Výrobky pro výstavbu a rekonstrukce kanalizací, čističky odpadních vod

DILES Company s.r.o.

Výrobky pro výstavbu a rekonstrukce kanalizací, čističky odpadních vod

Veškerý sortiment pro výstavbu kanalizací i rekonstrukce těch stávajících dodává specializovaná společnost DILES Company s.r.o. z Ostravy. Opatřete si na jednom místě kanalizační potrubí, tvarovky, roury, šachty, retenční nádrže, jímky, septiky, odlučovače ropných látek, lapáky tuků i domovní čistírny odpadních vod.

Realizácia spevnených plôch pod dehydrátor

Realizácia spevnených plôch pod dehydrátor

Predmetom zákazky je realizácia spevnených plôch pod dehydrátor. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v prílohe č. 1 súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
07.03.2023 08:09

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
03.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik

Zadavatel IČ:
36022047

Zadavatel ulice:
Martinská 49

Zadavatel PSČ:
821 05

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontaktní osoba:
JUDr. Martin Šustrík

Zadavatel telefon:
+421 556 008 121

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45223700-3
Stavebné práce na obslužných plochách

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Řezání a zalévání trhlin v betonu, asfaltu - profesionální opravy silnic, cest a komunikací

Řezání a zalévání trhlin v betonu, asfaltu - profesionální opravy silnic, cest a komunikací

Potřebujete ve vašem kraji, městě nebo vesnici opravit silnici nebo cestu? Jsou na vašich komunikacích trhliny nebo nesouměrný terén? Obraťte se na firmu REKMA, spol. s r.o., která je v oblasti opravy silnic, cest a komunikací profesionálem. Je známá nejen v české republice, ale také na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Bulharsku a Srbsku. Díky novým technologiím a kvalitnímu strojnímu vybavení opravíme trhliny v betonu i asfaltu. Zajistíme řezání a zalévání trhlin - frézování, penetrace, aplikace zálivky, zalití bez překrytu nebo s překrytem, ošetření vápencovým práškem. Zamezte trhlinám na silnici a nechte je včas opravit - firma REKMA, spol. s r.o. se o vše postará.


Kompletní inženýrské sítě – kanalizace, veřejné osvětlení i rozvody a přívody vody

Kompletní inženýrské sítě – kanalizace, veřejné osvětlení i rozvody a přívody vody

Hledáte specialisty na inženýrské sítě, které jsou nezbytnou součástí každého moderního města, obce nebo domu? V tom případě se obraťte na společnost Dopravní stavby Smrčka s.r.o. působící v Jihomoravském kraji. Dopravní stavby Smrčka s.r.o. provádí výstavbu, opravy a rekonstrukce inženýrských sítí pro nové zástavby, veřejný sektor i pro soukromé osoby. Konkrétně se může jednat o přívody a rozvody vody, odvodňovací systémy, kanalizační a elektrické sítě nízkého napětí i veřejná osvětlení pro náměstí, ulice a parkoviště. Využijte společnost používající moderní postupy a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Zemní a bourací práce, terénní úpravy pro obce, města i vodohospodářské společnosti

Zemní a bourací práce, terénní úpravy pro obce, města i vodohospodářské společnosti

Potřebujete vybudovat parkoviště, chodník, nebo inženýrské sítě a vodohospodářské stavby? Hledáte firmu, která zajistí jak odstranění stávajících inženýrských síti tak i výstavbu nových sítí včetně veškerých zemních prací? Kontaktujte společnost VK AQUA OLOMOUC, spol. s r.o. Postaráme se o veškeré práce související s výměnou, rekonstrukcí nebo výstavbou nových komunikací, inženýrských sítí, ČOV a dalších vodohospodářských staveb. Díky moderně vybavenému strojovému a vozovému parku realizujeme zemní a bourací práce včetně terénních úprav pro obce, města, ale i vodárenské společnosti, a to na celém území střední Moravy.


Výstavba a opravy pozemních komunikací a příjezdových cest – komplexní služby v oblasti silničního stavitelství

Výstavba a opravy pozemních komunikací a příjezdových cest – komplexní služby v oblasti silničního stavitelství

Hledáte specialistu na silniční stavitelství i inženýrské sítě, který si poradí s návrhem i samotným dokončením? V tom případě se obraťte na společnost Dopravní stavby Smrčka s.r.o. s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Dopravní stavby Smrčka s.r.o. realizuje rychlostní komunikace a silnice, místní komunikace, okružní křižovatky a dopravní uzly, parkoviště, zpevněné plochy, lesní a polní cesty i cyklostezky. Při realizaci jsou zajištěny zemní práce, betonové povrchy, asfalt, dopravní značení, frézování a mnoho dalšího. Mějte své dopravní stavby v perfektním stavu a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Řezání betonu a zemní a bourací práce – profesionální činnost prováděná s tou nejvyšší precizností

Řezání betonu a zemní a bourací práce – profesionální činnost prováděná s tou nejvyšší precizností

Hledáte stavební společnost s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oblasti zemních a bouracích prací za rozumné ceny? V tom případě se obraťte na společnost ATLANTA, a.s. Společnost ATLANTA, a.s. se zaměřuje na bourání starých budov, kopání základů pro nové stavby a řezání betonových konstrukcí pomocí moderního strojního parku a kvalifikovaného personálu za dodržení všech bezpečnostních předpisů a s ohledem na životní prostředí. Vsaďte si na jistotu v oblasti bouracích a zemních prací a objednejte si naše služby ještě dnes!


Pilotové zakládání staveb, vrtané piloty, CFA technologie, rotačně náběrová metoda

Pilotové zakládání staveb, vrtané piloty, CFA technologie, rotačně náběrová metoda

Hledáte spolehlivého partnera pro zakládání vašich staveb? STAVEX TOP CZ s.r.o. je tou pravou volbou. S naší špičkovou technologií a odbornými znalostmi jsme lídry v oblasti pilotového zakládání staveb. Naše služby zahrnují kompletní řešení od statického návrhu a projektové dokumentace až po samotnou realizaci. Naše metody vrtaných pilotů jsou nejen ekonomické, ale také rychlé a efektivní, což z nás dělá ideální volbu pro vaše geologicky náročné projekty. Ať už potřebujete technologii pilot CFA nebo klasickou rotačně náběrovou technologii, máme pro vás řešení. Pilotové zakládání staveb je klíčovou technologií ve stavebnictví, která umožňuje vytvářet pevné a stabilní základy pro různé typy konstrukcí. STAVEX TOP CZ s.r.o. je expertem na tento proces a nabízí dvě hlavní metody vrtaných pilotů: technologii pilot CFA a klasickou rotačně náběrovou technologii. Postup rotačně náběrové technologie: - Vrtání pilot: Provádí se jednotlivými návrty, při kterých se postupně vytěžuje zemina z vrtu pomocí vrtného spirálu nebo šapy. - Pažení vrtu: V případě potřeby se vrt paží dočasnými ocelovými pažnicemi, aby se zajistila stabilita. - Osazení armokoše: Po vytěžení vrtu se osadí armokoš piloty. - Betonáž: Následuje betonáž, při které se vytvoří pevný a stabilní základ. - Odpažení vrtu: Po zatvrdnutí betonu se odstraní pažnice. Postup technologie pilot CFA: - Zavrtání šneku: Průběžný šnek se zavrtá na předepsanou hloubku. - Betonáž: Zahájí se betonáž, při které se beton ukládá pomocí dutého dříku těla vrtáku při jeho postupném vytahování z vrtu. - Osazení armokoše: Po ukončení betonáže se pomocí vibrátoru osadí armokoš piloty. Tyto metody jsou vhodné pro různé geologické podmínky a typy staveb. STAVEX TOP CZ s.r.o. je synonymem pro kvalitu a spolehlivost. Jsme hrdí na naše moderní strojní vybavení a na náš zkušený tým, který má za sebou stovky úspěšných realizací pilotových základů na různých typech staveb po celé České republice. Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem a zjistěte, jak můžeme pomoci vašemu projektu dosáhnout pevných základů s STAVEX TOP CZ s.r.o.