Elektromontážny materiál

Elektromontážny materiál

Predmetom zákazky je zriadenie DNS v rozsahu oddielu (XX000000-Y - 31 Elektrické stroje, prístroje, zariadenia a spotrebný tovar; osvetlenie; - 32 Rozhlas, televízia, komunikácie, telekomunikácie a príbuzné zariadenia), skupiny (XXX00000-Y - 443 Káble, drôty a súvisiace výrobky). DNS bude slúžiť na zadávanie zákaziek na dodanie tovaru v podmienkach verejného obstarávateľa bežne a všeobecne dostupných na trhu, konkrétne elektroinštalačného a elektromontážneho materiálu najmä (nie však výlučne) potrebného pre opravy a údržbu verejného osvetlenia Hlavného mesta SR Bratislava. Tento DNS je zriadený pre potreby verejného obstarávateľa a zákazky v ňom bude zadávať iba verejný obstarávateľ.
Veřejná zakázka vložena:
26.04.2023 08:01

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Technické siete Bratislava, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
22.05.2023 13:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Technické siete Bratislava, a.s.

Zadavatel IČ:
54302102

Zadavatel ulice:
Primaciálne nám. 1

Zadavatel PSČ:
814 99

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Zuzana Jamnická

Zadavatel telefon:
+421 903 470 900

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.tsb.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31000000-6
"Elektrické stroje, prístroje, zariadenia a spotrebný tovar

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rozbočovací krabice Abox - podzimní akce Spelsberg Česká republika 2023 - multifunkční kleště zdarma

Rozbočovací krabice Abox - podzimní akce Spelsberg Česká republika 2023 - multifunkční kleště zdarma

Objednejte si libovolné balení krabic z řady Abox a získejte multifunkční kleště. Max. 5 ks kleští na odběratele. Platí do vyprodání zásob. Společnost Spelsberg spol. s r.o. je jedním z předních mezinárodních výrobců v oboru elektro a působí především v oblasti elektroinstalační techniky a výroby rozvaděčů i spojovacích krabic, řešení pro betonové konstrukce, průmysl a provozní techniku i protipožárních výrobků s využitím v tunelech nebo únikových cestách. Neváhejte a nakupujte již nyní!


Montáž, údržba a opravy elektrických zařízení – kompletní služby v oblasti elektroinstalací a fotovoltaiky

Montáž, údržba a opravy elektrických zařízení – kompletní služby v oblasti elektroinstalací a fotovoltaiky

Hledáte profesionální firmu, která poskytuje širokou škálu elektroinstalačních služeb a poradí si i s fotovoltaikou? Jste z okolí Dačic, Jemnice nebo Telče a chcete své elektrické zařízení svěřit kvalifikovanému týmu s bohatými zkušenostmi? V tom případě se obraťte na společnost Elektro Mikeš, s.r.o. Společnost Elektro Mikeš, s.r.o. provádí montáže, údržbu a opravy elektrických zařízení a specializuje se také na projekce elektro, výrobu elektrorozvaděčů, revize, prodej materiálu, fotovoltaické elektrárny na klíč a pronajímá plošiny pro výškové práce. Mějte elektrická zařízení v perfektním stavu a využijte našich elektroinstalačních služeb co nejdříve!


Výchozí a pravidelné revize, kontroly elektroinstalace, hromosvodů, spotřebičů, ručního nářadí od zkušeného revizního technika

Výchozí a pravidelné revize, kontroly elektroinstalace, hromosvodů, spotřebičů, ručního nářadí od zkušeného revizního technika

Ať už Vás čeká stěhování do nového nebo u vás proběhla rekonstrukce - čeká Vás revize elektrointalace, jak v soukromém tak podnikatelském sektoru. U nových elektrických zařízení, uvedených prvně do provozu, je revize elektroinstalace přímo ze zákona povinná. U domů revizi podléhají také hromosvody - před uvedením do provozu i pravidelně každé 2-4 roky. V regionu Zlínský kraj pro Vás zajistí kontrolu stavu elektroinstalace, hromosvodů firma Elektro H+H Zlín - Karel Holčák. Naše společnost provádí i revize elektrospotřebičů a nářadí u Vás doma, v kanceláři, v dílně, ve škole či na prodejně. Karel Holčák je revizním technikem s vysokou kvalifikací, který dbá na detaily. Jeho práce je certifikovaná dle platných Evropských norem ISO 9001:2008. Naše služby jsou široké a obvykle zahrnují: - výchozí revize elektroinstalací - pravidelné revize hromosvodů - revize spotřebičů i ručního nářadí. Dále se specializujeme na elektroinstalace do 1 000 V, silnoproud a slaboproud.


Mechatronické komponenty Náchod – systémy do podvolantových modulů

Mechatronické komponenty Náchod – systémy do podvolantových modulů

Naše společnost Hronovský s.r.o. se sídlem v Náchodě se specializuje na výrobu mechatronických komponentů včetně systémů do podvolantových modulů pro nejznámější evropské automobilky. Naše portfolio služeb zajišťuje výrobu složitých systémů kombinujících naše plastové a kovové komponenty s našimi znalostmi tisku, montáže i testování. Jsme schopni vyrobit dle požadavků různé ovladače nebo tlačítka. Výroba mechatronických komponentů obsahuje rozmanité součástky jako jsou různé páčky, konektory, spínače, přepínače, senzory, kamerové systémy, dveřní systémy, podvolantový modul a náhradní díly. Otestujte mechatronické komponenty co nejdříve! Stačí nás kontaktovat telefonicky, emailem či poctít osobní návštěvou na adrese Plhovská 1099, Náchod.


E-shop s příslušenstvím ke garážovým vratům, vjezdovým branám s rychlým odesláním objednávky

E-shop s příslušenstvím ke garážovým vratům, vjezdovým branám s rychlým odesláním objednávky

Na e-shopu GLOB-TRADE td naleznete širokou škálu příslušenství pro garážová vrata a pohony, které jsou ideální pro zvýšení funkčnosti a bezpečnosti vašeho domova. Mezi nabízené produkty patří: - dálkové ovladače, které umožňují pohodlné ovládání vrat a bran na dálku - bezpečnostní prvky, jako jsou například senzory a alarmy pro zvýšení bezpečnosti vašeho majetku - vedení a kolejnice zajišťující hladký a tichý chod vrat - parkovací sloupky a zábrany pro omezení přístupu vozidel do určitých zón - domovní dveře pro větší komfort a bezpečnost - pohony pro automatizaci vrat a bran 99% našich produktů ihned k dispozici, což znamená, že nemusíte čekat na doplnění zásob a vaše objednávka bude rychle zpracována. Samozřejmostí je možnost osobního odběru v Praze 9. Pokud se během 14 denní lhůty rozhodnete, že s nákupem nejste zcela spokojeni, můžete zboží jednoduše vrátit a my vám vrátíme peníze zpět.


Průmyslová automatizace Mělník, analyzátory, chromatografy, měření a regulace

Průmyslová automatizace Mělník, analyzátory, chromatografy, měření a regulace

Neváhejte se přesvědčit o našich kvalitách. Jsme ELMEP s.r.o. – profesionál po vašem boku. Naše společnost se již dekády zabývá komplexními dodávkami v oblasti automatizační techniky. Naše hlavní činnost spočívá v nabídce systémových řešení pro firmy napříč průmyslovými odvětvími. Naleznete nás v chemickém, potravinářském, automobilovém či třeba vodárenském průmyslu. Dodáváme analyzátory, chronografy či jiná zařízení pro úpravu vzorků. Rádi zaštítíme váš projekt od samého začátku až po realizaci, inženýring, projektování, dodávku, servis, řízení rizik a bezpečnostní systémy. Jsme profesionálové a náš tým více jak 80 spolupracovníků patří ke špičce oboru. Zakázky realizujeme po celém světě a neustále rosteme. Přesvědčte se o našich kvalitách – neváhejte nás kontaktovat na adrese provozovny na ulici O. Wichterleho 810 v Kralupech nad Vltavou, anebo navštivte naše webové stránky.