Formátování a povrchová úprava nerezových materiálů v servisním centru

ITALINOX, s.r.o.

Formátování a povrchová úprava nerezových materiálů v servisním centru

Formátování nerezových materiálů a svitky na míru podle potřeb zákazníka je další službou společnosti ITALINOX, s.r.o., která díky nové technologii – dělicí, převíjecí, brousicí a kartáčovací lince v servisním centru napomáhá minimalizovat nerezový odpad či snižovat náklady na skladování.

Výměna armatury MOV18010 DN500 PN63

Výměna armatury MOV18010 DN500 PN63

Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks přivařovacího kulového kohoutu DN500, PN63 pro zajištění provozu ropovodu společnosti MERO ČR, a.s. MOV18010.
Veřejná zakázka vložena:
18.01.2023 07:33

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
MERO ČR, a.s.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
17.02.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
MERO ČR, a.s.

Zadavatel ulice:
Veltruská 748

Zadavatel PSČ:
278 01

Zadavatel obec:
Kralupy nad Vltavou

Kontaktní osoba:
Ing. Jiří Mihula

Zadavatel telefon:
+420 315 701 100

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mero.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42131240-0
Kulovité ventily

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nechte si poradit a zakupte u nás průtokový ohřívač vody, bojler a další topné tělesa

Nechte si poradit a zakupte u nás průtokový ohřívač vody, bojler a další topné tělesa

Hledáte-li prodejnu se zbožím jako jsou ohřívače vody, bojlery, topná tělesa a ventilátory, navštivte v Jeseníku prodejnu firmy KOVER. Zkušení prodejci Vám pomohou najít nejlepší řešení. Průtokové ohřívače vody jsou ideální pro okamžité zásobování teplou vodou. Jsou energeticky úsporné a nabízejí rychlé ohřívání vody na požadovanou teplotu. Kromě ohřívačů nabízí KOVER také ventilátory pro lepší cirkulaci vzduchu ve vnitřních prostorách, k ohřevu vody v radiátorech nebo podlahovém vytápění má v nabídce elektrická topná tělesa, které jsou efektivní a snadno se instalují. V sortimentu si vyberete bojlery, které uchovávají vodu v nádrži a postupně ji ohřívají. Ty jsou vhodné pro domácnosti, kde je potřeba větší množství teplé vody najednou. Pokud hledáte prodejce ohřívačů vody, bojlerů, topných těles či ventilátorů, můžete se obrátit na firmu KOVER v Jeseníku.


Instalace potrubí, svařování a montáže – komplexní služby pro různé průmyslové odvětví

Instalace potrubí, svařování a montáže – komplexní služby pro různé průmyslové odvětví

Hledáte společnost, která je schopna poskytovat své služby napříč průmyslem, a zaměřuje se na instalace nebo montáže? Chcete si vybrat společnost, která se neomezuje na Českou republiku, ale působí i na Slovensku a zahraničí? V tom případě se obraťte na společnost Schuh Industry Group. Společnost Schuh Industry Group se specializuje na svařování, montáž potrubí z nerezu a oceli, instalace výrobních celků a na opravy, kontroly, přezkoušení a demontáže průmyslových zařízení. Hlavními výhodami je zaměření na různá průmyslová odvětví, široký rozsah služeb a kvalita a preciznost služeb. Využijte komplexních služeb a kontaktujte nás ještě dnes!


Vodovodní trubky pro pitnou a užitkovou vodu na míru - snadná instalace, rychlé spoje

Vodovodní trubky pro pitnou a užitkovou vodu na míru - snadná instalace, rychlé spoje

Trubky od společnosti LUNA PLAST a.s. jsou vyrobeny z vysoce kvalitního polyetylenu PEMD, PELLD, PEHD, splňujícího normu EN 12201-2 pro maximální jmenovitý tlak PN 7,5 až PN16. Co to znamená pro vás? Zaručujeme, že vaše pitná a užitková voda budou proudit bezpečně a spolehlivě. Hladké a nehrdlované povrchy těchto trubek minimalizují tření, což znamená efektivnější proudění vody a nižší náklady na údržbu. Dodáváme vodovodní potrubí v různých délkách a baleních, aby vyhovovaly vašim potřebám - od návinů po 50m, 100m, 200m až po tyče délky 6m nebo 12m. Instalace je snadná a rychlá - trubky se spojují svářením na tupo, elektrotvarovkami nebo svěrnými spojkami. A s označením potiskem po každém metru nebudete mít potíže s identifikací rozměru, popisu a data výroby. V širokém sortimentu najdete také plastové drenážní trubky perforované pro studny, které pomohou efektivně odvést povrchovou vodu a udržet vaše prostředí suché a bezpečné. Nečekejte déle a přejděte na perfektní řešení pro vaše vodovodní potřeby s LUNA PLAST a.s.!


Rozvody průmyslového potrubí – rozvody vody, vzduchu a plynu – montáž a dodávka

Rozvody průmyslového potrubí – rozvody vody, vzduchu a plynu – montáž a dodávka

Hledáte firmu, která se zaměřuje na dodávku rozvodů průmyslového potrubí? Oslovte společnost METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o., která Vám zajistí nejen montáž a dodávku průmyslových potrubních rozvodů, ale i jejich údržbu a opravy. Zařídíme montáž a dodávku průmyslových potrubních rozvodů a zařízení pro média: - vodu - vzduch - páru - plyn - kondenzát - technické plyny - oleje Dodávané potrubní rozvody jsou vyrobeny z kvalitní oceli tř. 11, 12 a 15. Obraťte se na nás a my se Vám postaráme i o následnou údržbu, případně o nutné opravy a to jak u nových tak i stávajících technologických zařízeních. Dále Vám zajistíme odborné svařování potrubí provozních souborů, které provádí kvalifikování a vyškolení pracovníci se základním kurzem svařování nebo také svářeči se státními zkouškami dle EN 287-1.


Šoupátkové uzávěry s různým druhem ovládání –ruční páka, kola, řetězové kolo, pneumatický válec

Šoupátkové uzávěry s různým druhem ovládání –ruční páka, kola, řetězové kolo, pneumatický válec

Potřebujete šoupátkové uzávěry pro zásobníky sypkých nelepivých materiálů? Pokazil se Vám šoupátkový uzávěr a hledáte firmu, která dodává šoupátkové uzávěry určené do míst nepřístupných obsluze? Kontaktujte společnost EKOMETAL - E spol. s r.o. z Vysokého Mýta, která je výrobcem šoupátkových uzávěrů. Dodáváme Šoupátkové uzávěry, které jsou určeny pro uzavírání zásobníků nebo výsypek sypkých nelepivých materiálů. Šoupátkové uzávěry jsou opatřeny systémem ovládaní, který je vhodný do míst nepřístupných obsluze. Jedná se o ovládání ruční pákou, ručním nebo řetězovým kolem či pneumatickým válcem. Uzávěry jsou vyráběny ve velikostech 200, 250, 315, 400, 500 - tyto velikosti specifikují čtvercový vstup i výstup příruby.


Ventily a kohouty na vytápění a rozvody vody pro výrobní provozy – bohatý sortiment spolehlivé společnosti

Ventily a kohouty na vytápění a rozvody vody pro výrobní provozy – bohatý sortiment spolehlivé společnosti

Hledáte spolehlivou společnost a dodavatele, která má bohatý výběr ventilů a kohoutů? Potřebujete poradit s rozvody vody pro výrobní provozy? V tom případě se obraťte na společnost P.A.servis spol. s r. o. Společnost P.A.servis spol. s r. o. má ve svém sortimentu ventily redukční, přepouštěcí, pojistné, jehlové, zpětné, uzavírací, regulační a elektromagnetické. Současně je možné pořídit kulové kohouty přírubové a závitové. Pořiďte si příslušenství k rozvodům vody a navštivte naše stránky ještě dnes!