CZ.TECH: Inovace v CNC obrábění pro 21. století

CZ.TECH Čelákovice, a.s.

CZ.TECH: Inovace v CNC obrábění pro 21. století

S více než 25 lety zkušeností v CNC obrábění, CZ.TECH Čelákovice, a.s., stojí v čele inovací ve výrobní technologii. Specializujeme se na poskytování pokročilých řešení od počátečního vývoje až po finální výrobu, která nejenže definují současnost, ale také směřují k budoucnosti průmyslu. Naše technologie a služby jsou navrženy tak, aby vyhověly i těm nejnáročnějším výrobním požadavkům, což zákazníkům umožňuje zvýšit efektivitu, snížit náklady a dosáhnout vynikajících výsledků.

Kráčející mobilní robot

Kráčející mobilní robot

Předmětem zakázky je dodávka kráčejícího mobilního robota s minimálně 12 stupni volnosti, který je schopen pracovat v běžném prostředí a je schopen zdolávat schody. Stroj bude vybaven senzorickým vybavením tak, aby byl schopen alespoň omezeného autonomního provozu. Ke stroji bude k dispozici programový vývojový kit (SDK-software development kit) pomocí kterého bude možné stroj ovládat a modifikovat jeho chování. Robot bude schopen nést užitečný náklad minimálně 12 kg. Robot bude schopen komunikovat s okolím pomocí bezdrátové sítě WiFi i pomocí Ethernetu.
Podrobně je předmět veřejné zakázky vymezen technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí příloh zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
03.03.2023 07:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Vysoké učení technické v Brně, Středoevropský technologický institut

Originální záznam:

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
31.03.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Vysoké učení technické v Brně, Středoevropský technologický institut

Zadavatel IČ:
00216305

Zadavatel ulice:
Purkyňova 656/123

Zadavatel PSČ:
612 00

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
Ing. Věra Lyčková, LL.M.

Zadavatel telefon:
+420 541 149 613

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.vutbr.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42000000-6
Průmyslové stroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Robotizační technika - robotizace, paletizace a depaletizace, průmyslový roboti

Robotizační technika - robotizace, paletizace a depaletizace, průmyslový roboti

Hledáte firmu, která Vám nabídne robotizaci, která se zabývá robotizační technikou? Pak navštivte nebo kontaktujte společnost TERAMEX s.r.o. se sídlem v Hustopečích u města Brna, která nabízí moderní způsob přemístění zboží a to je právě robotizace. Robotizace je nedílnou součástí přepravy a skladování zboží na paletách. Zabýváme se vlastně robotickou paletizací a depaletizací. Robotizace má spousty výhod: řeší práci pro průmyslové roboty, využívá se do výroby a i k balícím linkám.


Paletizace zatravňovacích dlaždic a výplňových kartonů – automatizace jako klíč k efektivitě

Paletizace zatravňovacích dlaždic a výplňových kartonů – automatizace jako klíč k efektivitě

Hledáte partnera, který Vám pomůže v dnešním rychle se rozvíjejícím průmyslu a počítáte s tím, že automatizace je klíčem k efektivitě? V tom případě se obraťte na společnost ROBOPAL s.r.o. Společnost ROBOPAL s.r.o. se se svými projekty ve Slovenské Šale nebo Rohatci u Hodonína týkající se paletizace zatravňovacích dlaždic nebo výplňových kartonů ukázal, že se dokáže přizpůsobit své technologie specifickým potřebám zákazníka tak, aby zvýšil produktivitu a snížil náklady na pracovní sílu. Nenechte se zpomalit manuálními procesy a posuňte s námi svou výrobu na novou úroveň efektivity a inovace!


Elektronické a pneumatické balancéry, průmyslové manipulátory, elektronicky řízené systémy, manipulace s břemenem

Elektronické a pneumatické balancéry, průmyslové manipulátory, elektronicky řízené systémy, manipulace s břemenem

Hledáte spolehlivé a efektivní řešení pro manipulaci s těžkými nebo nepravidelně tvarovanými předměty? Chcete zvýšit produktivitu a bezpečnost vašich pracovníků? Pak byste měli vyzkoušet balancéry od firmy Jiří Štěpánek! Firma Jiří Štěpánek je oficiálním obchodním zástupcem pro Českou republiku společnosti Indeva, která je předním světovým výrobcem elektronických a pneumatických balancérů. Balancéry jsou zařízení, která umožňují snadné a přesné zvedání, přemisťování a ukládání různých druhů materiálů, jako jsou například plechy, dřevo, sklo, plast, kovy, potraviny a mnoho dalších. Balancéry vám nabízejí tyto výhody: - Ergonomie: Balancéry snižují fyzickou námahu a zátěž na páteř a klouby pracovníků, čímž předcházejí úrazům a nemocem z povolání. - Rychlost: Balancéry zvyšují rychlost a plynulost práce, protože umožňují manipulovat s předměty bez zbytečných zastavení a překážek. - Přesnost: Balancéry umožňují nastavit optimální výšku a polohu předmětů, což zlepšuje kvalitu a přesnost montáže, svařování, lepení, řezání a dalších operací. - Flexibilita: Balancéry jsou univerzální a kompatibilní s různými typy závěsných systémů, jako jsou jeřáby, portály, kolejnice, stropy a sloupy. Balancéry lze také snadno přizpůsobit různým velikostem, tvarům a hmotnostem předmětů pomocí speciálních upínacích a uchopovacích prvků. Pokud vás zaujaly balancéry od firmy Jiří Štěpánek, neváhejte a kontaktujte nás na telefonicky nebo e-mailem. Rádi vám poskytneme více informací, poradíme vám s výběrem nejvhodnějšího balancéru pro vaši aplikaci a zajistíme vám profesionální instalaci a servis. S balancéry od firmy Jiří Štěpánek budete pracovat snadno, rychle a bezpečně!


Servis strojů a technologických zařízení Dvůr Králové nad Labem – zásahy do programů

Servis strojů a technologických zařízení Dvůr Králové nad Labem – zásahy do programů

Představujeme Vám společnost UNIREG spol. s r.o. sídlící Dvůr Králové nad Labem, která se již dlouhá léta věnuje vývoji, projekci, výrobě a následnému profesionálnímu servisu. V rámci služeb provádíme servis strojů a technologických zařízení v oblasti automobilového, elektrotechnického a potravinářského průmyslu. Firmám zajišťujeme servis strojů a zařízení od jiných dodavatelů. Jsme schopni provést drobné zásahy do programů řídících automatů, doplnění o bezpečnostní prvky, náhrada stejnosměrných a střídavých pohonů a jejich řízení, atd. Profesionální servis strojů a technologických zařízení značek Siemens, Schneider-electric, Sick, Schrack, Omron, Festo, Unitronics, Yaskawa. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Eklova 2269, Dvůr Králové nad Labem.


Moderní robotizované pracoviště - rychlá a přesná manipulace s výrobky

Moderní robotizované pracoviště - rychlá a přesná manipulace s výrobky

Robotizovaná pracoviště jsou klíčovým prvkem moderní průmyslové automatizace, umožňující složitou, rychlou a přesnou manipulaci s výrobky. Tyto pracoviště minimalizují chybovost a nepřesnost, zajišťují synchronizaci s dopravníky a vyžadují omezený přístup osob během provozu. Robotizovaná pracoviště lze aplikovat na různé úkoly, včetně pick and place, detekce prvků, přesného navádění robota na pozici, 2D i 3D měření, paletizace, šroubovací nebo laserové aplikace, jako je čištění, řezání a svařování. Příkladem praktického využití je robotizovaná linka pro balení mléčných výrobků, kde robot zakládá kelímky do papírových plátů s kapacitou 7 000 ks/hod. Díky spolupráci s dodavateli robotů vám mohou doporučit toho nejvhodnějšího robota. S preferencí pro výrobce jako jsou Fanuc, Kuka, Stäubli, ABB, Denso a UR vám garantují kvalitu a spolehlivost v oblasti průmyslové automatizace. Pokud i vy hledáte inovativní a spolehlivá řešení v oblasti robotizovaných pracovišť, neváhejte oslovit firmu TMT a.s. Chrudim. S jejich odborným know-how a širokým portfoliem projektů, včetně robotické paletizace, montáže autodílů a linkami pro balení mléčných výrobků, vám mohou poskytnout špičková technologická řešení.


Moderní lahvovací linka pomohla pivovaru Tambor k velkému úspěchu

Moderní lahvovací linka pomohla pivovaru Tambor k velkému úspěchu

Robotizované výrobní linky včetně té lahvovací ušetří čas, díky kterému můžete ve vašem podniku za stejnou dobu vyrábět větší množství produktů. Šetří nejen čas a energii, ale výrobě dávají také systém a celý proces je s robotizací přehlednější - příkladem je malý, avšak velmi úspěšný, pivovar Tambor. Pokud hledáte firmu, která vám nabídne spolehlivé robotizované výrobní linky, které jsou zárukou kvality, jste na dobré adrese. Jedná se totiž o oblast, ve které máme v naší společnosti TERAMEX s.r.o. bohaté zkušenosti. Naše výrobní linka se dostala až na stránky časopisu Techmagazín, a to v článku o pivovaru Tambor, ve kterém slaví velký úspěch. Pivovar Tambor je jeden z nejmladších, avšak nejpozoruhodnějších u nás. Kombinuje totiž tradiční pivovarské řemeslo s nejmodernější technologií, kterou je právě naše lahvovací linka. Využitím moderní technologie v podobě robotizované výrobní linky pivovar Tambor skutečně vyniká, jelikož je špičková hi-tech výroba běžná spíše v jiných odvětvích, jako například automobilový průmysl, avšak v pivovarnictví zatím nejde o běžnou praxi. Stáčírna je v pivovaru plně automatická, každý stroj na lince pracuje v podstatě automaticky. Řád i tempo celému systému udává robot, který je multifunkčním zařízením plném slova smyslu - odebírá prázdné lahve z přepravek a připravuje je na cestu do myčky, kam putují po pásovém dopravníku. Po otočce zase nabírá plné lahve, které prošly plničkou i etiketovacím zařízením a skládá je na palety pro expedici. Robot tak v pivovaru výrazně urychlil a zjednodušil práci, a zaměstnanci tak mohou věnovat více pozornosti samotné kvalitě piva, které se zde vyrábí opravdu poctivě. V případě zájmu o více informací o moderních lahvovacích linkách nás kontaktujte přes web a nebo přímo v sídle společnosti v Hustopečích nedaleko Brna. Rádi vám představíme veškeré možnosti robotizace a společně vybereme robotizované výrobní linky, které budou pro vaše potřeby nejvhodnější. Celý článek o tom, jak se naše moderní lahvovací linka osvědčila v pivovaru Tambor najdete v červencovém Techmagazínu. Zdroj obrázků: Techmagazín