Zahradní technika – sekačky, traktory, křovinořezy, pily prodej a servis

Robert Bílka - Zahradní technika

Zahradní technika – sekačky, traktory, křovinořezy, pily prodej a servis

Travní sekačky benzínové i elektrické, křovinořezy, vyžínače, motorové a elektrické pily, kultivátory, postřikovače a rosiče, žací traktory, robotické sekačky, zavlažovače, mulčovací a žací traktory tvoří bohatý nabídkový sortiment zahradní techniky kvalitních značek specializované firmy Zahradní technika - Robert Bílka z Uherskohradišťska.

Dodávka průmyslových hnojiv na rok 2023

Dodávka průmyslových hnojiv na rok 2023

Předmětem rámcové dohody uzavřené na základě tohoto řízení jsou dodávky průmyslových hnojiv pro středisko Kladruby nad Labem a středisko Slatiňany. Hnojiva budou dodávána v objemu denní potřeby nejpozději následující pracovní den, a to dle konkrétních potřeb zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
03.03.2023 07:59

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Národní hřebčín Kladruby nad Labem

Originální záznam:

Okres:
Pardubice

Hlavní místo plnění:
Pardubický kraj

Platnost veřejné zakázky:
03.04.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národní hřebčín Kladruby nad Labem

Zadavatel ulice:
Kladruby nad Labem 1

Zadavatel PSČ:
533 14

Zadavatel obec:
Kladruby nad Labem

Kontaktní osoba:
Lenka Suchánková

Zadavatel telefon:
+420 724 238 085


Zadavatel web:
http://www.nhkladruby.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

24413100-3
Kapalný amoniak

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sazenice jahod, macešky zahradní, prvosenky - petrklíče na prodej v zahradnictví

Sazenice jahod, macešky zahradní, prvosenky - petrklíče na prodej v zahradnictví

Začíná na nás dýchat jaro a v zahradnictví můžete zakoupit sazenice prvosenek - petrklíče, macešky zahradní i sazenice jahod. Můžete tak mít jahody z vlastní zahrádky nebo balkonu. Zákazníci z okolí Zlína, Kroměříže mohou zavítat do Talašova zahradnictví s.r.o. v Tlumačově. Sazenice: - Prvosenka jarní - primula veris - Macešky - velkokvěté, převislé, drobnokvěté Sazenice jahod: - 13 odrůd jednoplodících - 5 odrůd stále plodících - 1 odrůda převislých - v dubnu i měsíční jahody. Nakoupit si můžete i potřebnou zeminu a hnojivo.


Zelené hnojení a obohacování půdy – zvýšení kvality a úrodnosti pomocí rostlin

Zelené hnojení a obohacování půdy – zvýšení kvality a úrodnosti pomocí rostlin

Přejete si dodat Vaší půdě živiny, kyslík, organickou hmotu a mikroorganismy? Hledáte vhodné produkty pro obohacování půdy? V tom případě si pořiďte zelené hnojení od společnosti Drago spol.s r.o. Společnost Drago spol.s r.o. prodává zelené hnojení, které zvyšuje úrodnost půdy pomocí rostlin. Mezi další výhody se řadí také snižování eroze, zadržování vody a potlačování plevelů. Rostliny vhodné k hnojení jsou například jetel, hořčice, žito nebo selanka. Zlepšete kvalitu své půdy a objednejte si naše zelené hnojivo ještě dnes!


Pomalu rozpustná hnojiva v prášku - ekologicky šetrná i ekonomicky výhodná

Pomalu rozpustná hnojiva v prášku - ekologicky šetrná i ekonomicky výhodná

Pomalu rozpustná hnojiva (tzv. SRF hnojiva – Slow Release Fertilizer) vyrábí a dodává společnost ECOLAB Znojmo spol. s r.o. Pomalu rozpustná hnojiva SILVAMIX® mají vysoký obsah živin a mají postupné, řízené dlouhodobé uvolňování živin. Jsou efektivní, ekologicky šetrná a zároveň i ekonomicky výhodná. SRF hnojiva v prášku jsou profesionální zásobní hnojiva. Práškové formy se uplatňují při přípravě substrátů. Využívá se na hnojení a dohnojování v lesních a okrasných školkách. Nízká rozpustnost živin zařazuje SRF hnojiva do kategorie výrobků šetrných k přírodě (environment-friendly). Naše hnojiva můžete bezpečně aplikovat i v blízkosti vodních zdrojů.


Jednoduché hnojení výsadeb v nádobách a truhlících na balkóně

Jednoduché hnojení výsadeb v nádobách a truhlících na balkóně

Jejich využití je mnohostranné, pěstitelé využijí hnojící tablety jak při hnojení a dohnojování výsadeb a sazenic dlouhodobě rostoucích rostlin ve volné půdě, tak právě i do květináčů a balkónových truhlíků. Prášková hnojiva SILVAMIX® jsou ideální při přípravě lesnických a zahradních substrátů a při hnojení lesních sazenic ve foliových krytech. Potřebujete – li poradit, obraťte se na společnost ECOLAB Znojmo, spol. s r.o.


Silážní konzervanty pro rychlou fermentaci a stabilitu siláže

Silážní konzervanty pro rychlou fermentaci a stabilitu siláže

Hledáte dodavatele silážních aditiv? Kvalitní přípravky dodává naše firma MIKROP ČEBÍN a.s. Prodáváme biologické silážní konzervanty MAGNIVA obsahující speciální bakterie (L.buchneri a L.hilgardii), které slouží k urychlení fermentace (kvašení), zvýšení stravitelnosti a celkovou stabilitu siláže během zkrmování. V našem sortimentu naleznete silážní konzervanty MAGNIVA také ve variantě pro využití v ekologickém zemědělství. Dále speciální inokulant EnergySil pro výrobu siláží pro bioplynové stanice. Chemické konzervanty NEUBASIL určené pro zpracování bílkovinných pícnin s nízkou sušinou či kukuřičného zrna. Mimo jiné v nabídce naleznete také bariérové plachty SealPlus, které výrazně omezují ztráty při skladování siláže. Veškeré informace k dodávaných produktům naleznete na www stránkách.“


Velkoobchodní prodej přípravků na ochranu rostlin pro zemědělství, lesnictví nebo zahrádkářství

Velkoobchodní prodej přípravků na ochranu rostlin pro zemědělství, lesnictví nebo zahrádkářství

Pokud podnikáte v oboru lesnictví, zemědělství nebo zahrádkářství a hledáte spolehlivého partnera pro dodávku přípraků na ochranu rostlin, obraťte se na společnost HELIVO s.r.o. z Boskovic. Firma se zabývá distribucí přípravků pro ochranu rostlin, hnojiv a také speciálních hnojiv. Poskytujeme odborný poradenský servis při výběru přípravků na ochranu rostlin, který je zajišťují školení zaměstnanci s dlouholetými zkušenostmi. V našem sortimentu najdete přípravky a chemii proslulých výrobců, jako je AG Novachem , Soufflet Agro, Agro Aliance, Syngenta, Adama, Bayer, AgroProtec, Belchim, Almiro, CORTEVA apod. Aktuální ceník přípravků na ochranu rostlin naleznete na našich webových stránkách.