Nákup elektrobusů pro MHD Frýdek-Místek 2023

Nákup elektrobusů pro MHD Frýdek-Místek 2023

Dodávka 12 ks městských nízkopodlažních (LF) elektrobusů délkové kategorie 11, 5-13 m, 3 dveře, s dodáním do 12 měsíců od data podpisu kupní smlouvy.
Veřejná zakázka vložena:
06.03.2023 08:07

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
ČSAD Frýdek - Místek a.s.

Originální záznam:

Okres:
Frýdek-Místek

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.04.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
154 728 840 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČSAD Frýdek - Místek a.s.

Zadavatel IČ:
45192073

Zadavatel ulice:
Politických obětí 2238

Zadavatel PSČ:
738 01

Zadavatel obec:
Frýdek-Místek

Kontaktní osoba:
Ing. Jana Halusková

Zadavatel telefon:
+420 558 922 224

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.3csad.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zapůjčení minibusu na rodinnou dovolenou, výlet s přáteli - vícemístný vůz Toyota Proace Verso 7+1

Zapůjčení minibusu na rodinnou dovolenou, výlet s přáteli - vícemístný vůz Toyota Proace Verso 7+1

Hledáte spolehlivé vozidlo pro vaše dobrodružství? Matouš Bartůsek - Auta na půjčení Kunovice má k dispozici 8-místný vůz Toyota Proace Verso, ideální pro rodinnou dovolenou i výlety s přáteli. Tento komfortní minibus s 8 sedadly a prostorným zavazadlovým prostorem můžete rezervovat na prodloužený víkend, týden i delší dobu. Pronajmeme Vám vůz za výhodnou cenu, která se snižuje s délkou pronájmu. Navíc, s možností odpočtu DPH a ekonomickou spotřebou 7,2 l/100 km je to ekonomická volba. Jsme tu především pro zákazníky z regionu Uherské Hradiště a Zlínský kraj. Pro více informací a ohledně rezervace nás kontaktujte telefonicky nebo přes poptávkový formulář na webu.


Vestavby do obytných automobilů - obytné vestavby na zakázku

Vestavby do obytných automobilů - obytné vestavby na zakázku

Pokud máte rádi aktivní trávení volného času, dopřejte si komfort při cestování - vestavby do obytných automobilů na zakázku realizuje firma EASTWANDER, s.r.o. Kroměříž, z regionu Zlínský kraj. Naší snahou je splnit všechna individuální přání zákazníka, pokud to umožňují technické možnosti vozu. Proto každé zakázce předchází detailní komunikace se zákazníkem. Naším produktem je spací vestavba do auta - Van Camping Modul. Je pouze na volbě zákazníka, jaké vybavení si bude přát, podle toho nakombinuje jednotlivé moduly. Nechejte se inspirovat na našem webu, kde najdete ideální sestavy.


Obytné vestavby do automobilů Mercedes Benz Sprinter

Obytné vestavby do automobilů Mercedes Benz Sprinter

Rodinám umožní komfort při cestování vlastní obytný vůz. Do nových i ojetých automobilů Mercedes Benz Sprinter realizuje obytné vestavby společnost EASTWANDER, s.r.o. z regionu Zlínský kraj. Obraťte se na nás i se specifickými požadavky, pokud je to technicky možné, vyhovíme individuálním přáním zákazníků, každé zakázce předchází podrobná komunikace. Součástí standardní výbavy je útulný obytný prostor pro 4-6 osob, kuchyně, sociální zařízení. U našich obytných automobilů oceníte extra velkou víceúčelovou garáž, která je určena pro přepravu sportovního a rekreačního vybavení. Pokud toužíte po novém obytném voze, vybrat si můžete z několika typů. - základem pro naše obytné vozy Sportissimo L, XL a XXL jsou vozidla Mercedes Benz typ Sprinter.


Stavba obytných automobilů, individuální úpravy obytné vestavby vozidel nových i ojetých

Stavba obytných automobilů, individuální úpravy obytné vestavby vozidel nových i ojetých

Dopřejte si komfort při cestování - společnost Eastwander Kroměříž, jejíž činností je stavba obytných automobilů vlastní konstrukce, realizuje i obytné vestavby do nových i ojetých vozidel ostatních výrobců. U našich modelů i Vašich vozidel je možnost provést individuální úpravy na přání, jsou-li technicky proveditelné. Naše modelová řada Sportissimo v různých variantách uspořádání interiéru: Základem vestavby u modelů S a M jsou skříňová vozidla Citroen Jumper, FIAT Ducato, Peugeot Boxer. Základem vestavby u modelů L, XL jsou vozy Fiat Ducato, Mercedes-Benz Sprinter, Volkswagen Crafter. Vestavba u modelu XXL je realizována do vozidel Mercedes-Benz Sprinter a Volkswagen Crafter. Pokud máte obytný vůz jiného výrobce, je možné provést úpravu, přestavbu původního interiéru. Pro bližší informace nás kontaktujte telefonicky či mailem.


Pronájem obytného vozidla, karavanu na týden i méně - obytňáky s klimatizací

Pronájem obytného vozidla, karavanu na týden i méně - obytňáky s klimatizací

Pokud toužíte při dovolené poznávat různá místa, můžete si domluvit pronájem obytného vozidla u společnosti BD commodity s.r.o. Naše půjčovna má k dispozici několik obytných vozidel a karavan, všechny luxusně vybavené a s klimatizací. Klientelu máme nejen z regionu Zlínský kraj, ale z celé Moravy. Volit můžete z těchto modelů: - obytňák Etrusco I 6900 SB pro 4 osoby nebo Etrusco T 7300 SB pro 4-5 osob, pronájem je možný min. na 7 dnů, nemáte limit ujetých km. - přívěs, karavan Fendt Bianco pro 4-5 osob, mimo sezonu je možný pronájem na 3-6 dnů, v sezonu také na 7 dnů.


Servis pro karavany a obytné vozy a prodej doplňků pro karavany od TOP-Servis - Holan s.r.o.

Servis pro karavany a obytné vozy a prodej doplňků pro karavany od TOP-Servis - Holan s.r.o.

Léto je v plném proudu a Vy se chystáte vyjet na dovolenou ve svém karavanu nebo obytném voze? Pak je důležité, aby vůz byl v dokonalé kondici. To poslední, co byste po cestě na dovolenou chtěli, aby se Váš vůz porouchal. Profesionální služby servisu si můžete objednat u společnosti TOP-Servis - Holan s.r.o., která sídlí v Praze. Společnost zkontroluje Váš karavan nebo obytný vůz a provede na něm důkladný servis, který zajistí dobrý chod vozu a hlavně pro Vás bezpečí na cestách. Kromě servisu si u společnosti můžete rovněž koupit různé doplňky pro karavany. V nabídce najdete: - čistící chemie - dometic - markýzy - nábytek - ostatní díly - voda a wc - vařiče - tv a mnohé další. Veškerou nabídku doplňku pro karavany a autodoplňků najdete na webových stránkách společnosti.