Poptávám výrobu ZNK pororoštové podlahy

Poptávám výrobu ZNK pororoštové podlahy

Poptávám cenovou nabídku na výrobu ZNK pororoštové podlahy dle přiložené dokumentace.
V případě potřeby mě prosím kontaktujte
Děkuji
Milan Prokop
Poptávka byla vložena dne:
08.03.2023 10:07

Platnost poptávky:
08.04.2023 10:06

Kontaktní osoba:
Milan Prokop

Kontaktní email:

Telefon:
+420 725 769 631

Okres:
Žďár nad Sázavou

Obrázek:
Poptávám výrobu ZNK pororoštové podlahy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Distribuce venkovních a vnitřních okenních parapetů - online prodej, e-shop

Distribuce venkovních a vnitřních okenních parapetů - online prodej, e-shop

Nevíte si rady s výběrem vnitřních či venkovních okenních parapetů? Oslovte nás, firmu iPARAPETY s.r.o. rádi Vám poradíme. Můžete využít také online prodeje, e-shop na našich webových stránkách. Naše firma iPARAPETY s.r.o., se specializuje na distribuci a prodej parapetů. Na trhu jsou často parapety z dovozu, které jsou vyrobeny z tenkého a málo odolného materiálu, to vede k prohýbání a zvlnění. My pro Vás máme české parapety, vysoké kvality. Pro naše zákazníky chceme jen to nejlepší. Nově u nás můžete zakoupit parapety z přírodního mramoru a žuly. Na výběr máte vnitřní parapety z PVC, dřevotřísky, vnější parapety ocelové, hliníkové, parapety z poly-mramoru. Vyzkoušejte náš online prodej, obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Svařování nerezu a oceli metodou MIG/MAG, TIG/WIG - zakázková výroba ocelových, nerezových konstrukcí

Svařování nerezu a oceli metodou MIG/MAG, TIG/WIG - zakázková výroba ocelových, nerezových konstrukcí

Společnost Vít Hél má potřebné technologické vybavení ke svařování nerezu a oceli. Firma vlastní certifikát ke svařování různých typů ocelí metodou MIG/MAG, TIG. Působí v lokalitě Zlínský kraj, Uherské Hradiště. Pro svařování materiálů různých tlouštěk i tvarů v ochranné atmosféře MIG jsme vybaveni poloautomatickými svářečkami. U drobných výrobků, kde jsou požadavky na vysokou pevnost svaru se využívá metoda TIG. Zakázkové svařování metodou MIG, TIG: - ocelové konstrukce - nerezové nádrže pro různé použití - konstrukce strojů - kovové vany, rámy - nerezové vozíky - zábradlí, madla, schodiště - nerezové regály, police - pracovní stoly, dílenská zařízení - stříšky na komín - armatury, potrubí pro potravinářský či chemický průmysl.


Tvarové výpalky a výpalky s úkosy  - CNC zakázková, sériová výroba

Tvarové výpalky a výpalky s úkosy - CNC zakázková, sériová výroba

Hledáte profesionála v oblasti zpracování plechů? Firma R + W Ferra s.r.o. z Brna zajišťuje CNC zakázkovou i sériovou výrobou tvarových výpalků a výpalků s úkosy pro Vysočinu a okolí. Výpalky zpracujeme z vlastního nebo dodaného materiálu (různé formáty, jakosti). Provádíme různé metody zpracování, a to pálení laserem, autogenem a plazmou, řezání vodním paprskem či dělení řezů. Postaráme se o technologickou přípravu, zpracování podkladů a konkrétní cenové kalkulace. Mezi naše služby patří také dokončovací práce, jako je svařování, obrábění, dílčí montáže a povrchové úpravy. Vždy dbáme na flexibilní přístup při realizaci zakázky, splnění požadavků zákazníka a dodržení dohodnutého termínu dokončení.


Uchycení fasádní desek ILTEGRO - VARIO - inovativní uchycení fasádních obkladů

Uchycení fasádní desek ILTEGRO - VARIO - inovativní uchycení fasádních obkladů

Brněnská firma ILTEGRO, spol. s.r.o. poskytuje moderní fasádní desky a konstrukce k jejich uchycení, které nejen zlepší estetický vzhled Vašeho domu, ale také jsou vysoce odolné, kvalitní a mají dlouhou životnost. Konstrukční systém VARIO pro montované fasádní obklady je moderní a jedinečný systém, jehož základ spočívá v tom, že desky jsou uchyceny pomocí stěnových úhelníků s tím, že hlavní nosná konstrukce je na půdorysných profilech. Využití najde pro rodinné domy, bytové jednotky nebo občanské stavby. Systém je výhodný i proto, že umožňuje instalaci speciálních detailů, které zahrnují například povrchové úpravy či napojení k dalším obkladovým materiálům. Uchycení může být pomocí nýtů, lepením či úchytkami. Dalšími výhodami jsou: - pevná celohliníková konstrukce - optimální cena - komplexní technická podpora Firma ILTEGRO spol., s.r.o. Vám rovněž pomůže s vypracováním projektu, statickým posouzením. Základní systémy jsou na skladě, takže jsou ihned k odběru. Pro více informací se obraťte na webové stránky firmy, či je kontaktujte pomocí emailu, kde Vám kvalifikovaný personál rád zodpoví Vaše případné dotazy.


Výroba ocelových konstrukcí a zámečnických prvků

Výroba ocelových konstrukcí a zámečnických prvků

Výrobě ocelových konstrukcí a zámečnických prvků se věnuje společnost HLH Divize výroba O.K., s.r.o., jenž sídlí v okrese Frýdek-Místek. Nabízíme komplexní služby v oblasti ocelových konstrukcí od návrhu, statické výpočty, projektovou a dílenskou dokumentaci, přes výrobu až po montáž. Vyrábíme ocelové konstrukce trubkové, svařence z plechů a profilů, např. mostní zábradlí, designové lávky, haly, zámečnické prvky.


Instalace ochranných prvků pro sprinklery – sloupky, stěny z pevného pletiva

Instalace ochranných prvků pro sprinklery – sloupky, stěny z pevného pletiva

Potřebujete v průmyslové hale nebo ve skladu zajistit ochranu sprinklerů před poškozením? Hledáte v okolí Znojma a Brno-venkov firmu, která instaluje protinárazové sloupky v budovách? Kontaktujte firmu EKOČEK, která se postará o ochranu sprinklerů před poškozením. Zajistíme montáž ochranných prvků, které chrání sprinklery před poškozením pohybující se manipulační technikou v prostoru, kde se sprinklery nachází. Kromě ochranných sloupků také instalujeme kolem sprinklerů vysokopevnostní pletivové stěny, které zabrání přístupu osob k samotnému sprinkleru. Ochranný systém pro sprinklery montujeme v administrativních, průmyslových a výrobních halách, skladech, a dalších objektech obdobného charakteru v okolí Znojma, Miroslavi a Brna-venkov.