Kráčející mobilní robot

Kráčející mobilní robot

Předmětem zakázky je dodávka kráčejícího mobilního robota s minimálně 12 stupni volnosti, který je schopen pracovat v běžném prostředí a je schopen zdolávat schody. Stroj bude vybaven senzorickým vybavením tak, aby byl schopen alespoň omezeného autonomního provozu. Ke stroji bude k dispozici programový vývojový kit (SDK-software development kit) pomocí kterého bude možné stroj ovládat a modifikovat jeho chování. Robot bude schopen nést užitečný náklad minimálně 12 kg. Robot bude schopen komunikovat s okolím pomocí bezdrátové sítě WiFi i pomocí Ethernetu.
Podrobně je předmět veřejné zakázky vymezen technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí příloh zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
03.03.2023 07:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Vysoké učení technické v Brně, Středoevropský technologický institut

Originální záznam:

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
31.03.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Vysoké učení technické v Brně, Středoevropský technologický institut

Zadavatel IČ:
00216305

Zadavatel ulice:
Purkyňova 656/123

Zadavatel PSČ:
612 00

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
Ing. Věra Lyčková, LL.M.

Zadavatel telefon:
+420 541 149 613

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.vutbr.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42000000-6
Průmyslové stroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Servis strojů a technologických zařízení Dvůr Králové nad Labem – zásahy do programů

Servis strojů a technologických zařízení Dvůr Králové nad Labem – zásahy do programů

Představujeme Vám společnost UNIREG spol. s r.o. sídlící Dvůr Králové nad Labem, která se již dlouhá léta věnuje vývoji, projekci, výrobě a následnému profesionálnímu servisu. V rámci služeb provádíme servis strojů a technologických zařízení v oblasti automobilového, elektrotechnického a potravinářského průmyslu. Firmám zajišťujeme servis strojů a zařízení od jiných dodavatelů. Jsme schopni provést drobné zásahy do programů řídících automatů, doplnění o bezpečnostní prvky, náhrada stejnosměrných a střídavých pohonů a jejich řízení, atd. Profesionální servis strojů a technologických zařízení značek Siemens, Schneider-electric, Sick, Schrack, Omron, Festo, Unitronics, Yaskawa. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Eklova 2269, Dvůr Králové nad Labem.


Robotizační technika - robotizace, paletizace a depaletizace, průmyslový roboti

Robotizační technika - robotizace, paletizace a depaletizace, průmyslový roboti

Hledáte firmu, která Vám nabídne robotizaci, která se zabývá robotizační technikou? Pak navštivte nebo kontaktujte společnost TERAMEX s.r.o. se sídlem v Hustopečích u města Brna, která nabízí moderní způsob přemístění zboží a to je právě robotizace. Robotizace je nedílnou součástí přepravy a skladování zboží na paletách. Zabýváme se vlastně robotickou paletizací a depaletizací. Robotizace má spousty výhod: řeší práci pro průmyslové roboty, využívá se do výroby a i k balícím linkám.


Práškové lakování, robotizace a samoučící roboty – technologie šetrné k životnímu prostředí

Práškové lakování, robotizace a samoučící roboty – technologie šetrné k životnímu prostředí

Hledáte vývojáře a dodavatele technologií pro lakovny? Přejete si, aby byla Vaše práce efektivnější a splňovala kritéria pro ochranu životního prostředí? V tom případě se obraťte na společnost SURFIN Technology s.r.o. Práškové lakování zahrnuje širokou škálu činností, mezi které se řadí předúprava, nanesení práškové barvy a polymerace. Nanesení probíhá pomocí elektrokinetického nebo elektrostatického aplikačního zařízení a stavby jsou dodávány pro ruční, automatické i robotické pracoviště. Nechte si navrhnout technologii pro robotizaci Vaší lakovny a kontaktujte nás!


Výroba a konstrukce robotických linek a jednoúčelových strojů pro průmyslová odvětví

Výroba a konstrukce robotických linek a jednoúčelových strojů pro průmyslová odvětví

Potřebujete do svého průmyslového podniku nový jednoúčelový stroj nebo robotickou linku? Neváhejte kontaktovat společnost Service-Solution s.r.o., která se zabývá designem, konstrukcí, výrobou i servisem robotických linek jako je například linka na zalévání filtračních vložek nebo pro měření filtrů. Z jednoúčelových strojů vyrábíme například zařízení pro obracení barelů, mísící zařízení, manipulační stanice, mycí linky a mnoho dalších strojů a zařízení. Nabízíme kusovou a malosériovou výrobou dílů a prototypových kusů. Realizujeme modifikace již hotových zařízení od nejrůznějších výrobců. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat e-mailem či telefonicky.


Komplexní dodávka montážních linek s roboty a automatického skladu Chrudim

Komplexní dodávka montážních linek s roboty a automatického skladu Chrudim

Vlastníte firmu a rádi byste zlepšili chod výroby, skladu nebo balení a expedici? Uvažujete o novém vybavení nebo rozšíření nabízených služeb? Pak neváhejte oslovit naší firmu z Chrudimi. Český výrobce dopravníků a dopravníkových systémů TMT a.s. Chrudim nabízí firmám chytré řešení v oblasti montážních linek s roboty a automatického skladu. Námi dodávané montážní linky s roboty splňují vysoké nároky moderní výroby při respektování vysokých standardů bezpečnosti a spolehlivosti při provozu na pracovištích. Více informací o dostupnosti montážních linek s roboty a automatického skladu poskytne naše firma TMT a.s. Chrudim.


Rotační podavače lehké a střední řady pro dopravu sypkých, nelepivých a nehořlavých práškových materiálů

Rotační podavače lehké a střední řady pro dopravu sypkých, nelepivých a nehořlavých práškových materiálů

Sháníte rotační podavače? Hledáte specializovanou firmu, která vyrábí rotační podavače lehké a středí řady? O výrobu a dodávku rotační podavačů se postará firma EKOMETAL - E spol. s r.o. z Vysokého Mýta. Prodáváme rotační podavače pro dopravu sypkých, nelepivých a nehořlavých práškových materiálů z filtrů, zásobníků a výsypek odlučovačů. Podavače jsou vyráběny z materiálů, jako je ocel tř.11 a také v kombinaci otěruvzdorných materiálů HARDOX. Podavače jsou poháněny elektromotorem s převodovkou a můžou být používány v pracovním prostřední s maximální teplotou +40°C. Rotační podavače jsou dostupné ve velikosti 200, 250 a 315.