Plastové obalové materiály, pytle, hadice, fólie, sáčky HDPE, LDPE

CENTROPLAST, s.r.o.

Plastové obalové materiály, pytle, hadice, fólie, sáčky HDPE, LDPE

Přes tisíc druhů plastových výrobků, plastové pytle, sáčky, hadice, fólie LDPE, HDPE, smrštitelné, hydroizolační, stretch, tvoří stěžejní výrobní program specializované společnosti CENTROPLAST, s.r.o. ze Zlínského kraje.

Poptávám pokládku zámkové dlažby a obložení venkovních schodů

Poptávám pokládku zámkové dlažby a obložení venkovních schodů

Vydláždění předzahrady zámkovou dlažbou cca 100m2. Zbroušení a obložení venkovních schodů, vytvoření kamenné zídky cca 15m.
Poptávka byla vložena dne:
09.03.2023 12:34

Platnost poptávky:
09.04.2023 12:31

Kontaktní osoba:
David Abrahámek

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Přerov

Obrázek:
Poptávám pokládku zámkové dlažby a obložení venkovních schodů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velkoformátové obklady, dlažby v matu, lesku, v designu žula, mramor - pokládka velkoformátů

Velkoformátové obklady, dlažby v matu, lesku, v designu žula, mramor - pokládka velkoformátů

Velkoformátové obklady vyniknou kdekoliv v interiéru, velkoformáty jsou vhodné pro rychlé pokrytí velkých ploch i do menších prostor, kde dokážou opticky zvětšit prostor. Pro odbornou pokládku je však třeba oslovit zkušené obkladače, protože podklad je základ úspěchu. V lokalitě Zlínský kraj máte možnost spolupráce s firmou TOPSTR - David Strnka z Hostišové u Zlína patří mezi řemeslníky s více než 15 letými zkušenostmi a práce s velkoformáty je jeho specializací, pracuje s kvalitní stavební chemií. Díky dlouholeté praxi můžete očekávat jak preciznost při vyrovnání podkladu i naprostou přesnost při položení. Vybírat můžete obklady a dlažby v lesklém i matném provedení, v imitaci přírodního mramoru, žuly, kamene apod. Výhody velkoformátů. Ve velkých prostorách se opticky sjednotí obkládaná plocha, protože instalace je s minimálními spárami 1-2 mm v menším počtu. V koupelně či menší místnosti by obkladačky malých rozměrů prostor rozkouskovaly a velkoformátové obklady a dlažba naopak dokážou prostor opticky sjednotit a zvětšit. Pokud jde o údržbu, méně spár znamená méně místa pro případné nečistoty.


Pokládka dlažby a úprava ploch Nový Bydžov – rychle a kvalitně provedená práce

Pokládka dlažby a úprava ploch Nový Bydžov – rychle a kvalitně provedená práce

Jsme stavební firma REKOM se sídlem v Novém Bydžově a specializujeme se na rekonstrukce a výstavby pozemních komunikací. Toto ovšem není jediná činnost, kterou provozujeme, dále se zabýváme například realizací sportovních hřišť, pokládkou drenážních koberců, pokládkou dlažby a úpravou ploch o které dnes chceme hovořit. Pokládka zámkové dlažby je velmi častá záležitost nejen díky úspoře peněž, ale pořád jde o dlažbu, která je velmi kvalitní a stále udělá hodně parády. Můžeme jí vidět velmi často ať už jde o chodníky kolem rodinných domů nebo městských částí stále je velmi oblíbená. Naše firma vám položí betonovou zámkovou dlažbu či mozaikovou žulovou dlažbu, která je vhodná pro vyznačení místa stání pro invalidy či autobusovou zastávku. Mimo jiné vám také provedeme úpravu zpevněných ploch. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle, kde vám rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.


DVL Plus s.r.o. - přední realizátor stavebních a řemeslných řešení

DVL Plus s.r.o. - přední realizátor stavebních a řemeslných řešení

Stavební činnost je oborem, kde se zkušenosti a kvalita odrazí na každém kroku. Společnost DVL Plus s.r.o., s bohatými zkušenostmi v tomto odvětví, nabízí široký rozsah stavebních a řemeslných prací, od zednických přes obkladačské až po elektroinstalační práce. Působíme nejen v Praze a okolí, ale i v dalších regionech České republiky, kde se zaměřujeme na novostavby, rekonstrukce, modernizace bytů a rodinných domů, stejně jako na stavební úpravy a údržbu objektů občanské vybavenosti. Naše práce zahrnují i specializované projekty, jako jsou rekonstrukce koupelen a bytových jader, stavební úpravy interiérů, zateplení fasád bytových a panelových domů či objektů občanské vybavenosti. Dále se věnujeme demolicím a odvozu stavebního odpadu, zemním, výkopovým a terénním pracím díky vlastnímu parku těžkých stavebních a zemních strojů. Kromě tradičních stavebních služeb nabízíme i inovativní řešení v oblasti revitalizace vodních toků a modelace terénu, což podtrhuje naši snahu o harmonii s přírodním prostředím. Spolupráce s renomovanými partnery jako Stavebniny PRO-DOMA, DEK a SIKO nám umožňuje využívat kvalitní materiály a zaručuje vysoký standard dokončených staveb. Zvolte společnost DVL Plus s.r.o. pro vaše stavební a řemeslné projekty. Díky naší odbornosti, širokému spektru služeb a spolupráci s předními dodavateli materiálů vám můžeme zajistit, že váš projekt bude realizován kvalitně, efektivně a v dohodnutých termínech. Slibujeme nejen dokonalost ve výsledku, ale i transparentní proces během celé realizace vašeho projektu.


Koupelnové studio - široký výběr koupelnového vybavení, prodej obkladů, dlažby, sanitární keramiky

Koupelnové studio - široký výběr koupelnového vybavení, prodej obkladů, dlažby, sanitární keramiky

Přijďte se inspirovat na vzhled nové koupelny do koupelnového studia v Kroměříži - Koupelny Radek Kostrůnek patří do prodejní sítě Keramika Soukup. Najdete u nás tedy široký výběr koupelnového vybavení, obkladů, dlažby, sanitární keramiky i doplňků do koupelny. Neváhejte oslovit naše prodejce, rádi Vám poskytnou odborné poradenství při výběru koupelnového vybavení. V koupelnovém studiu Vám také zpracujeme nezávaznou kalkulaci na plánovanou rekonstrukci koupelny. Po domluvě prapravíme i 3D grafický návrh, díky tomu získáte jasnou představu, jak může Vaše nová koupelna vypadat a kolik bude nutné investovat.


Rodinné domy na klíč od prosperující stavební firmy s dlouholetými zkušenostmi

Rodinné domy na klíč od prosperující stavební firmy s dlouholetými zkušenostmi

Stavební firma Zednictví Jeneš, s.r.o. je odborníkem na nízkoenergetické i pasivní rodinné domy na klíč. Jejich stavby jsou navrženy s ohledem na moderní vzhled, energetickou účinnost a dlouhou životnost. Mimo hrubé stavby rodinných domů realizují také půdní vestavby a administrativní objekty. Díky letitým zkušenostem Vám poradí s výběrem vhodných stavebních materiálů a technologií. Na jejich webu najdete více informací o jejich činnosti, projektech a vizualizacích. Pokud máte zájem o rodinný dům na klíč v Brně nebo Blansku, můžete se firmu Zednictví Jeneš, s.r.o. obrátit. Působí i v regionu Vyškov a Prostějov. Jejich profesionální tým vám rád pomůže s vaším bydlením!


Kamenné obklady, dlažby a schodiště - standardní a atypická výroba na zakázku

Kamenné obklady, dlažby a schodiště - standardní a atypická výroba na zakázku

Máte v oblibě přírodní kámen? Pak si pořiďte originální kamenné prvky do interiéru či na zahradu. Jsme společnost METAL GRANIT spol. s.r.o. a realizujeme kamenné obklady, dlažby a schodiště pro soukromé osoby i veřejné objekty. Skladem máme standardní žulové a mramorové dlažby s běžnými rozměry 30,5 x 30,5 x 1 cm. Nemůžete si vybrat ze široké škály vzorků? Nevadí, vše vám vyrobíme u nás na firmě a podle vašich požadavků. Popusťte uzdu fantazie a kombinujte různé materiály (mramor, břidlice, kvarcit, pískovec, žula), případně se inspirujte podle návrhu architekta. Obklady schodů montujeme přímo na podkladové nástupnice a podstupnice, a také jako samonosné provedení (bez ukotvení do zdi). Neváhejte nás kontaktovat, jsme připraveni vám zpracovat konkrétní cenovou kalkulaci.