Zber a vývoz 3000 l nádob, podzemné kontajnery

Zber a vývoz 3000 l nádob, podzemné kontajnery

Odvoz a spracovanie biologicky rozložiteľného kuchynského odpadu a použitého jedlého oleja
Logický celok č. 1 Zber a vývoz 3000l nádob ( podzemné kontajnery )
Logický celok č. 2 Zber a vývoz ostatných nádob
Veřejná zakázka vložena:
28.04.2023 07:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Dunajská Streda

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trnavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
25.05.2023 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Dunajská Streda

Zadavatel IČ:
00305383

Zadavatel ulice:
Hlavná 50/16

Zadavatel PSČ:
929 01

Zadavatel obec:
Dunajská Streda

Kontaktní osoba:
Ing. Dagmar Melotíková

Zadavatel telefon:
+421 903 520 052


Zadavatel web:
http://www.ezakazky.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90500000-2
Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výkup aut a autovraků - ekologická likvidace vozidel

Výkup aut a autovraků - ekologická likvidace vozidel

Váš nepojízdný automobil určený k likvidaci naložíme a zdarma odvezeme do naši provozovny v areálu firmy Psota v obci Práče. Následně autovrak rozebereme na díly, nebezpečné součásti ekologicky zlikvidujeme nebo provedeme jeho recyklaci. O ekologické likvidaci vystavíme zdarma potvrzení. Více informací o výkupu a ekologickém zpracování autovraků naleznete na webových stránkách nebo nás telefonicky kontaktujte.


Výkup stavebních strojů, motorek a návěsů určených k ekologické likvidaci

Výkup stavebních strojů, motorek a návěsů určených k ekologické likvidaci

Agilia s.r.o. klade velký důraz na ekologickou stránku likvidace. Všechny stavební stroje, motorky a návěsy jsou likvidovány s ohledem na životní prostředí, což znamená, že všechny recyklovatelné materiály jsou pečlivě odděleny a znovu použity. Tímto způsobem firma přispívá k ochraně přírody a podporuje udržitelný rozvoj. Kromě ekologického přínosu poskytuje Agilia s.r.o. také finanční výhody pro ty, kdo se rozhodnou pro jejich služby. Výkup stavebních strojů a dalšího kovového odpadu je prováděn za konkurenční ceny, což zákazníkům umožňuje získat spravedlivou odměnu za jejich nepotřebné vybavení.


Svoz obalových materiálů pro firmy a jejich následná recyklace od EKO-KOM a.s.

Svoz obalových materiálů pro firmy a jejich následná recyklace od EKO-KOM a.s.

Máte společnost, která vyrábí výrobky a balí je do plastových obalů? Není Vám jedno životní prostředí? Pak se můžete obrátit na společnost EKO-KOM a.s. z Prahy, která zajišťuje recyklaci plastových obalů a jejich další využití. Společnost EKO-KOM a.s. funguje na trhu již přes dvacet let. A sběrnou síť pro recyklaci obalů zajišťuje po celé České republice již pro více než dvacet tisíc firem. Společnost zajišťuje svoz vytříděných obalových odpadů a jejich následnou úpravu na kvalitní surovinu, která může mít další využití jak pro trh tady, tak pro trh v cizině. Chcete se o činnosti EKO-KOM a.s. dozvědět více? Pak se obraťte na společnost nebo si zajděte na každoroční konferenci, kterou pravidelně od roku 2000 pořádá.


Odvoz, výkup a vyřazení automobilu z evidence je u nás na vrakovišti bez starostí

Odvoz, výkup a vyřazení automobilu z evidence je u nás na vrakovišti bez starostí

Potřebujete vyřešit vyřazení automobilu z evidence? Chcete to mít bez starostí? v tom případě kontaktujte Autovrakoviště Morava v Olomouci. Pomůžou Vám s ekologickou likvidací vozidel, s výkupu bouraných, nepojízdných aut, včetně jejich odvozu. Vyřazení vozidla z evidence je proces, který Autovrakoviště Morava zvládá profesionálně a rychle. Firma se postará o kompletní administrativu spojenou s likvidací vozidla. Po přistavení vozu k ekologické likvidaci zajistí potřebné dokumenty pro úřady, což zahrnuje i potvrzení o převzetí vraku a ekologické likvidaci. Tento proces je nezbytný pro úspěšné vyřazení vozidla z registru vozidel, což osvobodí majitele od povinnosti platit povinné ručení a další poplatky. Firma garantuje profesionální přístup a kvalitu služeb. Kromě toho provozuje pneuservis a pneubazar, kde prodává nové i mírně jeté pneumatiky a ALU kola. Likvidaci vozidel provádí kvalifikovaní pracovníci tak, aby byly dodrženy všechny legální postupy a vaše vozidlo odjelo do automobilového nebe ekologickou cestou.


Profesionální skartace dokumentů a likvidace papírového odpadu zdarma

Profesionální skartace dokumentů a likvidace papírového odpadu zdarma

Pokud máte doma nebo ve firmě papíry nebo staré dokumenty, které už nemusíte déle uchovávat, ale obsahují citlivé informace, můžete se jich zbavit bezpečně a ekologicky, aniž byste museli zaplatit za jejich likvidaci. Ideálním řešením je služba skartace a likvidace papírového odpadu u firmy TEMPEL MK s.r.o. Otrokovice. Firma zajistí nejen skartaci, ale i svoz papírového odpadu k likvidaci zdarma. Skartace je služba, která vám umožní odborně zlikvidovat ty dokumenty, kterým uplynula zákonná lhůta pro archivaci, nebo které už zabírají místo a není nutné je uchovávat. Skartace je prováděna pod vaším osobním dohledem na mlecím zařízení TEMPEL, nedojde k úniku nebo zneužití informací. Likvidované dokumenty jsou pak využity k recyklaci, takže přispíváte k ochraně životního prostředí. Přijímáme jakékoli množství dokumentů ke skartaci, je nutné, aby likvidované dokumenty neobsahovali žádné kovové a plastové částice. Můžete nechat zlikvidovat faktury, bankovní výpisy, vyřazené smlouvy, ale také dokumenty obsahující osobní údaje, jako jsou karty pacientů. Ke skartovaným dokumentům vystavíme potřebné potvrzení. Skartace a likvidace papírového odpadu u nás Vám ušetří starosti. Stačí nám zavolat nebo napsat a domluvit si termín, kdy přijedete do naší provozovny v Otrokovicích. Případně zajistíme i pravidelný odvoz papíru, kartonu, krabic. Dle domluvy přistavíme kontejner, který necháme u vaší firmy, po jeho naplnění zajistíme jeho odvoz a vyprázdnění. Pokud máte zájem o naši službu skartace a likvidace papírového odpadu zdarma, neváhejte nás kontaktovat.


Čištění kanalizace Semily - Komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství

Čištění kanalizace Semily - Komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství

Green Waste Services, s.r.o. Rovensko pod Troskami, Semily Potřebujete urychleně vyřešit havárii kanalizace ve vaší obci či firmě? Nevíte u koho si preventivně nechat provést kontrolu kanalizace kamerovým systémem? Naše firma Green Waste Services, s.r.o. Rovensko pod Troskami nabízí komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství pro firmy a obce včetně čištění kanalizace. A to není všechno, my se postaráme i o následný sběr nebo odsátí vzniklého odpadu. Čištění kanalizace nebo odstraňování havárií na kanalizaci provádíme vysokotlakým čistícím zařízením ECOVAC 200.