Výrobky pro plynovody a hospodaření s dešťovou vodou

DILES Company s.r.o.

Výrobky pro plynovody a hospodaření s dešťovou vodou

Plynová potrubí a veškeré příslušenství pro instalaci plynovodů včetně plynoměrových skříní nabízí specializovaný prodejce DILES Company s.r.o. U nás pořídíte i sortiment výrobků pro hospodaření s dešťovou vodou – drenážní potrubí a tvarovky, nádrže, žlaby, odtokové systémy, regulační a filtrační šachty a mnoho dalšího.

Dodávka elektrickej energie

Dodávka elektrickej energie

Predmetom tohto verejného obstarávanie je zriadenie dynamického nákupného systému (ďalej ako "DNS") na zadávanie zákaziek na zabezpečenie nákupu, dodávky a distribúcie elektriny a plynu.

Verejný obstarávateľ rozdelil DNS do 2 kategórií:
Kategória č. 1: Dodávka elektrickej energie
Predmetom zákaziek zadávaných v DNS v rámci 1. kategórie bude zabezpečenie nákupu, dodávky a distribúcie elektrickej energie do odberných miest podľa konkrétnych potrieb verejného obstarávateľa a prijímateľov po dobu trvania DNS, v kvalite zodpovedajúcej špecifikácii uvedenej v Technických podmienkach prevádzkovateľa distribučnej sústavy, vrátane prevzatia zodpovednosti za odchýlku a jej prepravu distribučnou sústavou do odberných miest.

Predmetom zákaziek zadávaných v DNS v rámci 2. kategórie bude zabezpečenie služieb nákupu, dodávky a distribúcie zemného plynu podľa konkrétnych potrieb verejného obstarávateľa a prijímateľov po dobu trvania DNS, v kvalite zodpovedajúcej špecifikácii uvedenej v Technických podmienkach prevádzkovateľa distribučnej sústavy, vrátane prevzatia zodpovednosti za odchýlku a jej prepravu distribučnou sústavou do odberných miest.

Dodávateľ zabezpečí komplexné služby súvisiace s pravidelnou bezpečnou, stabilnou a komplexnou dodávkou elektriny/zemného plynu do odberných miest vrátane prevzatia zodpovednosti za odchýlky voči zúčtovateľovi odchýlok za každé odberné miesto a za podmienok stanovených v Zmluve/Rámcovej dohode.

Ďalšie informácie o predmete DNS a ostatné podmienky a požiadavky sú uvedené v súťažných podkladoch k zriadeniu DNS a v ich prílohách, dostupné na: https://josephine.proebiz.com/sk/tender/38546/summary
Veřejná zakázka vložena:
06.03.2023 10:26

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Technické siete Bratislava, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
31.03.2023 13:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Technické siete Bratislava, a.s.

Zadavatel IČ:
54302102

Zadavatel ulice:
Primaciálne nám. 1

Zadavatel PSČ:
814 99

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Zuzana Jamnická

Zadavatel telefon:
+421 903 470 900

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.tsb.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

09310000-5
Elektrická energia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Revize, opravy a údržba rozvoden, trafostanic, vrchních i kabelových elektrických rozvodů, elektromontáže, elektrická zařízení

Revize, opravy a údržba rozvoden, trafostanic, vrchních i kabelových elektrických rozvodů, elektromontáže, elektrická zařízení

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro vaše elektrické zařízení, pak je ELPRO-DELICIA, a.s. ta pravá volba pro vás. ELPRO-DELICIA, a.s. je společnost s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oblasti elektromontáží, revizí, oprav a údržby rozvoden, trafostanic, vrchních i kabelových elektrických rozvodů v napěťové hladině 0,4 až 110 kV. ELPRO-DELICIA, a.s. je také držitelem licence na distribuci elektřiny a provozovatelem lokálních distribučních soustav ve Stráži pod Ralskem a v Hořovicích. ELPRO-DELICIA, a.s. nabízí komplexní služby od projektování, přes montáž, až po servis a dodávku elektřiny. ELPRO-DELICIA, a.s. je členem Okresní hospodářské komory v Příbrami a spolupracuje s renomovanými dodavateli a odborníky. ELPRO-DELICIA, a.s. je zárukou kvality, bezpečnosti a spokojenosti zákazníků. Neváhejte a kontaktujte ELPRO-DELICIA, a.s. telefonicky nebo e-mailem. ELPRO-DELICIA, a.s. - váš profesionální partner pro elektrické zařízení.


Pražská plynárenská a.s. - Váš spolehlivý dodavatel energií

Pražská plynárenská a.s. - Váš spolehlivý dodavatel energií

Pražská plynárenská a.s. je firma s dlouholetou tradicí na českém trhu. Specializuje se na dodávky zemního plynu, elektřiny a dalších energetických řešení. Firma nabízí širokou škálu produktů, od tradičních plynových a elektrických tarifů až po moderní energetické technologie jako fotovoltaika a tepelná čerpadla. Jednou z hlavních výhod firmy je rychlá reakce na tržní ceny, což zákazníkům umožňuje využít nejvýhodnějších cenových nabídek. Firma také poskytuje poradenství v oblasti energetických řešení a nabízí individuální přístup ke každému zákazníkovi. Pražská plynárenská a.s. je nejen dodavatelem energií, ale také spolehlivým partnerem v oblasti energetických služeb. Nabízí komplexní servis od návrhu až po realizaci energetických projektů, včetně možnosti vyřízení státních dotací. Firma je známá svou spolehlivostí a kvalitou služeb, což potvrzuje i dlouholetá spolupráce s řadou kulturních a sportovních akcí, charitativních aktivit a institucí.


Elektromontáže vysokého a nízkého napětí a slaboproudé systémy - České Budějovice

Elektromontáže vysokého a nízkého napětí a slaboproudé systémy - České Budějovice

Společnost EXO ENERGO s.r.o. vám nabízí široké spektrum profesionálních elektromontážních služeb. Firma EXO ENERGO s.r.o. je odborná společnost s mnohaletou zkušeností v oblasti elektromontáží vysokého napětí (VN) od 1kV, nízkého napětí (NV) do 1kV a slaboproudých systémů. Společnost je součástí skupiny firem EXO SERVICE s.r.o. a EXO HIGHPOWER s.r.o., což jí umožňuje poskytovat kompletní elektromontážní řešení. EXO ENERGO s.r.o. se specializuje na elektromontáže vysokého napětí (VN) od 1kV do 25kV, zemní rozvody VN kabelových souborů, instalace kabelových nosných systémů a realizaci VN rozvoden, trafostanic a spínacích stanic. Dále nabízí elektromontáže nízkého napětí (NV) do 1kV včetně přípojek NN, zemních kabelových rozvodů NN, přeložek vedení NN, instalace NN rozvodů budov a dodávek rozváděčů, svítidel, koncových prvků elektroinstalace a záložních zdrojů. Společnost EXO ENERGO s.r.o. se také specializuje na kompletní elektroinstalace NN budov, technologických, skladových, výrobních, logistických a administrativních budov. Kromě toho nabízí i komplexní dodávky slaboproudých systémů, jako jsou elektrická požární signalizace (EPS), elektrická zabezpečovací signalizace (EZS), kamerové systémy (CCTV), strukturované kabelové rozvody, antenní systémy, evakuační rozhlasy, ozvučení prostoru a systémy jednotného času.


Vše, co potřebujete vědět o novém umístění a otevírací době obchodně informačního střediska Pražské plynárenské

Vše, co potřebujete vědět o novém umístění a otevírací době obchodně informačního střediska Pražské plynárenské

Pražská plynárenská a.s., jedním z předních dodavatelů energie v České republice, oznamuje dočasné přemístění svého obchodně informačního střediska. Od 17. července 2023 bude středisko umístěno na adrese Národní 38, Praha 1, na 1. patře budovy. Toto nové umístění je pouhé 2 minuty chůze od původního místa na Jungmannově ulici (viz mapka). Otevírací doba v Praze 1: Pondělí: 8:30 - 18:00 Úterý: 8:30 - 16:00 Středa: 8:30 - 18:00 Čtvrtek: 8:30 - 16:00 Pátek: 8:30 - 12:00 Otevírací doba v Praze 4: Pondělí: 8:30 - 18:00 Úterý: 8:30 - 16:00 Středa: 8:30 - 18:00 Čtvrtek: 8:30 - 16:00 Pátek: 8:30 - 12:00 Adresa v Praze 4 je U Plynárny 500 (areál Michle), 145 08 Praha 4, hlavní budova č. 37. Rezervace na přepážku a otevírací doba podatelny: Po-Čt: 7:00 - 15:30 Pá: 7:00 - 13:00 Otázky a postřehy: Jaké jsou výhody nového umístění? Nové umístění je velmi blízko původnímu, což zjednodušuje přístup pro stávající zákazníky. Je možná rezervace na přepážku? Ano, Pražská plynárenská nabízí možnost rezervace na přepážku, což zrychluje a zefektivňuje proces. Jaké jsou další služby nabízené v obchodně informačním středisku? Kromě základních služeb, jako jsou informace o dodávkách energie, je zde také podatelna s otevírací dobou od 7:00 do 15:30 od pondělí do čtvrtka a do 13:00 v pátek.


Dodavatel technologických zařízení pro plynárenský průmysl

Dodavatel technologických zařízení pro plynárenský průmysl

Pokud hledáte firmu, která má rozsáhlé zkušenosti a disponuje vlastními prostředky pro zabezpečení vývoje, projekce, výroby, montáže a servisu zařízení pro plynárenský průmysl, obraťte se na brněnskou firmu TECHKO, spol s.r.o. Firma pro své klienty zajistí vysoce kvalitní výrobky včetně realizace příslušných projektů od fáze návrhu až po uvedení do provozu. Dodáváme  strojní, elektrické a stavební části regulačních stanic plynu, plynových kotelen. Postaráme se o konstrukci a výrobu zařízení pro regulační a měřicí stanice plynu, jako jsou plynových filtrů, elektrické předehřívače plynu a teplovodní výměníky. Dodáváme také tlakové nádoby stabilní a elektrické rozváděče regulačních stanic. Montujeme elektrická zařízení. Vyrábíme i potrubní díly. Zajistíme veškeré svářečské a zámečnické práce v rámci realizace.


Rekonstrukce a výstavba rozvodny, transformovny VN, přípojky pro napájení

Rekonstrukce a výstavba rozvodny, transformovny VN, přípojky pro napájení

Jestliže sháníte firmu, která provádí výstavbu rozvodoven či transformoven vysokého napětí v Brně a okolí, pak neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše společnost ELMONT GROUP, a.s. má v tomto oboru mnoho zkušeností. Mezi naši činnost patří rekonstrukce a výstavby rozvodných zařízení pro přenosové a rozvodné sítě, pro rozvodny a transformovny 6 kV, 22 kV, 35 kV a to ve venkovním i vnitřním provedení. Provádíme rekonstrukce a výstavbou nejen skříňových rozváděčů VN všech výrobců, ale také kobkových rozvoden, kabeláží VN a přípojek pro napájení různých objektů a závodů elektrickou energií. Zároveň také zajišťujeme servis a údržby rozvoden a transformoven VN. Neváhejte a obraťte se na nás. Navštívit nás můžete Brně na ulici Bieblova. Více informací najdete na webových stránkách.