Betonová směs - Lokalita Dolní Rožínka v roce 2023

Betonová směs - Lokalita Dolní Rožínka v roce 2023

Dodávka Betonové směsi včetně dopravy a čerpání pro stavby v lokalitě Dolní Rožínka.
Veřejná zakázka vložena:
16.01.2023 08:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
DIAMO, státní podnik, odštěpný závod GEAM

Originální záznam:

Okres:
Žďár nad Sázavou

Hlavní místo plnění:
Kraj Vysočina

Platnost veřejné zakázky:
14.02.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
2 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
DIAMO, státní podnik, odštěpný závod GEAM

Zadavatel IČ:
00002739

Zadavatel ulice:
Dolní Rožínka 86, 59251 Dolní Rožínka

Zadavatel PSČ:
592 51

Zadavatel obec:
Dolní Rožínka

Kontaktní osoba:
Marek Burian

Zadavatel telefon:
+420 566 593 845

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.diamo.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44114000-2
Beton

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Betonové prvky pro bytové stavby - schody, výtahové šachty, závěsné fasádní panely

Betonové prvky pro bytové stavby - schody, výtahové šachty, závěsné fasádní panely

Železobetonové a betonové prefabrikáty, které usnadní stavbu bytových domů, dodává společnost Leube Beton s.r.o. Z Jihlavy. Potřebujete pro realizaci stavebního projektu betonové výtahové šachty nebo schody? Zajistíme veškeré betonové prefabrikáty, od schodů, výtahových šachet, přes fasádní panely až po stropní systémy. Dodáváme prostorové prefabrikáty pro vytvoření samonosných i nosných výtahových šachet s běžnými půdorysovými rozměry. Objednat si u nás můžete prefabrikované fasádní panely, které jsou většinou hladké, ovšem v závislosti na architektonickém návrhu je možné panely probarvit nebo upravit pískovaným vzorem, případně matricí. Pro bytové objekty jsme schopni zajistit dodávku schodišťových ramen včetně podest i mezipodest. Schodiště je možné použít v interiéru i exteriéru.


Výroba, montáž a doprava odolných betonových plotů v různých barevných provedeních

Výroba, montáž a doprava odolných betonových plotů v různých barevných provedeních

Líbí se Vám betonové ploty? Chcete oplotit Vaši zahradu betonovým plotem, který Vám zajistí dokonalé soukromí? Rádi byste si vybrali strukturu a také barevný odstín betonového plotu, který bude dokonale ladit s Vaším domem? Odolný a zároveň designový betonový plot vám vyrobí, doveze a montuje firma NOJA betonové ploty. Dodáme Vám designový plot k oplocení Vaší zahrady a pozemku. Naši zákazníci si mohou vybrat z několika barevných odstínů - okr, hněď, červeň nebo tmavě šedá. Ploty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a chemických přísad, díky kterých je plot odolný vůči mrazu, povětrnostním vlivům a vydrží dlouhá léta. Kromě výroby zajistíme i dopravu a montáž betonového oplocení na místě určení.


Zakázková výroba betonových výrobků – sloupky, podezdívky, zákrytové desky, betonové desky

Zakázková výroba betonových výrobků – sloupky, podezdívky, zákrytové desky, betonové desky

Potřebujete nové betonové sloupky k plotu? Hledáte v oblasti Třebíče a Znojma firmu, která vyrábí betonové podezdívky a plotové desky z betonu na míru? Obraťte se na firmu NOJA betonové ploty, která vyrábí široký sortiment betonových výrobků. Dodáváme kvalitní betonové výrobky vyráběné unikátní technologií, díky které mají výrobky dlouhou životnost, jsou odolné vůči mrazu a nepříznivým povětrnostním vlivům. Z betonových výrobků Vám na míru zhotovíme plotové podezdívky a desky, zákrytové desky nebo sloupky a sloupové hlavice.


Zesilování stavebních konstrukcí aplikací uhlíkových lamel a tkanin

Zesilování stavebních konstrukcí aplikací uhlíkových lamel a tkanin

Chcete omezit vznik smykových trhlin na stavební konstrukci? Hledáte šetrný způsob, pomocí kterého zpevníte stavební konstrukci nebo podpěrné sloupy? Zesilování stavebních konstrukcí externí aplikací uhlíkových lamel a tkanin zajišťuje firma REKOCENTRUM SVITAVY, s.r.o. Tímto šetrným způsobem zpevníme betonové, zděné, ocelové i dřevěné konstrukce. Uhlíkové lamely a tkaniny omezují vznik smykových trhlin a zvyšují ohybové pevnosti. Podpěrné sloupky obalujeme uhlíkovou tkaninou, která poskytuje ztužení a zvýšení prostorové tuhosti konstrukce. Bezespornou výhodou externí aplikace uhlíkových lamel a tkanin je i velice rychlá montáž.


Betonové lodžie podle požadavků developera - pro rekonstrukce domů

Betonové lodžie podle požadavků developera - pro rekonstrukce domů

Potřebujete zrekonstruovat betonové lodžie? Pak oslovte firmu Leube Beton s.r.o. z Jihlavy a máte vystaráno. V rámci rekonstrukce panelových domů provádíme opravy lodžií podle požadavků developera. Vytvoříme Vám designové venkovní prostory, které skvěle nahradí ocelové zastaralé balkony a zvýší kvalitu bytů. Zajistíme: - dodatečné zvětšení plochy, výrazné prodloužení - vhodné při zateplování - zasklení (bezrámový systém) rovného i zkoseného typu - výstavba nových, kde doposud žádné balkony nebyly - založení na vlastní základ, opření, zavěšení na budovu Dbáme na spolehlivou a pružnou realizaci zakázky včetně montáže. Více informací a reference si můžete prohlédnout ve speciální sekci na webových stránkách.


Okrasné betonové ploty na klíč – česká kvalita za dostupné ceny

Okrasné betonové ploty na klíč – česká kvalita za dostupné ceny

Vybíráte nový plot? Rádi byste, aby Vaši zahradu chránil před zraky sousedů a zároveň plnil estetickou funkci? Pak je pro Vás tou pravou volbou okrasný betonový plot. O prodej, dopravu a montáž betonových plotů na klíč se Vám postará firma Gaves plot. Betonové ploty jsou v dnešní době stále vyhledávanější volbou oplocení, jednak pro své nesporné výhody a jednak pro své široké uplatnění. Hodí se k rodinným domům, průmyslovým areálům i komerčním prostorám. Zajistí pocit bezpečí, soukromí, mají dlouhou životnost a jsou nenáročné na údržbu. V našem sortimentu naleznete pouze kvalitní betonové ploty od českých výrobců. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.