Dodávka léků - léčívá látka - NIRMATRELVIR a RITONAVIR - J05AE30

Dodávka léků - léčívá látka - NIRMATRELVIR a RITONAVIR - J05AE30

Předmětem plnění Veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivého přípravku s obsahem léčivé látky NIRMATRELVIR A RITONAVIR - J05AE30.
Veřejná zakázka vložena:
09.03.2023 08:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Fakultní Thomayerova nemocnice

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
06.04.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultní Thomayerova nemocnice

Zadavatel IČ:
00064190

Zadavatel ulice:
Vídeňská 800

Zadavatel PSČ:
140 00

Zadavatel obec:
Praha 4

Kontaktní osoba:
Hana Mašterová

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.ftn.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Chladivá mast Glo s parafínem - bolest kloubů a svalů, eshop

Chladivá mast Glo s parafínem - bolest kloubů a svalů, eshop

Trápí Vás bolesti kloubů? Hledáte účinnou pomoc, která by přinesla úlevu od bolesti kloubů a svalů? Společnost Galenická laboratoř Ostrava prodává na svém eshopu chladivé mazání Glo s parafínem a další masážní masti či oleje, které Vám pomohou při boji s bolestmi. Mazání Glo obsahující parafín je vhodné především jako doplněk při léčbě: - bolesti svalů a kloubů, - artrózy, - sportovních úrazů, - ischias, - lumbago, aj. Zakupte si i Vy chladivé mazání nebo masážní mast, u níž máte jistotu kvality, dostupné ceny a rychlého ústupu bolesti! Neváhejte a objednávejte již dnes!


Léky, léčiva, potravinové doplňky, vitamíny, zdravotnické pomůcky - Lékárna Nepomuk

Léky, léčiva, potravinové doplňky, vitamíny, zdravotnické pomůcky - Lékárna Nepomuk

Léky na předpis i volně prodejné léky, léčiva, potravinové doplňky, vitamíny či zdravotnické pomůcky seženete v lékárně Nepomuk - PharmDr. Anna Hánová. Dále v sortimentu lékárny naleznete např. kojeneckou výživu, čaje, homeopatika, kosmetiku a kosmetické přípravky. Lékárna Nepomuk má otevřeno do pondělí do pátku 7:30 - 16:00 a naleznete ji na adrese Na Vinici II. 564, Nepomuk. V lékárně vás vždy obslouží profesionálně vyškolený personál.


Bílkovinná směs NO - komplex aminokyselin dodávající molekulu oxidu dusnatého NO do organismu

Bílkovinná směs NO - komplex aminokyselin dodávající molekulu oxidu dusnatého NO do organismu

Naše společnost se specializuje na výrobu a následný prodej léčiv i potravinových doplňků jako je bílkovinná směs, která obsahuje oxid dusnatý (NO). Oxid dusnatý reguluje krevní tlak, uvolňuje a rozšiřuje cévy a zabraňuje tvorbě krevních sraženin, které jsou příčinou mozkových mrtvic a srdečních infarktů. Lidský imunitní systém ho využívá k ničení infekčních virů, bakterií a parazitů. Je zjištěno, že také omezuje bujení určitých typů rakovinových buněk. Ovlivňuje funkci všech orgánů včetně srdce, plic, jater, žaludku i genitálií, pomáhá regulovat průtok krve do každé části těla. U nás bílkovinnou směs NO pořídíte za 220,- Kč. Při výrobě veškerého našeho sortimentu využíváme moderní technologie, vycházející z tradiční výroby. Působíme v Moravskoslezském kraji, ale distribuujeme výrobky po celé České republice.


Zásaditá sypká směs na přípravu nápoje pomáhá tělu s překyselením organismu

Zásaditá sypká směs na přípravu nápoje pomáhá tělu s překyselením organismu

Máte překyselený organismus? Potřebujete rychle tělu pomoci s překyselením, abyste nebyli náchylní k nemocem? Při překyselení organismu, pro doplnění hořčíku, vápníku, sodíku a draslíku zkuste zásaditou sypkou směs od společnosti Galenická laboratoř Ostrava, kterou je možnost zakoupit i na e-shopu. Připravte si nápoj ze sypké směsi zásadotvorných minerálních látek, který účinně a rychle pomáhá tělu s překyselením organismu. Překyselení napomáhá vzniku a rozvoji nemocí. Dochází k němu při konzumaci některých potravin, napětí, stresu a při pobytu v znečištěném ovzduší a také při nesprávném životním stylu. Proto je důležité do svého jídelníčku zařadit více syrové zeleniny, ovoce, česneku, bylinek, hub, podmáslí, amarantu či medu. Dále dbát na pohyb a na pobyt v přírodě na čerstvém vzduchu. A také zklidnit své každodenní tempo. Pomoci si můžete i naší zásaditou směsí, která dodává tělu potřebné minerály, vápník, hořčík, sodík a draslík. Pro více informací o přípravku, či návod na jeho přípravu naleznete na našich webových stránkách, kde si jej můžete rovnou objednat.


Prodej léků na předpis i bez předpisu - lékárna Mníšek - srdcem pro Vaše zdraví

Prodej léků na předpis i bez předpisu - lékárna Mníšek - srdcem pro Vaše zdraví

Lékárna Mníšek pod Brdy je místní lékárna, která se nachází ve městě Mníšek pod Brdy v okrese Praha-západ. Lékárna poskytuje širokou škálu služeb, včetně prodeje léčiv a zdravotnických pomůcek, poradenství ohledně léčby a prevence, a také možnost vystavit léky na lékařský předpis. Lékárna také nabízí služby jako měření tlaku nebo cukru v krvi. V lékárně se mohou pacienti také dozvědět více informací o různých léčebných programech a o volně prodejných lécích. Lékárníci jsou kvalifikovaní odborníci, kteří mohou poskytnout cenné rady ohledně léčby a prevence různých onemocnění. "Lékárna, kde najdete vše potřebné pro vaše zdraví"


Prodej léků, potravinových doplňků, vitamínů, zdravotnických pomůcek, Lékárna Rosa Canina

Prodej léků, potravinových doplňků, vitamínů, zdravotnických pomůcek, Lékárna Rosa Canina

Zimní období je v plném proudu a s ním přichází i větší množství nemocí, jako jsou rýma, kašel, chřipka a mnohé další. Pokud Vás zrovna něco trápí nebo chcete být jen připraveni, navštivte Lékárnu Rosa Canina v Pardubicích. Naleznete zde široký sortiment léků na lékařský předpis i volně prodejné léky. Dále nabízíme homeopatika, potravinové doplňky, vitamíny, čaje a další. V prodeji jsou i zdravotnické pomůcky, zdravotnická obuv i volně prodejné veterinární přípravky. Na prodejně naleznete také akční nabídky vybraného zboží. Lékárna se nachází na adrese Mezi Mosty 35, Sezemice. Těšíme se na Vaši návštěvu.