DNS na poskytování poradenských a konzultačních služeb

DNS na poskytování poradenských a konzultačních služeb

Předmětem plnění této veřejné zakázky je poskytování odborných poradenských a konzultačních služeb v souvislosti se zajištěním žádostí zadavatele týkajících se registrace Univerzity Karlovy u státních institucí v zahraničí jako zaměstnavatele a posouzení a zajištění povinných odvodů za zaměstnance Univerzity Karlovy působící v zahraničí, nebo zahraniční zaměstnance působící v České republice, kteří mají souběh dalšího zaměstnaneckého poměru u jiného zaměstnavatele v zahraničí.
Veřejná zakázka vložena:
10.03.2023 08:55

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Univerzita Karlova, Rektorát

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
03.04.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 700 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Univerzita Karlova, Rektorát

Zadavatel IČ:
00216208

Zadavatel ulice:
Ovocný trh 560/5

Zadavatel PSČ:
116 36

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Mgr. Marie Vyklická

Zadavatel telefon:
+420 777 034 842


Zadavatel web:
https://www.cuni.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vyhledávání a výběr kandidátů na pracovní pozici Praha -  tisíce uchazečů z celé ČR

Vyhledávání a výběr kandidátů na pracovní pozici Praha - tisíce uchazečů z celé ČR

Vyhledáváme kandidáty, kteří splní očekávání nejen svých zaměstnavatelů, ale i zákazníků zaměstnavatelů. Disponujeme širokou sítí kontaktů, které nám umožňují rychle získat všechny informace. Inzerujeme pracovní nabídky a vyhledáváme vhodné kandidáty na pracovní pozice. Naše kontakty: tel.: +420 233 352 526, +420 776 321 321 email: plusko@plusko.cz Otevírací doba: Po, Út, St, Pá: 8.00 hod - 17.00 hod Čt: 8.00 - 19.00 hod Neváhejte nás oslovit a rádi vám pomůžeme!


Kompetenční modely na míru, zpracování a tvorba, upevnění firemních hodnot

Kompetenční modely na míru, zpracování a tvorba, upevnění firemních hodnot

Kompetenční modely jsou efektivním nástrojem pro people managment a popisují různé charakteristiky, dovednosti, zkušenosti, které jsou potřebné pro určitou pracovní pozici. Zpracováváme tyto modely: - klíčových kompetencí (společné pro celou firmu), - specifických kompetencí (pro konkrétní pozici), - generických kompetencí (seznam kompetencí, který usnadí práci personalistům). Využijte této skvělé příležitosti, zkvalitněte práci personálního oddělení a tím i kvalitu Vašich nových zaměstnanců. Pro více informací navštivte naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte. Rádi zodpovíme Vaše dotazy.


Měření motivace zaměstnanců a diagnostika jejich kompetencí - Softskillers

Měření motivace zaměstnanců a diagnostika jejich kompetencí - Softskillers

Chcete předejít demotivaci vašich zaměstnanců a naopak vylepšit jejich skupinovou práci? Pak jednoduše využijte naší metody měření motivace zaměstnanců a diagnostiky jejich kompetencí, která dokáže zjistit individuální motivaci zaměstnanců a jejich snahu chovat se určitým způsobem, a to pomocí barvově pojmové asociační metody. Zároveň dokážeme diagnostikovat stresory a destruktory, které jsou často důvodem zhoršení pracovních výkonů. Také zjišťování skupinové motivace je velmi důležité, proto ji diagnostika Softskillers měří a umožňuje tak zjistit jevy, které mohou být problematické při práci v týmu. Předcházejte demotivaci vašich zaměstnanců a zlepšete jejich skupinovou práci!


Operátoři, operátorky do výroby - montáž plastových výlisků, volná místa

Operátoři, operátorky do výroby - montáž plastových výlisků, volná místa

Jste vhodným kandidátem na místo operátora ve výrobě? Pak neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes. Nabízíme vám skvělé místo obsluhy vstřikolisů, kde budete mít za úkol také montáž umělohmotných výlisků pro automobilový průmysl. Náplň práce: - výroba umělohmotných dílů, - obsluha vstřikolisů, - montáž umělohmotných výlisků pro automobilový průmysl. Pozice je vhodná také pro manuálně zručné ženy. Nabízíme: - hlavní pracovní poměr a dlouhodobé uplatnění, - mzda při 200 hodinách 15.000,- čistého, - hrazené ubytování, - hrazené cestovní náhrady ( denní diety 165,- Kč + cestovné). Požadujeme: - manuální zručnost, - chuť pracovat, - výhodou praxe na obdobné pozici, - směny 12-ti hodinové (ranní i noční). Využijte této skvělé pracovní nabídky a kontaktujte nás!


Personální poradenství Ostrava - teambuilding, tréninky, outplacement

Personální poradenství Ostrava - teambuilding, tréninky, outplacement

Pokud potřebujete poradit v oblasti personalistiky a náboru zaměstnanců, jsme zde pro Vás. Poradíme Vám s: - vyhledáváním a výběrem zaměstnanců, - kompetenčními modely (pro zlepšení výběrového procesu), - assessment centry (výběrové řízení formou úkolů), - auditem řízení lidských zdrojů, - outplacementem (využívané při reorganizaci firmy a propouštění), - teambuildingem (zlepšení týmové spolupráce), - průzkumem názorů zaměstnanců, - tréninky v různých oblastech personalistiky. Neváhejte, využijte této příležitosti i Vy a vylepšete výběr zaměstnanců Vaší firmy snadno a rychle, díky společnosti Specialist Service, s.r.o. v Ostravě. K našim klientům přistupujeme vždy individuálně podle jejich potřeb a přání. Kontaktujte nás již dnes!


Personální agentura Práce pro tebe v Praze, vyhledání zaměstnání či personálu

Personální agentura Práce pro tebe v Praze, vyhledání zaměstnání či personálu

Hledáte už nějakou dobu práci a stále se Vám nedaří? Jste zaměstnavatelem a trpíte nedostatkem personálu? Dokážeme najít řešení v obou případech. Jsme personální agenturou Práce pro tebe s.r.o. a zajišťujeme našim klientům bezproblémový průběh v hledání vysněného zaměstnání nebo zabezpečení zodpovědných zaměstnanců. Zákazníkům poskytneme komplexní a hladké proplutí celým procesem vyhledávání zaměstnání, od inzerátu po nástup do práce. Dále poskytujeme také poradenství v oblasti personálního fungování společností a pracovněprávních otázek. Firmám nebo kandidátům nabízíme konzultace a služby během výběru. Najdi si práci nebo zaměstnance s námi! Zavolej nebo napiš e-mail, těšíme se na další spolupráci.