Uzavření rámcové dohody na opravu 30 ks typových hydraulických válců Js 500

Uzavření rámcové dohody na opravu 30 ks typových hydraulických válců Js 500

Předmětem plnění veřejné zakázky je oprava 30 ks typových hydraulických válců dle technické zprávy do provozuschopného stavu. Hydraulické válce bude opravovány postupně prostřednictvím zadávání dílčích veřejných zakázek na základě rámcové dohody.
Veřejná zakázka vložena:
19.01.2023 08:25

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Povodí Vltavy, státní podnik

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
16.02.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Povodí Vltavy, státní podnik

Zadavatel IČ:
70889953

Zadavatel ulice:
Holečkova 3178/8

Zadavatel PSČ:
150 00

Zadavatel obec:
Praha 5

Kontaktní osoba:
Mgr. Monika Křížová

Zadavatel telefon:
+420 221 401 492

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.pvl.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba výměnné hydraulické systémy a hákové, ramenové nosiče kontejnerů - montáž na nákladní auta pro zemědělce, stavební firmy

Výroba výměnné hydraulické systémy a hákové, ramenové nosiče kontejnerů - montáž na nákladní auta pro zemědělce, stavební firmy

Stavební firmy, zemědělci, siničáři i firmy z jiných oblastí využívají ke své každodenní činnosti náklaďáky. Potřebují tedy kvalitní nákladní vozidla s výměnným hydraulickým systémem nebo doplněny hákovým či ramenovým nosičem kontejnerů. Výrobou těchto systémů se v České republice zabývá firma FORNAL trading s.r.o. z Kroměříže. Naší konkurenční výhodou je vlastní vývoj a konstrukce strojů, díky tomu jsme schopni reagovat na individuální požadavky zákazníků. Firma dodává i nákladní vozidla pro obce či města, kde jsou využity pro technické služby, údržbu silnic nebo svoz odpadů. Společnost FORNAL trading nákladní vozidla většinou nakupuje a dodá zákazníkovi s již namontovanou požadovanou nástavbou. Jsme schopni dodat i doplňkové vybavení - např. sypač, domíchávač. Zákazníky máme nejen v ČR, ale exportujeme, především na Slovensko a do dalších sousedních zemí.


Hydraulické lisy na kov, plasty a keramiku - vývoj a výroba

Hydraulické lisy na kov, plasty a keramiku - vývoj a výroba

Kvalitní hydraulické lisy seženete u firmy PRESSHYDRAULIKA, s.r.o., která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem hydraulických lisů v okolí Opavy i Ostravy. Naše lisy mají velkou lisovací sílu a lze s nimi tvarovat i kovové materiály. Mezi produkty naleznete také speciální lisy, které jsou určeny pro zpracování keramických materiálů či plastů. Dodáváme tyto hydraulické lisy: - hlubokotažné - dílenské - stolní - speciální. Velice výkonné a oblíbené lisy jsou lisy stolní. I přes malé rozměry mají vlastnosti velkých lisů, využít je můžete zejména k tvarování kovových materiálů s menším průřezem a lze je použít pro: - montážní práce - ohyby - tahy - děrování - nýtování - stříhání - rovnání a značení.


Servis hydraulických čerpadel, hydromotorů - opravy na zakázku i rychlé řešení výměnným způsobem

Servis hydraulických čerpadel, hydromotorů - opravy na zakázku i rychlé řešení výměnným způsobem

Poškozený hydromotor nebo čerpadlo lze opravit na zakázku, nebo zvolit rychlé řešení, kdy odevzdáte vadné zařízení a výměnným způsobem získáte repasované. Zákazníci z regionu Zlín, Vsetín se mohou obrátit na firmu Petr Petruželka - GLADIATOOLS, s.r.o. Slušovice, která poskytuje servis hydraulických čerpadel a hydromotorů. Jsme schopni výměnu za repasované kusy realizovat nejen osobně,ale i pomocí zásilkové služby. V případě zájmu nás prosím kontaktujte telefonicky - tel.:731119569. Opravujeme čerpadla a hydromotory tuzemské i zahraniční výroby. Tuzemské značky: - Jihostroj Velešín, Tos Rakovník ,Tos Vrchlabí, ZTS Dubnica. Zahraniční značky: - Orsta, Char-Lynn, Vickers, Sauer - Danfoss, Rexroth, Linde, VOAC, Volvo, Hydrocar, Parker, Sunfab, Voith, Eckerle, Caproni, Casappa.


Hydraulické válce pro těžké provozní podmínky - výroba a repase

Hydraulické válce pro těžké provozní podmínky - výroba a repase

Hydraulické válce se používají v těžkých provozních podmínkách a tam, kde jsou požadovány velké tažné síly. Výrobu a repasi hydraulických válců Vám poskytne firma PRESSHYDRAULIKA, s.r.o., která sídlí v Opavě a zabývá nejenom vývojem, ale také výrobou a prodejem hydraulických válců. Hydraulické dvojčinné válce: - průměru pístu 600 mm - maximální zdvih 2500 mm - regulovatelné tlumení v obou krajních polohách na přání - maximální provozní tlaky 400 bar - těsnivo firmy Busak + Shamban nebo Hennlich Mezi naše služby patří také zkoušení hydraulických válců a prvků, ke kterým vystavíme protokoly a grafy z měřících a diagnostických přístrojů. Dodávka zařízení je ve velmi krátkých termínech a jednotlivé etapy jsou vždy v průběhu konzultovány se zákazníkem.


Výroba a vývoj hydraulických lisů a mechanismů

Výroba a vývoj hydraulických lisů a mechanismů

Hydraulické lisy, mechanismy vyrábí firma PRESSHYDRAULIKA, s.r.o. v Opavě. Hydraulické mechanismy dodáváme po celé České republice i do zahraničí. Výroba, prodej hydraulické lisy: - hlubokotažné řady ZHO, ZH, ZHS. Tyto lisy jsou vhodné pro hluboké tažení, lisování, děrování, stříhání a ohýbání za studena i pro jiné tvářecí práce - hydraulický dílenský lis řady ZHH určené pro montážní i demontážní práce, částečné tváření, ohýbání, rovnání a značení - stolní hydraulický lis řady ZHW určený pro ohýbání, tváření, děrování, nýtování, stříhání, rovnání, značení, tažení Vyrábíme speciální hydraulické lisy: - rovnací - gumárenské, topné, vulkanizační - etážové - na zpracování keramických materiálů - ke zpracování výbušnin - knihařské lisy


ZVU Servis a. s. - Vaše řešení pro rychlé a spolehlivé opravy strojů

ZVU Servis a. s. - Vaše řešení pro rychlé a spolehlivé opravy strojů

S naším týmem zkušených techniků zajistíme, že vaše zařízení bude fungovat jako nové. V dnešní době je důležité, aby byly stroje a zařízení ve výrobních podnicích v neustálém provozu a v nejlepším možném stavu. Poruchy strojů mohou způsobit významné ztráty a zpoždění. Proto je klíčové mít spolehlivého partnera, který se postará o pravidelnou údržbu a rychlé opravy. Naše společnost ZVU Servis a. s. se specializuje na opravy a údržbu širokého spektra průmyslových strojů a zařízení. Naše služby zahrnují diagnostiku, preventivní údržbu, opravy a renovace strojů. Jsme vybaveni nejmodernější diagnostickou technikou, díky které dokážeme rychle identifikovat a řešit problémy. Naši technici jsou vysoce kvalifikovaní a mají bohaté zkušenosti s opravami různých typů strojů, včetně CNC strojů, hydraulických lisů, kompresorů a mnoha dalších. Rozumíme tomu, jak důležité je minimalizovat dobu, po kterou jsou stroje mimo provoz. Proto nabízíme flexibilní služby, které jsou přizpůsobené potřebám našich zákazníků, včetně možnosti provádět opravy přímo na místě u zákazníka. Naše prioritou je zajistit, aby vaše zařízení bylo co nejrychleji zpět v provozu s minimálním dopadem na vaši výrobu. Vedle oprav strojů nabízíme také poradenství v oblasti údržby a optimalizace provozu zařízení. Naším cílem je nejen opravit existující problémy, ale také předcházet budoucím poruchám a prodloužit životnost vašich strojů. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro opravy a údržbu vašich průmyslových strojů, ZVU Servis a. s. je tu pro vás. Kontaktujte nás ještě dnes a zjistěte, jak můžeme pomoci udržet vaše zařízení v optimálním stavu.