Výroba ekologických a ekonomických compoundů plněných skelným vláknem

REMIVA, s.r.o.

Výroba ekologických a ekonomických compoundů plněných skelným vláknem

V provozu naší firmy REMIVA jsme instalovali novou compoudační linku k výrobě compoundů plněných skelným vláknem. Stálým i novým zákazníkům jsme schopni vyrobit více než 2000 tun compoundů ročně. Nyní výrobní program rozšiřujeme o PP compound s plnivem REMILEN, jako ekologičtější i více ekonomickou variantu stávajících produktů.

Vybavenie SŠ Stará Ľubovňa – Zariadenia, nástroje a súvisiace vybavenie

Vybavenie SŠ Stará Ľubovňa – Zariadenia, nástroje a súvisiace vybavenie

Predmetom zákazky je obstaranie vybavenia pre Spojenú školu, Jarmočná 108 v Starej Ľubovni- zariadenia, nástroje a súvisiace vybavenie pre stolára.

Bližší popis je uvedený v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
28.04.2023 10:14

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Spojená škola, Jarmočná 108 , Stará Ľubovňa

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
26.06.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Spojená škola, Jarmočná 108 , Stará Ľubovňa

Zadavatel IČ:
53265301

Zadavatel ulice:
Jarmočná 108

Zadavatel PSČ:
064 01

Zadavatel obec:
Stará Ľubovňa

Kontaktní osoba:
Mgr. Drahoslava Gmitrová

Zadavatel telefon:
+421 915 946 513

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://sosjsl.edupage.org/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

43830000-0
Mechanické náradie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pružinový komínový kartáč a růžice pro razantní až frézové vyčištění komínů

Pružinový komínový kartáč a růžice pro razantní až frézové vyčištění komínů

Komínová růžice pružinová a komínový pružinový kartáč, jsou naše novinky na trhu představující razantní, až frézové vyčištění kouřovodů – komínů. Tyto produkty dokážou vyčistit a odstranit zadehtované komíny i velké nečistoty. Společnost KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o. poblíž Opavy, Vám vyrobí a zajistí nejnovější technologie pro čistotu kouřovodů. Komínová růžice pružinová kruhová: materiál: ocel, nerez popis: Růžice s kruhovým uchycením pružiny. Čištění vzniká točivým pohybem růžice, díky kterému jsou obrušovány nečistoty. Komínový kartáč pružinový: materiál: ocel, nerez Popis: Nerezový kartáč s tvrdými ocelovými štětečky. Slouží k čištění velmi znečištěných až zadehtovaných komínů. Vyrábíme a dodáváme komínové kartáče pro šetrné ale stoprocentně účinné čištění komínů.


Profesionální elektrické ruční nářadí Milwaukee - velkoobchod, e-shop

Profesionální elektrické ruční nářadí Milwaukee - velkoobchod, e-shop

Volá Vaše dílna či firma po novém a hlavně kvalitním nářadí? Pak neváhejte a podívejte se na e-shop nebo navštivte vzorkovou prodejnu firmy Lixus Technik s.r.o., specializující se na prodej ručního elektrického nářadí Milwaukee. Máme nejširší sortiment Milwaukee nářadí na severní Moravě: - akumulátorové nářadí - elektrické sekací a vrtací kladiva - ruční nářadí - vrtačky - pily - brusky - šroubováky, utahovačky - frézy - měřící a laserová technika - nůžky a prostřihávače kovu - nabíječky, baterie - stavební vysavače - svítilny. Přidejte se k našim stálým a spokojeným zákazníkům. Zaručujeme rychlé a spolehlivé dodání nářadí té nejlepší kvality.


Pneumatické nářadí Česká Třebová – pro profesionální použití

Pneumatické nářadí Česká Třebová – pro profesionální použití

Společnost Techair se sídlem v České Třebové provozuje specializovaný Eshop se zaměřením na pneumatické nářadí, které je určeno pro profesionální použití. Sortiment disponuje kvalitou a ergonomickým designem. Doporučený tlak vzduchu je 6,3 bar. V rámci pneumatického nářadí nabízíme stříkací pistole, ráčnové utahováky, příklepové utahováky, sekací kladiva, šroubováky, vrtačky, brusky, navijáky, balancéry, sponkovačky, hřebíkovačky, nýtovačky, nůžky, pilky, lemovačky, vzduchové nože, ofukovací pistole, mlžící pistole, pistole pro kartuše, tlakové maznice. Pokud Vás pneumatické nářadí zaujalo, neváhejte nás kontaktovat nebo navštívit v Techair v České Třebové. Budeme velice rádi, když budete patřit mezi další spokojené zákazníky z České Třebové.


Elektrické a AKU nářadí Festool pro profesionály za výhodné ceny – brusky, frézky, pily atd.

Elektrické a AKU nářadí Festool pro profesionály za výhodné ceny – brusky, frézky, pily atd.

Potřebujete doplnit či obnovit vybavení firmy a hledáte kvalitní nářadí pro profesionály? Zaujala Vás značka Festool? Pak jistě oceníte slevu na elektrické i AKU nářadí této značky, kterou můžete využít u společnosti H-Fuchs Servis s.r.o. Akci poskytujeme u příležitosti spuštění nového e-shopu. Vybírat můžete z velkého množství zboží: - systém Festool 18V – nářadí, akumulátory a nabíječky - mobilní vysavače – AUTOCLEAN, speciální i bezpečnostní - brusky – elektrické, AKU, pneumatické, kartáčovací, diamantové - frézky – horní, stolní, hranové, na deskové materiály, na kotlíkové otvory, sanační - leštičky - elektrické hoblíky - pily – přímočaré, ponorné, ruční okružní, kapovací, polostacionární - šroubováky – akumulátorový – vrtací, kombinovaný, sádrokartonářský - vrtačky - akumulátorové vrtací kladivo - olepovačka hran – polostacionální - míchadla, i DUO - osvětlení – pracovní a kontrolní svítilny, stavební světlo - diamantové dělící systémy - vibrační škrabka na koberce Neváhejte a využijte tuto slevu pro doplnění nářadí ve Vaší firmě.


Pilové pásy na řezání stavebního řeziva – vhodné nejen pro provozovatele pil a zpracovatele dřeva

Pilové pásy na řezání stavebního řeziva – vhodné nejen pro provozovatele pil a zpracovatele dřeva

Hledáte spolehlivého prodejce pilových pásů vhodných k řezání stavebního řeziva? Chcete si vybrat z různých délek a provedení? V tom případě se obraťte na společnost Zdeněk Kuchař nástrojářství, s.r.o., která dodává do oblastí Zlína, Prahy, Brna, Ostravy a Plzně. Zdeněk Kuchař nástrojářství, s.r.o. dodává pilové pásy na dřevo s různými rozměry a roztečí ve variantě neostřené i ostřené, pro tvrdší dřeva je používána nástrojová ocel. Kromě pilových pásů vhodných na dřevo je možné si pořídit i pásy na papír, tvrzené pěny, textil, plast a kov.


Pilové pásy na řezání kovů, plastů, molitanu, textilu a papíru

Pilové pásy na řezání kovů, plastů, molitanu, textilu a papíru

Nástrojářství Zdeněk Kuchař vyrábí pilové pásy na zakázku. Pásy jsou vhodné na různé materiály, včetně dřeva, textilu, papíru, molitanu a gázy. Pilové pásy jsou vysoké kvality. Kromě pásů se zabývá firma výrobou brusných a řezných kotoučů na kovy, perforační nože a dalšími nástroji. Pokud potřebujete specifické řešení, firma nabízí zakázkovou výrobu pilových pásů. Zdeněk Kuchař je dlouholetým inovátorem v oblasti nástrojů a jeho firma poskytuje spolehlivé a precizní řešení pro různé průmyslové potřeby. Můžete si objednat jejich produkty přes objednávkový formulář na jejich webových stránkách.