vaše konference, večírek či raut se tak stane nejen požitkem, ale i zážitkem. Zajistíme vše včetně inventáře a doprovodných služeb. U nás máte záruku spolehlivých a kompletních cateringových služeb pro různé společenské akce na profesionální úrovni: - bohaté rauty - přípravy chutného jídla - čerstvé suroviny - hostiny, promoce, srazy, párty - recepce, bankety a další - příprava slavnostních tabulí - výdej slavnostního menu spojený s obsluhou - sestavení jídelníčku - ozdoba stolů včetně prostírání - jídelní servis. Na Vaši akci Vám podle přání můžeme zapůjčit také vlastní inventář s odvozem: - nádobí - gastronomické vybavení (výčepní zařízení, lednice, kávovar…) - ubrusy - stolní inventář.


Festival a výstava růží v olomouckém rozáriu

Festival a výstava růží v olomouckém rozáriu

Návštěvníci se mohou těšit na nevšední zážitek, kde se spojuje krása přírody s uměním a kulturou. Tisíce keřů růží v plném květu vytvářejí dokonalou kulisu pro toto jedinečné setkání nejen milovníků růží a zahrádkářů. Čeká Vás zde nevšední expozice růží, kde můžete obdivovat různé druhy růží, od klasických odrůd až po novinky. Získáte zde také cenné rady od odborníků na pěstování a péči o růže. Pro děti bude připraven zábavný program a dílničky, pro dospělé bude připravena gastrozóna, hudební doprovod a trhy.


Inspirujete se a objevte krásu masožravých rostlin na výstavě Živé pasti

Inspirujete se a objevte krásu masožravých rostlin na výstavě Živé pasti

V termínu od 25. května do 9. června 2024 se na Výstavišti Flora Olomouc uskuteční prodejní výstava masožravých rostlin. Tato jedinečná událost přivítá návštěvníky ve sbírkových sklenících ve Smetanových sadech v Olomouci. Přijďte si detailně prohlédnout fascinující masožravé rostliny, které jsou skutečnými unikáty. Od nepřehlédnutelných láčkovitých rostlin po vzácné druhy masožravých rostlin, tato výstava nabídne pohled do jejich jedinečného světa. Masožravé rostliny si budete moci nejenom prohlédnout, ale také získáte cenné rady přímo od odborníků ohledně jejich pěstování a specifických potřeb. Pokud se zamilujete do některé z rostlin, budete mít možnost si ji zakoupit. Ať už jste začátečník nebo zkušený pěstitel, rádi Vás zde uvidíme!


Svatební catering, kvalitní jídlo, dort a raut – klíčový prvek pro úspěšnou svatbu

Svatební catering, kvalitní jídlo, dort a raut – klíčový prvek pro úspěšnou svatbu

Plánujete svatbu a chcete mít rozmanité jídla a různé možnosti včetně vegetariánských variant? Jste z okolí Telče a hledáte spolehlivý catering? V tom případě se obraťte na společnost AMIGO. Společnost AMIGO zajišťuje catering, který je klíčovým prvkem pro úspěšnou svatbu. Postará se o různé možnosti, jako jsou studená a teplá jídla, dezerty a využívá sezónních a čerstvých surovin. Kuchaři zajistí vkusné aranžmá, aby bylo jídlo atraktivní na pohled a podle stylu svatby a počtu hostů bude realizován bufet nebo servírované menu. Užijte si svůj velký den bez starostí s dobrým jídlem a objednejte si catering u nás co nejdříve!


Burgerový a steakový catering pro kulturní i firemní akce – kvalitní maso a vynikající chuť

Burgerový a steakový catering pro kulturní i firemní akce – kvalitní maso a vynikající chuť

Hledáte catering, který z vaší akce udělá nezapomenutelný zážitek? V tom případě se obraťte na AMIGO, které přináší grilované speciality, které osloví každého milovníka kvalitního masa. Burgerový a steakový catering od AMIGO je synonymem pro vynikající chuť a prvotřídní kvalitu. Naše maso pochází od prověřených dodavatelů a je připravováno s maximální péčí. K dispozici je široký výběr grilovaných pokrmů, od tradičních burgerů až po luxusní steaky, které jsou vždy připraveny k dokonalosti. K tomu je možné přidat studené mísy plné uzenin, sýrů, salátů a dezertů. Povyšte svou akci na novou úroveň se skvělým jídlem a profesionálním servisem a kontaktujte nás co nejdříve!


Catering včetně obsluhy - zajistíme občerstvení, rauty na Vaši firemní akci, rodinnou oslavu, svatbu

Catering včetně obsluhy - zajistíme občerstvení, rauty na Vaši firemní akci, rodinnou oslavu, svatbu

Pokud hledáte kvalitní catering pro vaši firemní akci, rodinnou oslavu, svatbu nebo jinou příležitost a chcete si užít chutné jídlo a mít zajištěnu profesionální obsluhu a pohodlný servis, pak je pro vás ideální volbou objednat si catering od KD PUB Uherský Brod! KD PUB je restaurace a pivnice, která se zaměřuje na tradiční českou kuchyni, jsme spolehlivým partnerem pro cateringové služby v okolí Uheského Hradiště, Zlínském kraji. Co zajistíme ? Profesionální obsluhu i občerstvení pro jakoukoliv akci včetně dodání nádobí, příborů, sklenic, ubrusů, dekorací. Připravíme vše na míru podle vašich přání a požadavků. Můžete si vybrat z našeho bohatého jídelního lístku nebo nám navrhnout vlastní menu. Dodáme i kompletní menu (předkrm, polévka, hlavní jídlo a dezert) i pivo čepované přímo na místě. Připravíme chutné rauty, občerstvení, obložené mísy, grilované speciality, gulášové kotlíky, dezerty. Dopravíme vám jídlo až na místo akce. V případě zájmu Vám rezervujeme prostory naší restaurace pro vaši akci. Pohostíme pohodlně i 80 lidí. Proč si vybrat nás? Dbáme na kvalitu a čerstvost našich surovin. Využíváme lokální dodavatele a podporujeme regionální produkty. Máme s cateringem dlouholeté zkušenosti a spokojené zákazníky.