Kvalitní regranuláty Remistyren, HDPE, PP, ABS, HIPS, PC/ABS, POM, PMMA

REMIVA, s.r.o.

Kvalitní regranuláty Remistyren, HDPE, PP, ABS, HIPS, PC/ABS, POM, PMMA

Nejen plastové compoundy, ale i plastové regranuláty tvoří stěžejní výrobní činnost společnosti REMIVA s.r.o., předního českého zpracovatele plastových technologických odpadů z výroby. Vyrábíme kvalitní regranuláty vhodné pro vstřikování, extruzi a vyfukování.

Servisní služby pro nákladní a přípojná vozidla

Servisní služby pro nákladní a přípojná vozidla

Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění záručního a pozáručního servisu nákladních vozidel továrních značek Mercedes Benz, Mercedes Benz Unimog, Multicar, MAN, Iveco, Tatra, Magma, Volvo, Scania a Renault a přípojných vozidel a nástaveb v provozovnách Zadavatele nebo vybraného dodavatele dle aktuálních potřeb Zadavatele. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky včetně počtu a určení modelových řad vozidel je uvedena v Příloze č. 1a - Příloze č. 1i zadávací dokumentace. Informativní seznam aktuálně využívaných vozidel je obsažen v Příloze č. 9 zadávací dokumentace. Zadavatel si vyhrazuje právo tyto seznamy vozidel v průběhu trvání smluvního vztahu mezi zadavatelem a dodavatelem měnit.
Veřejná zakázka vložena:
13.03.2023 08:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
12.04.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Zadavatel IČ:
00005886

Zadavatel ulice:
Sokolovská 42/217

Zadavatel PSČ:
190 00

Zadavatel obec:
Praha 9

Kontaktní osoba:
JUDr. Eliška Podroužková

Zadavatel telefon:
+420 270 006 262

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.dpp.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45442000-7
Aplikace ochranných nátěrů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Montáž autoalarmů a zabezpečovacích zařízení – profesionální služby autoservisu pro všechny značky vozidel

Montáž autoalarmů a zabezpečovacích zařízení – profesionální služby autoservisu pro všechny značky vozidel

Chcete ochránit Váš automobil před neoprávněným použitím a zvýšit vlastní pohodlí? V tom případě se obraťte na společnost AUTOELEKTRO ČERNÝ, která provádí montáž autoalarmů a zabezpečovacích zařízení. Montáž autoalarmů a imobilizérů je provedena s maximální pečlivostí. Zabezpečovací systémy jsou navrženy tak, aby byly intuitivní a uživatelsky přívětivé, zároveň ale poskytovaly robustní ochranu. Jedná se o například o základní alarm nebo pokročilý systém s GPS sledováním. Instalovány mohou být také handsfree zařízení nebo parkovací asistenti, kteří pomáhají zaparkovat i v těch nejtěsnějších místech. Svěřte svůj automobil do rukou profesionálů a kontaktujte nás co nejdříve!


Autoklimatizace - diagnostika, servis klimatizace v autě

Autoklimatizace - diagnostika, servis klimatizace v autě

Venku se rychle otepluje, proto nenechávejte přípravu klimatizace v autě na letní sezónu na poslední chvíli. Letní teploty Vás pak nepřekvapí. Dianostika a servis autoklimatizace je třeba, pokud zaznamenáte pach při zapnutí klimatizace, hluk vycházející z kompresoru, nebo nechladí klimatizace dostatečně. Pokud jste z okolí Uherského Hradiště svěřte svůj vůz firmě DH - servis Staré Město, která má moderní příslušenství k péči o klimatizaci. Součástí údržby jsou tyto služby: - určení závady na klima okruhu - diagnostika a opravy automatických klimatizací - kontrola a doplnění chladiva do klimatizace - dezinfekce klimatizace i interiéru vozidla - zbavíme ho zápachu, plísní, alergenů, bakterií a roztočů bez použití chemikálií Ozonem.


Renovace zažloutlých krytů u světel a světlometů automobilů - ochrana proti UV záření

Renovace zažloutlých krytů u světel a světlometů automobilů - ochrana proti UV záření

Zdá se Vám, že Vaše světla a světlomety na autě jsou již zašlé nebo zažloutlé? Přemýšlíte, že si budete muset koupit nové? Ještě než se vypravíte do obchodu, podívejte se na nabídku brněnské firmy Autoskla VACEK s.r.o., která renovuje světla a světlomety. Vlivem UV záření dochází u krytů světel a světlometů k postupnému žloutnutí, které pak následně ovlivňuje i čistotu světla. Pokud si nechcete za nemalé peníze pořizovat nové, pak si je nechte zrenovovat u Autoskla VACEK s.r.o., která světla ošetří speciálním lakem, který v sobě nese několik výhod: - zlepšuje svítivost a optickou kvalitu světel a světlometů - levnější než koupě nových světel - bezproblémové při STK - po lakování a vyleštění navíc ošetření ochranným prostředkem Ceny renovací se pohybují již od 350,- Kč za světlomet a doba opravy je závislá na velikosti světlometu. Neváhejte a ušetřete si i Vy peníze díky praktickému a profesionálnímu ošetření Vašich světel a světlometů na autě od firmy Autoska VACEK s.r.o..


Příprava na STK, emise a diagnostika - vše zajistí expert na opravy aut

Příprava na STK, emise a diagnostika - vše zajistí expert na opravy aut

Jsme poctivý autoservis s bohatými zkušenostmi v oboru a zajistíme vám všechny standardní autoservisní práce: - emise benzínových a dieselových motorů (dle domluvy také plynových) - opravy aut (motory, podvozky, brzdy, alarmů, dálkového ovládání, palivových soustav, vstřikování motorů a další) - diagnostika a opravy řídících jednotek, závad na motorech - doplňování klimatizací - pneuservis - výměna pneu. Jsme součástí nejšírší mezinárodní evropské sítě autoservisů AUTOFIT - díky čemuž náš autoservis využívá nejnovější software, který obsahuje veškeré informace pro jednotlivé modely vozidel.


Servis, čištění a proplach autoklimatizací, plnění chladivem R134a R1234yf

Servis, čištění a proplach autoklimatizací, plnění chladivem R134a R1234yf

Potřebujete vyčistit autoklimatizaci? Hledáte ve Znojmě autoservis, kde se kompletně postarají o klimatizaci vašeho vozidla? Navštivte Pneu a auto servis Znojmo. Plníme autoklimatizace a provádíme i jejich čištění. V rámci servisu zajistíme opravy netěsností, výměny a servis kompresorů, chladičů nebo trubek. Pro plnění autoklimatizací používáme profesionální plně automatickou plničku. Používáme certifikovaná chladiva R134a R1234yf, které mají skvělé termodynamické vlastnosti. Provádíme také chemický proplach.


Diagnostika a slaďování brzdové soustavy nákladních vozidel, přívěsů a návěsů

Diagnostika a slaďování brzdové soustavy nákladních vozidel, přívěsů a návěsů

Chcete mít jistotu, že brzdy Vašeho nákladního vozu jsou naprosto v pořádku? Navštivte náš autoservis, který se specializuje výhradně na nákladní automobily a zaručí Vám kvalitní diagnostiku brzdového systému. Ať už jde o závadu na systému ABS nebo EBS, můžeme Vám zaručit její rychlé a profesionální odstranění. Specializujeme se na systémy značky Knorr, Haldex a Wabco. Svěřte péči o Váš brzdový systém profesionálům, kteří ví co dělají! U nás máte záruku kvalitně odvedené práce!