Designové nadstandardní rodinné domy na klíč splní vaše nevyšší nároky na kvalitu

SPING STAV spol.s r.o.

Designové nadstandardní rodinné domy na klíč splní vaše nevyšší nároky na kvalitu

Pokud toužíte po bydlení, které bude odpovídat vašemu stylu, vkusu a potřebám a splňovat nejvyšší nároky na kvalitu, komfort, design a funkčnost, je pro vás tou pravou volbou firma SPING STAV spol. s r.o. se sídlem v Praze, která se specializuje na výstavbu designových nadstandartních rodinných domů na klíč. Má dlouholeté zkušenosti a reference v oblasti stavebnictví a nabízí vám kompletní servis od návrhu až po realizaci vašeho vysněného domu, který vám zajistí pohodlí, úsporu a spokojenost.

Modernizace transmisometrů na letištích Karlovy Vary, Brno/Tuřany, Ostrava/Mošnov a Praha/Ruzyně

Modernizace transmisometrů na letištích Karlovy Vary, Brno/Tuřany, Ostrava/Mošnov a Praha/Ruzyně

Předmětem plnění VZ je modernizace transmisometrů (optických hlav) na letišti Karlovy Vary, Praha Ruzyně, Ostrava Mošnov a Brno Tuřany. Jedná se o výměnu optických hlav přijímačů a vysílačů a přenosových modemů.
Veřejná zakázka vložena:
06.03.2023 09:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Český hydrometeorologický ústav

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
13.04.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Český hydrometeorologický ústav

Zadavatel IČ:
00020699

Zadavatel ulice:
Na Šabatce 2050/17

Zadavatel PSČ:
143 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
RNDr. Bohumil Techlovský

Zadavatel telefon:
+420 +42 024 402 231


Zadavatel web:
https://www.chmi.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

38100000-6
Navigační a meteorologické přístroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Měření, atestace plastů, plastové drtě, vlhkosti plastového granulátu

Měření, atestace plastů, plastové drtě, vlhkosti plastového granulátu

Společnost REMIVA mimo svoji hlavní činnost, kterou je zpracování plastů z výroby, nabízí firmám zabývajícím se recyklací a zpracováním plastů tyto služby: - měření a atestace plastů, plastové drtě a plastového granulátu - měření vlhkosti plastového granulátu. Měříme tyto paramety: - hustotu, MFI, rychlost tečení, napětí na mezi střihu, viskozita, datum, čas, teplota, závaží včetně typu zkoušky dle ISO 1133. Hlavní činnost - zpracování plastových technologických odpadů: - technické plastové drtě - recyklace pěnového polystyrenu (EPS) - speciální plasty dle nabídky - regranuláty HDPE, LDPE, PC/ABS, PP, HIPS vstřikovací, vytlačovací, vyfukovací.


Dynamické přejezdové nápravové váhy pro vážení vozidel za jízdy

Dynamické přejezdové nápravové váhy pro vážení vozidel za jízdy

Dynamické přejezdové nápravové váhy jsou vhodné především pro logistické areály, stavební a těžební provozy (lomy, pískovny), spedice nebo skládky odpadů - své využití dále naleznou při kontrolním vážení na silnicích a dálnicích. Výhodou dynamických přejezdových nápravových vah jsou nízké provozní náklady, rychlé vážení vozidel a vysoká spolehlivost v náročných provozních podmínkách - dále vynikají automatickým a bezobslužným provozem, inteligentním softwarem a on-line daty. Jsou spolehlivé i v náročných podmínkách a mají pokročilou diagnostiku pro preventivní údržbu a zaručení maximální provozuschopnosti. Jak váhy fungují? Dynamické přejezdové nápravové váhy zajistí celkovou hmotnost nákladu i zatížení jednotlivých náprav vozidla přímo za jízdy. Vozidla jsou vážena dynamicky po nápravách při přejezdu přes můstek, vážení je vyhodnoceno a zpracováno počítačem - takto je možné odbavit až 300 nákladních vozidel za hodinu. Provoz dynamických vah může být bezobslužný (ovládání pomocí čipových karet). Společnost Tenzováhy, s.r.o. zajistí výrobu a prodej vah v Olomouci a také po celé České republice. Máme autorizované partnery na Slovensku, v Polsku, Rumunsku, Bulharsku a dalších zemích.


2D měření na optickém měřicím systému Keyence IM-7500 – práce prováděná specialisty

2D měření na optickém měřicím systému Keyence IM-7500 – práce prováděná specialisty

Hledáte společnost, která má za cíl efektivitu formou cílené automatizace? Potřebujete zajistit 2D měření na optickém systémů a nevíte na koho se obrátit? V tom případě se spolehněte na profesionální práci společnosti CAZER s.r.o. Společnost CAZER s.r.o. se zaměřuje na 2D měření na optickém měřicím systému Keyence IM-7500. Systém Keyence IM-7500 je opatřen kvalitní měřící hlavou s vysokou přesností, rozsahem měření 190x90 mm a hmotností dílu maximálně 7,5 kg. Nechte si provést měření u ověřené společnosti a kontaktujte nás co nejdříve!


Váhové aplikace na míru, software pro pokladní systém, pro PC pokladny

Váhové aplikace na míru, software pro pokladní systém, pro PC pokladny

Pro sítě prodejen je vzhledem k povinnosti evidence tržeb vhodné mít spolehlivého partnera, který zajistí dodávku vah, váhové aplikace, software, programy pro pokladní systém nebo PC pokladny a následný servis vah. V lokalitě Zlínský kraj, Kroměříž působí společnost Selva - váhy s.r.o.. V oboru máme dlouholeté zkušenosti - od r. 2003, jsme tedy schopni vyhovět individuálním požadavkům a dodat nejvhodnější řešení. Pro průmyslové podniky využívající vážící systémy nabízíme naprogramované aplikace na míru - zálohování záznamů vah, automatizace prostředí, kde se pracuje s váhou různých komponent, programování dávkování. Neváhejte se na nás obrátit.


Měření emisí, laboratoř měření emisí, odborné posudky, autorizovaná laboratoř

Měření emisí, laboratoř měření emisí, odborné posudky, autorizovaná laboratoř

Hledáte firmu, provádějící měření emisí v Krnově a okolí? Pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše společnost Detekta s.r.o., má sídlo v Brně a pobočku v Krnově. Naše firma se zabývá měřením emisí. Laboratoř měření emisí. Zajistíme Vám odborné posudky, rozptylovou studii, vypracujeme provozní řády dle vyhlášky 4152012 Sb. Provádíme autorizované stanovení emisních sloučenin. Určíme stanovení plynných emisí na všech tepelných zdrojích CO, NOX, SO2, CO2, O2 sumu organického uhlíku a jiné. Měříme vzduchotechnické a stavové veličiny, vypočítáme také poplatky za znečišťování ovzduší, poskytujeme poradenství, týkající se problematiky zdrojů znečišťování ovzduší. Autorizovaná (akreditovaná) laboratoř pro kontrolu emisí. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Zařízení pro bezpečnou, efektivní, přesnou a řízenou montáž a demontáž tramvajového dvoukolí

Zařízení pro bezpečnou, efektivní, přesnou a řízenou montáž a demontáž tramvajového dvoukolí

Zařízení LabTest TWS 300-12 je montážní a utahovací stolice, která zvyšuje produktivitu a zároveň minimalizuje riziko lidských chyb při údržbě nebo opravě tramvají. Stroj je klíčový pro bezpečný, efektivní a spolehlivý provoz tramvají a kolejových vozidel. Umožňuje totiž přesná měření lisovací, stahovací síly momentu a také házivosti dvojkolí. Změřené parametry je možné monitorovat a nastavovat přes PC a dotykový TOUCH monitor. Uživatelé tak mají možnost rychle reagovat na potencionální problémy a zabezpečit tak správné nastavení požadovaných parametrů, které zlepšují celkovou bezpečnost a výkon tramvajového systému. Pokud Vás zajímají bližší informace o zařízení LabTest TWS 300-12, neváhejte nás kontaktovat.