Dynamický nákupní systém na tisk propagačních materiálů

Dynamický nákupní systém na tisk propagačních materiálů

Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude tisk propagačních materiálů (např. brožury, letáky, plakáty, roll-upy, banery, jmenovky atd.). Předmět veřejných zakázek zadávaných v DNS a jeho technické podmínky budou vždy podrobně vymezeny v jednotlivých výzvách k podání nabídek. Zadavatel předpokládá zadávání veřejných zakázek v DNS v předem neurčených nepravidelných intervalech závislých na svých provozních potřebách. Objemy jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS jsou rovněž závislé na provozních potřebách zadavatele. Veřejné zakázky zadávané v DNS budou veřejnými zakázkami malého rozsahu na služby. Zadavatel výslovně upozorňuje, že i samotný DNS je realizován jako zakázka malého rozsahu, tedy v souladu s § 31 ZZVZ, tedy mimo režim ZZVZ.
Veřejná zakázka vložena:
16.03.2023 08:27

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Středisko společných činností AV ČR, v. v. i.

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
24.03.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Středisko společných činností AV ČR, v. v. i.

Zadavatel ulice:
Národní 1009/3

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Bc. Tomáš Štampach

Zadavatel telefon:
+420 221 403 519


Zadavatel web:
http://www.ssc.cas.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79810000-5
Tiskařské služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Fotodárky, fotokalendáře, potisk textilu - originální dárky na Vytisknuti.cz  - e-shop, který udělá radost vašim blízkým

Fotodárky, fotokalendáře, potisk textilu - originální dárky na Vytisknuti.cz - e-shop, který udělá radost vašim blízkým

Vytisknuti.cz je specializovaný e-shop zaměřený na výrobu fotodárků, fotokalendářů a potisk textilu. U nás si můžete nechat vyrobit originální dárek s Vaší fotografií, který bude vašim blízkým připomínat společné zážitky a krásné momenty. Naše nabídka fotodárků je široká a zahrnuje různé produkty jako magnetky, klíčenky, puzzle, odznaky, foto-kameny, leporela, polštáře a mnoho dalšího. Pro ty, kteří hledají něco víc praktického, máme ve své nabídce potisk textilu, jako jsou trička, šerpy, tašky a další textilní výrobky. Největší oblibě se těší fotokalendáře, které jsou ideálním dárkem pro každého, kdo má rád osobní přístup. Naše fotokalendáře jsou vyráběny z kvalitních materiálů a tiskneme na ně s Vašimi fotografiemi. Jsou to ideální dárky na Vánoce, narozeniny, svatby nebo k jakékoli jiné příležitosti. Nás e-shop Vytisknuti.cz se nachází v Ústí nad Labem a disponuje moderními stroji a technologiemi, což nám umožňuje rychle a efektivně zpracovávat objednávky a garantovat krátké dodací lhůty. S námi se nemusíte obávat, že byste dostali dárek pozdě. Objednávání na Vytisknuti.cz je jednoduché a intuitivní. Stačí nahrát Vaše fotky, zvolit produkt, na který chcete fotky tisknout, a my se postaráme o zbytek. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na našem telefonním čísle nebo emailem.


Tisk - plakáty, samolepy, panely Praha – grafický návrh, výroba

Tisk - plakáty, samolepy, panely Praha – grafický návrh, výroba

Dejte o sobě vědět a oslovte své zákazníky pomocí účinných marketingových produktů, jako jsou plakáty, samolepy anebo panely, která Vám navrhne a vyrobí grafici ze společnosti ALMA-reklama s.r.o. z Prahy. Nabízíme výrobu a tisk plakátů, průhledných, matných i lesklých samolepů nebo reklamních panelů v mnoha úpravách. Zakládáme si na kvalitně odvedené práci a rychlém termínu dodaní. Potřebujete zajistiti tisk plakátů, samolepů nebo reklamních panelů? Neváhejte a kontaktujte společnost ALMA-reklama s.r.o.


Tisk, grafické práce, potisk zlatem a platinou, obtisky na sklo a porcelán

Tisk, grafické práce, potisk zlatem a platinou, obtisky na sklo a porcelán

Tiskařské a grafické práce poskytuje společnost Konrád Jiří - GRAFIKA & TISK. Nabízíme potisk zlatem a platinou, firemní loga, reliéfní tisk. Vyrábíme obtisky na sklo a porcelán, včetně zpracování na počítači. Zabýváme se výrobou filmů pro ofsetový a sítotiskový potisk. Provádíme také broušení skla a malování na sklo. Naleznete nás na adrese Kamenická 450, Kamenický Šenov, okres Česká Lípa.


Fotopodlahy dle vlastního motivu, tisk na PVC lino podlahy - jediní v ČR

Fotopodlahy dle vlastního motivu, tisk na PVC lino podlahy - jediní v ČR

Podlahy PVC lino s potiskem se stávají hitem moderního bydlení – oživte i vy svůj byt, ložnici nebo kancelář dekorační podlahou. Tiskové reklamní studio ŽÍDEK tisk s.r.o. vám zajistí tisk již do tří dnů. Tiskneme na PVC lino měkčené v šíři 2,4 metrů a tloušťce cca 2mm s protiskluzovou úpravou, tisk 720 DPI uv odolnými barvami - dekorační podlahy tiskneme dle vašeho vybraného motivu. Cena je již od 250 Kč m2 za 100 m2 a více (orientační ceník naleznete na našich webových stránkách). Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Reklamní plachty Jablonec nad Nisou - odolná plachtovina v neomezené velikosti

Reklamní plachty Jablonec nad Nisou - odolná plachtovina v neomezené velikosti

Představujeme Vám firmu SHADOWS PRESS s.r.o. z Jablonce nad Nisou, která nabízí plnohodnotné tiskařské služby včetně výrovy a potisku reklamních plachet. V rámci svých nabízených služeb se tak věnujeme výrobě reklamních bannerů v neomezené velikosti. Potisk provádíme na velmi odolnou plachtovinu, která je opatřena oky pro snadnější připevnění. Oka používáme kovová s povrchovou úpravou. Poskytujeme účinné řešení při zviditelnění Vaší firmy! Reklamní plachty za ty nejlepší ceny Vám přináší SHADOWS PRESS s.r.o. z Jablonce nad Nisou.


Krásné foto obrazy na plátně, fotoplátno s vysokou kvalitou tisku pro celou ČR

Krásné foto obrazy na plátně, fotoplátno s vysokou kvalitou tisku pro celou ČR

Zvěčněte své nejkrásnější momenty na fotoplátnu - vysokou kvalitu tisku za velmi přijatelnou cenu vám poskytne reklamní studio ŽÍDEK tisk s.r.o. z Kravař. Nejkrásnější tisky obrazů z vlastních fotografií nebo oblíbených vzorů na kvalitním plátně a dřevěném rámu zajistíme pro celou Českou republiku. Tisk je možný do šíře od 3,2 m při zachování vysoké kvality tisku až 1440 dpi UV tiskem. Jsme přímý výrobci, standardně 180gr jemn. plátno. Také provádíme atypickou výrobu 2D, 3D, 4D a 5D obrazů. Využíváme 8smi barevný tisk. Aktuální ceník si můžete stáhnout na našich webových stránkách - v ceně je zahrnuta grafická úprava nadstavení grafiky pro přehnutí, dále následné rámování a zahnutí fotoplátna.