Pořízení zavlažovacího zařízení II

Pořízení zavlažovacího zařízení II

Předmětem zakázky je dodávka závlahové techniky:
1. Pásový zavlažovač o délce návinu hadice 570 m a průměru hadice 110 mm - 16 kusů
2. Pásový zavlažovač o délce návinu hadice 360 m a průměru hadice 100 mm - 2 kusy
3. Žárově pozinkované potrubí s rychlospojkami - celková délka 4.524 m
4. Zavlažovací hydranty - 106 kusů
5. Závlahové konzole - 2 kusy
6. Hadice požární (textilní) se spojkami - celkem 70 m
7. Armatury
Veřejná zakázka vložena:
23.01.2023 08:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
ZD Dřísy a.s.

Originální záznam:

Okres:
Mělník

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
20.02.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ZD Dřísy a.s.

Zadavatel IČ:
00104906

Zadavatel ulice:
Na Náměstí 487

Zadavatel PSČ:
277 16

Zadavatel obec:
Všetaty

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.zddrisy.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Automatické závlahové systémy do zahrad rodinných domů, parků, skleníků, na terasy domů či sportoviště

Automatické závlahové systémy do zahrad rodinných domů, parků, skleníků, na terasy domů či sportoviště

Tyto systémy jsou vhodné pro zahrady, parky, sportoviště a další veřejná prostranství. Firma nabízí kompletní servis od projektování, přes instalaci až po údržbu a servis systémů. Díky automatickým závlahovým systémům mohou zákazníci šetřit vodu a zároveň zajistit dostatečnou vlhkost pro rostliny. Š & Z - sdružení - Automatické závlahové systémy Praha, se snaží nabídnout nejmodernější technologie a řešení pro své zákazníky. Kromě standardních systémů nabízí i řešení na míru pro specifické potřeby zákazníka. Díky svému odbornému týmu a dlouholetým zkušenostem, může firma Š & Z - sdružení - Automatické závlahové systémy Praha, poskytnout svým zákazníkům kvalitní služby a spolehlivé závlahové systémy.


Osazování studní a jímek čerpadly Praha

Osazování studní a jímek čerpadly Praha

Vlastníte studnu, ale její voda není pitná? Pořídili jste si nadzemní či podzemní nádrž na dešťovou vodu? Jímáte vodu stékající ze střech, teras a přístřešků? Chcete tuto vodu dále využívat na závlahy v suchém období? V tom případě je nutno danou studnu či jímku osadit čerpadle. To Vám zajistí naše společnost Š & Z – sdružení. Specializujeme se na závlahové systémy a vše s tím spojené. Provedeme zaměření, návrh a montáž závlahových systémů a čerpadel. Samozřejmostí jsou i záruční a pozáruční opravy, údržba jednotlivých komponentů. Nechte si automaticky zalévat trávník na zahradě, květiny a záhonek. Díky automatickým závlahám již nemusíte ztrácet čas zaléváním. Tak neváhejte a kontaktujte společnost Š & Z – sdružení. Sídlíme na adrese Řehořova 935/33, Praha – Žižkov.


Terénní modelace, realizace okrasné, rodinné zahrady-včetně zavlažování

Terénní modelace, realizace okrasné, rodinné zahrady-včetně zavlažování

Pokud hledáte spolehlivou firmu na realizaci okrasné zahrady, firma Tomáš Vávra v regionu Kroměříž, Olomouc, Brno přijímá zakázky na zakládání zahrad. Zaměřuje se na rodinné zahrady, zajistí terénní modelace, výsadbu zeleně, trávníků včetně instalace zavlažování. Pro terénní modelace jsme vybaveni pásovým rypadlem JCB 8065, přípravu půdy zajistíme malotraktorem se zakladačem trávníku a nosičem nářadí Rapid Mondo s rotačními branami. Připravíme dokonale pozemek pro položení travního koberce nebo výsev trávníku i výsadbu zeleně - dřevin a trvalek. Zajistíme také instalaci zavlažování. Máme zkušenosti i s výstavbou zídek, gabionů, položíme nášlapové chodníky. Rádi se postaráme i o následnou celoroční údržbu zahrady - nové i starší.


Kruhové nebo sektorové postřikovače jsou ideální pro zavlažování zahrad a sadů

Kruhové nebo sektorové postřikovače jsou ideální pro zavlažování zahrad a sadů

Ať už máte okrasnou zahradu, záhonky se zeleninou, ovocné sady nebo okrasný trávník určitě využijete pomoc při jejich pravidelném zalévání. Kvalitní a spolehlivé postřikovače Vám zajistí rovnoměrné zavlažování všech rostlinek, které Vám rostou na zahradě. Stačí navštívit e-shop české firmy Tafimex Trade s.r.o. a vybrat si, který postřikovač Vám bude nejlépe vyhovovat: - kruhové postřikovače - sektorové postřikovače - kruhový postřikovač se stojanem - sektorový postřikovač se stojanem - sektorový multifunkční postřikovač TOP Nebo si můžete přijít vybrat na naší prodejnu v Olomouci.


Automatické závlahové systémy pro zahrady, sportovní plochy i vinice - Závlahy Machač

Automatické závlahové systémy pro zahrady, sportovní plochy i vinice - Závlahy Machač

Aby byla Vaše zahrada nebo trávník v létě krásně zelený a pěkně rostl, potřebuje v parných dnech svlažit. Pokud se Vám nechce každý den vytahovat hadici a složitě zahradu kropit, pak se obraťte na společnost Závlahy Machač, které již přes dvacet let prodává a instaluje automatické závlahové systémy. Závlahové systémy lze instalovat na různě velké plochy jako jsou: - soukromé zahrady - sportovní plochy - parky - skleníky - sady a pěstební školky - pole - vinice V rámci svých služeb pro zákazníky firmy dále poskytuje: - poradenství - návrhy a zaměření ploch s cenovou kalkulací - realizace (dodávka, montáž a následný servis) - prodej jednotlivých komponentů Dlouholetá zkušenost společnosti Závlahy Machač v oboru zajišťuje kvalitně odvedenou práci a dodávku spolehlivých komponentů, které zajistí dlouhou životnost automatické závlahy.


Návrh a realizace automatických závlahových systémů v zahradách, parcích i sportovištích

Návrh a realizace automatických závlahových systémů v zahradách, parcích i sportovištích

Nebaví Vás trávit čas zaléváním trávníků? Uvažujete o instalaci automatického závlahového systému na Vaši zahradu? Instalaci automatického závlahového systému svěřte do rukou Zahradnictví Brno Kresa s.r.o., které zajistí návrh a instalaci závlahového systému na míru pro Vaše potřeby. Automatické závlahové systémy poskytnou trávníku dostatečnou péči a ušetří Váš čas. Navrhneme a nainstalujeme závlahové systémy pro zahrady, parky i sportoviště. Pokud uvažujete o automatickém závlahovém systému pro Vaši zahradu, neváhejte nás kontaktovat.