Nákup elektrobusů pro MHD Frýdek-Místek 2023

Nákup elektrobusů pro MHD Frýdek-Místek 2023

Dodávka 12 ks městských nízkopodlažních (LF) elektrobusů délkové kategorie 11, 5-13 m, 3 dveře, s dodáním do 12 měsíců od data podpisu kupní smlouvy.
Veřejná zakázka vložena:
06.03.2023 08:07

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
ČSAD Frýdek - Místek a.s.

Originální záznam:

Okres:
Frýdek-Místek

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.04.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
154 728 840 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČSAD Frýdek - Místek a.s.

Zadavatel IČ:
45192073

Zadavatel ulice:
Politických obětí 2238

Zadavatel PSČ:
738 01

Zadavatel obec:
Frýdek-Místek

Kontaktní osoba:
Ing. Jana Halusková

Zadavatel telefon:
+420 558 922 224

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.3csad.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pronájem komfortních mikrobusů s 8 nebo 9 místy na cestování v tuzemsku i do zahraničí

Pronájem komfortních mikrobusů s 8 nebo 9 místy na cestování v tuzemsku i do zahraničí

Plánujete vyrazit s přáteli na prodloužený víkend? Chcete vyrazit s dětmi i prarodiči na dovolenou do zahraničí a uvažujete o pronájmu vícemístného vozu? Mikrobusy v perfektním technickém stavu pro cesty po ČR i do zahraničí pronajímá autopůjčovna Moravia Rent. Pro vaše cestování si můžete vybrat vícemístné vozy Opel Vivaro s 8 místy nebo Opel Vivaro Long v 8 nebo 9 místné verzi. Pro řízení mikrobusů Vám postačí řidičský průkaz skupiny B. Vůz pronajímáme krátkodobě i dlouhodobě, zapůjčit si ho můžete pouze na pár hodin, ale i na několik dní nebo týdnů. Stálým klientům upravíme cenu pronájmu na míru. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní nabídku i specifikaci jednotlivých mikrobusů. Cestovat s našimi vozy se vám vyplatí!


Prodej obytných aut - karavanů Praha – dovolená kdykoliv a kdekoliv

Prodej obytných aut - karavanů Praha – dovolená kdykoliv a kdekoliv

Společnost Caravan Centrum Hykro s.r.o. z Prahy se zabývá prodejem luxusních obytných aut a karavanů, které jsou vybavené pro cestování ve dvou nebo pro pohodlné prožití dovolené celé rodiny. Dovolené s obytnými vozy jsou stále populárnější a není se čemu divit. Cestujeme v pohodlí a soukromí, nejste závislí na termínech volných hotelových pokojů a cíl cesty si určujete podle momentální nálady. Komformt a vybavení obytných vozů ocení například i sportovci, kteří jsou neustále na cestách. Zažijte neopakovatelné dovolené kdykoliv a kdekoliv s vlastním karavanem zakoupeným u Caravan Centrum Hykro s.r.o.


Individuální schvalování vozidel

Individuální schvalování vozidel

Jedná se o vozidla vyráběná ve II. stupni výroby, většinou nástavby vozidel kategorie N. Dále se jedná o vozidla kategorie O, R, S, SS, nesené stroje atd. Kontrola zahrnuje přípravu certifikátu a zadání dat vozidla do systému CIS pro dopravní úřad u vozidel, kde je toto požadováno. V případě potřeby můžeme zajistit za zákazníka i projednání na dopravním úřadě.


Půjčovna obytných vozidel - pronájem klimatizovaného obytňáku na dovolenou

Půjčovna obytných vozidel - pronájem klimatizovaného obytňáku na dovolenou

Cestování v obytňáku na dovolenou přináší skvělé zážitky. Zvlášť pokud plánujete navštívit různá místa, je pronájem obytňáku to pravé. Pro zájemce z Moravy, Zlínského kraje je tu půjčovna obytných vozidel - BD commodity s.r.o. z Ořechova. Neváhejte, volné termíny pro pronájem mizí rychle. Máme k dispozici více typů obytných vozidel - luxusně vybavených,: - obytňáky Etrusco I 6900 SB pro 4 osoby nebo Etrusco T 7300 SB pro 4-5 osob mají pohodlná lůžka, sprchový kout, toaletu a plně vybavenou kuchyni, v ceně pronájmu je i kempingové vybavení, povlečení a příslušenství k připojení vody a elektřiny - karavan Fendt Bianco pro 4-5 osob vybavený manželskou postelí a palandami, sprchou a WC i kuchyní s vybavením, Vám poskytne maximální komfort.


Výprodej obytných vozů z půjčovny a modelů 2018 za výhodné ceny

Výprodej obytných vozů z půjčovny a modelů 2018 za výhodné ceny

Plánujete investici do obytného vozu a hledáte výhodnou nabídku? Využijte výprodeje obytných vozů z půjčovny Hykro s.r.o. z Prahy, kde získáte se slevou vůz s garancí a standardním vybavením jako je nosič jízdních kol, sluneční markýza, rádio s USB a u vybraných vozů i couvací kamera. Aktuální nabídku obytných vozů ve výprodeji naleznete společně s podrobným popisem a fotodokumentací na našich internetových stránkách. Užijte si cestování a dovolené v obytném voze a využijte výhodné nabídky výprodeje vozů značek Carado, Knaus, Weinsberg, Ahorn a Blucamp, které nabízí společnost Hykro s.r.o. z Prahy.


Dovozce, prodejce obytných vozů Frankia - luxusně vybavený karavan

Dovozce, prodejce obytných vozů Frankia - luxusně vybavený karavan

Obytný vůz Frankia patří vzhledem k luxusnímu vybavení do kategorie pro náročné. V lokalitě Zlínský kraj jej můžete pořídit u dovozce a prodejce obytných vozů, firmy TOPTRADE spol. s r.o. Holešov. Od roku 2015 dovážíme i vestavby Globe-Traveller. S luxusně vybaveným karavanem prožijete dovolenou v pohodlí, jako doma. Aktuálně na prodej: - vestavby Frankia na podvozku Mercedes Sprinter do 3,5 t - ve 2 délkách 6 a 7 m, s možností provedení 4x4 pohon i 6V 3l motor - vestavby Globe traveller na podvozku Fiat a Peuget - v různých délkách, pro 4 osoby při jízdě i na spaní. Pro naše zákazníky zajišťujeme v budoucnu i pravidelný servis podvozku a motoru.