Rekonstrukce kotelny K2 - Sídliště u nemocnice, Brandýs nad Labem

Rekonstrukce kotelny K2 - Sídliště u nemocnice, Brandýs nad Labem

Předmětem veřejné zakázky je demontáž a výměna části technologického zařízení zdroje tepla (plynové kotelny) za technologii koncepčně a výkonově obdobnou, vše s napojením na stávající systém kotelny K2. Důvodem rekonstrukce je obnova části zastaralého a fyzicky opotřebovaného zařízení kotelny, resp. ekonomická a energetická optimalizace provozu zdroje CZT. Součástí předmětu veřejné zakázky jsou i související stavební a další úpravy (dále viz ZD).
Veřejná zakázka vložena:
13.01.2023 08:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Brandýsko - Boleslavská městská a.s.

Originální záznam:

Okres:
Praha-východ

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
08.02.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Brandýsko - Boleslavská městská a.s.

Zadavatel ulice:
Masarykovo náměstí 1/6

Zadavatel PSČ:
250 01

Zadavatel obec:
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Kontaktní osoba:
Advokátní kancelář Brož, Sedlatý s.r.o., Atrium Flora, Budova A, Vinohradská 282

Zadavatel telefon:
+420 246 028 028

Fax:
+420 246 028 029

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.bbmestska.cz/stranky/aktuality.php

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44621200-1
Kotle

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Plynové kotle – servis a údržba pro bezproblémové plynové vytápění

Plynové kotle – servis a údržba pro bezproblémové plynové vytápění

Potřebujete opravit, zprovoznit plynový kotel? Pro Petra Strnada, specializující se na plynové kotle to není problém! Pomůžeme Vám zjistit příčinu nefunkčnosti kotle a zajistíme v co nejkratším čase opravu. Ať už se jedná o drobné či rozsáhlejší závady plynových zařízení, jsme v této oblasti experti. Zajistíme jejich bezproblémovou funkčnost s co nejdelší životností. Pokud by se však oprava kotle kvůli finanční náročnosti nevyplatila, rádi Vám poradíme při výběru nového topení. V případě nutnosti Vám zajistíme výměnu starého kotle za nový kondenzační a to i včetně montáže. Neváhejte a kontaktujte nás!


Plynové a kondenzační kotle - oprava, servis i revize ve Znojmě a okolí

Plynové a kondenzační kotle - oprava, servis i revize ve Znojmě a okolí

Pokud jste ze Znojma nebo jeho okolí a potřebujete opravit plynový nebo kondenzační kotel pak se obraťte na firmu Servis plynospotřebičů Petra Hromádky, která kromě prodeje provádí i veškeré ostatní práce jako servis, opravy a revize. Plynové spotřebiče je třeba udržovat v dobrém technickém stavu, mezi další služby firmy Servis plynospotřebičů patří i čištění a každoroční revize plynových spotřebičů, které zajišťují dobrý a bezpečný chod. Mezi další služby patří: - montáže ohřívačů vody a termostatů - montáže kotlů - zapojení sporáků - montáž CO hlásičů - detektory oxidu uhličitého Jsme firma s dlouholetou tradicí a naši práci děláme poctivě a zodpovědně. Obraťte se na naši emailovou adresu s případnými dotazy, rádi Vám odpovíme.


Zplyňovací kotle BLAZE – unikátní dřevozplyňovací kotle na kusové dřevo, brikety, štěpku, pelety a piliny

Zplyňovací kotle BLAZE – unikátní dřevozplyňovací kotle na kusové dřevo, brikety, štěpku, pelety a piliny

Uvažujete o koupi zplyňovacího kotle na dřevo? Chcete topit čiště dřevěm nebo peletami a hledáte kotel, který má výsokou účinnost a zároveň nízkou spotřebu paliva? Unikátní dřevozplyňovací kotle Blaze pořídíte v prodejně Kamna, krby Láznička – KALA v Jihlavě. Unikátní kotle BLAZE NATURAL PLUS mají odtahový ventilátor a řídící jednotku pro regulaci výkonu. Certifikovaná regulovatelnost výkonu je 30 až 100% a umožňuje instalaci bez akumulační nádrže. Účinnost kotle je pak 90%. Zplyňovací kotle mají velice nízkou spotřebu paliva i elektrické energie a dlouhou životnost. Kotle navíc disponují funkcemi, jako je Mechanická detekce zbytkového paliva, třípásmový přívod vzduchu nebo ochrana před nízkoteplotní korozí. Jako palivo lze použít kusové dřevo, piliny, brikety, pelety nebo štěpku.


Kondenzační, plynové kotle Viessmann-záruční, pozáruční servis, montáže

Kondenzační, plynové kotle Viessmann-záruční, pozáruční servis, montáže

Firma PAVELKA - VTP s.r.o. Vlčnov provádí v okrese Uherské Hradiště montáže, uvedení do provozu a poskytuje kompletní záruční i pozáruční servis na kondenzační plynové kotle Viessmann. Služby zajišťujeme i pro kotle a plynové zásobníkové ohřívače dalších značek - ACV, Baxi, Bergen, Buderus, Brötje, Enbra, Karma, Protherm, Quantum, Thermona, Viadrus. Při uvedení plynového kotle do provozu provedeme kompletní elektroinstalaci, která je nezbytně nutná k bezpečnému provozu plynového kotle včetně nastavení a odzkoušení regulace plynového kotle. Nechejte si od naší firmy provést pravidelnou roční kontrolu plynového kotle - kontaktní tel.:+420604431286.


Servis a revize plynových kotlů, okres Kladno

Servis a revize plynových kotlů, okres Kladno

Servis a revize plynových kotlů v okrese Kladno provádí Lukáš Rychlý. V rámci služeb nabízí roční kontroly plynových kotlů, jejich údržbu, či záruční nebo pozáruční opravy. Lukáš Rychlý se zabývá také rozvody plynu a plynových přípojek do rodinných domů, montáží a rekonstrukcí ÚT, proplachováním podlahového topení, dezinfekcí rozvodů pitné vody, prodejem a montáží plynových kotlů, realizací podlahového topení a montáží tepelných čerpadel. Společnost Lukáš Rychlý sídlí v obci Cvrčovice, okres Kladno.


Otopné sušáky obuvi - praktický sušák na lyžařské boty

Otopné sušáky obuvi - praktický sušák na lyžařské boty

Tyto otopné sušáky obuvi jsou vhodné nejen do domácnosti, ale také pro penziony, sportovní kluby, hotely nebo lyžařská střediska, která je především využijí jako praktický sušák na lyžařské boty. Využít je také lze jako sušák oblečení nebo jen k běžnému ukládání obuvi. Otopné sušáky jsou vyráběny na zakázku, dle potřeby velikosti a rozměru zákazníka. Možnosti zapojení sušáku obuvi: - kombinované - ÚT - elektrické. Naše praktické sušáky zvládnou i tu nejpromáčenější obuv!