Poptávám pokládku zámkové dlažby a obložení venkovních schodů

Poptávám pokládku zámkové dlažby a obložení venkovních schodů

Vydláždění předzahrady zámkovou dlažbou cca 100m2. Zbroušení a obložení venkovních schodů, vytvoření kamenné zídky cca 15m.
Poptávka byla vložena dne:
09.03.2023 12:34

Platnost poptávky:
09.04.2023 12:31

Kontaktní osoba:
David Abrahámek

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Přerov

Obrázek:
Poptávám pokládku zámkové dlažby a obložení venkovních schodů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zajištění tepelné izolace a větrané fasády pomocí obkladových desek

Zajištění tepelné izolace a větrané fasády pomocí obkladových desek

Potřebujete-li na Vašem domě udělat tepelnou izolaci tak aby fasáda byla větraná nejlépe z obkladových desek, pak se obraťte na naši společnost, která Vám s výběrem pomůže! Jestliže jste ještě o nich neslyšeli, pak věřte, že jsou dlouhodobé, praktické, téměř bezúdržbové a elegantní. Jsou také vysoce mechanicky odolné. Fasádní obklady dodáme, zajistíme i odbornou montáž a desky upravíme přímo na míru. V naší nabídce máme široký výběr obkladových desek různých typů i barev. Pro více informací nám neváhejte napsat!


Dřevěná dlažba, podlahové čtverce, dlaždice-několik provedení

Dřevěná dlažba, podlahové čtverce, dlaždice-několik provedení

V sortimentu firmy WOODCMTE s.r.o. nově naleznete dřevěné dlaždice. Jde o podlahové čtverce z tropického dřeva Jatoba. Dřevěná dlažba je použitelná v interiéru i exteriéru. Na prodej v několika velikostech a v různém provedení. Vyřídíme zakázky po celé ČR, klientelu máme nejčastěji v regionu Zlín, Uherské Hradiště. Vyberte si dlaždice na terasu, k bazénu, pod pergolu nebo do zimní zahrady. Prodáváme i další výrobky ze dřeva - dřevěné plotovky, palubky fasádní, obkladové, podlahové, dřevo na terasy, plošné materiály, tropické dřevo.


Tradiční a kvalitní kamenosochařské práce –  kamenné obklady krbů

Tradiční a kvalitní kamenosochařské práce – kamenné obklady krbů

Toužíte-li po krbu, který by zútulnil Váš rodinný dům či chalupu, obraťte se na Kamenictví Otruba v Plumlově. Naše dlouholetá zkušenost v oboru kamenosochařství Vám zaručí kvalitně odvedenou práci. Naše firma zabývá i pokladem kamenných obkladů krbů. Součástí našich služeb je i konzultace, bezplatná obhlídka místa, zaměření a zpracování rozpočtu Vaši zakázky. Našim zákazníkům navíc poskytuje šestiletou záruku na námi odvedenou práci.


Moderní a praktické fasádní obklady - odolné, protipožární a čistitelné

Moderní a praktické fasádní obklady - odolné, protipožární a čistitelné

Uvažujete, že Vaše budova potřebuje novou fasádu, ale nevíte jakou zvolit? Pak pro Vás máme řešení. Brněnská firma G Import spol. s.r.o poskytuje moderní fasádní obklady, které oživí každé bydlení. Vybrat si můžete ze tří hlavních typů obkladových fasád, a to: - Silbonit - Parklex - Kronoart Tyto moderní, designové a estetické fasádní obklady zmodernizují každou budovu. Mimo jejich estetické vlastnosti se mohou pochlubit dalšími praktickými znaky jako jsou: - protipožární - snadná údržba - neobsahují azbest - dlouhá životnost - odolnost vůči přírodním živlům - omyvatelnost (výhodné proti poškození grafity) - barevná stálost - ochrana proti UV záření - mechanická stálost Tyto odvětrávané fasádní obklady Vám budou dlouho a poctivě sloužit. Na víc udělají Vás dům či objekt nepřehlédnutým díky svému nadčasovému a modernímu designu. Pro více informací ohledně obkladových fasád brněnské firmy G Import spol. s.r.o. se obraťte na webové stránky firmy, či je kontaktuje pomocí emailové adresy.


Obkladové desky, tepelné izolace, keramické fasádní obklady

Obkladové desky, tepelné izolace, keramické fasádní obklady

Potřebujte v okolí Brna obložit Váš dům nebo by si dům zasloužil již novou fasádu? Pak neváhejte a podívejte se na naše obkladové desky. Naše firma Vám je vyrobí a samozřejmě dopraví a namontuje. Zajistíme Vám ale i servis obkladových desek. Fasádní obklady Tempio: -keramický materiál -kotvení neviditelným způsobem -nehořlavý materiál -snadná údržba -odolnost vůči hluku, nárazu,mrazu a horku. Fasádní obklady Werzalit: -51 barev a 6 variant dekoru -horizontální, vertikální nebo diagonální, strukturované, jasně profilované nebo v klasickém překrývaném provedení -odolnost proti povětrnostním vlivům -tvarová stabilita -stálobarevnost -mimořádný trvanlivost -10 let záruka -nárazuvzdorný povrch. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Lepení vinylu na zeď - jednoduché a rychlé řešení, bez bourání

Lepení vinylu na zeď - jednoduché a rychlé řešení, bez bourání

Vinyl se dá lepit na zeď koupelny (dokonce i do sprchového koutu), kuchyně, předsíně, chodby či jakékoliv jiné místnosti. Zvláště se hodí všude tam, kde jsou zdi hodně namáhané a v místech s velkou vlhkostí. Vysoká odolnost vinylu totiž neplatí jen pro pokládku na podlahu, ale také při lepení na zeď. Nejenže je vinyl odolný proti vlhkosti, poškrábání a oděru, ale zároveň se snadno udržuje. Jedná se o rychlé řešení, bez bourání. A pokud vinyl porovnáte s jinými druhy odkladů stěn, zjistíte, že jeho cena je výrazně nižší. Nový obklad na stěnu jakékoliv místnosti můžete mít jednoduše, rychle a bez bourání, zvolíte-li lepení vinylu na zeď od společnosti ZAHRADNÍK PARKET z Prahy!