Nový zdroj tepla a elektriny – plynové motory a transformátor T10 v závode Žilina

Nový zdroj tepla a elektriny – plynové motory a transformátor T10 v závode Žilina

Predmetom zákazky je realizácia energetického zdroja na výrobu tepla a elektriny na technologickej koncepcii dvoch (2) plynových motorov a ostatného príslušenstva. Súčasťou diela je aj rekonštrukcia distribučného transformátora T10 s
dodávkou nového transformátora s príslušenstvom.

Pre nedostatočný počet znakov v bode VI.3) Doplňujúce informácie, obstarávateľ uvádza nasledovné doplňujúce informácie:
10. Obstarávateľ odporúča záujemcom doručiť žiadosti o vysvetlenie podľa § 48 ZVO najneskôr do 8.2.2023, aby bolo možné v zákonom stanovenej lehote spracovať a zaslať záujemcom vysvetlenie.
11. Predpokladaná hodnota zákazky uvedená v oznámení je stanovená ako maximálna. Obstarávateľ si vyhradzuje právo zrušiť verejné obstarávanie, ak navrhované ceny v predložených ponukách budú vyššie ako predpokladaná hodnota predmetu zákazky.
12. Informácia k bodu II.2.7) tohto oznámenia: Predpokladané trvanie zmluvy je 46 mesiacov odo dňa účinnosti zmluvy (22 mesiacov na zhotovenie diela, ktoré je predmetom zákazky, a predpokladaných 24 mesiacov na poskytovanie servisu a opráv diela).
13. Obstarávateľ si vyhradzuje právo zadať zákazku na základe základných ponúk alebo aktualizovaných ponúk, ak základnú ponuku, resp. aktualizovanú ponuku, ktorá sa po vyhodnotení všetkých ponúk na základe kritéria na vyhodnotenie ponúk umiestnila na prvom mieste, prijme bez návrhov zmien predložených uchádzačom spolu s ponukou. Bližšie informácie sú uvedené v bode 26.14 súťažných podkladov k tejto zákazke.
14. Informácia k bodu IV.2.4): katalógové listy alebo certifikáty navrhovaných materiálov a výrobkov môžu byť v ponuke predložené aj v anglickom jazyku.
Veřejná zakázka vložena:
24.01.2023 10:09

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
MH Teplárenský holding, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
20.02.2023 15:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
MH Teplárenský holding, a.s.

Zadavatel IČ:
36211541

Zadavatel ulice:
Turbínová 3

Zadavatel PSČ:
831 04

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontaktní osoba:
Ing. Lenka Erneková

Zadavatel telefon:
+421 556 192 440

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45251220-9
Stavebné práce na kogeneračných zariadeniach

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Uzavírací prvky pro potrubí a kanalizace - zkušební a uzavírací balony

Uzavírací prvky pro potrubí a kanalizace - zkušební a uzavírací balony

Sháníte společnost, která se zabývá výrobou uzavíracích prvků, převážně zkušebních balónů pro kanalizace, plynovody a potrubí? Neváhejte a obraťte se na naši společnost! V našem sortimentu naleznete uzavírací zkušební balóny pro vodovodní potrubí, kanalizace, plynovody ale i krátkodobé uzávěry potrubí. Uzavírací prvky se využívají při různých opravách či repasích různých částí potrubí. Kvalita produktů odpovídá nejvyšším nárokům a předpisům. Balóny jsou vyrobeny z vysoce kvalitní gumy a pryžotextilu a díky tomu odolávají i vysoké zátěži. Více informací naleznete na našich www.


Redukční ventily Magwen pro snížení vstupního tlaku kapalin, plynů -  prodej, servis

Redukční ventily Magwen pro snížení vstupního tlaku kapalin, plynů - prodej, servis

Poptáváte komponenty pro snížení vstupního tlaku kapalin a plynů? Kvalitní redukční ventily Magwen dodává firma P.A.servis spol. s r.o. z Olomouce. Prodej a servis ventilů zajišťujeme také pro Prahu, Ostravu, Jihlavu, Ústí nad Labem, Plzeň, Hradec Králové, Liberec, České Budějovice a Jihlavu. Ventily Magwen s přírubovým připojením jsou určeny ke stabilizaci výstupního tlaku pro širokou škálu průtoků. Využitelné jsou nejčastěji pro rozvody plynů, páry, vzduchu, vody, hořlavých a nejedovatých kapalin v rozmezí 5° - 130°C. Vybrat si můžete ventily s různými atributy, jako je velikost membrán, rozsah nastavení, síla tlaku nebo použitý materiál.


LUNA PLAST a.s., - přední inovátor v produkci a technologii PE potrubí

LUNA PLAST a.s., - přední inovátor v produkci a technologii PE potrubí

LUNA PLAST a.s., zahájila svou činnost na českém trhu jako výrobce ochranných PE trubek pro kabely a optické kabely. Postupem času se naše portfolio rozšířilo a nyní nabízíme široký sortiment produktů, které uspokojí potřeby nejrozsáhlejších projektů. Naše firma se pyšní inovativními technologiemi ve zpracování plastů, včetně výroby extrudovaných trubek s vnější podpůrnou vrstvou z recyklovaného kompozitního materiálu a vnitřní hladkou vrstvou z vysoce kvalitního materiálu PE-LLD. Toto unikátní spojení materiálů zajišťuje vynikající kvalitu za rozumnou cenu. Naše společnost přizpůsobuje výrobní program aktuálním požadavkům trhu a nabízí více než 80 produktů, které jsou dostupné v celé Evropské unii. Díky speciálnímu know-how zpracováváme i recyklované plasty, což nám umožňuje neustále inovovat a rozvíjet naši produktovou řadu. LUNA PLAST a.s. je hrdá na svou historii, technologickou inovaci a schopnost poskytovat řešení, která splňují nejen dnešní, ale i budoucí potřeby průmyslových a stavebních aplikací.


Výroba tyčových a keramických topných těles Hradec Králové

Výroba tyčových a keramických topných těles Hradec Králové

Eshop Nadeta.cz nabízí veškerý sortiment náhradních dílů k elektrospotřebičům, provozovatelem je společnost KTS - AME s.r.o. z okresu Hradec Králové. Další činností je výroba tyčových a keramických topných těles. Jedná se o zakázkovou výrobu dle přání zákazníka. Topná tělesa vyráběná na zakázku mají delší dobu dodání cca 6 - 9 týdnů. Náhradní díly na zakázku jsou určeny pro nepřímý ohřev vody v bojlerech, elektrokotlech nebo zásobnících vody. Suchá topná tělesa jsou tvořena keramickými nosníky kruhového průřezu a vnitřkem prochází topná spirála. Pokud Vás výroba topných těles zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Budeme velice rádi, když budete patřit mezi další spokojené zákazníky z firmy KTS - AME s.r.o. z okresu Hradec Králové.


Teplovzdušné vytápěcí jednotky pro efektivní vytápění hal a provozů

Teplovzdušné vytápěcí jednotky pro efektivní vytápění hal a provozů

Teplovzdušná vytápěcí jednotka ATACAMA s pětiletou zárukou Vám v zimním období zajistí kvalitní vytopení, v letním období poslouží jako klimatizace. Její výhodou je tichý chod s vysokou účinností. Výkon vzduchu až 4700 m3/hod, výkon tepla 3-71 kW, horizontální dofuk až 17 m, vertikální dofuk až 10 m. Proud vzduchu si můžete dle Vašich potřeb nastavit pomocí ručně nastavitelných lamel. Doporučujeme používat filtr, který zamezí výměník před zanesením. Destratifikační jednotka ATACAMA je vhodná pro použití v průmyslových halách a skladech, ve sportovních areálech a dílnách. Systém vyrovnává teploty mezi stropem a podlahou, proto se v chladných měsících ušetří až 15% nákladů. V letním období Vám poslouží jednotka k ochlazení vzduchu. Její vzduchový výkon je vysoký, až 5600 m3/hod, má vertikální dofuk až 13 m. Její konkurenční výhodou je hlasitost při provozu, je totiž považována za nejtišší ve své kategorii, její spotřeba je také nízká. Pomocí ovladače ELEMENTAIR-B můžete plynule regulovat otáčky ventilátoru. Na zařízení poskytujeme pětiletou záruku. Zajišťujeme montážní a servisní činnost po celé ČR.


Velkoobchodní prodej fitinek - T-kusy, redukce, trubkové oblouky a dna

Velkoobchodní prodej fitinek - T-kusy, redukce, trubkové oblouky a dna

Speciální spojovací díly, které slouží k propojení trubek, ventilů, armatur a dalších prvků rozvodů vody, plynu, topení a vzduchu, prodává firma GELDBACH - CZ s.r.o. z Brna. Naše firma je velkoobchodním prodejcem fitinek pro oblast energetiky, teplárenství, plynárenství, vodárenství a petrochemie. Náš sortiment zahrnuje T-kusy, které se vyrábí v provedení se stejnými hrdly nebo redukované s nestejnými hrdly. Na výběr máme tvarovky s dodrženou sílou stěny v místě sváru - Typ A (EN) / Teil 1 (DIN 2615) nebo T-kusy Typ B (EN 10253) / Teil 2 (DIN), kde je požadovaná síla stěny zaručena v celé části výrobku. Redukce neboli trubkové přechody jsou dostupné v koncentrickém (přímém) nebo excentrickém (jednostranném) provedení v rozměrech dle EN 10253 typ A; typ B, ASME B 16.9 nebo DIN 2616-1 pro koncentrické a DIN 2616-2 excentrické redukce. Zákazníci si mohou vybrat trubkové přechody v dimenzích DN 15 – DN 700, tlak PN 6 – PN 250. Kolena - trubkové oblouky jdou dodávány v provedení 45°, 90° a 180° s rádiusem BA2, BA3 a BA5 a BA 10. Stejně tak je možné si vybrat mezi oblouky s dodrženou sílou stěny v místě sváru nebo kolena (EN 10253 typ A, DIN 2605 teil 1), kde je požadovaná síla stěny zaručena v celé části trubkového oblouku (EN 10253 typ B, DIN 2605 teil 2). Dodáváme také DNA klenutá dle norem EN 10253 typ A, typ B; DIN 2617 nebo ASME B 16.9. Dostupná jsou také DNA hluboce klenutá nebo vysokotlaká. D8le u nás zákazníci pořídí i hrdla, sedla, nátrubky, návarky nebo ohyby.