Dodávka průmyslových hnojiv na rok 2023

Dodávka průmyslových hnojiv na rok 2023

Předmětem rámcové dohody uzavřené na základě tohoto řízení jsou dodávky průmyslových hnojiv pro středisko Kladruby nad Labem a středisko Slatiňany. Hnojiva budou dodávána v objemu denní potřeby nejpozději následující pracovní den, a to dle konkrétních potřeb zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
03.03.2023 07:59

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Národní hřebčín Kladruby nad Labem

Originální záznam:

Okres:
Pardubice

Hlavní místo plnění:
Pardubický kraj

Platnost veřejné zakázky:
03.04.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národní hřebčín Kladruby nad Labem

Zadavatel ulice:
Kladruby nad Labem 1

Zadavatel PSČ:
533 14

Zadavatel obec:
Kladruby nad Labem

Kontaktní osoba:
Lenka Suchánková

Zadavatel telefon:
+420 724 238 085


Zadavatel web:
http://www.nhkladruby.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

24413100-3
Kapalný amoniak

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Jednoduché hnojení výsadeb v nádobách a truhlících na balkóně

Jednoduché hnojení výsadeb v nádobách a truhlících na balkóně

Jejich využití je mnohostranné, pěstitelé využijí hnojící tablety jak při hnojení a dohnojování výsadeb a sazenic dlouhodobě rostoucích rostlin ve volné půdě, tak právě i do květináčů a balkónových truhlíků. Prášková hnojiva SILVAMIX® jsou ideální při přípravě lesnických a zahradních substrátů a při hnojení lesních sazenic ve foliových krytech. Potřebujete – li poradit, obraťte se na společnost ECOLAB Znojmo, spol. s r.o.


Pro udržení vody v půdě vyzkoušejte půdní kondicionér TerraCottem

Pro udržení vody v půdě vyzkoušejte půdní kondicionér TerraCottem

Slyšeli jste už o systému, který udrží vodu v půdě a sníží tak potřebu zavlažování až o 50%? Pokud potřebujete zvýšit vodní a živnou kapacitu zeminy a podpořit tak růst rostlin, obzvlášť v degradovaných a jakkoliv špatných půdách, pak neváhejte a vyzkoušejte naše půdní kondicionéry TerraCottem. Veškeré naše půdní kondicionéry obsahují patentovanou složku různých skupin, napomáhající procesu růstu rostli synergickou cestou. Půdní kondicionér aplikujeme pouze jednou , pouze při výsadbě nebo těsně před výsevem stromů, keřů, zalesňování, trvalkových a letničkových záhonů, střešních zahrad a dalších… Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo volejte uvedené telefonní číslo.


Půdní kondicionér pro sázení stromů a keřů a zlepšení jejich aklimatizace po zasazení

Půdní kondicionér pro sázení stromů a keřů a zlepšení jejich aklimatizace po zasazení

Nejnovější půdní kondicionér od společnosti TERRACOTTEM - Česko kvete MV s.r.o. byl speciálně vyvinut pro sázení stromů a keřů. Unikátní složení tohoto půdního kondicionéru zajistí, aby se stromy a keře časně aklimatizovaly na místě jejich výsadby a zároveń podporuje růst kořenů a samotných rostlin. Tento speciálně vyvinutý půdní kondicionér, který je aplikován pouze jednou,a to při sázení stromů a keřů, zároveň snižuje náklady související s přesazováním rostlin. Jaké další výhody půdní kondicionér TerraCottem Arbor přináší? - zdravější rostliny a vyšší výnosy - zvýšená míra přežití - téměř 50% úspora vody - růst rostlin i v neúrodných půdách - silnější vývoj kořenů - rovnoměrné a rychlejší založení rostlin - vyšší míra odolnosti nemocem a stresu ze sucha


E-shop, prodej půdních kondicionérů TerraCottem - e-shop – pro rostliny, stromy i trávník

E-shop, prodej půdních kondicionérů TerraCottem - e-shop – pro rostliny, stromy i trávník

Výhradní distributor a prodejce půdních kondicionérů TerraCottem pro výživu rostlin, keřů, trávníku a stromů je firma TERRACOTTEM - Česko Kvete s.r.o. Půdní kondicionéry poskytují pěstovaným rostlinám přísun všech potřebných živin a látek, podporují růst kořenů do hloubky a zajišťují dostatečné udržení vody. Kondicionéry do půdy TerraCottem dodávají rostlinám, keřům, stromům, trávníkům, květinovým záhonům, plodinám v zahradnictví a zemědělství jen to nejlepší. Zakupte půdní kondicionéry pro rostliny TerraCottem pohodlně na našem e-shopu pudnikondicioner.cz V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám pomůžeme s výběrem.


Pomalu rozpustná hnojiva v prášku - ekologicky šetrná i ekonomicky výhodná

Pomalu rozpustná hnojiva v prášku - ekologicky šetrná i ekonomicky výhodná

Pomalu rozpustná hnojiva (tzv. SRF hnojiva – Slow Release Fertilizer) vyrábí a dodává společnost ECOLAB Znojmo spol. s r.o. Pomalu rozpustná hnojiva SILVAMIX® mají vysoký obsah živin a mají postupné, řízené dlouhodobé uvolňování živin. Jsou efektivní, ekologicky šetrná a zároveň i ekonomicky výhodná. SRF hnojiva v prášku jsou profesionální zásobní hnojiva. Práškové formy se uplatňují při přípravě substrátů. Využívá se na hnojení a dohnojování v lesních a okrasných školkách. Nízká rozpustnost živin zařazuje SRF hnojiva do kategorie výrobků šetrných k přírodě (environment-friendly). Naše hnojiva můžete bezpečně aplikovat i v blízkosti vodních zdrojů.


Správná a ověřená aplikace práškových pomalu rozpustných hnojiv

Správná a ověřená aplikace práškových pomalu rozpustných hnojiv

Společnost ECOLAB s.r.o., která sídlí ve Znojmě, je výrobcem univerzálních pomalu rozpustných hnojiv nejen ve formě tablet, ale také v práškové formě – tzv. SILVAMIX®. Tato speciální hnojiva zajistí všem vášnivým zahrádkářům i profesionálním pěstitelům značné úspěchy v oblasti pěstování rostlin. Jak tedy správně aplikovat pomalu rozpustná prášková hnojiva SILVAMIX®? - jsou vhodná pro hnojení a dohnojování sazenic v lesních a okrasných školkách na volné ploše nebo pro přípravu lesních a zahradních substrátů -v roce setí se práškové hnojivo aplikuje posypem v dávce nejméně 200-300 g na metr čtvereční - další rok se doporučuje hnojení opakovat v minimálně poloviční dávce, případně dodatečně dohnojit rostliny dle místních potřeb jednosložkovým rychle rozpustným dusíkatým hnojivem