Zakázková výroba kuchyní a interiérového nábytku

Kuchyně Chábera

Zakázková výroba kuchyní a interiérového nábytku

Pokud hledáte kvalitní a originální kuchyň nebo jiný nábytek, který bude odpovídat vašim představám a potřebám, můžete se obrátit na rodinnou firmu Kuchyně Chábera se sídlem v Liberci. Tato česká firma se zabývá zakázkovou výrobou kuchyňského nábytku, kuchyňských sestav a linek, vestavěných skříní na míru, ale je schopna vyrobit i jiný nábytek dle přání zákazníka, jako jsou skříně do koupelny, obývací stěny, komody, a další.

Pronájem stavební techniky v letech 2023 - 2026

Pronájem stavební techniky v letech 2023 - 2026

Předmětem plnění veřejné zakázky je pronájem 1 ks pásového finišeru a 1 ks tandemového válce, a dále zaškolení pracovníků zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
13.03.2023 09:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace

Originální záznam:

Okres:
Jihlava

Hlavní místo plnění:
Kraj Vysočina

Platnost veřejné zakázky:
12.04.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
7 422 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
00090450

Zadavatel ulice:
Kosovská 1122/16

Zadavatel PSČ:
586 01

Zadavatel obec:
Jihlava

Kontaktní osoba:
Ing. Terezie Klímová

Zadavatel telefon:
+420 567 117 111

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.ksusv.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

43312400-7
Silniční válce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bazarové náhradní díly, součástky na bagry, stavební, zemní, zemědělské stroje

Bazarové náhradní díly, součástky na bagry, stavební, zemní, zemědělské stroje

Nákup dílů na stavební nebo zemědělské stroje z bazaru Vám může ušetřit nemalé investice. V regionu Uherské Hradiště se zaměřuje na prodej nových i bazarových náhradních dílů na bagry a stroje všech známých značek pan Miroslav Kyselý. Také servisujeme stavební a zemní stroje po celé ČR. Bazar s náhradními díly pro stroje: - příslušentví a zánovní součástky na stroje CAT, JCB, New Holland, Case, Volvo, Komatsu - svahovací a podkopové lžíce všech velikostí, drapáky, nůžky, vstřikovací čerpadla, zuby, čepy řízení, turasa, silentbloky aj. Originální díly: - motory, části motoru, předvodovky, podvozkové díly, kabiny, skla na kabinu, filtry a oleje, těsnění, radlice - další příslušenství.


Mobilní servis stavebních, zemních strojů po celé ČR - plně vybavená pojízdná dílna řeší opravy na místě poruchy

Mobilní servis stavebních, zemních strojů po celé ČR - plně vybavená pojízdná dílna řeší opravy na místě poruchy

Pokud Vám vypoví stavební technika, nastává problém s přepravou do servisu. Pro tento případ se neváhejte obrátit na firmu Miroslav Kyselý, který zajišťuje mobilní servis stavebních, zemních strojů po celé ČR. K dispozici je plně vybavená pojízdná dílna. Jsme schopni řešit opravy během 24 hodin na místě poruchy. Na hydraulickém či pneumatickém zařízení vyřešíme většinu oprav. Skladem mám nejpoužívanější náhradní díly, ostatní díly jsou k dispozici na objednávku zhruba do týdne v rámci celé ČR. Naše pojízdná dílna řeší: - opravy všech typů zemních strojů a stavební mechanizace - servis lesnické techniky.


Na prodej teleskopický nakladač Manitou MLT 730-115 V Premium s příslušenstvím

Na prodej teleskopický nakladač Manitou MLT 730-115 V Premium s příslušenstvím

U společnosti AGRIOLA z Polešovic u Uherského Hradiště je aktuálně na prodej nový výkonný teleskopický nakladač Manitou MLT 730-115 V Premium i s příslušenstvím. Rok výroby: 2023 Počet Mth: 0 Jde o výkonný univerzální stroj - motor Deutz, klimatizace, zpětný chod ventilátoru (cleanfix), pneu 460/70 R24 Alliance, vybaven rádiem, pracovní světla, vzduchová sedačka, paletizační vidle, lžíce CBA 2000L 2250 mm šířka. Dosah 7m, nosnost 3t. Cena na dotaz. Možnost přihlášení na SPZ. Pro více info volejte na číslo 725447667 nebo 728311667.


Sušičky vzduchu Česká Třebová – účinné odstraňování vlhkosti ze stlačeného vzduchu

Sušičky vzduchu Česká Třebová – účinné odstraňování vlhkosti ze stlačeného vzduchu

Jsme firma Techair, spol. s r.o. sídlící v České Třebové, která svoji činnost zaměřila na prodej sušiček stlačeného vzduchu určené k odstraňování vlhkosti ze stlačeného vzduchu. Největší výhody jsou eliminace vzniku koroze a následných škod, které jsou důsledkem kondenzace vzdušné vlhkosti v systému. Nepříjemnou situaci s vlhkostí ze stlačeného vzduchu si hravě poradí buď kondenzační nebo absorpční sušičky. Kondenzační sušičky velice dobře ochlazují stlačený vzduch na teplotu rosného bodu +3°C a vlhkost se ve výměníku automaticky odvádí. Adsorpční sušičky se používají při požadavcích nižšího rosného bodu (až -40 °C ). Více na našich stránkách. Zaujali Vás sušičky vzduchu? Pak nás neváhejte telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma Techair, spol. s r.o. bude ráda i za osobní návštěvu na adrese Ústecká 694, Česká Třebová.


Kompletní řešení pro pokládku a rekonstrukci silnic s DYWI Servis CZ - stroje a náhradní díly

Kompletní řešení pro pokládku a rekonstrukci silnic s DYWI Servis CZ - stroje a náhradní díly

V DYWI Servis CZ s.r.o. se specializujeme na prodej a servis stavebních strojů značky DYNAPAC, světového lídra v oblasti výroby strojů pro pokládku a rekonstrukci silnic a dálnic. Naše portfolio zahrnuje široký výběr finišerů, válců, mobilních plničů a lehké hutnící techniky, která je navržena tak, aby splňovala všechny požadavky moderního stavebnictví. Naše produkty pokrývají celé spektrum potřeb pro práci na silnicích a dálnicích - od mini a chodníkových, přes městské až po velké projekty. Každý stroj od finišerů až po hutnící techniku je vybaven nejmodernějšími technologiemi, zajišťujícími efektivní práci, vysokou produktivitu a dlouhou životnost. Vibrační pěchy, jednosměrné a obousměrné hutnící desky, příkopové válce a další lehká technika od DYNAPAC jsou navrženy pro maximální výkon a uživatelský komfort. Naše hutnící a vibrační technika je ideální pro hutnění zeminy, štěrků, podkladových vrstev a dalších materiálů. Kromě prodeje strojů a náhradních dílů nabízíme také odborný servis a možnost půjčovny strojů. Náš servis je zajištěn školenými pracovníky, kteří se pravidelně účastní odborných školení přímo ve výrobním závodu, což zaručuje rychlou a kvalitní údržbu a opravy vašich strojů. Pokud máte zájem o naše služby nebo potřebujete poradit s výběrem stroje pro váš projekt, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde, abychom vám pomohli najít optimální řešení pro vaše potřeby a zajistili hladký průběh vašich stavebních projektů. Kontaktujte nás na telefonních číslech +420 602 617 833, +420 607 975 661 nebo na emailu dywi.servis@volny.cz. Navštívit nás můžete také v našem sídle v Modleticích u Říčan. Těšíme se na spolupráci s vámi!


Montáž a pronájem stropního, opěrného bednění značky PERI

Montáž a pronájem stropního, opěrného bednění značky PERI

Potřebujete si pronajmout bednění? Hledáte firmu, která se zabývá montáží nebo pronájmem bednění značky PERI? Kontaktujte společnost FORTIS velkoobchod CZ, s.r.o. ze Zábřehu, která vytváří pro každý typ stavby individuální koncepci bednění na míru. Při montáži bednění používáme především bednění opěrné a stropní. Disponujeme univerzálním stropním bedněním MULTIFLEX a kruhovým RUNDFLEX: Rámové bednění TRIO, DOMINO a MAXIMO používáme pro pozemní a inženýrské stavby. Pro realizaci stěn, sloupů i stropů lze použít lehké univerzální bednění DUO. Pokud se chcete dozvědět více o možnostech pronájmu nebo montáže bednění PERI, neváhejte nás kontaktovat.