Nábytok na mieru pre Neonatologickú kliniku - tretie poschodie východ

Nábytok na mieru pre Neonatologickú kliniku - tretie poschodie východ

Predmetom zákazky je výroba a montáž zdravotníckeho nábytku podľa požiadaviek Zadávateľa, ktoré je určené na zabezpečenie poskytovania zdravotnej starostlivosti.
Veřejná zakázka vložena:
08.03.2023 11:43

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky

Zadavatel IČ:
17336112

Zadavatel ulice:
Slovenská 11/A

Zadavatel PSČ:
940 34

Zadavatel obec:
Nové Zámky

Kontaktní osoba:
Darina Kováčová

Zadavatel telefon:
+421 356 912 219

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39150000-8
Rôzny nábytok a vybavenie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázková výroba kvalitních vestavěných skříní na míru, šaten a dalšího nábytku

Zakázková výroba kvalitních vestavěných skříní na míru, šaten a dalšího nábytku

Ve vlastní plně vybavené dílně Vám pomůžeme vyplnit Vaši představu a vymyslíme pro Vás to nejlepší možné řešení Vaší vestavěné skříně či šatny. Vy si jen vyberete materiál, barvu a tvar, o vše ostatní už se postaráme! Zajistíme Vám kompletní servis, a to včetně 3D návrhu, zaměření, zasklení, dopravy a montáže. Hledáte firmu, která při své práci klade důraz na kvalitu a individuální přístup? Pak je pro Vás Truhlářství a sklenářství Hranol tou nejchytřejší volbou. Těšíme se na Vás!


Dětská židle a psací stůl pro školáka - rostoucí a stavitelné, vhodné pro celý školní věk

Dětská židle a psací stůl pro školáka - rostoucí a stavitelné, vhodné pro celý školní věk

Půjde vaše dítě brzy do školy a vy pro něj hledáte vhodný nábytek, u kterého se bude cítit komfortně? Vyzkoušejte naše dětské židle a psací stoly, které zajistí vašemu dítěti správnou oporu celého těla a přispějí ke správnému vývoji. Dětskou židli i psací stůl jednoduše a pohodlně nastavíte a tím docílíte zdravého a bezpečného sezení, které zabrání bolestem zad i chybnému vychýlení celého těla z osy. Už nemusíte kupovat nábytek, ze kterého vaše dítě brzy vyroste! Zbavte se problémů s pořizováním stále nového nábytku a zvolte si nábytek Amadeus, který poroste s vašim dítětem! Udělejte vše pro správný vývoj vašeho nejmenšího člena rodiny!


Návrhy, realizace moderních a luxusních interierů na zakázku

Návrhy, realizace moderních a luxusních interierů na zakázku

Pokud hledáte opravdového profesionála ve sféře rekonstrukcí a designu nemovitostí, bude pro vás truhlářská dílna Woodtech Jiřího Májka z Brna jedinečným řešením. Jsme mladý kolektiv s progresivním přístupem, přičemž nasloucháme vašim přáním a požadavkům, tak abychom vám přeměnili domov přesně podle vašich představ. Potřebujete přestavit nebo upravit vaši kuchyň, ložnici, obývací či dětský pokoj i jinou místnost? My se vám postaráme o návrh těchto interiérů včetně jejich realizace. V našem sídle naleznete truhláře, kteří svému řemeslu opravdu rozumí a a v rámci svých služeb garantují 100% servis. Ještě váháte? Přijďte se s námi pobavit o vašem snu a přesvědčíte se.


Prodej luxusního nábytku Praha - obývací pokoje, jídelny, ložnice, domácí pracovny a studentské  a dětské pokoje

Prodej luxusního nábytku Praha - obývací pokoje, jídelny, ložnice, domácí pracovny a studentské a dětské pokoje

HOME STYLE - Hülsta & KOINOR Studio je obchod se zařízením, který se specializuje na prodej kvalitního nábytku značek Hülsta a KOINOR. Obchod nabízí širokou škálu možností nábytku pro různé místnosti v domě, jako jsou obývací pokoje, ložnice, jídelny a další. Oba značky jsou známy svým kvalitním zpracováním, moderním designem a dlouhou životností. Nábytek se vyznačuje vysokou kvalitou, unikátním designem a luxusním provedením. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jako jsou dřevo, kůže, sklo a kov a jsou řemeslně zpracovány. Dále jsou často vybaveny speciálními funkcemi jako jsou například skryté úložné prostory, integrované osvětlení a elektrické funkce. Prodejna nabízí také služby jako je poradenství a projektování nábytku, které pomohou zákazníkům při výběru vhodného nábytku pro jejich bydlení.


Výroba nábytku na míru, kuchyně, ložnice, vestavěné skříně, dětské pokoje

Výroba nábytku na míru, kuchyně, ložnice, vestavěné skříně, dětské pokoje

Výrobě nábytku na míru se věnuje společnost NÁBYTEK NEPOVÍM, jenž sídlí v obci Kočí, okres Chrudim. Specializujeme se především na výrobu kuchyní na míru. Realizujeme moderní kuchyně, retro kuchyně, kuchyně do rodinného domu i panelákové kuchyně. Vyrábíme atypický nábytek na míru dle vašich představ, např. vestavěné skříně, ložnice, dětské pokoje, obývací pokoje, kancelářský nábytek i ostatní nábytek. Působíme po celé České republice.


Specializace na skleněné vitríny Kolín, sestava skleněných vitrín s osvětlením

Specializace na skleněné vitríny Kolín, sestava skleněných vitrín s osvětlením

Představujeme Vám firmu LEKY s.r.o, která svoji činnost zaměřila na výrobu skleněných vitrín po celé České republice. Stěžejní výrobní program se specializuje na skleněné vitríny pro obchody, muzea nebo galerie. Skleněné vitríny lze vybírat v provedeních skleněné vitríny s nízkým soklem, vitríny se skříňkou, otočné skleněné vitríny, stolové skleněné vitríny, nástěnné prosklené vitríny, vitríny do expozic a depozitářů muzeí. Pro nejlepší prezentaci Vašeho zboží či jiných vystavených předmětů vybavíme prosklené vitríny vhodným osvětlením. Chcete vhodně a originálně prezentovat své zboží či galerijní předměty? Zaujaly Vás naše skleněné vitríny? Pak nás neváhejte telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Milčice 106, Kolín.