Značkovacie spreje pre lesníctvo 2019-2023
Predmetom zákazky je dodávka značkovacích sprejov pre potreby organizačných zložiek LESOV SR, štátny podnik, Banská Bystrica vrátane dopravy a všetkých nákladov spojených s dodaním, vrátane balenia a vyloženia na mieste dodania.
Dodávky chemických přípravků – insekticidy
Předmětem této části veřejné zakázky je zajištění dodávek chemických přípravků pro pěstování lesa a zajištění jeho ochrany, jakož i pro ochranu a pěstování zemědělských plodin. Konkrétně se jedná o dodávky insekticidních přípravků. Blíže viz ZD.
Dodávky chemických přípravků – herbicidy
Předmětem této části veřejné zakázky je zajištění dodávek chemických přípravků pro pěstování lesa a zajištění jeho ochrany, jakož i pro ochranu a pěstování zemědělských plodin. Konkrétně se jedná o dodávky herbicidních přípravků. Blíže viz ZD.
Chemické prípravky na ochranu lesa a lesných porastov
Predmetom zákazky je dodávka chemických prípravkov a materiálu na ochranu lesa a lesných porastov na miesto určenia priebežne počas trvania Rámcovej dohody v množstvách a v kvalite/technických vlastnostiach podľa požiadaviek verejného obstarávateľa. Podrobne bude uvedené v Súťažných podkladoch, Zväzok III. Opis predmetu zákazky. Predmet ...
Dodávka vodného roztoku močoviny AUS 32 včetně výdejního zařízení
Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. rámcové dohody, jsou dodávky vodného roztoku močoviny AUS 32 dle ISO 22241 včetně výdejního zařízení. Vodný roztok močoviny AUS 32 dle ISO 22241 Netoxický vodní roztok chemicky čisté močoviny používaný ke snížení úrovně oxidů dusíku (NOx) u těžkých užitkových vozidel poháněných dieselovými ...
Priemyselné hnojivá, repelenty, feromóny a ostatné prípravky a materiály
Dodávka priemyselných hnojív, repelentov, feromónov a ostatných prípravkov a materiálov na pestovanie a ochranu lesných drevín na miesto určenia v rámci SR podľa požiadaviek organizačných zložiek LESOV Slovenskej republiky, š. p.
Dodávky chemických přípravků
Předmětem této veřejné zakázky, resp. jejích jednotlivých částí, je zajištění dodávek chemických přípravků používaných zadavatelem pro pěstování lesa a zajištění jeho ochrany, jakož i pro ochranu a pěstování zemědělských plodin. Konkrétně se jedná o dodávky insekticidních, herbicidních, fungicidních, rodenticidních a repelentních přípravků a ...
Dodávky lapačů a souvisejícího sortimentu I. (rámcová dohoda)
Předmětem plnění je zajištění dodávek feromonových lapačů a souvisejícího sortimentu (dále jen „zboží“) specifikovaného zadavatelem po dobu trvání rámcové dohody a předpokládané hodnoty za období plnění veřejné zakázky.
Poptávám postřik na stromy KUMULUS
Poptávám postřik na stromy KUMULUS.
Chemické prípravky a materiál na ochranu lesa a mladých lesných por
Predmetom zákazky je dodávka chemických prípravkov a materiálu na ochranu lesa a mladých lesných porastov na miesto určenia priebežne počas trvania Rámcovej dohody v množstvách a v kvalite/technických vlastnostiach podľa požiadaviek verejného obstarávateľa. Podrobne uvedené v Súťažných podkladoch, Zväzok III. Opis predmetu zákazky. Predmet ...
Chemické prípravky a materiál na ochranu lesa a mladých lesných porastov
Predmetom zákazky je dodávka chemických prípravkov a materiálu na ochranu lesa a mladých lesných porastov na miesto určenia priebežne počas trvania Rámcovej dohody v množstvách a v kvalite/technických vlastnostiach podľa požiadaviek verejného obstarávateľa. Podrobne uvedené v Súťažných podkladoch, Zväzok III. Opis predmetu zákazky. Predmet ...
Dodávky insekticidních sítí a odchytových souprav
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka insekticidních sítí a odchytových souprav určených na ochranu lesa (dále též „insekticidní přípravky“).
Dodávky atraktant hmyzu
Předmětem plnění této veřejné zakázky, resp. jejích jednotlivých částí, je zajištění dodávek feromonových odparníků (dále také jen „odparníky“). Poptávané odparníky slouží v lesním hospodářství k monitoringu a odchytu hmyzích škůdců
Poptávám herbicid Roundup
Poptávám herbicid Roundup 5l.
Poptávám přípravek na biologickou ochranu proti mšicím
Poptávám přípravek na biologickou ochranu proti mšicím.
Dusíkatá hnojiva, Polsko
Prodáváme dusíkatá hnojiva a sloučeniny za atraktivní cenu. Zveme vás ke spolupráci. S pozdravem Mirosław Kwiatkowski
Dodávky chemických přípravků - rámcová dohoda
Předmětem veřejné zakázky, resp. jejích jednotlivých částí, je zajištění dodávek chemických přípravků používaných zadavatelem pro pěstování lesa a zajištění jeho ochrany, jakož i pro ochranu a pěstování zemědělských plodin. Konkrétně se jedná o dodávky insekticidních, herbicidních, fungicidních, rodenticidních, repelentních přípravků a regulátorů ...
Rámcová smlouva - Dodávky materiálů pro pěstební práce, včetně jejich aplikace
Předmětem této veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy podle § 11 a § 89 ZVZ na dodávky (§ 8 ZVZ) materiálů pro pěstební práce.Veřejná zakázka bude realizována za podmínek stanovených v zadávací dokumentaci.
Poptávám odpuzovač zvěře
Poptávám odpuzovač zvěře HUKINOL. Děkuji.
Dodávky lesnických značkovacích barev (rámcová smlouva)
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky lesnických značkovacích barev. Blíže viz ZD.
Dodávky lesnických značkovacích barev (rámcová smlouva)
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky lesnických značkovacích barev. Blíže viz ZD.
Dodávky chemických přípravků (rámcová smlouva)
Předmětem veřejné zakázky, resp. jejích jednotlivých částí, je zajištění dodávek chemických přípravků používaných zadavatelem pro zajištění lesnických činností (ochrany lesa). Konkrétně se jedná o dodávky insekticidních, herbicidních, fungicidních, rodenticidních a repelentních přípravků. Blíže viz ZD.
Dodávky atraktant hmyzu (rámcová smlouva)
Předmětem plnění této veřejné zakázky, resp. jejích jednotlivých částí je zajištění dodávek feromonových odparníků. Blíže viz ZD.
Dodávky chemických přípravků pro zemědělství (rámcová smlouva)
Předmětem veřejné zakázky, resp. jejích jednotlivých částí, je zajištění dodávek chemických přípravků používaných zadavatelem pro zajištění zemědělské výroby. Konkrétně se jedná o dodávky herbicidních, isekticidních, fungicidních přípravků a regulátorů růstu. Blíže viz ZD.
Rámcová smlouva - Dodávky chemických přípravků a hnojiv 2016 - 2017
Předmětem této veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy s více dodavateli podle § 11 a § 89 zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů (dále i jen „ZVZ“) na dodávky chemických přípravků a hnojiv (zejména k zajištění ochrany lesa) pro potřeby zadavatele na místo plnění.