Zateplenie budovy ZŠ v Dulove

Zateplenie budovy ZŠ v Dulove

Predmetom zákazky sú práce v zmysle zadania.

Bližšie informácie v prílohách.
Veřejná zakázka vložena:
15.03.2023 11:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Dulov

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Dulov

Zadavatel IČ:
00317217

Zadavatel ulice:
Dulov 168

Zadavatel PSČ:
018 52

Zadavatel obec:
Dulov

Kontaktní osoba:
Ing. Jozef Šamaj

Zadavatel telefon:
+421 424 471 100

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální fasády, rekonstrukce a revitalizace domů i historických budov

Profesionální fasády, rekonstrukce a revitalizace domů i historických budov

Váš dům potřebuje zrekonstruovat nebo zrevitalizovat? Naše společnost Stavos Stavba a.s. vám jako zkušený dodavatel staveb nabízí ty nejprofesionálnější služby v oblasti rekonstrukcí a revitalizace. Kromě klasických domů veřejných i soukromých investorů se postaráme také o historické budovy, s kterými máme dlouholeté zkušenosti. Už si nemusíte lámat hlavu nad tím, na koho se obrátit, máme pro vás jednoduché řešení. Kontaktujte nás a společně se domluvíme na veškerých pracích, které bude potřeba zrealizovat na vašem domě či historické budově. Snažíme se vždy vyjít našim klientům vstříc, aby potřebné úpravy také odpovídali jejich přání a představám.


Tepelná izolace fasády, realizace zateplení fasád za výhodné ceny

Tepelná izolace fasády, realizace zateplení fasád za výhodné ceny

Zateplení fasády domu zlepší tepelné vlastnosti budovy. Pokud si nevíte rady se zateplením, rádi vám pomůžeme s návrhem řešení a realizací tepelné izolace fasády. Nabízíme Vám zateplení fasády za výhodné ceny. Zednictví Pokorný působí v oblasti Znojma i Moravského Krumlova. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru. Provádíme fasádní práce a tepelnou izolaci fasády pro rodinné a bytové domy, také u komerčních a průmyslových staveb. Stavbu realizují naši zaměstnanci. Ti jsou pravidelně proškolováni a certifikováni v zateplovacích a omítkových systémech.


Chemické izolace domů proti vlhkosti Praha - drenáže a podloží skládek a budov

Chemické izolace domů proti vlhkosti Praha - drenáže a podloží skládek a budov

Odstraňte vlhkost z domu navždy a efektivně se specialistou na chemické izolace, drenážní a izolační systémy skládek a budov, oslovte společnost Chemia System Geo s.r.o. z Prahy. Tato společnost má s prováděním drenážních prací a boji s vlhkostí v budovách bohaté zkušenosti, spolupracuje s prověřenými světovými výrobci a používané produkty pro chemickou izolaci a budování drenážních systémů a podloží splňují přísné evropské kvalitativní normy. Pokud i Vy potřebujete vyřešit problém s vlhkostí v budově, kontaktujte Chemia System Geo s.r.o. a naši odborníci Vám navrhnou vhodné řešení, zajistíme dodání materiálu i samotnou realizaci.


Postupná úplná rekonstrukce Vašeho bytu či rodinného domu – práce prováděná specialisty

Postupná úplná rekonstrukce Vašeho bytu či rodinného domu – práce prováděná specialisty

Hledáte spolehlivou stavební společnost provádějící opravy a rekonstrukce bytů a rodinných domů a další stavební práce? V tom případě se obraťte na společnost Tomáš Viktorini s.r.o. Společnost Tomáš Viktorini s.r.o. provádí v rámci rekonstrukce přestavbu bytových jader a koupelen, obkladačské práce, pokládku podlah, montáž dveře, zateplení fasád, izolaci půdních prostor a další činnosti. Nechte zrekonstruovat Váš byt nebo dům a kontaktujte nás ještě dnes!


Instalace větraných fasád, fasádních obkladů a tepelné izolace domu

Instalace větraných fasád, fasádních obkladů a tepelné izolace domu

Chystáte se v oblasti Brna na domě či jiné budově dělat tepelnou izolaci nebo větrané fasády a rádi by jste svůj projekt svěřili firmě, která odvede kvalitní práci? Pak se obraťte na nás. Větrané fasády jsou velice praktické, elegantní, funkční, bez údržbové a zaručíme i dlouhou životnost a mechanickou odolnost. Fasádní obklady SENOPLAN: -vhodné na obklad fasád či balkónové výplně zábradlí -mají vysokou odolnost proti počasí -bez údržbové -mechanická pevnost aj. Více informací ohledně tepelných izolací a větraných fasád najdete na našich www.


Realizace foukané tepelné izolace Pardubice - dostupnost i v těžko přístupných místech

Realizace foukané tepelné izolace Pardubice - dostupnost i v těžko přístupných místech

Společnost HC STAV s.r.o. z okresu Pardubice se zabývá realizací foukané tepelné izolace. Specializujeme se na foukané tepelné izolace, které se snadno aplikují i do hůře přístupných míst včetně dutin stavebních konstrukcí nebo stěnových a střešních dílců. Dále izolace používáme při sanaci střech a podlah. Výhoda foukané izolace je především rychlost aplikace, výborná akumulace tepla, žádné spáry, akustické a požární vlastnosti, šetrnost k životnímu prostředí. Navíc skvěle zajistí značnou energetickou úsporu do budoucna. Zaujala Vás foukaná tepelná izolace? Pak nás neváhejte telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma HC STAV s.r.o. Z okresu Pardubice Vám ráda provede odbornou aplikaci.