Zabezpečenie poskytovania stravovacích služieb pre Ekonomickú univerzitu v Bratislave
Zabezpečenie poskytovania stravovacích služieb pre verejného obstarávateľa, a to pre jeho: -študentov, -zamestnancov a dôchodcov (ktorí u neho pracovali pred odchodom do dôchodku) a poskytovanie cateringových služieb pre verejného obstarávateľa. Podrobne opísané v súťažných podkladoch.
Zajištění stravování pro žáky a zaměstnance
Součástí hlavního předmětu VZ je komplexní zajištění dovozu a dodávky obědů do výdejního místa zadavatele a dále zajištění prací spojených s odvozem a mytím přepravních nádob.Předpokládaný průměrný denní rozsah služby bude činit 800 obědů ve třech kategoriích.1. kategorie: 7 – 10 let -70g masa 2. kategorie: 11 – 14 let – 80 g masa 3. kategorie: ...
Dynamický nákupní systém pro organizační a technické zajištění jednání ŘO OP VVV 2019 - 2021
Zavedení DNS pro účely pořízení služeb organizačního a technického zajištění akcí pro potřeby Řídicího orgánu Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání včetně poskytnutí souvisejících služeb (kategorie A) a poskytování cateringových služeb na území ČR (kategorie B).
Pomocné práce ve stravovacím provozu Fakultní nemocnice Královské Vinohrady
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou pomocné práce ve stravovacím provozu Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, které budou zajišťovány resp. poskytovány na základě uzavřené Smlouvy o poskytování služeb s vybraným dodavatelem pro období od 1. 12. 2018 do 30. 11.2022 (předpoklad). Bližší podmínky pro plnění předmětu veřejné zakázky jsou ...
Zabezpečení celodenního stravování pro účastníky kurzů SOŠ PO a VOŠ PO – Pionýrů 2069
Předmětem veřejné zakázky je zabezpečení celodenního stravování pro účastníky kurzů SOŠ PO a VOŠ PO areálu Pionýrů 2069. Důvodem pro vypsání veřejné zakázky je zabezpečení celodenního stravování pro účastníky kurzů SOŠ PO a VOŠ PO.
Poptávám cateringové služby, realizace rautu v Dobříši
Poptáváme cateringové služby, realizaci večerního rautu pro cca 70 lidí v termínu 18. 8. 2018 v Dobříši. Naše představa: mini řízečky (kuřecí a vepřové), hovězí guláš, vepřová kýta. Dále pak obložené mísy salámová, sýrová, zeleninová. Prosíme o odhad potřebného množství, na tento počet osob a o odhad ceny za jednotlivé položky a celkovou ...
Smlouva na poskytování pravidelného občerstvení a cateringových služeb
Předmětem této veřejné zakázky (dále také „VZ“) je poskytování cateringových služeb a dodávek souvisejících s pohoštěním pro jednotlivé pořádané akce a na pravidelné občerstvení v prostorech Zadavatele specifikovaných v zadávací dokumentaci.
Cateringové služby pre Letecký útvar Ministerstva vnútra Slovenskej republiky
Predmetom zákazky je príprava a dodanie jedál a nápojov určených na priamu konzumáciu, pre osoby prepravované lietadlami ktoré sú vo vlastníctve Slovenskej republiky a ktoré sú v správe Ministerstva vnútra Slovenskej republiky (ďalej aj catering alebo cateringové služby),prostredníctvom on-line ponuky v minimálnom rozsahu, ktorého vzor je uvedený ...
Poptávám sladký bar na svatbu
Poptávám sladký bar na svatbu ve Zlíně, asi pro 60 svatebčanů. A prosím o přibližnou cenu.
Pronájem prostor a občerstvení
Předmětem zakázky je zajištění pronájmu prostor a občerstvení pro realizaci mobilních center, regionálních informačních panelů a seminářů v roce 2018.
Výběrové řízení na zajištění závodního stravování ve společnosti Daikin Plzeň
Předmětem zakázky je komplexní zajištění závodního stravování, cofee breaků pro VIP návštěvy, obědy pro VIP návštěvy a další akce pořádané zadavatelem.
Zajištění stravovacích služeb a doplňkového prodeje pro LOM PRAHA s.p.
Zajištění závodních stravovacích služeb pro zaměstnance LOM PRAHA s. p., včetně zajištění provozu kantýny a doplňkových služeb.
Hledáme dodavatele celodenní stravy pro mateřskou školu
Hledáme dodavatele celodenní stravy pro mateřskou školu v centru Ostravy (dopolední i odpolední svačina, oběd).
Poptáváme cateringové služby
Poptáváme cateringové služby. Příští rok plánujeme v červnu v Praze uspořádat svatbu a hledáme firmu vhodnou na zajištění cateringu. Bude se jednat o zajištení slavnostního oběda pro cca 40-50 lidí + večerní raut cca 80 lidí. Můžete mi prosím poslat cenovou nabídku? Děkuji.
Zabezpečenie stravovania zamestnancov prostredníctvom stravovacích poukážok
Predmetom zákazky je zabezpečenie stravovania zamestnancov formou stravovacích poukážok v zariadeniach, ktoré sú oprávnené poskytovať stravovacie služby a zároveň akceptujú stravovacie poukážky. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v súťažných podkladoch.
Poptávám cateringové služby
Poptávám přípravu 40 porcí guláše na 1.7.2017, Horní Guntramovice. S dovozem, případně bez a bez obsluhy.
Poptávám cateringové služby
Poptávám cenovou nabídku oslavy 75. narozenin pro 30 lidí na 19.8.2017. Místo Sedlec u Mikulova. Představuji si 2x dort, 1 x diabetický - každý na 15 porcí postačí. Malé koláčky či drobné cukroví cca 120 kusů, 1/2 diabetických. Pozdní oběd na 14 hodin - svíčkovou s knedlíkem a večeře - vepřový řízek a bramborový salát. Co se týká obsluhy, prosila ...
Zajištění stravování žáků a zaměstnanců Gymnázia Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou
Předmětem veřejné zakázky je zajištění školního stravování, a to formou přípravy poledních menu v prostorách zadavatele a zajištění jejich výdeje žákům a zaměstnancům zadavatele v době školní docházky po celou dobu účinnosti smlouvy o stravování. Za účelem zajištění této služby poskytne zadavatel vybranému dodavateli prostor kuchyně s výdejnou a s ...
Poptávám cateringové služby
Hledám firmu na zajištění narozeninové oslavy pro mého muže - stany, catering v podobě grilování. Pro 20 - 30 lidí. Termín 27.5.2017.
Zajištění stravování pro hosty LD Luna, Františkovy Lázně
Předmětem této veřejné zakázky je zajištění celodenního stravování pro hosty ubytované v Lázeňských domech Luna I-III ve Františkových Lázních.
Príprava a dodávka celodennej stravy
Predmetom zákazky je poskytnutie služieb - Príprava a dodávka celodennej stravy spočívajúca v každodennej príprave a dodávke celodennej stravy do zariadení verejného obstarávateľa (vrátane sobôt, nedieľ, sviatkov a prázdnin), pričom musí byť vhodným a primeraným striedaním mäsitých, vegetariánskych a diétnych jedál zabezpečená pestrosť a ...
Zabezpečenie stravovania prostredníctvom stravných poukážok
Predmetom zákazky je zabezpečenie stravovania pre zamestnancov verejného obstarávateľa prostredníctvom úspešného uchádzača, ktorý sprostredkuje stravovacie služby u právnickej alebo fyzickej osoby, ktorá má oprávnenie poskytovať stravovacie služby.
Pohoštění na paluby vojenských dopravních letounů - catering 2018 - 2020
Poskytování pohoštění na paluby vojenských dopravních letounů AČR na letišti Praha - Kbely a na Letišti Václava Havla Praha - terminál T3, zejména při provádění letů ústavních a vládních činitelů a letů ve prospěch resortu MO.
Poskytování pomocných služeb ve stravovacím provozu Thomayerovy nemocnice
Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění pomocných služeb ve stravovacím provozu v areálu Thomayerovy nemocnice (Praha 4 Krč) spočívajících v: - přípravných pracích v procesu přípravy vaření a výdeje stravy (dle pokynu objednatele) - mytí a manipulaci s nádobím (obsluha myček a ruční mytí nádobí) - pomocných pracích při tabletování ...
Zajištění dodávek hotových jídel pro dietní stravování pacientů lůžkového oddělení RÚ
Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění celodenního stravování hospitalizovaných pacientů lůžkového oddělení Revmatologického ústavu a s tím související plnění.